lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio87
ale co w tym dziwnego pączki po ile 2,5? chleb za 6 zł?
to nie jest jakiś kosmos
1
@panczo @Emhyr
Kante 3 lata młodszy, Parejo 2 lata młodszy niż Busi
wiadomo nie rozwiązanie docelowe ale trochę wydłużenie jednak czasu na znalezienie docelowego zawodnika
jakich piłakrzy bym chciał gdyby była taka możliwość Rodri, Veratti, Enzo
a nad jakimi bym się zastanowił Edson Alvarez, Ndidi
choć kurat tą pozycję najsłabiej śledzę i nie mam wielkiego rozeznania
a co do zagadek właśnie chodziło mi o to że nie śledzę aż tak tej pozycji
0
Merino
piłkarz na wielki klub wg Was czy nie? w Barcelonie by się przydał?
3
@Emhyr
z tej listy to chyba Brozović, Kante
Amrabat dla mnie zagadka - nie wiem na co go stać
Zubimedni - też nie wiem na co go stać
0
@GuerillaAthletic
dzięki
0
@GuerillaAthletic
a to są jeszcze skupy butelek?
3
@Kgorecki2500
a drwal ile? u mnie w burgerowniach ceny 25-35, kebab jeszcze taniej ale mniejsze miasto
3
@Kgorecki2500
czyli jednak są jakieś promocje, wiesz ja nie chodza do takich miejsc ale czasami mi się pojawi jakaś reklama, może dlatego że z psyszne.pl zmaawiam czasami jedzenie
zawsze kojarzylo mi sie że jest tam tanio ale jak na jakiejs reklamie widzialem coś za 30 zl to trochę przesada porównujac do kebab lub burgerowania
9
MC Donald's, KFC - to chyba się już nie opłaca kupować
o ile kiedyś te rzeczy były tanie o tyle teraz jak czasami mi się przewijają gdzieś reklamy to wydaje mi się że z kasowego punktu widzenia nie opłaca się tam już kupować
w KFC widzę jakiś podwójny grander 32 PLN a zwykły 27 PLN, to już w burgerowni w swoim miescie znajde w takich pieniadzach burgera albo kebaba tańszego
duże są te grandery? to coś jak burger z burgerowni czy mniejsze coś?
0
@Champs_Elysees
haha ukarania:) dobre
0
@The_Man
też na to liczę:) po mistrzostwo Hiszpanii:)
0
@Rewolucja123
a ja liczę że Gavi i Kounde zagrają dziś
odpoczywać to mogą w meczu z Sevillą u siebie a nie z Betisem a Gavi najlepiej jakby wyczyścił kartki dziś
Betis jest groźniejszy niż słaba Sevilla w tym sezonie
5
@IronSanHybrid
czyli tylko Konfederacja się zachowała przyzwoicie
0
@IronSanHybrid
KO wstrzymało się, nie wiem jaki to ma wpływ? znasz się potem % za liczy się od całości uprawnionych czy tylko od tych co nie wstrzymali się od glosu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Enerio
biedronka, lewiatan - zwykłe prawdziwe masło 83 czy tam 85% jest za 5,99 PLN:)
także można kupić taniej
owszem w jakieś mega piekarni jest droga, pytanie tylko czy warto i czy chcesz tyle płacić
kawę też można kupić drogo np. 15 zl za 100g, choć to i tak tanio u mnie w okolicy, a można zwykłą w sklepie za 15 zł kilogram
ale do jednego sie zgadzam wszystko drożeje i duzy na to wplyw mają rządzący
0
@Enerio
trochę przesadziłeś bo i masło jest po 6 zł spokojnie a i chleb za 4-5 złoty spokojnie kupisz
0
@FCB24
sądzę że trener reprezentacji brazylii i xavi maja inne zdanie niż ty
0
@Lionel_Messi10
to się kłóć, dyskusja wyjaśniona argumentami na twoją niekorzyść
nikt nie mówi że nie wydajemy ale to Chelsea, United najbardziej psują rynek i co do tego nie ma wątpliwości, potem City, Arsenal i PSG i dopiero my
0
@Zoker
-970 to nadal spor więcej niż - 660, więc chyba nie wiecej albo masz problemy z matematyką:)
poza tym czemu nie licząc? to co może z Barcelony też wyjmiesz jakiś sezon
śmieszny jesteś próbując udowodnić coś gdzie nie masz racji
0
@Lionel_Messi10
ale kto pisał że nie wydaje kasy
każdy pisze tylko że Chelsea rozwaliła -550 w jedno okienko i psuje rynek
suma sumarum jak widzisz na zestawieniu co ci wysłałem daleko nam do nich mimo wszystko
0
@gaucho104
nie, wzmocnilibyśmy ale do Chelsea, United dużo nam brakuje, a już po odejściu Bartomeu w ogóle zupełnie inny poziom
1
@Lionel_Messi10
czyli potwierdziłeś że kłamiesz:)
to nie są 2 okienka obok siebie:) to tak jakbyś dodawał okienko z tego roku i sprzed 3 lat
jaki to sens?
to po pierwsze
po drugie per saldo tych seoznów jeśli się już tak uparłeś na te sezony to: -114,1 - 142, czyli ca. - 252 mln EUR - na 2 okienka powtarzam:)
Chelsea w to okienko ma - 550 mln EUR (minus)
czujesz już tą zajebistą różnicę czy ciągle nie dociera to do Ciebie?
3
@Lionel_Messi10
i ciągle powtarzasz kłamstwa a po drugie patrzy się per saldo, ale nawet same wydatki wciaż kałamiesz
koleś przestan klamac
2
@Lionel_Messi10
dodawałem, wciaż kłamiesz, w żadne następujace po sobie 2 okienka tyle nie wydała
i mylisz sie przychody maja znaczenie, na takei zestawienia patrzy się per saldo aby mieć dobry obraz a nei zakłamany
2
@Lionel_Messi10
powtarzam drugi raz po co kłamiesz, w żadne następujące po sobie 2 okienka tyle nie wydała
druga kwestia patrz też na per saldo
6
WYDTAKI TRANSFEROWE - ostanie 5 sezonów złapane jakby ktoś zarzucał Barcelonie rozrzutność a Chelsea nie:) per saldo nie jesteśmy nawet w TOP 10:)
https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2018&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0
żeby nikt mi nie zarzucił ż krótki okres cofam się też do sezonu 2016/2017 i Neymar
https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2016&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0
proszę jesteśmy na 6 miejscu z per saldem -460 mln, dla porównania MANU - 900, Chelsea - 830, City - 670
to jest przepaść, ale wielu tu bedzie próbowało udowadnaić że Barceloan jest tak rozrzutna jak Chelsea:) polewka
6
@Lionel_Messi10
które 2 okienka? powiedz bo to jest fake
proszę tu masz ostatnie 5 sezonów, per saldo wydatków nawet nie jestesmy w TOP 10
A KTO LIDEREM?
https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2018&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0
0
@FCB24
podstawowy skrzydłowy Brazylii, dobry piłkarz ale rozumiem nikt się nie zna tylko @FCB24:)
0
@Zoker
no nie, albo nie umiesz czytać że zrozumieniem albo nie rozmiesz tego co czytasz
wydaliśmy na ich trzech ale był też przychód 222 mln EUR czyli per saldo to nie było aż tak dużo - i nie było to jedno okienko
Chelsea wydała w jeden sezon ile 600 mln? przy sprzedaży ile 50 mln? to poł miliarda w sezon, rozumiem nawet wydać 100 -200 mln w jedno okienko ale grubo ponad 500 mln per saldo?
to jest psucie rynku