2

I prawidłowo. Niech odpoczywa.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Gavi ma wkurzającą facjatę?

0

No i gitara. Teraz czas na umowę Busquetsa.

0

@Persili W ogóle to jest jakaś parodia z tymi karami i wpłatami na te fundacje.

0

@AlexDark00 Nie wiem. Nie znam jego matki. Może Gavi zna.
Edit - w sumie nie wiadomo o jakie słowo chodzi. Jakos mi się od razu skojarzyło z końcówką - synem,ale mogło chodzic o inne słowo.

0

@Kondziubarca Co najlepsze to czytałem gdzieś że jego ojciec to Ukrainiec....

1

@AlexDark00 No i potem się dziwią zachowaniu Viniciusa. A nawet taki Zidane potrafił się zagotować xD.

0

@El Plutoninho Z tych powtórek co widziałem to odniosłem wrażenie że uciekał ale nie skakał z dwóch nóg tylko tańcował na jednej nodze. I to był błąd. Ale on nie próbował strzelać.

1

@El Plutoninho No mógł no i co z tego? Podjął inną decyzję a ludzie pomstują jakby on się celowo wmieszał próbując strzelać.

3

Ludzie dajcie już spokój z tym Fatim. Przecież robił co mógł by zejść z linii strzału.

0

@kuz No jest jeszcze możliwość , że wywierają jakieś naciski na podobne osoby na świeczniku. Inaczej tego nie można zrozumieć - co innego tępe umysły omamione propagandą a co innego jednak człowiek który liznął wielkiego świata i choć nie jest może jakimś geniuszem to powinien mieć szersze horyzonty niż przeciętny rusek.

2

@barcanawieki Pewnie te słowa przysłużą się kacapskiej propagandzie lepiej niż jego śmierć na linii frontu.

0

@Kondziubarca Polska 2050 0,33%?

0

@galix22 Na MŚ wielu zawodników wygląda dobrze,ale potem próżno szukać jakichś pozytywnych przykładów większych karier wśród odkryć mundiali.

2

@fcbarcafan19 Tacy są najgorsi.

1

@TheNekro94 Dobry numer podałeś? Bo jakąś fotowoltaikę proponują

1

@Pawel13sz No i to jest akurat ciekawa wiadomość - czyżby był wyjątkiem wśród fawelarzy także pod względem podejścia do kariery?

2

@TheNekro94 No ale numer podaj.

0

@Survier Ale to są akurat Hiszpanie. Poza tym oni lada chwila odpalą.

0

@galix22 Odbił się od City i ma poradzić sobie u nas?

0

@RomanHoffer Weź popytaj ludzi i pojedź tam gdzie każdemu podbiją. U nas w okolicy każdy zna stacje gdzie się czepiają i takie gdzie nie robią problemów.

0

@Nazio87 Nie wiedziałem o czym piszesz i sprawdziłem o co chodzi. Ja bym jeszcze zarzuty za współudział postawił wszystkim świadkom którzy wedle różnych artykułów nie zareagowali. To społeczne przyzwolenie na podobne rzeczy potęguje makabrę tej sytuacji. Jak ktoś się boi zareagować to nawet zwykły telefon do służb - może choć tyle by coś zmieniło,albo potem okrzyk że policja już jedzie ,ale nie piszą o tym aby ktoś dzwonił. Dzisiaj ludzie to prędzej wyciągną telefon aby nakręcić filmik a nie po to by wezwać pomoc.

0

@Kgorecki2500 A kto ma największe koncerny samochodowe? Widocznie nie są jeszcze przygotowani.

0

@Witekk10 Tyle to znaczy ile? W moim subiektywnym odczuciu to są sporadyczne przypadki.

1

@Kessie Nie zawiódł tylko zaliczył "małą śmierć" jak to nazywają Francuzi.

2

@escarabajo Żył do chwili upadku.

1

@jakub1906 W sumie dziwne,że dopiero teraz powstają podobne pomysły. Choć może czekają na odpowiednie materiały i technologie aby coś takiego skonstruować.

0

@Esteban_ Podania prostopadłe w ping-pongu?

0

@Hajny Na długo lecisz? Ile kosztuje taki wyjazd tak mniej więcej?

1

@Kengo Znajomy kiedyś robił i rzucił bo psychicznie nie wytrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?