lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9
było już pisane że on żadnego wpływu na wybór sędziów itp. nie miał
zawyżone kwoty? 1,5 mln EUR przez ileś lat? tani ci sędziowie w Hiszpanii
8
Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii i Superpuchar Hiszpanii:)
ależ by to było osiągnięcie:) jest blisko tego celu, oby tylko utrzymać formę i wygrać te trofea:)
Vamos Barcelona:)
3
@pt9
stary z choinki się urwałeś? a co to prokuraturze zależy na prawdzie? od kiedy?
na razie to nic nie wiadomo a prokuratura się tym zajmuje bo musi bo medialne
równie dobrze może się okazać że negreiro świadczył usługi doradztwa odnośnie przepisów jak było to mówione a że zrezygnowali z niego to koleś lekko wydający się niezrównoważony psychicznie próbuje oczerniać klub, od tyle
sprawą Neymara też zajmowała się prokuratura i jakoś nie uznała Barcelonę za winną
więc tak na razie pomówienie i afera
2
@pt9
czemu się dziwisz, na razie to plotki, pomówienia teorie spiskowe
co chwilę strona madrycka coś chce na Barcelonę, a to Pique i SPH w Arabii itp.
piecze ich że Barcelona w tym roku idzie po mistrzostwo, puchar i SPH:)
poza tym większość widząc co się działo wtedy z sędziami vide bramka z Betisem metr za bramką nie uznana, czy mistrzostwo dla Atletico po nieuznanym golu dla Barcelony patrzy na to z przymrużeniem oka
0
@Kreegen
no trochę chyba za dużo i nie wiem w ilu procentach wypełnią stadion, 200 euro bym dał, 250 za dobre miejsce penie też
ceny powinny być od 100-250 i sądzę że wtedy byłoby bardziej realne wypełnienie stadionu choć jak się wypełni to będzie git dla klubu
0
@Emhyr
prawy? Foyth?/Pavard?
defensywny - Gundogan?
Ofensywny - B. Silva?
Napastnik - Vitor Roque?
to pewnie będą plany A, kasa pewnie by się znalazła, ciekaw jestem jak wykombinują z limitami płac? Busi i Alba obniżka a reszta?
Ferran pewnie sprzedaż?
Kessie?
ciekawe lato się zapowiada
0
@Kidd
ale to odnoś się bezpośrednio, personalnie do mnie a nie LR
ja nie jestem LR i mało mnie interesuje co tu niektórzy piszą bo dużo osób szczerze nie grzeszy tu rozumem
ale griezmann nie miał jakiś mega statystyk też aby go bronić i grał w zespole z Messim co widać było że z jednej strony trochę mają podobne przestrzenie a z drugiej o ile więcej miał dzięki grze z Messim szans
dla mnie Griezmann nie był zły i spełnił się pośrednio
co do Raphinha pod nieobecność Demebele i Pedri jako jedyny dobrze ciągnie grę czy to podaniami, wyjściem na pozycję czy strzałem
nie jest lepszy od Dembele, ale wg mnie się sprawdził i powinien zostać w przyszłym sezonie bo daje nam dużo wbrew pozorom
wg mnie nawet mogą grać razem w zespole w niektórych meczach
lewa strona Dembele, prawa Raphinha
jeśli chcemy być w czołówce Europy taki 12-13 piłkarz w kadrze jest niezbędny
tak samo jak piłkarz pokroju Bernardo Silva, bo przy kontuzji Pedri brakuje nam takiego pomocnika w zespole
2
@AlexDark00 @Kidd
ale z czego jest rozliczoany skrzydłowy? z bezsensownych dryblingów czy z goli i asyst?
jak dla mnie Raphina może cały mecz nic nie grać nie robić sombrero ale jesli do tego daje asysty lub bramki dajace np. 3 pkt jak wczoraj, a było trochę tego z jego strony już w tym sezonie to jest to skrzydłowy bardzo dobry
owszem jest inny niż Dembele, w inny sposób daje korzyść zespołowi i to w tym jest piękne że mając super podania jest też efektywny
@kkbarca tak chyba właśnie jest, na pewno jest wysoko w tej klasyfikacji, to tylko pokazuje że nie samymi dryblingami można wykreować sytuacje
0
@Deviler
Ryoyu ma coś z niestabilnością 2 skoków jeszcze, bo jeden oddaje najszczęsciej najlepszy ze wszystkich a drugi na 4-8 miejsce i albo ma przewagę i wygrywa albo jest w TOP5:) ostatnie konkursy to tak właśnie wyglądało:)
jeszcze pewnie jakiś konkurs, konkursy wygra w tym sezonie:)
dobrze że Granerund bez medalu bo tego skoczka nie lubię, bo drużynowy to żaden medal gdzie wielu jak Ryoyu nie ma na to szans
1
@Deviler
No i co Ryoyu ma jednak medal MŚ:) jeden z najlepszych w historii:)
0
Real nie miał zbytnio pomysłu na grę i to Barcelona była bliżej gola numer 2 niż oni bramki, nie zgadzam się z Ancelottim jak REAL zagra tak w rewanżu to odpadnie
0
@mrboom
presji jakiej presji
wygrywasz 1-0 grasz u siebie i mówisz ze ktos jest faworytem
to jaką narrację budujesz bo dla mnie narację słabszego i strachu, dupna ta jego psychologia
nie lepiej powiedzieć mamy przewagę gramy u siebie i chcemy awansować i wierze ze to zrobimy bo mam wspaniały zespół
0
@Jakchcesz
pytanie w czym byli lepsi bo okazje akurat to my mielismy lepsze:)
przykład wybicie pilki z bramki Madrytu przez Fati:)
tak, ale nie przystoją takie teksty Barcelonie, piłka to też głowa i trener musi być pewny swoich piłkarzy i zespoły
mógł powiedzieć zrobiliśmy duży krok w tym dwumeczu, mamy przewagę i wierzę że nas zespół awansuje do finały bo mamy dobry zespół
jak inaczej to brzmi
0
@Kidd
no niestety tak to wygląda
wg mnie na taka w następnym sezonie nadają się Lewy, Dembele, Raphinha i tyle
Ferran i Fati znak zapytnia
jakiś dobry skrzydlowy na lewą stronę jest niezbędny
0
Xavi
co uważacie o tym stwierdzeniu Xaviego: Real nadal jest faworytem?
dla mnie trochę żenada, takie rzeczy aby mówił trener Barcelony po zwycięstwie na wyjeździe 1:0, rewanżu u siebie za miesiąc, bez przesady jesteśmy Barcelona a nie Cadiz itp. aby takie rzeczy mówić, gdzie ten słynny mental?
dla mnie słaby tekst
1
@Gall @Kidd @Sysia11
niestety podsumowaniem gry Fatiego ostatnio było jak wybił piłkę lecącą do bramki po strzale Kessie:) piękne to było
1
@Kidd
ja uwielbiam serduszka w sosie śmietankowym:) niestety tylko ja w domu więc jem raz na ruski rok, a dla samego nie chce mi się robić, bo to nie to samo co dla rodziny
2
@michal1899
chyba twoje plecy
1
@Kidd
i tak i nie jak ma w głowie wszystko poukładane to i z 10 sobie poradzi a jak nie to i z 23 nie da rady
wierzę i liczę na niego, ale chyba nie w tym sezonie już czekam na kolejny sezon
0
@Reviven
to chyba jedynie Białystok, Łomża i Augustów jakieś konkretniejsze prace są
powodzenia
2
@Gall @Kidd @Sysia11
presja, presją, wiadomo numer 10 ciąży, ale czy właśnie nie tym odróżnia się mężczyzn od chłopców że potrafią poradzić sobie z presją
to tak jak w życiu codziennym albo sobie z tym radzisz, albo nie i masz ciągle problemy
Fati w momencie wchodzenia do zespołu był materiałem na 10, ja rozumiem że to ważny numer, ale albo zapominasz z jakim numerem grasz i przede wszystkim próbujesz znaleźć najlepszą wersję siebie bez względu na numer albo giniesz w dorosłym życiu
no cóż kiedyś przychodzi moment że z presją musisz się zmierzyć
ja mu ciągle kibicuje i liczę że przyszły sezon będzie lepszy bo wg mnie fizycznie odstaje tak jak mówił to @Kidd
0
@Reviven
szkoda a jaki region?
0
@VegetaPolska
pytanie co rozumiesz przez słowo dużą, bo dla jednych dużo to dla innych mało.
Pomyśl lepiej o emeryturze i przyszłości i szukaj raczej porządnych firm
bo pod stołem za nic nie liczy ci sie do emerytury
powodzenia
3
FATI
jak dla mnie na razie największe rozczarowanie tego sezonu, bardzo liczyłem na tego chłopaka, bo miał to coś, taki błysk, łatwość zdobywania goli, piłka go szukała
może nie był nigdy najszybszy czy nie był najlepszym dryblerem na świecie, ale wszystko miał na przyzwoitym poziomie i miał to mądrość poruszania się po boisku i podejmowania właściwych decyzji
jeśli można było powiedzieć o jakimś piłkarzu że może z niczego coś zrobić i sam przechylić losy meczu to do tego sezonu sądziłem że taki piłkarzem może być Fati
jak nie szło zespołowi to zszedł z boku do środka i często oddawał piękne strzały przy rogu i z niegroźnej sytuacji gol, albo znajdował się tam gdzie piłka spadała
po kontuzji jednak i szczególnie w tym sezonie widać jednak jak zdecydowanie gorzej porusza się po boisku, jest mniej dynamiczny, mniej przebojowy, jakby Fati na zwolnionym tempie, miał jeden przebłysk z Sociedad na jesieni i to tyle na ten moment
szkoda, zobaczymy co będzie dalej z nim choć jakieś obawy mam że może będzie jak z Bojanem gdzie też wszedł z drzwiami do dorosłej piłki a potem szybko zniknął
oby w tym przypadku było inaczej i oby to tylko słabszy sezon wynikający z jakiś problemów a w kolejnym znów wrócił Fati na jakiego czekamy
a wy jak sądzicie? wróci jeszcze Fati na jakiego chyba wszyscy czekamy
@Rewolucja123 @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Kidd @Sysia11 inni
1
@MesQueUnClub_87
i oby tym razem dał jakiś taki dobry mecz:) ja osobiście uważam że nie jest to piłkarz na miarę Barcelony i takiego meczu, ale niech mu się wiedzie:)
0
@Reviven
no to na konto to chyba właśnie jest najniższa krajowa teraz? tak mi się wydaje
wpisz sobie w Internecie kwotę brutto najniższej i masz kalkulatory ile to na rękę
na pełnym etacie na konto ma ci przyjść tyle ile najniższa krajowa bez wyjątków
czemu ludzie godzą się na takie coś jak ty? @VegetaPolska
co to znaczy pod stołem? na łaskę Pana się zdajecie i słuchacie jeszcze wynurzeń
mamy 2023 r. pomyślcie o swojej emeryturze itd. a nie bawcie się w kasę pod stołem z Januszami biznesu
w dzisiejszych czasach jest tyle korporacji w Polsce nawet IKEA itp. gdzie płacą z tego co kojarzę więcej niż najniższa krajowa i są to normalne umowy a nie jakieś pod stałem jak w XX wieku zaraz po uwolnieniu gospodarki
0
@arsenallondyn0
czyli co sprzedali go do Arsenalu ale tylko z klauzula ze nie moga go sprzedac do Barcelony bezpośrednio?
niech go kupi Andorra Pique a ten sprzeda Barcelonie:)
2
FC Barcelona
Patrzysz na dzisiejszy możliwy przewidywany skład i zasadniczo wiadomo są braki ale to jest skład który może osiągnąć dobry wynik na styku w pierwszym meczu.
Tak na prawdę brakuje mi tylko tam jednego porządnego nazwiska za S.Robeerto - albo jakiś wtedy fajny lewo skrzydłowy albo ofensywny pomocnik srodkowy - zalezy jak Xavi ustawi wtedy zespół
i takiego piłkarza nam brakuje w kadrze w razie W, czyli jak jest kontuzjowany Pedri
wg mnie to największa bolączka obecnej Barcelony, brak alternatyw w wypadku kontuzji Pedriego
to jest mus na letnie okienko transferowe+ DPŚ jako zastępstwo za Busi
wierzę w ten zespół:)
Visca el Barca!!! po zwycięstwo
0
@NeKenI
no to spoko powodzenia w przedsięwzięciu:) chyba bardzo przyjazne psy, do dzieci też?
1
@mikokarla
Christensen? o czym ty mówisz człowieku?