2

@Sulimo Transport towarów w UE po 2035 roku....

0

@ngif Szkoda,ale jednak jutro Kolejorz rządzi.

0

@Sau_Ron Chyba raczej LKE.

0

@A4ron Kartki można dostać także poza boiskiem i gdy gra jest wstrzymana,więc w sytuacji tak jednoznacznej jaką opisujesz powinna być ta kartka utrzymana. Tak jakby w czasie pauzy jeden gracz zaatakował drugiego.

1

@Kuba_1 Kwestia nazewnictwa,ale jednak według mnie na miano legendy trzeba zasłużyć bardziej niż Roberto. Bardzo zasłużony zawodnik,no ale jednak na półkę legenda nie wskoczy.

0

@Sensible Holzgas - kiedyś już takie jeździły po Warszawie.

0

@The_Man Czy to jest ten statek Obcych?

1

@Tomo1989 "Pomysł dobry. Zmusi przedsiębiorstwa nad jeszcze większym rozwojem elektromobilności." Jeśli jest to motywowane względami ekologicznymi to ja bym wolał aby rozwijali np. napęd wodorowy a nie elektromobilność która generuje zarówno zanieczyszczenia podczas produkcji baterii jak i podczas produkcji prądu.

1

@ChampionLW Takie rzeczy to on może co najwyżej sobie w domu zabraniać.

3

@pepo_barcarzadzi Widocznie jakiś uśpiony instynkt albo coś. Całe szczęście,że w Polsce nie występują w naturze. Ja tam ich nie rozróżniam - wąż czy żmija dla mnie to jedna chwała. Nawet te nasze jaszczurki jakiś wstręt we mnie budzą.

5

@pepo_barcarzadzi Daj spokój. Jedne z tych stworzeń na których widok aż ciarki ze wstrętu i strachu przechodzą. Brrrr.

0

@Gall Być może pogłoski o zostaniu Messiego od początku były mydleniem oczu.

11

@Chaoss Krzysiu nie ogarnia,że sprzedając towar na który popyt przewyższa podaż można lepiej zarobić niż szybko zalać rynek i zdusić podaż.

2

@Barca1992 Oby nie. Niedługo mają mecz z Marsylią - gdy Marsylia wygra to zacznie się nerwówka,gdy PSG wygra to pewnie dowiozą prowadzenie w tabeli,bo tam grupa pościgowa często traci punkty.

0

@Gall Depay to już inne czasy i inna bajka. Poniekąd to pokłosie właśnie Griezmanna i Coutinho

1

@Pawel13sz A podobno nie da się usłyszeć obrazka...

1

@FcPortoFan1999 Być może Pep by to poukładał,ale mam nadzieję że nigdy tam nie trafi

0

@QuaReL Człowieku to PSG- nawet real lepszy niż to coś.

0

@budel17 Makita w jednym bije na głowę większość jeśli nie wszystkich konkurentów - posiada dostępne prawie wszystkie części zamienne w rozsądnych cenach. Można je bez problemu zamówić przez neta.

0

@dreed93 Z tym marnowaniem życia na przyjemności to już grubo pojechałeś...

2

@BorzyKrzys To musi być fejk. Nie wierzę, że już tak nisko upadliśmy.

0

@bartekvisca Tyle wiem - chodzi mi raczej o to, że nawet nie weryfikują tego co im mówisz przez telefon - w zasadzie to nawet paragonu nie żądali - jedynie kontakt telefoniczny wystarczy aby przysłali ci nowe urządzenie.

0

@RomanHoffer Mam mieszane uczucia - aczkolwiek ich serwis to mistrzostwo świata. Padła mi szlifierka kątowa - po kontakcie telefonicznym i podaniu danych przysłali mi kolejną, padła ta przysłana - znowu przysłali mi kolejną - tym razem z lekkim zaskoczeniem bo w rozmowie telefonicznej kazali czekać na kontakt z ich strony - kontaktu nie było, tylko za kilka dni przyszła paczka ze szlifierką. Nie kazali odsyłać urządzeń i nikt ich nie sprawdzał czy rzeczywiście są uszkodzone. Niby plus, ale gdy potrzebujesz sprzętu i ci nagle pada podczas roboty, to gdybyś jednak nie miał pod ręką niezawodnej Makity to można by się było nieźle wnerwić.

2

@KrychaFCB Kogoś tu chyba ostro porąbało. To nie prima aprilis?
Edit - tak tylko przypomnę, że Polacy dużo zniosą, ale największe zrywy się odbywały gdy ceny mięsa drastycznie wzrosły.

0

@Kidd Tzn do tartaku oddajesz za darmo czy ci zapłacą za materiał?

0

@BorzyKrzys Więc takie rzeczy jednak dzieją się także na świecie - nie tylko u nas tak jak było z Odrą. Nie chodzi mi o sam fakt katastrofy ale o podejście władz, wyciszanie sprawy itd.

6

@Cotutajsiedzieje Ale co by inaczej wyglądało? Że wtedy politycy oddawaliby wszystko bez walki i szli na każde ustępstwo agresorowi? To może od razu wybierzmy sobie jakiegoś Łukaszenkę, przystąpmy do ZBiR-u i wojny obronnej unikniemy. Tylko co jeśli ten "Łukaszenka" nas wyśle na front po stronie agresora?

3

@Cotutajsiedzieje Rozumiem - z pozycji szarego obywatela tak to właśnie wygląda. Zresztą nie napisałem, że w jakis sposób to oceniam. Tylko co proponujesz w zamian? Jak urządzić świat aby nie było wojen? Bo przez kilka tysiącleci jakoś nikt tego nie wymyślił ani nie wprowadził. Nawet bomba atomowa która gwarantuje zniszczenie drugiej strony i tym samym powinna trzymać w szachu obie strony jakoś na razie wojen nie wyeliminowała.

1

@Ultra_Barca Pająka albo skorpiona można zdeptać, strząsnąć, kopnąć - cokolwiek. A z tym bydlakiem nie zrobisz tak łatwo żadnej z tej rzeczy.

1

@Cotutajsiedzieje W ogóle najlepiej to aby zamiast wojen politycy grali w "papier kamień nożyce"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?