@A4ron Kartki można dostać także poza boiskiem i gdy gra jest wstrzymana,więc w sytuacji tak jednoznacznej jaką opisujesz powinna być ta kartka utrzymana. Tak jakby w czasie pauzy jeden gracz zaatakował drugiego.
@Kuba_1 Kwestia nazewnictwa,ale jednak według mnie na miano legendy trzeba zasłużyć bardziej niż Roberto. Bardzo zasłużony zawodnik,no ale jednak na półkę legenda nie wskoczy.
@Tomo1989 "Pomysł dobry. Zmusi przedsiębiorstwa nad jeszcze większym rozwojem elektromobilności." Jeśli jest to motywowane względami ekologicznymi to ja bym wolał aby rozwijali np. napęd wodorowy a nie elektromobilność która generuje zarówno zanieczyszczenia podczas produkcji baterii jak i podczas produkcji prądu.
@pepo_barcarzadzi Widocznie jakiś uśpiony instynkt albo coś. Całe szczęście,że w Polsce nie występują w naturze. Ja tam ich nie rozróżniam - wąż czy żmija dla mnie to jedna chwała. Nawet te nasze jaszczurki jakiś wstręt we mnie budzą.
@Barca1992 Oby nie. Niedługo mają mecz z Marsylią - gdy Marsylia wygra to zacznie się nerwówka,gdy PSG wygra to pewnie dowiozą prowadzenie w tabeli,bo tam grupa pościgowa często traci punkty.
@budel17 Makita w jednym bije na głowę większość jeśli nie wszystkich konkurentów - posiada dostępne prawie wszystkie części zamienne w rozsądnych cenach. Można je bez problemu zamówić przez neta.
@bartekvisca Tyle wiem - chodzi mi raczej o to, że nawet nie weryfikują tego co im mówisz przez telefon - w zasadzie to nawet paragonu nie żądali - jedynie kontakt telefoniczny wystarczy aby przysłali ci nowe urządzenie.
@RomanHoffer Mam mieszane uczucia - aczkolwiek ich serwis to mistrzostwo świata. Padła mi szlifierka kątowa - po kontakcie telefonicznym i podaniu danych przysłali mi kolejną, padła ta przysłana - znowu przysłali mi kolejną - tym razem z lekkim zaskoczeniem bo w rozmowie telefonicznej kazali czekać na kontakt z ich strony - kontaktu nie było, tylko za kilka dni przyszła paczka ze szlifierką. Nie kazali odsyłać urządzeń i nikt ich nie sprawdzał czy rzeczywiście są uszkodzone. Niby plus, ale gdy potrzebujesz sprzętu i ci nagle pada podczas roboty, to gdybyś jednak nie miał pod ręką niezawodnej Makity to można by się było nieźle wnerwić.
@KrychaFCB Kogoś tu chyba ostro porąbało. To nie prima aprilis? Edit - tak tylko przypomnę, że Polacy dużo zniosą, ale największe zrywy się odbywały gdy ceny mięsa drastycznie wzrosły.
@BorzyKrzys Więc takie rzeczy jednak dzieją się także na świecie - nie tylko u nas tak jak było z Odrą. Nie chodzi mi o sam fakt katastrofy ale o podejście władz, wyciszanie sprawy itd.
@Cotutajsiedzieje Ale co by inaczej wyglądało? Że wtedy politycy oddawaliby wszystko bez walki i szli na każde ustępstwo agresorowi? To może od razu wybierzmy sobie jakiegoś Łukaszenkę, przystąpmy do ZBiR-u i wojny obronnej unikniemy. Tylko co jeśli ten "Łukaszenka" nas wyśle na front po stronie agresora?
@Cotutajsiedzieje Rozumiem - z pozycji szarego obywatela tak to właśnie wygląda. Zresztą nie napisałem, że w jakis sposób to oceniam. Tylko co proponujesz w zamian? Jak urządzić świat aby nie było wojen? Bo przez kilka tysiącleci jakoś nikt tego nie wymyślił ani nie wprowadził. Nawet bomba atomowa która gwarantuje zniszczenie drugiej strony i tym samym powinna trzymać w szachu obie strony jakoś na razie wojen nie wyeliminowała.
2
@Sulimo Transport towarów w UE po 2035 roku....
0
@ngif Szkoda,ale jednak jutro Kolejorz rządzi.
0
@Sau_Ron Chyba raczej LKE.
0
@A4ron Kartki można dostać także poza boiskiem i gdy gra jest wstrzymana,więc w sytuacji tak jednoznacznej jaką opisujesz powinna być ta kartka utrzymana. Tak jakby w czasie pauzy jeden gracz zaatakował drugiego.
1
@Kuba_1 Kwestia nazewnictwa,ale jednak według mnie na miano legendy trzeba zasłużyć bardziej niż Roberto. Bardzo zasłużony zawodnik,no ale jednak na półkę legenda nie wskoczy.
0
@Sensible Holzgas - kiedyś już takie jeździły po Warszawie.
0
@The_Man Czy to jest ten statek Obcych?
1
@Tomo1989 "Pomysł dobry. Zmusi przedsiębiorstwa nad jeszcze większym rozwojem elektromobilności." Jeśli jest to motywowane względami ekologicznymi to ja bym wolał aby rozwijali np. napęd wodorowy a nie elektromobilność która generuje zarówno zanieczyszczenia podczas produkcji baterii jak i podczas produkcji prądu.
1
@ChampionLW Takie rzeczy to on może co najwyżej sobie w domu zabraniać.
3
@pepo_barcarzadzi Widocznie jakiś uśpiony instynkt albo coś. Całe szczęście,że w Polsce nie występują w naturze. Ja tam ich nie rozróżniam - wąż czy żmija dla mnie to jedna chwała. Nawet te nasze jaszczurki jakiś wstręt we mnie budzą.
5
@pepo_barcarzadzi Daj spokój. Jedne z tych stworzeń na których widok aż ciarki ze wstrętu i strachu przechodzą. Brrrr.
0
@Gall Być może pogłoski o zostaniu Messiego od początku były mydleniem oczu.
11
@Chaoss Krzysiu nie ogarnia,że sprzedając towar na który popyt przewyższa podaż można lepiej zarobić niż szybko zalać rynek i zdusić podaż.
2
@Barca1992 Oby nie. Niedługo mają mecz z Marsylią - gdy Marsylia wygra to zacznie się nerwówka,gdy PSG wygra to pewnie dowiozą prowadzenie w tabeli,bo tam grupa pościgowa często traci punkty.
0
@Gall Depay to już inne czasy i inna bajka. Poniekąd to pokłosie właśnie Griezmanna i Coutinho
1
@Pawel13sz A podobno nie da się usłyszeć obrazka...
1
@FcPortoFan1999 Być może Pep by to poukładał,ale mam nadzieję że nigdy tam nie trafi
0
@QuaReL Człowieku to PSG- nawet real lepszy niż to coś.
0
@budel17 Makita w jednym bije na głowę większość jeśli nie wszystkich konkurentów - posiada dostępne prawie wszystkie części zamienne w rozsądnych cenach. Można je bez problemu zamówić przez neta.
0
@dreed93 Z tym marnowaniem życia na przyjemności to już grubo pojechałeś...
2
@BorzyKrzys To musi być fejk. Nie wierzę, że już tak nisko upadliśmy.
0
@bartekvisca Tyle wiem - chodzi mi raczej o to, że nawet nie weryfikują tego co im mówisz przez telefon - w zasadzie to nawet paragonu nie żądali - jedynie kontakt telefoniczny wystarczy aby przysłali ci nowe urządzenie.
0
@RomanHoffer Mam mieszane uczucia - aczkolwiek ich serwis to mistrzostwo świata. Padła mi szlifierka kątowa - po kontakcie telefonicznym i podaniu danych przysłali mi kolejną, padła ta przysłana - znowu przysłali mi kolejną - tym razem z lekkim zaskoczeniem bo w rozmowie telefonicznej kazali czekać na kontakt z ich strony - kontaktu nie było, tylko za kilka dni przyszła paczka ze szlifierką. Nie kazali odsyłać urządzeń i nikt ich nie sprawdzał czy rzeczywiście są uszkodzone. Niby plus, ale gdy potrzebujesz sprzętu i ci nagle pada podczas roboty, to gdybyś jednak nie miał pod ręką niezawodnej Makity to można by się było nieźle wnerwić.
2
@KrychaFCB Kogoś tu chyba ostro porąbało. To nie prima aprilis?
Edit - tak tylko przypomnę, że Polacy dużo zniosą, ale największe zrywy się odbywały gdy ceny mięsa drastycznie wzrosły.
0
@Kidd Tzn do tartaku oddajesz za darmo czy ci zapłacą za materiał?
0
@BorzyKrzys Więc takie rzeczy jednak dzieją się także na świecie - nie tylko u nas tak jak było z Odrą. Nie chodzi mi o sam fakt katastrofy ale o podejście władz, wyciszanie sprawy itd.
6
@Cotutajsiedzieje Ale co by inaczej wyglądało? Że wtedy politycy oddawaliby wszystko bez walki i szli na każde ustępstwo agresorowi? To może od razu wybierzmy sobie jakiegoś Łukaszenkę, przystąpmy do ZBiR-u i wojny obronnej unikniemy. Tylko co jeśli ten "Łukaszenka" nas wyśle na front po stronie agresora?
3
@Cotutajsiedzieje Rozumiem - z pozycji szarego obywatela tak to właśnie wygląda. Zresztą nie napisałem, że w jakis sposób to oceniam. Tylko co proponujesz w zamian? Jak urządzić świat aby nie było wojen? Bo przez kilka tysiącleci jakoś nikt tego nie wymyślił ani nie wprowadził. Nawet bomba atomowa która gwarantuje zniszczenie drugiej strony i tym samym powinna trzymać w szachu obie strony jakoś na razie wojen nie wyeliminowała.
1
@Ultra_Barca Pająka albo skorpiona można zdeptać, strząsnąć, kopnąć - cokolwiek. A z tym bydlakiem nie zrobisz tak łatwo żadnej z tej rzeczy.
1
@Cotutajsiedzieje W ogóle najlepiej to aby zamiast wojen politycy grali w "papier kamień nożyce"