@DaPidejpi Oni wprowadzają to po to aby zniwelować wzrosty w Azji i USA. A po części te wzrosty generuje także przeniesienie produkcji z UE właśnie do Azji.
@YeastMoss To co w takim razie ma wyrażać post Biedronia? Wychodzi na to,że tam w Hiszpanii albo nie znali takiej jednostki chorobowej,albo nie mieli płatnych zwolnień lekarskich,albo te płatne były ograniczone do określonych dolegliwości.
@YeastMoss Nom. Pewnie że taka praktyka się pojawia. Ta bajka o Jasiu i Małgosi nie wzięła sję znikąd. Zawsze mi rozwalało mózg gdy ojciec wyprowadzał dzieci i zostawiał je w lesie.
@bartekvisca Raczej na pewno nagrali. Być może po jakimś czasie udostępnią. W czasie pandemii gdy odwoływali i przesuwali koncerty Podsiadły to coś tam pamiętam,że w ramach rekompensaty można było dostać dostęp czy mieć wyłączność do zakupu właśnie nagrania jakiegoś koncertu.
Trafiłem przypadkiem na taki kanał na yt i polecam - może kogoś zainteresuje - historie i ciekawostki powstawania i nagrywania różnych znanych utworów - ciekawa wiedza i przekazana w interesujący sposób
@mkord Nieprawda. Też tak myślałem ale to tak nie działa w tych nowych samochodach. Padł mi akumulator,odpaliłem od drugiego a tuż kolo domu auto zgasło w czasie jazdy i koniec. Po naładowaniu wszystko ok do dzisiaj. Za dużo elektryki aby to wszystko alternator mogł udźwignąć. Spadnie trochę napięcie i koniec jazdy.
@karol97 Zabawny jesteś. Ogarnij jeszcze to,że jest taki gatunek który chodzi i zbiera to co wysra drugi gatunek i uważa to za przysmak - jest to najdroższy rodzaj kawy na świecie. Mało tego - to co spożywasz wyrosło na nawozie - czyli na tym co wysrało kilka gatunków. Nie jest to upokarzające dla ciebie?
@FcPortoFan1999 Bodo zeszłej wiosny to była rewelacja europejskich pucharów. Zespół który miał pauzę w ligowych rozgrywkach szedł jak burza i eliminował takie drużyny jak Celtic czy Az Alkmaar. Oby w tym sezonie potknęli się już na Lechu.
@Tomason Pytanie czy takie auto zarejestrowane na Ukrainie czy tam gdzie indziej poza kołchozem będzie mogło się u nas legalnie poruszać? Coś czuję, że czeka nas wysyp takich aut zarejestrowanych na różne słupy.
5
@DaPidejpi Oni wprowadzają to po to aby zniwelować wzrosty w Azji i USA. A po części te wzrosty generuje także przeniesienie produkcji z UE właśnie do Azji.
2
@Comentateiro No tak drastycznie to nie,ale jeśli już mainstream otwarcie mówi o jakichś limitach mięsa,to wiedz że coś się dzieje.
1
Wiecie co? Muszę wam powiedzieć,że ten wiatr to jednak jest najgorszy.
3
@Comentateiro Myślę,że najgorsze w tym jedzeniu owadów będzie to,że ktoś nas będzie do tego zmuszał.
1
@YeastMoss Oj tak. Zresztą wcale nas tak wiele nie dzieli od tych okoliczności które sprawdzają człowieczeństwo - ani czasowo, ani terytorialnie.
1
@Luciano99 Ale wiesz,że te koszulkie to on wyśle dopiero po tym jak otrzyma nominację do Złotej Piłki La Rambli?
1
Tego jeszcze nie grali - https://www.farmer.pl/fakty/unia-europejska/najwyzszy-stan-alarmowy-z-powodu-obornika-na-polu,128436.html
Tymczasem w Ohio.....
0
@YeastMoss To co w takim razie ma wyrażać post Biedronia? Wychodzi na to,że tam w Hiszpanii albo nie znali takiej jednostki chorobowej,albo nie mieli płatnych zwolnień lekarskich,albo te płatne były ograniczone do określonych dolegliwości.
0
@YeastMoss Nom. Pewnie że taka praktyka się pojawia. Ta bajka o Jasiu i Małgosi nie wzięła sję znikąd. Zawsze mi rozwalało mózg gdy ojciec wyprowadzał dzieci i zostawiał je w lesie.
0
@Ksavix Hahaha z opisu. Adekwatny do sytuacji.
Ale i tak jeśli chodzi o ptaki to kukułka rozwala system.
0
@bartekvisca Raczej na pewno nagrali. Być może po jakimś czasie udostępnią. W czasie pandemii gdy odwoływali i przesuwali koncerty Podsiadły to coś tam pamiętam,że w ramach rekompensaty można było dostać dostęp czy mieć wyłączność do zakupu właśnie nagrania jakiegoś koncertu.
0
@mkord Na krótkich dystansach jak najbardziej ma prawo się rozładować.
3
Trafiłem przypadkiem na taki kanał na yt i polecam - może kogoś zainteresuje - historie i ciekawostki powstawania i nagrywania różnych znanych utworów - ciekawa wiedza i przekazana w interesujący sposób
@Colon
0
@mkord Dobrze - nie wchodząc w szczegóły odpal jutro silnik i zdejmij klemę.
0
@mkord Nieprawda. Też tak myślałem ale to tak nie działa w tych nowych samochodach. Padł mi akumulator,odpaliłem od drugiego a tuż kolo domu auto zgasło w czasie jazdy i koniec. Po naładowaniu wszystko ok do dzisiaj. Za dużo elektryki aby to wszystko alternator mogł udźwignąć. Spadnie trochę napięcie i koniec jazdy.
0
@chosenone To szerokiej drogi.
1
@Kondziubarca Ktoś wie gdzie sprzedaj bilety na ten stand up?
0
@chosenone Jasne. Tylko jak przyjdą pod twój dom to też będziesz się oglądał na polityków i liczył,że cie obronią?
1
@Kinginiesta Na przyszłość pisz prywatne wiadomości.
1
@arasz1819 "winię za to Mundial i zbyt długie przebywanie z Michniewiczem" Xd. A już myślałem że na serio piszesz.
0
@Saviola88 Heh - aż mu styki w mózgu przeskoczyły gdy próbował naciągnąć na ten pusty sagan koszulkę, a po chwili dopiero zajarzył co robi.
2
@paweldunajecfcb A jaki cel miałaby osiągnąć Rosja atakując Polskę?
0
@P33ck No raczej. Ale czy emeryci by im dokopali? Wątpię.
0
@P33ck Myślę, że jednak różnica wieku i brak formy zrobiłyby swoje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karol97 Zabawny jesteś. Ogarnij jeszcze to,że jest taki gatunek który chodzi i zbiera to co wysra drugi gatunek i uważa to za przysmak - jest to najdroższy rodzaj kawy na świecie. Mało tego - to co spożywasz wyrosło na nawozie - czyli na tym co wysrało kilka gatunków. Nie jest to upokarzające dla ciebie?
0
@FcPortoFan1999 Bodo zeszłej wiosny to była rewelacja europejskich pucharów. Zespół który miał pauzę w ligowych rozgrywkach szedł jak burza i eliminował takie drużyny jak Celtic czy Az Alkmaar. Oby w tym sezonie potknęli się już na Lechu.
1
@JimMorrisonFCB Nie będzie można rejestrować nowych aut. Zakazu produkcji chyba nie ma wprost zapisanego.
1
@Tomason Pytanie czy takie auto zarejestrowane na Ukrainie czy tam gdzie indziej poza kołchozem będzie mogło się u nas legalnie poruszać? Coś czuję, że czeka nas wysyp takich aut zarejestrowanych na różne słupy.
0
@Hubert102 Weź bo aż ciśnienie podnosi. Jeszcze jakiś plastuś będzie mi wmawiał co jest dla mnie smaczniejsze.