1

@Dironixu
do 31 stycznia mieli czas wysłać

0

@Gappeq
są lepsze strony od tego niż to badziewie rzadowe

0

@Bobo25
u mnie nawet jak żona poszuka teraz pracy to będziemy rozliczać się razem bo to oszczędność też naszego czasu po prostu

0

@Tomo1989
nie nie mieli jedna setke i jedna główkę, my mieliśmy tego więcej i prowadzilismy grę

wynik nie odzwierciedla tego jak wyglądał mecz

no jest sie nad czym rozwodzić bo to powinno byc gwizdniete i to bylo jawne oszustwo

drugi mecz o nic - gdzie my mentalnie nie gralismy bo już odpadlismy - no rzeczywiscie udowodnił

szkoda gadać juz z tobą bo jakbym mówił do betonu


0

@Bobo25
wiesz co przecież obecnie od roku czy dwóch fiskus sprawdza twoje zeznanie więc jeśli byloby coś nie ok to sądzę że by się do Ciebie zwrócili, tak mi się wydaje

chociaż z drugiej strony rozliczałeś się osobno to tego nie widać

z drugiej strony nie kumam po co rozliczać się osobno serio, wspólnie same korzyści i do tego jedna osoba wypełnia zeznanie i traci czas a nie 2 osobno

0

@Tomo1989
przegraliśmy ale po pierwsze nie odgizdano nam ewidentnego karnego przy 0-0 a po drugie prowadzilismy grę i mieliśmy więcej setek

sami piłakrze Bayernu przyznawali po meczu że byliśmy lepsi ale oczywiście znawca @Tomo1989 wie lepiej

0

@Sensible
zmyślne to:)

0

@Tomo1989
w pierwszym meczu byliśmy lepsi, drugi po odpadnięciu już z rogrywek do zapomnienia bo zagrany bez zaangazowania

0

@Tridente2015
tam chyba w ogóle jest już wypalenie materiału bo grają strasznie słabo

0

@Bobo25
ja pracuje sam, żona zajmuje się domem i od dawna przekraczałem to, ale teraz przy 2 już nie ma na szczęście limitów to coś się odzyska:) zresztą polski WAŁ 2 w zeznaniu liczony jest od 1 stycznia 2022, faktycznie bylo to od lipca 2022 naliczane inaczej więc spory zwrot na mnie czeka:)

nic ci nie grozi jak rozliczałeś sie indywidulanie:) bo można się rozliczac indywidualnie i jak nie przekraczałeś to ok, przynajmniej tak było wcześniej

teraz limity są uzleżnione nie od rozliczania sie indywidualnie ale od tego czy jestes w zwiazku małzenkim

https://www.pitax.pl/wiedza/mniejsze-podatki/ulga-prorodzinna/

dawniej limity byłu uzależnione od tego czy rozliczasz sie indywidualnei czy wspólnie

0

@Kidd
czy by starczyło na Bayern/City? nie wiem obecnie wg mnie formą nie odstajemy od nich, a wg mnie groźneijsze i lepsze od nich na ten moment jest Napoli

Arsenal stracił impet ale to wciaż fajny zespół w tym seoznie

0

@Kidd
nie nie Arsenal i United prezentowali tylko ich nie było w LM:)
my obecnie prezentujemy, jesienia przez kontuzje i sędziow nie

ja nie gdybym podkreślam tylko ze obecny poziom LM jest słaby, gdzie mamy np. Brugię co gdyby była w lepszej grupie to nie awansowała

dlatego jestem za zmaina formatu LM

0

@Kidd
ale na munidalu też były mecz, więc może nie rytmu meczowego a treningowego pod danym trenerem

de facto gorzej wygląda po munidalu tylko City, może PSG,

Real już przed mundialem zaczął grać przeciętnie, Liverpool cały sezon przeciętnie, Chelsea to samo, Bayern solidnie ale bez fajerwerków ani przed ani po

tak na prawdę w Europie najlepiej wyglądaja teraz chyba Napoli - szczerze życzę im LM, Barcelona, Arsenal, United - ale to wszystko LE

Bayern solidnie a City pewnie się szuybko podciągnie

0

@Zoker
Liverpool to akurat bez formy więc jego bym sie nie obawiał

1

@Kidd
ale też kryzys zespołów

z całym szacunkiem ale Barcelona, Atletico, United, Arsenal, Juventus - miejsce tych zespołów jest w 1/8 finału, ale z powodu kryzysów itp. kwestii albo nie grali albo grali jesienią słabo albo ciągle słabo grają jak Atletico czy Juve

dodaj te 5 zespołów do obsady 1/8 i zobaczysz ze miałbyś prawie same hity

Barcelona, United i Arsenal obstawiam że za rok beda w 1/8 bo te projekty ida ku dobremu

ale Ateltico czy Juve wątpię

11

@Przemek2323
na szczęście sprzedaży a nie jazdy, ekologiczne elekrtyki z energii z węgla:)

a największy producent CO2 Azja ma to w pompie:)

0

@Bobo25
no nie masz racji, zawsze był limit przy jednym dziecku, może po prostu wcześniej mniej zarabiałeś niż teraz

wiem bo kilka lat temu miałem jedno i nie przysługiwało mi przez zarobki

1

LM 2023/2024

mam nadzieję że kolejna edycja będzie ciekawsza

zagrają pewnie Barcelona, Sociedad, United, Arsenal co powinno od razu podnieść poziom rozgrywek

może z kryzysu wyjdzie Atletico bo też brakuje mocnego Atletico w LM

bo w tym roku niektóre mecze 1/8 są strasznie słabe, za dużo zespołów przechodzi kryzys z tych wielkich

2

@Rust_Cohle
to tylko świadczy o tym jak ta edycja LM jest słaba

0

@Bobo25
jak ci niby zabrali? co ty pierdzielisz? normalnie jest ulga cały czas od 2 dzieci, przy jednym jest limit, chyba że masz jedno ale to zawsze było

1

@ngif
Xavi to młody trener i ciągle się rozwija, a LM to kontuzje 3 podstawowych obrońców + sędzia

wniosek też taki że w lato potrzebne wzmocnienia do zespołu aby ławka była wartościowa N'Dick i Amrabat to wg mnie mus + PO

4

W tym roku na LM zasługuje tylko Napoli z tych co pozostali.
I tu nie ma nawet co dyskutować. Oby wygrali:)

0

@YeastMoss
Każdy vy cwaniakowal bo PSG jest w tym sezonie marne i to id dłuższego czasu.
Po tej edycji LM widać wyraźnie ze potrzebna jest reforma.

4

@kewin
Tez się zastanawiam co on pierdzielisz.
Widać duzy bol tylka u niego.

0

@Xpert77
Jestesmy bo jesienią graliśmy slabo i sędzia nas oszukał

0

@KaJoFCB
No raczej duzo osob z tej strony. A wg mnie to gorszy zespół niz my

1

PSG

Alez oni mają słaby skład.
3 napastników
Veratti
Hakiem
Donnarruma i reszta nadajaca się do tartaku

Jak ktoś może ich uważać za faworytów LM?

0

@DonMatteo901
to tylko pokazuje że na papierze mamy lepszy zespół

1

@pioz123
oby:) mają dobrego trenera i to ich głównym atut obok Rashforda i Bruno

1

@Sensible
nie wierzę że można być tak sportowo ułomnym:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?