lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Martin Odegaard można się kiedyś było śmiać ale okazał się on całkiem dobrym piłkarzem jednak:) nie jest to kolejny wonder kid co zginął w dorosłym futbolu ale się w nim bardzo dobrze odnalazł
przydałby nam się właśnie teraz taki pomocnik
0
@Reviven
raczej nie zgodne z prawem, zgłoś go do PIP
0
@NeKenI
jaka rasa psa?
0
@Sysia11
jak 2007 to miał 20, tak tylko aby sprostować piszę:)
1
@Kidd
oki, mimo wszystko słabo to skonstruowane jest
max wysokość różnych zapomóg itp. powinna być np. ustanowiona na 70% płacy minimalnej aby ludzie byli zachęcani do pracy, albo coś takiego
w każdym sensie dobrze aby było to tak ustanowione aby ludzie byli zachęceni do pracy bo z zapomóg było gorzej niż pracując
albo powinny być te zapomogi jakoś stopniowane aby nie było to zero-jedynkowo
0
@Kidd
to ta zapomoga większa jest niż jej płaciłeś? też nie kumam tej sytuacji
0
@Emhyr
kibic Barcelony podobno, ciekawe czy by się u nas sprawdził?
0
@masq
Nie do jutra obowiązuje stary wypis. Od 1 marca mozna składać nowy
0
@Deviler
byłby wyżej:) a ja mówiłem że będzie miał medal na MŚ:) jest jeszcze duża skocznia
a Ty co jak ci się coś fartnie to musisz wpaść i się pochwalić czy co?
a konkurs ogólnie pomimo wygranej Piotrka to żenada, duża losowość, tak naprawdę na tak małej skoczni rekompensaty za wiatr rozdają miejsca, co mówili nawet zawodnicy w większości po konkursie
0
@Deviler
nie podałeś żadnych argumentów tylko przypuszczenia
no właśnie chodzi o to że nie ma zdecydowanych faworytów, ostatnie miejsca w konkursach 6, 2, 2, 5 - no wydaje mi się że to jednak jest stabilizacja? nieprawdaż?
gdzie jeden konkurs powinien wygrać tylko go wycięli jak Kubackiego w Zakopanem
rozumiem że możesz uważać że jest wielu faworytów ale pisanie że ktoś ni zdobędzie medalu choć jest w gronie faworytów ścisłych jest śmieszne,
można napisać wydaje mi się, wg mnie a nie wypowiedź graniczące z pewnością na podstawie żadnych faktów
poza tym trenuje teraz z Zupanem tak samo jak w Sapporo gdzie zdeklasował wszystkich, wg mnie zdobędzie tu medale na MŚ i obstawiam nawet złoto
fajnie jakby Słoweńcy też pozgarniali jakieś medale i któryś z naszych
0
@Deviler
Będzie i na jednym i na drugim obiekcie:)
co więcej liczę że i Piotrek jakiś medal przywiezie:)
na jakiej podstawie niby tak twierdzisz że nie będzie
1
Komentarz usunięty
0
SKOKI NARCIARSKIE - ile obrazu dają treningi i kwalifikacje
śmieszy mnie przyznawanie medali po treningach czy kwalifikacjach aż sobie spojrzałem na ostatnią imprezę mistrzowską czyli IO 2022:
1) sk. normalna - kwalifikacje 1. lindvik 2,johannson 3. zyla
a konkurs 1. Ryoyu (4 w kwalifikacjach) 2. Fettner (6) 3. Kubacki (16)
2) sk. duża- kwalifikacje 1. lindvik 2. granerund 3 prevc
a konkurs 1. Lindvik (1 w kwalifikacjach) 2. Ryoyu (9) 3. Geiger (12)
także ma to niewielkie odzwierciedlenie, bo większość skacze treningi i kwalifikacje nie na 100% i testując
0
@Batys
Koeman w żadnym momecnie nie miał takiej przewagi i on ciągle gonił, więc bliko to nie był i w żadnym momecnie nie mial takiego bilansu w lidze
19-2-1 to chyba jednak dosyć pewna gra w lidze? nieprawdaż?
wg mnie dosyć spora przewaga:)
0
@pyra92
i 32 zawodników z podstawy nie na swoeje pozycji? xD
twoja analiza jest tak śmieszna że aż żałosna
0
@pyra92
sergi roberto w drugim meczu na swojej pozycji:)
haha dalej tych durnych Twoich wywodów nie ma co czytać
0
@Batys
no nie Koeman nie miał ligi na wyciagnięcie, nie okłamujmy się
tutaj jednak mamy przewagę 8 pkt a to już sporo
ja sądzę że z Mistrzostwem i SPH to będzie nie tylko co uratowany ale dobry sezon a jesli by wygrali jeszcze PK to bardzo dobry sezon
na Europę przyjdzie czas spokojnie
0
@Batys
no nie 1/2 LM czy 1/4 LM to nie jest ośmieszanie się ani odpadanie na wczesnym etapie, koleś ochłoń
odpadliśmy z Frankfurtem co wygrał LE potem, wczoraj po wyrównanym meczu z United
ochłoń bo na razie to może być dobry sezon a na Euopę przyjdzie czas za rok
0
@Batys
1/4 czy 1/2 LM to nie wczesne etapy, chłopie ochłoń
0
Komentarz usunięty
0
@matirix20
dokładnie rzeczywiście frajerstwo:) masakra co ludzie mają z głowami tu
0
@reloaded
jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:) a już zapomnieli jak w pierwszym meczu głównie Raphinha robił robotę
0
@Phoenixx
a gdzie tu było 0-3?
0
@kamilos1214
co się stało? masz jakieś dodatkowe wydatki co miesiąc? bo rozumiem że chodzi ci o to że nie spinać ci się będzie co miesiąc kasa i będziesz żył od pensji do pensji?
0
@Cule1234
szkoda że nie Granerunda
3
@Borneo
gadki szmatki, wejdzie pogadamy, na razie hipokryzja
0
@LjakRoberciik
to życzę przegranego kuponu:)
0
@Nieznajomy
no nie wskazuje wyraźnie, po prostu nie umiesz czytać lub sobie dopowiadasz to co zostało nie powiedziane
typowe polskie zachowanie
0
@Nieznajomy
no i nadal się kłania że nie umiesz czytać,
nie napisałem nigdzie że wszyscy się pożegnają, wg mnie awansuje tylko City, a odpadniecie 3 z 4 drużyn tak potężnej ligi w tym po jednej kompromitacji jest chyba odpadnięciem z hukiem? nie uważasz?
0
@Janiama @sonek
zobaczymy oby:), dziś jednak już było też info o bolu pleców
wg mnie dużymi faworytami będą Ryoyu - który dobrze skacze na normalnych i lubi Planice + treningi z Zupanem ponownie miało to miejsce przed Sapporo, Geiger - też lubi małe + forma wzrasta, Jelar - wzrasta mu forma ostatnio, Wellinger to samo
Kubacki wg mnie też ma szanse na podium ale coś mi się wydaje ze będzie zaraz za
Granerund też może powalczyć choć w jego wypadku uważam że nie będzie już w takim gazie + statystyka jest na jego niekorzyść, ostatnie lata liderzy PŚ wracali bez medalu MŚ
Kraft - on też zawsze może powalczyć
co do Stocha nie wierzę w jakieś jego specjalne odrodzenie, on już swoje wygrał i wieku nie oszuka