0

@Xpert77
Jestesmy bo jesienią graliśmy slabo i sędzia nas oszukał

0

@KaJoFCB
No raczej duzo osob z tej strony. A wg mnie to gorszy zespół niz my

1

PSG

Alez oni mają słaby skład.
3 napastników
Veratti
Hakiem
Donnarruma i reszta nadajaca się do tartaku

Jak ktoś może ich uważać za faworytów LM?

0

@DonMatteo901
to tylko pokazuje że na papierze mamy lepszy zespół

1

@pioz123
oby:) mają dobrego trenera i to ich głównym atut obok Rashforda i Bruno

1

@Sensible
nie wierzę że można być tak sportowo ułomnym:)

20

@BorzyKrzys
ale trzeba przyznać że pupę i nogi ma piękne ta dziewczyna:)

0

@Nieznajomy
i tak i nie

w obronie grał wtedy Pique, Garcia, S. roberto

mieliśmy 3 podstawowych obronców kontuzjowanych

a błędu sędziowskie były duże - no nie powiesz mi że w meczach na styku takie błędu nie mają znaczenia? bo mają bardzo duże znaczenie

0

@takisobiektos

mogła Barcelona nie być przekręcona przez sędziego

może porozmawiajmy o tym fakcie

0

@Emhyr
Real wyjąłbym z tej grupy bo to ciągle dobry zespół i kadrowo i ogólnie

ale cała reszta rzeczywiście bardzo blado wygląda w tym sezonie

tak na prawdę gdybym miał wybierać najlepsze zespoły do 1/8 LM to bym w kolejności krajów wybrał

City, Arsenal, United, Real, Barcelona, Napoli, Inter, Bayern, BVB mimo wszystko, PSG, OM, Benfica - czyli tylko 12 zespołów co grają w tym sezonie w miarę, reszta średnio już

1

@pioz123
no tak tylko z trzecioligowcem nie podchodzisz do meczu jak z Realem, drugi raz trzecioligowca ograliśmy 5-0

ja United nie kupuję jako mega mocnej ekipy, bo nawet patrząc na wyjściowy skład Weghourst czy jak mu tam dalot, maguire

gdyby nie osoba Eric ten Haag byłby pewien awansu

ogólnie jak patrzę na oba zespoły to od nich widziałbym u nas tylko Rashford, Bruno Fernandes i tyle

to dobry zespół bez dwóch zdań tego nie neguje, ale u siebie to my jesteśmy faworytem jak i w dwumeczu

0

@Kidd
spółki tak, ale osoby prywatne

a co daje BIK? w jaki sposób chroni?

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro
prawie? jakoś w meczu z Arsenalem ostatnim nie istnieli i tylko cudem byli w tym meczu bo 3-2 nie oddaje tego meczu

jakoś w meczu z Sociedad nie brylowali

słabszej ligi? jeden słabszy sezon i od razu mówienie o słabszej lidze

bez przesady gramy pierwszy mecz u siebie

City, Arsenal to są mocne drużyny w lidze angielskiej a United jednak za nimi, a czy są mocni? ciężko zweryfikować, na pewno jeszcze bardzo chwiejni
to dobry zespół bez dwóch zdań ale nie taki żeby się go bać, nie u siebie

wg mnie Barcelona ma lepszy zespół i jest delikatnym faworytem i tyle

0

LE

tak sobie patrzę na przewidywane składy i mamy kurde lepszy skład niż MU:)
a już 9 u nich to żart

https://www.whoscored.com/Matches/1694383/Preview/Europe-Europa-League-2022-2023-Barcelona-Manchester-United

oczywiście typ whoscored.com jak zwykle z czapy, mimo wszystko u siebie jesteśmy faworytem i trzeba to wyraźnie powiedzieć

0

@pt9
rozumiem imię nazwisko, ale PESEL aby był widoczny w ksiegach wieczystych w necie? masakra

ty korzystasz mówisz z tego BIK?

0

@pt9
masakra, a tego oszusta złapano w końcu?
i ska wziął twoje imię, nazwisko i PESEL?

0

@pt9
jak się zakończyła sprawa bo jestem ciekaw, ogólnie masakra

0

@kewin
tylko oni a tak na prawdę jedynie Wellinger skacze dobrze a reszta przeciętnie

szykuje się jakiś może niespodziewany zwycięzca zawodów

0

RASNOV 2023

Skład ekip, czyli nawet nie ma co oglądać bo nikt znaczący nie przyjeżdża, liczyłem na Ryoyu, Krafta a tu nawet ich nie będzie.

Austria: Aschenwald, Aigner, Smid, Schuster, Rupitsch, Fussengger, Kahofer

Chiny: Zhen, Song

Czechy: Koudelka, Rydl

Niemcy: Leyhe, Wellinger, Geiger, Eisenbichler, Schmid, Raimund

Włochy: Insam, Cecon

Japonia: Takeuchi, K.Sato

Kazachstan: Muminov, Tkachenko

Norwegia: Tande, Bjoereng, Heggli, Sundal

Polska: Habdas, Juroszek, Pilch, Kot

Rumunia: Cacina, Spulber, Feldorean, Mitrofan

Słowenia: Masle, Bartolj, Vidic, Mogel, Jelar

Szwajcaria; Ammann, Peter

Turcja: Ipcioglu, Bedir

Ukraina: Marusiak, Kalinichenko

USA: Larson, Urlaub

0

@Cule1234
szkoda że tam nie ma listy uczestników nigdzie, ciekaw jestem kogo wyślą Austriacy i Japończycy bo o tym cicho a to też ważne nacje i skoczkowie

0

@Rewolucja123
BEZ PRZESADY, nie wierzę w to, bardziej Osasuna w weekend

0

@Medium
" Byli tacy co gwałcili zwłoki i później zjadali ofiary kawałek po kawałku, plus spuszczali i pili krew"

że co???

1

@chavez
La Liga > Liga Europy > Puchar Króla

1

@Ojciec5tkidzieci
egoistyczny i do tego tchórz

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

1

@pioz123
Ja zakładam że desta sprzedadzą lub wypożyczą. Dlatego go nie licze.
Dodatkowy środkowy obrońca tez potrzebny w razie W:)
Kase mamy i to nie problem jest. Problemem są FFP la ligi ale licze ze to znow rozwiążą. Ale generalnie podobnie myślę:)

2

@pioz123

daj spokój z tym Destem, on jest na wylocie

wg mnie PO się przyda i nawet było że będą szukać jednak, Kounde Araujo owszem, ale sezon jest długi jakieś kontuzje jak jesienią w LM i znów byłby problem bo na PO byłby s. Roberto

wg mnie wtedy byloby w obronie

Kounde (Foyth/s.roberto) - Araujo (Garcia)-Christensen (N'Dick)- Balde (Alba/Alonso)

przy czym S.roberto pewnie byłby też opcją w pomocy wtedy do rotacji jako taka zapchajdziura i grałby pewnie ogony plus jeśli byłby łatwy przeciwnik/kontuzje

taką widzę jego rolę w przyszłym sezonie i Alonso zresztą też

również uważam że i Busi i Alba z mniejszą pensją powinni zostać bo aż tylu piłkarzy latem nie kupimy

ale wg mnie PO, ŚO, pomocnik (Amrabat?) i 9 - to są cele, bo musimy mieć zbilansowaną i szerszą ławkę w przyszłym roku:)

0

@AlexDark00
rzeczywiście jeszcze Carrasco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?