0

@Kidd
też uważam żę on może być jeszcze lepszy

liczę w lidze w tym seoznie na 10+g i 10a to byłby wtedy kosmiczny sezon - wg mnie jest w stanie to osiągnąć

0

@AbelKabel
ja zasadniczo też nie lubię w życiu osobistym takich ludzi, ale nie warto bo szkoda czasu

0

@Janiama
to trochę na patologię wygląda, nie podba mi się ten system z belkami

6

@Emhyr
jeszcze się okaże że Dembele zostanie naszą legendą:)

można się śmiać, ale jakby nie było to już chyba 177 meczów i coś koło 40 bramek dla nas, nie wiem ile asyst

coutinhi, griezmann i wielku innych przychodzi i odchodzili a on ciągle tu jest i ciągle gra, jak tak dalej będzie grał to sądzę że do 100 bramek może u nas dobić a i asyst też jest chyba multum

EDIT: transfemarket podaje 41 asyst dla nas wiec pewnie coś koło tego

1

@AbelKabel
zasadniczo nie interesuje mnie czyje to auto, bo też prawdę mówiąc mi nie imponuje to audi, bo szczerze mi się nie podoba, wole większe auta i typ limuzyny, ale nie pisałem tego na forum bo by dopiero się rzucili na mnie:)

ja kiedyś z janasa też się zrzucałem bo wygląda to na trochę takie zachowanie pozerskie, które może sporej części tu na forum zaimponuje bo tu dużo małolatów i maniaków samochodowych co jeżdżą średnimi furami

sam mam nowe piękne wg mnie i dla mnie auto z salonu ale nie przyszłoby mi do głowy wrzucać fotek, bo to moja osobista sprawa i mi ma przede wszystkim sprawiać to przyjemność i radość

w dzisiejszych czasach ludzie chyba trochę bardziej robią coś aby pokazać, zaimponować ludziom którzy i tak dalej nie będą ich lubić niż dla siebie

o taki paradoks dzisiejszych czasów:)

a co do zdania z rodziną to fakt to jest największe osiągnięcie:) mieć zdrową i fajną rodzinę:)

0

@Faro
sądzę że i zdjęcie z kartką nie rozwiąże sprawy:) będą się kłócić wiecznie:)

0

@messicocacola
no nie wiem @AbelKabel ma jednak lepsze auto, więc to jednak nie zazdrość

0

@Tomasson81
aha oki:)

0

czy ja dobrze widziałem że Griezmann i Depay zmarnowali mega okazje- jedne w końcówce meczu a drugi w dogrywce:)

0

@gaucho104
herbata z cukrem, Boże przecież to nie herbata wtedy tylko jakiś napój słodzony

jak chcesz pić herbatę to tylko bez cukru wtedy czuć smak i od tego bym zaczął

0

@Azi
Dzięki za info:)

1

a wiadomo kiedy pierwsze mecze i rewanże?

najlepiej chyba na Osasuna byłoby trafić:)

1

@Comentateiro
Barcelona i Ajax to moje 2 miłości:) zaraz po żonie i dzieciach:)

Ajax ma całkiem fajny skład jak na ligę holenderską
np. 1-4-2-3-1
Rulli

Rensch (Jorge Sanchez)- Timber-Bassey- Wijndal

Edson Alvarez-Kenneth Taylor (Klassen, Grilitsh)

Tadić (F.Conceicao)- Berghuis (Kudus) - Bergwijn (Tadić)

Brobbey (Bergwijn, Lucca)

Tadić woli lewą stronę ale aby grał i Bergwijn i Tadić to mozna ich też tak ustawić

także jak na ligę to dalej powimnni wygrywać szczególnie jak PSV opuścił Gakpo, ale wiadomo w lato potrzeba by było wzmocnić obronę i DPŚ - bo to zdecydowanie najsłabsze formacje i prawy pomocnik z prawdziwego zdarzenie też by się przydał

1

łudziliście się że Atletico przejdzie? oni są tak nijacy że aż żal w tym seoznie
szczerze liczę że spadną poza TOP4 La Liga, a co do meczu mi bylo obojetne kto wyjdzie bo obu zespołów nie lubię

a jak sędziowanie wczoraj?

1

@Comentateiro
kibicuje tej drużynie i nie trudno, już w lidze mistrzów były problemy i wysokie porażki

a w lidze przyszły mecze z lepszymi rywalami jak PSV, Feyyenoord, Twente ale oni nie potralili też pokonnać Volendam czy NEC

piłkarze od dawna kwestionowali warsztat Schreduera i to nawet w mediach otwarcie mówili że nie wiedzą co mają grać, że potrzeba więcej radości w grze itd.

a ostatnio nawet Schreduera zapytał w szatni kto wątpi w ich umeijętności to wszyscy podnieśli ręcę:)

ze strony klubu niepotrzebne ciągnięcie tego trupa przez 2-3 kolejki

owszem Ajax się osłabił po poprzednim sezonie ale nadal na tle ligi wygląda najlepiej teoretycznie i ma kim grać

0

bardzo dobrze, widać było że piłkarze grają na jego zwolnienie już:) jeszcze można uratować sezon:)

0

@Xxxbarca4ever
jak jacyś zawodnicy są w formie jak 2 wymienionych to zasadniczo warunki nie przeszkadzają, a ty wyjeżdżasz z Kubackim, gdzie ani słowa o nim nie wspomniałem z imienia czy nazwiska xD

odniosłem się do naszych skoczków całościowo - że pierwszy lepszy z brzegu przykład jak lubimy usprawiedliwiać porażki, ale ogólnie w sportach i w życiu uważam ze lubimy wymówki jak naród

ty się dobrze czujesz?

2

@Chaoss
przecież to było wiadome:) gość przy kasie, przystojny to oprócz osobowości wyglądać jednak musiała ładnie

0

@Bagsik88
"Grał i za Xaviego słabo" - znajome?

to ci przywowałem liczby za Xaviego

chyba że oczekujesz ze w każdym meczu będzie miał 3 gole i 3 asysty to spoko:)

0

@Xxxbarca4ever

ja się odniosłem tylko do loteryjności konkursu a widzę kogoś już coś boli

Granerund też trenował tydzień?

w wątku odnoszę się do loteryjności a ty wyskakujesz z jakąś formą.

a Kubacki może i dalej lider ale nie wiem czy dociągnie to do końca, wg mnie nie, ale nie o tym dyskusja

a ten argument z Ryoyu:) mówisz o obrońcy PŚ, mistrzu olympijskim i po prostu też lepszym skoczku niż Granerund czy Kubacki

i właśnie cały czas o tym mówię, usprawiedliwianie porażek na siłę:)
brawo prezentujesz typową polską przywarę:)

1

@Chinaski
czyli jednak to nie fake że tak powiedział:)

0

EUROLIGA 2023

nie wiem czy wiecie ale dziś w Eurolidze starcie Real - Barcelona o 19:

oba zespoły po 20 kolejkach mają bilans 13-7 (tak samo jak jeszcze Fenerbahce i Olympiakos) wiec będzie to ważne starcie:)

0

MŚ piłka ręczna

Dania - Hiszpania i Francja - Szwecja

to jaki finał obstawiacie?

0

@Pikus122
chodzi o zmienników, czyli ławkę rezerwową

1

Polacy - czy mamy tendencję do usprawiedliwiania porażek?

prosty przykład z rozmowy o występie naszych w PŚ Sapporo 2023
wczoraj usłyszałem jak ktoś mówi że dobrze że nie oglądał skoków bo to była loteria i były przekręty z punktami

no jakoś podczas 3 konkursów 2 panom nie przeszkadzały warunki

Ryoyu odpowiednio 1,3,1 a Granerund 3,2,2 - można, można tylko trzeba być w formie

ale widzę u nas zawsze szuka się usprawiedliwień porażek, to chyba taki sport narodowy:)

7

tak najmocniejsze ustawienie, ale niestety za mało wartościowych zmienników w takim ustawieniu (jedynie raphinha, fati, kessie, s.roberto, garcia i alba daliby rade w takim układzie) i dlatego latem trzeba by wzmocnić kadrę w pomocy i na obronie, a takto gra w takim zestawieniu jak dla mnie wyglada na razie bardzo obiecująco:)

0

KONCENTRACJA

tutaj Xavi ma ostatnio duże pole do poprawy i powinna być jakaś suszarka dla graczy

nie może być tak że my sami podajemy teln przeciwnikowi przez takie błędy jak Pedri vs Getafe czy Ter Stegen vs Sociedad

no kurde przecież to nie wynikało z niczego tylko ze szkolnego błędu, Xavi zdecydowanie musi na to zwrócić uwagę

1

@VamosRakieta
tutaj ludziom nigdy nie dogodzisz:) zagrany bardzo dobry mecz, jedynie muszą popracować nad koncentracją bo ostatnio czy Pedri czy wczoraj ter stegen sami stworzyli szanse rywalowi z niczego

0

@Bagsik88
najlepszy asystent w lidze w zeszłym roku:) w tym roku w samej lidze 5+5, to jest dla Ciebie słabo?

1

i cyk kasa na nowe kontrakty i transfery:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?