5

Martin Odegaard można się kiedyś było śmiać ale okazał się on całkiem dobrym piłkarzem jednak:) nie jest to kolejny wonder kid co zginął w dorosłym futbolu ale się w nim bardzo dobrze odnalazł

przydałby nam się właśnie teraz taki pomocnik

0

@Reviven
raczej nie zgodne z prawem, zgłoś go do PIP

0

@NeKenI
jaka rasa psa?

0

@Sysia11
jak 2007 to miał 20, tak tylko aby sprostować piszę:)

1

@Kidd
oki, mimo wszystko słabo to skonstruowane jest

max wysokość różnych zapomóg itp. powinna być np. ustanowiona na 70% płacy minimalnej aby ludzie byli zachęcani do pracy, albo coś takiego
w każdym sensie dobrze aby było to tak ustanowione aby ludzie byli zachęceni do pracy bo z zapomóg było gorzej niż pracując

albo powinny być te zapomogi jakoś stopniowane aby nie było to zero-jedynkowo

0

@Kidd
to ta zapomoga większa jest niż jej płaciłeś? też nie kumam tej sytuacji

0

@Emhyr
kibic Barcelony podobno, ciekawe czy by się u nas sprawdził?

0

@masq
Nie do jutra obowiązuje stary wypis. Od 1 marca mozna składać nowy

0

@Deviler
byłby wyżej:) a ja mówiłem że będzie miał medal na MŚ:) jest jeszcze duża skocznia

a Ty co jak ci się coś fartnie to musisz wpaść i się pochwalić czy co?

a konkurs ogólnie pomimo wygranej Piotrka to żenada, duża losowość, tak naprawdę na tak małej skoczni rekompensaty za wiatr rozdają miejsca, co mówili nawet zawodnicy w większości po konkursie


0

@Deviler
nie podałeś żadnych argumentów tylko przypuszczenia

no właśnie chodzi o to że nie ma zdecydowanych faworytów, ostatnie miejsca w konkursach 6, 2, 2, 5 - no wydaje mi się że to jednak jest stabilizacja? nieprawdaż?
gdzie jeden konkurs powinien wygrać tylko go wycięli jak Kubackiego w Zakopanem

rozumiem że możesz uważać że jest wielu faworytów ale pisanie że ktoś ni zdobędzie medalu choć jest w gronie faworytów ścisłych jest śmieszne,
można napisać wydaje mi się, wg mnie a nie wypowiedź graniczące z pewnością na podstawie żadnych faktów

poza tym trenuje teraz z Zupanem tak samo jak w Sapporo gdzie zdeklasował wszystkich, wg mnie zdobędzie tu medale na MŚ i obstawiam nawet złoto

fajnie jakby Słoweńcy też pozgarniali jakieś medale i któryś z naszych

0

@Deviler
Będzie i na jednym i na drugim obiekcie:)
co więcej liczę że i Piotrek jakiś medal przywiezie:)
na jakiej podstawie niby tak twierdzisz że nie będzie

1

Komentarz usunięty

0

SKOKI NARCIARSKIE - ile obrazu dają treningi i kwalifikacje

śmieszy mnie przyznawanie medali po treningach czy kwalifikacjach aż sobie spojrzałem na ostatnią imprezę mistrzowską czyli IO 2022:

1) sk. normalna - kwalifikacje 1. lindvik 2,johannson 3. zyla
a konkurs 1. Ryoyu (4 w kwalifikacjach) 2. Fettner (6) 3. Kubacki (16)




2) sk. duża- kwalifikacje 1. lindvik 2. granerund 3 prevc
a konkurs 1. Lindvik (1 w kwalifikacjach) 2. Ryoyu (9) 3. Geiger (12)

także ma to niewielkie odzwierciedlenie, bo większość skacze treningi i kwalifikacje nie na 100% i testując

0

@Batys
Koeman w żadnym momecnie nie miał takiej przewagi i on ciągle gonił, więc bliko to nie był i w żadnym momecnie nie mial takiego bilansu w lidze

19-2-1 to chyba jednak dosyć pewna gra w lidze? nieprawdaż?
wg mnie dosyć spora przewaga:)

0

@pyra92
i 32 zawodników z podstawy nie na swoeje pozycji? xD

twoja analiza jest tak śmieszna że aż żałosna

0

@pyra92
sergi roberto w drugim meczu na swojej pozycji:)

haha dalej tych durnych Twoich wywodów nie ma co czytać

0

@Batys
no nie Koeman nie miał ligi na wyciagnięcie, nie okłamujmy się

tutaj jednak mamy przewagę 8 pkt a to już sporo

ja sądzę że z Mistrzostwem i SPH to będzie nie tylko co uratowany ale dobry sezon a jesli by wygrali jeszcze PK to bardzo dobry sezon

na Europę przyjdzie czas spokojnie

0

@Batys
no nie 1/2 LM czy 1/4 LM to nie jest ośmieszanie się ani odpadanie na wczesnym etapie, koleś ochłoń

odpadliśmy z Frankfurtem co wygrał LE potem, wczoraj po wyrównanym meczu z United

ochłoń bo na razie to może być dobry sezon a na Euopę przyjdzie czas za rok

0

@Batys
1/4 czy 1/2 LM to nie wczesne etapy, chłopie ochłoń

0

Komentarz usunięty

0

@matirix20
dokładnie rzeczywiście frajerstwo:) masakra co ludzie mają z głowami tu

0

@reloaded
jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:) a już zapomnieli jak w pierwszym meczu głównie Raphinha robił robotę

0

@Phoenixx
a gdzie tu było 0-3?

0

@kamilos1214
co się stało? masz jakieś dodatkowe wydatki co miesiąc? bo rozumiem że chodzi ci o to że nie spinać ci się będzie co miesiąc kasa i będziesz żył od pensji do pensji?

0

@Cule1234
szkoda że nie Granerunda

3

@Borneo
gadki szmatki, wejdzie pogadamy, na razie hipokryzja

0

@LjakRoberciik
to życzę przegranego kuponu:)

0

@Nieznajomy
no nie wskazuje wyraźnie, po prostu nie umiesz czytać lub sobie dopowiadasz to co zostało nie powiedziane

typowe polskie zachowanie

0

@Nieznajomy
no i nadal się kłania że nie umiesz czytać,

nie napisałem nigdzie że wszyscy się pożegnają, wg mnie awansuje tylko City, a odpadniecie 3 z 4 drużyn tak potężnej ligi w tym po jednej kompromitacji jest chyba odpadnięciem z hukiem? nie uważasz?

0

@Janiama @sonek
zobaczymy oby:), dziś jednak już było też info o bolu pleców

wg mnie dużymi faworytami będą Ryoyu - który dobrze skacze na normalnych i lubi Planice + treningi z Zupanem ponownie miało to miejsce przed Sapporo, Geiger - też lubi małe + forma wzrasta, Jelar - wzrasta mu forma ostatnio, Wellinger to samo

Kubacki wg mnie też ma szanse na podium ale coś mi się wydaje ze będzie zaraz za

Granerund też może powalczyć choć w jego wypadku uważam że nie będzie już w takim gazie + statystyka jest na jego niekorzyść, ostatnie lata liderzy PŚ wracali bez medalu MŚ

Kraft - on też zawsze może powalczyć

co do Stocha nie wierzę w jakieś jego specjalne odrodzenie, on już swoje wygrał i wieku nie oszuka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?