@Graves Nie no. Zdecydowanie nie. Sherlock dla mnie był zdecydowanie słabszy zarówno od Detektywa jak i od Dochodzenia. Zresztą pewnie dlatego,że miał zupełnie inny klimat. Owszem miał niesamowite zwroty akcji,ale jednak Dochodzenie było lepsze.
@Graves Dla mnie takim serialem było Dochodzenie i może pierwszy sezon Detektywa. Ale Dochodzenie jeśli chodzi o zwroty akcji to naprawdę najlepszy serial pod tym względem jaki widziałem.
@PatrychoO W podobnym klimacie był bodajże Wiek Adaline,jak dobrze pamiętam tytuł,choć imo trochę słabszy. Pamiętnik z Rachel McAdams - rewelacja. 1900 człowiek legenda tez bym wrzucił w filmy o podobnym klimacie - i też genialny. Mężczyzna imieniem Ove.
@bartekvisca Zawsze zalecali lampkę wina dla zdrowotności,a teraz już niby to szkodzi? Za chwilę opublikują jakieś inne badania i znowu co innego odkryją.
@tbas Racja - kto to kiedyś słyszał ze sto lat temu, żeby władza brała na siebie odpowiedzialność za głupotę obywateli i czy wtedy zamykano coś bo było gdzieś jakieś zagrożenie?
@Hubsao Powinni zrobić limit jedną Złotą Piłkę na cała karierę dla jednego zawodnika bo to nie może tak być, że tylu wspaniałych graczy jest pomijanych bo jeden z drugim sobie przez całą dekadę te piłki zgarniają. A jeszcze lepiej powinni to podzielić na 4 pozycje i wtedy by było sprawiedliwie, bo zwłaszcza gracze z defensywy są poszkodowani.
@Uukasz_93 Nie wiem. Skoro tak nagłaśniają to celowo tworzą jakąś narrację. Ja tam im nie ufam za bardzo cokolwiek mówią o Chinach bo to nie pierwszy raz gdy ich "atakują" w mediach i przypisują im różne rzeczy. Tak samo nie ufam Chińczykom jak i Jankesom.
@Uukasz_93 Ale jak amerykańskie satelity latają i szpiegują cały świat to jest dobrze. Problemu nie ma. Jak USA nagłaśnia takie rzeczy to wiedz że coś się dzieje. Swoją drogą takie balony to nie tylko zagrożenie szpiegowskie,ale może też sposób na użycie broni chemicznej,biologicznej. Być może też dlatego boją się zestrzelić.
@IronSanHybrid Kurła,a ja wczoraj byłem na basenie. Ależ tam kobiety grzeszyły nieskromnymi ubiorami. Mężczyźni zresztą także. Sodomia i Gomoria. Nie rozumiem czemu te przybytki grzechu nie są jeszcze pozamykane.
@Emhyr No bez jaj - jak niby liga mogłaby nagiąć tak prosty przepis? Przecież każdy kto by się potem odwołał o walkower miałby rację. Tu nawet nie było co naginać. O ile w przypadku finansów jest sporo niejasności i uznaniowości, tak tutaj nie ma co się czepiać Tebasa bo nawet nie musiał tu nic robić naprzeciw Barcy.
@Emhyr Co ty piszesz. Tym razem nie chodziło przecież o finanse,ale problemem było to,że Auba przed odejściem wystąpił w meczu Barcy gdy zaczął się sezon. I tu nie było żadnej uznaniowości tylko sytuacja była przejrzysta.
@Bezhistorii Cytat z książki Ibry - Adrenalina - "JEST TAKIE SŁYNNE ZDANIE BOSKOVA: „JEŚLI FACET BARDZIEJ KOCHA KOBIETĘ NIŻ ZIMNE PIWO PRZED TELEWIZOREM, W KTÓRYM LECI FINAŁ LIGI MISTRZÓW, TO MOŻE JEST TO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ, ALE ON NIE JEST PRAWDZIWYM FACETEM”
@Hubsao Wiśnie i czereśnie przycina się po owocowaniu. Teraz tnij całą resztę - przede wszystkim jak masz krzyżujące się gałęzie,to jedną z nich ucinaj. No i wilki - te pionowe odrosty. Zależy też czy tniesz stare drzewo,czy młodsze ale już uformowane czy też dopiero chcesz uformować całkiem młode. Na yt masz sporo praktycznych poradników.
@Emhyr Tu głównie wydana kasa robi zły PR Raphinhi. No i oczekiwania. Bellerin przyszedł za darmo jako zapchajdziura. Po jego poprzednich latach nikt nie spodziewał się po nim zbyt wiele,a. Raphinha przychodził w glorii kogoś kto odmieni oblicze zespołu. Nie jest najgorszy,no ale jednak ta kasa robi swoje. Gdyby cofnąć czas to wolałbym aby go nie sprowadzali,może takiego Bernardo Silvę bym wolał sprawdzić zamiast jego. A Bellerin za darmo przyszedł i sobie poszedł. Do zapomnienia.
@bartekvisca Aj waj. Ludzie wystawiają sobie subiektywne oceny na filmwebie wedle swoich preferencji. Co za czasy. Tak nie powinno być aby inni mieli inne zdanie na temat serialu czy filmu niż moje najmojsze zdanie.
0
@Graves Nie no. Zdecydowanie nie. Sherlock dla mnie był zdecydowanie słabszy zarówno od Detektywa jak i od Dochodzenia. Zresztą pewnie dlatego,że miał zupełnie inny klimat. Owszem miał niesamowite zwroty akcji,ale jednak Dochodzenie było lepsze.
0
@Graves Dla mnie takim serialem było Dochodzenie i może pierwszy sezon Detektywa. Ale Dochodzenie jeśli chodzi o zwroty akcji to naprawdę najlepszy serial pod tym względem jaki widziałem.
2
@PatrychoO W podobnym klimacie był bodajże Wiek Adaline,jak dobrze pamiętam tytuł,choć imo trochę słabszy.
Pamiętnik z Rachel McAdams - rewelacja.
1900 człowiek legenda tez bym wrzucił w filmy o podobnym klimacie - i też genialny.
Mężczyzna imieniem Ove.
0
@bartekvisca Zawsze zalecali lampkę wina dla zdrowotności,a teraz już niby to szkodzi? Za chwilę opublikują jakieś inne badania i znowu co innego odkryją.
0
@tomek8756 No bez przesady. Ligę też niech przegrają.
1
@Kessie Przecież od razu widać że to nie twoje. Co się przechwalasz czyimś autem?
0
@FcPortoFan1999 Pewnie powołanie na front dostał to i się obudził.
2
@tbas Racja - kto to kiedyś słyszał ze sto lat temu, żeby władza brała na siebie odpowiedzialność za głupotę obywateli i czy wtedy zamykano coś bo było gdzieś jakieś zagrożenie?
2
@Hubsao Powinni zrobić limit jedną Złotą Piłkę na cała karierę dla jednego zawodnika bo to nie może tak być, że tylu wspaniałych graczy jest pomijanych bo jeden z drugim sobie przez całą dekadę te piłki zgarniają. A jeszcze lepiej powinni to podzielić na 4 pozycje i wtedy by było sprawiedliwie, bo zwłaszcza gracze z defensywy są poszkodowani.
0
@Uukasz_93 Nie wiem. Skoro tak nagłaśniają to celowo tworzą jakąś narrację. Ja tam im nie ufam za bardzo cokolwiek mówią o Chinach bo to nie pierwszy raz gdy ich "atakują" w mediach i przypisują im różne rzeczy. Tak samo nie ufam Chińczykom jak i Jankesom.
0
@Uukasz_93 Ale jak amerykańskie satelity latają i szpiegują cały świat to jest dobrze. Problemu nie ma. Jak USA nagłaśnia takie rzeczy to wiedz że coś się dzieje. Swoją drogą takie balony to nie tylko zagrożenie szpiegowskie,ale może też sposób na użycie broni chemicznej,biologicznej. Być może też dlatego boją się zestrzelić.
1
@IronSanHybrid Kurła,a ja wczoraj byłem na basenie. Ależ tam kobiety grzeszyły nieskromnymi ubiorami. Mężczyźni zresztą także. Sodomia i Gomoria. Nie rozumiem czemu te przybytki grzechu nie są jeszcze pozamykane.
9
@PatrychoO Pewnie że nie. Ten jego zły PR to m.in. wina Puyola który raz się nadział przypadkiem własną szyją na jego dłoń.
2
@Emhyr No bez jaj - jak niby liga mogłaby nagiąć tak prosty przepis? Przecież każdy kto by się potem odwołał o walkower miałby rację. Tu nawet nie było co naginać. O ile w przypadku finansów jest sporo niejasności i uznaniowości, tak tutaj nie ma co się czepiać Tebasa bo nawet nie musiał tu nic robić naprzeciw Barcy.
0
@Emhyr Co ty piszesz. Tym razem nie chodziło przecież o finanse,ale problemem było to,że Auba przed odejściem wystąpił w meczu Barcy gdy zaczął się sezon. I tu nie było żadnej uznaniowości tylko sytuacja była przejrzysta.
2
@arsenallondyn0 Moim zdaniem nie ma sensu. Rozumiem takie remaki gdy przenosi się udaną produkcję do innego kraju. Czy taki jest zamysł tej produkcji?
1
To nieźle się tam bawią klawisze w Barczewie - https://www.rmf24.pl/regiony/olsztyn/news-incydent-w-wiezieniu-w-barczewie-kontroler-ponizony-przez-fu,nId,6572866#crp_state=1
0
@Yanek Jaki Bican znowu?
0
@Yanek Przecież Pele podobno 1000 bramek szczelił.
1
@Bezhistorii Tzn. Ibra w następnym zdaniu napisał, że on się z tym zdaniem nie zgadza bo jednak woli seks od futbolu.
3
@Bezhistorii Cytat z książki Ibry - Adrenalina - "JEST TAKIE SŁYNNE ZDANIE BOSKOVA: „JEŚLI FACET BARDZIEJ KOCHA KOBIETĘ NIŻ ZIMNE PIWO PRZED TELEWIZOREM, W KTÓRYM LECI FINAŁ LIGI MISTRZÓW, TO MOŻE JEST TO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ, ALE ON NIE JEST PRAWDZIWYM FACETEM”
1
Widać chcą go oszczędzić na ligę.
0
@Lionel_Messi10 Strach pomyśleć do czego ten de Paul używa teraz tej foty.
2
@Emhyr A może to my jako odbiorcy sięgamy dna? Oni tylko robią to na co jest popyt.
0
@arasz1819 Po mundialu coś tam siadło niestety. Mam nadzieję,że Ernesto to szybko ogarnie.
1
@Hubsao Wiśnie i czereśnie przycina się po owocowaniu. Teraz tnij całą resztę - przede wszystkim jak masz krzyżujące się gałęzie,to jedną z nich ucinaj. No i wilki - te pionowe odrosty. Zależy też czy tniesz stare drzewo,czy młodsze ale już uformowane czy też dopiero chcesz uformować całkiem młode. Na yt masz sporo praktycznych poradników.
0
@Emhyr Tu głównie wydana kasa robi zły PR Raphinhi. No i oczekiwania. Bellerin przyszedł za darmo jako zapchajdziura. Po jego poprzednich latach nikt nie spodziewał się po nim zbyt wiele,a. Raphinha przychodził w glorii kogoś kto odmieni oblicze zespołu. Nie jest najgorszy,no ale jednak ta kasa robi swoje. Gdyby cofnąć czas to wolałbym aby go nie sprowadzali,może takiego Bernardo Silvę bym wolał sprawdzić zamiast jego. A Bellerin za darmo przyszedł i sobie poszedł. Do zapomnienia.
1
@Worny 1. Ter Stegen 2.Ferran 3. Kounde/Lewy 4. Raphinha 5.Ten gdy Lewy dostał czerwoną. 6. Z Realem w lidze 7. Balde 8. Ferran
0
@Dieselzor Dobre dobre
1
@bartekvisca Aj waj. Ludzie wystawiają sobie subiektywne oceny na filmwebie wedle swoich preferencji. Co za czasy. Tak nie powinno być aby inni mieli inne zdanie na temat serialu czy filmu niż moje najmojsze zdanie.