La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

1

Ahh wspaniała Szwecja, stojąca ochroną przyrody, pozwala na niemal zdziesiątkowanie populacji zagrożonych wyginięciem wilków. Należy dodać, że już raz doprowadzono do niemal wybicia całego gatunku w tym kraju, gdy w latach 60. przy życiu zostało jedynie 10 osobników. Warto wspomnieć, że szwedzki wilk wyginał już dawno temu. Dzisiejsze osobniki przywędrowały do tego kraju z Rosji i Finlandii. A wszystko się zaczęło nieszczęsnej zimy 1821 roku, gdy wilczyca (trzymana wczesniej w niewoli sic!) zabiła dziewięcioro dzieci w przeciągu zaledwie 3 miesięcy.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-szwecja-najwieksze-od-lat-polowanie-na-wilki-do-niedzieli-za,nId,6580584

1

@BorzyKrzys U nas by się polowanie wilki przydało. Na Warmi gdzie mieszkam było już kilka ataków watah na psy. Przychodzą na posesję, wyciągają psa na pole i po nim .

0

@BorzyKrzys Może by u nas wzięli z nich przykład,bo popadliśmy z jednej skrajności w drugą skrajność jeśli chodzi o ochronę niektórych gatunków. I na dodatek państwo nie bierze na siebie za to żadnej odpowiedzialności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?