5

@DaPidejpi Oni wprowadzają to po to aby zniwelować wzrosty w Azji i USA. A po części te wzrosty generuje także przeniesienie produkcji z UE właśnie do Azji.

2

@Comentateiro No tak drastycznie to nie,ale jeśli już mainstream otwarcie mówi o jakichś limitach mięsa,to wiedz że coś się dzieje.

1

Wiecie co? Muszę wam powiedzieć,że ten wiatr to jednak jest najgorszy.

3

@Comentateiro Myślę,że najgorsze w tym jedzeniu owadów będzie to,że ktoś nas będzie do tego zmuszał.

1

@YeastMoss Oj tak. Zresztą wcale nas tak wiele nie dzieli od tych okoliczności które sprawdzają człowieczeństwo - ani czasowo, ani terytorialnie.

1

@Luciano99 Ale wiesz,że te koszulkie to on wyśle dopiero po tym jak otrzyma nominację do Złotej Piłki La Rambli?

1

0

@YeastMoss To co w takim razie ma wyrażać post Biedronia? Wychodzi na to,że tam w Hiszpanii albo nie znali takiej jednostki chorobowej,albo nie mieli płatnych zwolnień lekarskich,albo te płatne były ograniczone do określonych dolegliwości.

0

@YeastMoss Nom. Pewnie że taka praktyka się pojawia. Ta bajka o Jasiu i Małgosi nie wzięła sję znikąd. Zawsze mi rozwalało mózg gdy ojciec wyprowadzał dzieci i zostawiał je w lesie.

0

@Ksavix Hahaha z opisu. Adekwatny do sytuacji.
Ale i tak jeśli chodzi o ptaki to kukułka rozwala system.

0

@bartekvisca Raczej na pewno nagrali. Być może po jakimś czasie udostępnią. W czasie pandemii gdy odwoływali i przesuwali koncerty Podsiadły to coś tam pamiętam,że w ramach rekompensaty można było dostać dostęp czy mieć wyłączność do zakupu właśnie nagrania jakiegoś koncertu.

0

@mkord Na krótkich dystansach jak najbardziej ma prawo się rozładować.

3

Trafiłem przypadkiem na taki kanał na yt i polecam - może kogoś zainteresuje - historie i ciekawostki powstawania i nagrywania różnych znanych utworów - ciekawa wiedza i przekazana w interesujący sposób


@Colon

0

@mkord Dobrze - nie wchodząc w szczegóły odpal jutro silnik i zdejmij klemę.

0

@mkord Nieprawda. Też tak myślałem ale to tak nie działa w tych nowych samochodach. Padł mi akumulator,odpaliłem od drugiego a tuż kolo domu auto zgasło w czasie jazdy i koniec. Po naładowaniu wszystko ok do dzisiaj. Za dużo elektryki aby to wszystko alternator mogł udźwignąć. Spadnie trochę napięcie i koniec jazdy.

0

@chosenone To szerokiej drogi.

1

@Kondziubarca Ktoś wie gdzie sprzedaj bilety na ten stand up?

0

@chosenone Jasne. Tylko jak przyjdą pod twój dom to też będziesz się oglądał na polityków i liczył,że cie obronią?

1

@Kinginiesta Na przyszłość pisz prywatne wiadomości.

1

@arasz1819 "winię za to Mundial i zbyt długie przebywanie z Michniewiczem" Xd. A już myślałem że na serio piszesz.

0

@Saviola88 Heh - aż mu styki w mózgu przeskoczyły gdy próbował naciągnąć na ten pusty sagan koszulkę, a po chwili dopiero zajarzył co robi.

2

@paweldunajecfcb A jaki cel miałaby osiągnąć Rosja atakując Polskę?

0

@P33ck No raczej. Ale czy emeryci by im dokopali? Wątpię.

0

@P33ck Myślę, że jednak różnica wieku i brak formy zrobiłyby swoje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karol97 Zabawny jesteś. Ogarnij jeszcze to,że jest taki gatunek który chodzi i zbiera to co wysra drugi gatunek i uważa to za przysmak - jest to najdroższy rodzaj kawy na świecie. Mało tego - to co spożywasz wyrosło na nawozie - czyli na tym co wysrało kilka gatunków. Nie jest to upokarzające dla ciebie?

0

@FcPortoFan1999 Bodo zeszłej wiosny to była rewelacja europejskich pucharów. Zespół który miał pauzę w ligowych rozgrywkach szedł jak burza i eliminował takie drużyny jak Celtic czy Az Alkmaar. Oby w tym sezonie potknęli się już na Lechu.

1

@JimMorrisonFCB Nie będzie można rejestrować nowych aut. Zakazu produkcji chyba nie ma wprost zapisanego.

1

@Tomason Pytanie czy takie auto zarejestrowane na Ukrainie czy tam gdzie indziej poza kołchozem będzie mogło się u nas legalnie poruszać? Coś czuję, że czeka nas wysyp takich aut zarejestrowanych na różne słupy.

0

@Hubert102 Weź bo aż ciśnienie podnosi. Jeszcze jakiś plastuś będzie mi wmawiał co jest dla mnie smaczniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?