@shaun No niestety, ale PIS opanował to doskonale i ich media wypuszczają podobne materiały w momentach idealnie przez nich wybranych. Opozycja jak widać jeszcze tego nie opanowała.
@Krzysztof1987 No tak. Ale może po prostu przegonili i uciekł o nie wiedzą kto to. U nas w okolicy coraz częściej włamują się do domów. Tylko wcześniej robią rozpoznanie i różne podchody - chodzą,jeżdżą, obserwują - ludzie np. ostrzegali na spotted aby uważać na podejrzane samochody o danych rejestracjach. Jak jest możliwość to chociażby lampa z czujnikiem ruchu przynajmniej trochę odstrasza bo wtedy intruz jest widoczny.
@dniel Teraz jest pełno,ale kiedyś 35/36 lat to już był schyłek kariery zwłaszcza w formacjach ofensywnych. Dzisiaj to nic dziwnego. Już nie mówiąc o tym że nie było chyba takiego przypadku aby ktoś w wieku 35/36 lat był w ogóle w top 10 ZP.
@BulaKG Ale teraz ta poprzeczka jest przesunięta dość mocno. Kiedyś tylko bramkarze grali w takim wieku na topowym poziomie. Dziś mamy Joaquina,Jesus Navas,Ibra, Messi. Jeszcze kilku by się znalazło.
@skubi99 Patrząc na to jako na konflikt Ukraina - Rosja to owszem. Można dywagować kto jest w lepszej sytuacji. Ale patrząc szerzej to Ukraina jest tylko "narzędziem" czy "polem walki" w tym konflikcie. I każdy dzień wojny istotnie pogarsza sytuację Rosji wobec położenia jej rywali.
@skubi99 Otóż nie. Korzyść Rosji to było szybkie zajęcie jak największego terenu Ukrainy i brak reakcji Zachodu. To co się dzieje obecnie to czarny scenariusz dla Rosji.
Jaką znacie najbardziej depresyjną piosenkę w historii? Dla mnie to bezdyskusyjnie "Eleanor Rigby" Beatles'ów. Bezsens istnienia zawarty w kilku wersach i dosłownie 3 minutach.
@sidi12843 Transfer na ostatnią chwilę,nie dość że nie trafiony to jeszcze spóźniony. Tebas do dziś się zwija ze śmiechu z numeru jaki nam wykręcił na koniec okienka transferowego. Podpuścił ich a oni jak te dzieci we mgle biegiem ruszyły aby tylko coś sfinalizować.
@tbas Czy ktoś go zniszczył? Nie sądzę. Natomiast ktoś nieźle go wykorzystuje. Gdyby koło niego się nie kręcili różni tacy wyzyskiwacze, to i tak klepałby swoją biedę. Takich ludzi są dziesiątki tyle, że nikt nie upublicznia ich wypowiedzi.
@Comentateiro "A to, że po wyszczepieniu w zachodnich krajach, liczba zgonów w kolejnej fali spadła jest bez znaczenia." Te wykresy jakoś tego nie potwierdzają - zresztą jak widać w każdym kraju przebiegało to zupełnie inaczej aby móc to bezpośrednio łączyć ze szczepieniami - https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#map-of-z-scores
0
@Uukasz_93 Ależ oni wcale nie muszą mieć brudów. Dzisiaj bardzo łatwo jest kogoś wmanipulować w cokolwiek.
1
@AmigoBlancos Ja tam nic nie sądzę, bo nie zamierzam oglądać żadnych produkcji TVN-u.
0
@clyde Drogi gaz i są efekty.
0
@shaun No niestety, ale PIS opanował to doskonale i ich media wypuszczają podobne materiały w momentach idealnie przez nich wybranych. Opozycja jak widać jeszcze tego nie opanowała.
0
@Mow_mi_Douglas taktyk
0
@Krzysztof1987 No tak. Ale może po prostu przegonili i uciekł o nie wiedzą kto to. U nas w okolicy coraz częściej włamują się do domów. Tylko wcześniej robią rozpoznanie i różne podchody - chodzą,jeżdżą, obserwują - ludzie np. ostrzegali na spotted aby uważać na podejrzane samochody o danych rejestracjach. Jak jest możliwość to chociażby lampa z czujnikiem ruchu przynajmniej trochę odstrasza bo wtedy intruz jest widoczny.
0
@FCB_dimiC Ale złapali go czy nie?
5
@BorzyKrzys Dziwne,że Żydzi się nie burzą że ich przedstawiciela bojkotują.
0
@dniel Teraz jest pełno,ale kiedyś 35/36 lat to już był schyłek kariery zwłaszcza w formacjach ofensywnych. Dzisiaj to nic dziwnego. Już nie mówiąc o tym że nie było chyba takiego przypadku aby ktoś w wieku 35/36 lat był w ogóle w top 10 ZP.
0
@Chaoss Na pewno nie mamy gorszej sytuacji startowej niż takie Czechy,a ich zespoły jakoś potrafią zagrać regularnie w LM.
0
@LukaszFan To chodzi o te artykuły w których piszą że mogliśmy mieć każdego kolejnego "cracka" który akurat pasuje do narracji.
1
@BulaKG Ale teraz ta poprzeczka jest przesunięta dość mocno. Kiedyś tylko bramkarze grali w takim wieku na topowym poziomie. Dziś mamy Joaquina,Jesus Navas,Ibra, Messi. Jeszcze kilku by się znalazło.
0
@skubi99 Patrząc na to jako na konflikt Ukraina - Rosja to owszem. Można dywagować kto jest w lepszej sytuacji. Ale patrząc szerzej to Ukraina jest tylko "narzędziem" czy "polem walki" w tym konflikcie. I każdy dzień wojny istotnie pogarsza sytuację Rosji wobec położenia jej rywali.
0
@skubi99 Otóż nie. Korzyść Rosji to było szybkie zajęcie jak największego terenu Ukrainy i brak reakcji Zachodu. To co się dzieje obecnie to czarny scenariusz dla Rosji.
1
@Majkel34 Ale cały czas się wykrwawiają. Do tego sankcje. To wszystko działa w długim terminie.
0
@P33ck Teraz to tylko dwie rzeczy w europejskich pucharach mnie interesują - porażka Realu i wygrane Lecha.
0
Jaką znacie najbardziej depresyjną piosenkę w historii? Dla mnie to bezdyskusyjnie "Eleanor Rigby" Beatles'ów. Bezsens istnienia zawarty w kilku wersach i dosłownie 3 minutach.
0
@sidi12843 Transfer na ostatnią chwilę,nie dość że nie trafiony to jeszcze spóźniony. Tebas do dziś się zwija ze śmiechu z numeru jaki nam wykręcił na koniec okienka transferowego. Podpuścił ich a oni jak te dzieci we mgle biegiem ruszyły aby tylko coś sfinalizować.
0
@Cule1234 Jakie to są puste łby to nie mam słów. Beka z tego projektu.
0
@Encore Kane Mane Sane. Nawet tam pasuje.
0
@takisobiektos Nie no Tyle to nie. Przecież Barca grała w grupie i też cos zarobiła
3
@mateusz1989VeB Patrząc po wynikach to raczej Messi powinien miec kompleks Bayernu.
3
@adambądkowski93 Trudno się nie zgodzić. Wyniki niestety mówią same za siebie.
0
Mimo dzisiejszego zwycięstwa Bayernu,warto pamiętać że to Benfica wykonała lwią część roboty aby PSG sobie na głupi ryj upadło.
1
Gooooool. Brawo Bayern. Dziś zrobiliście swoje.
Ps - teraz to już możecie odpadać. No chyba że traficie na Real.
0
Poszedł przelew?
1
Wezcie tego czupaczupsa z tego boiska. Masakra jakaś
0
Ja cie nie mogę. Co ten bramkarz odwalił
0
@tbas Czy ktoś go zniszczył? Nie sądzę. Natomiast ktoś nieźle go wykorzystuje. Gdyby koło niego się nie kręcili różni tacy wyzyskiwacze, to i tak klepałby swoją biedę. Takich ludzi są dziesiątki tyle, że nikt nie upublicznia ich wypowiedzi.
0
@Comentateiro "A to, że po wyszczepieniu w zachodnich krajach, liczba zgonów w kolejnej fali spadła jest bez znaczenia." Te wykresy jakoś tego nie potwierdzają - zresztą jak widać w każdym kraju przebiegało to zupełnie inaczej aby móc to bezpośrednio łączyć ze szczepieniami - https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#map-of-z-scores