lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989
ale jednak jest to możliwe samodzielnie:)
0
@gumaz
samemu wg mnie mega słabo, nie wyobrażam sobie być samemu
wg mnie zawsze znajdzie się jakaś druga połówka
0
@Tomo1989
bez przesady do spełnienia
0
@Kidd
jasne że trzeba patrzeć na siebie:)
ale jakby się udało teraz uciec na wiecej niż 3 pkt byłoby super a patrzac na formę Realu jest to możliwe
1
@Lionel_Messi10
Bellerin i Alonso nie chciałbym już widzieć grających u nas, ale jeśli chcemy dać odpocząć kluczowym graczom to chyba nie ma wyjścia
ja jedynie na pewno postawiłbym na Christensena zamiast Alonso a w ataku Raphinha i Fati, czyli atak Raphinha-Lewy-Ansu
po sezonie kupno PO i pomocnika to jest mus
2
LA LIGA
psychicznie najbliższa kolejka będzie bardzo ważna, musimy wygrać z Getafe i liczyć na potknięcie Realu bo wtedy zrobiłaby się już fajna przewaga punktowa
to jest możliwe:)
zresztą kolejkę później Real gra z Sociedad, co też bedzie dla nich wyzwaniem
3
@Kessie
krzyż na drogę
1
@Comentateiro
pytanie kogo byście chcieli w ćwierćfinale ewentualnym
ja ze względu na ligę i LE chciałbym chyba jak najłatwiej jeszcze więc wybrałbym Sevilla/Valencia
0
@Bobo25
mówimy o sytuacji gdzie ktoś jedzie tym busem
jak jesteś właścicielem i nie wiesz kto jeździ Twoim autem to masz problem
a w powyższej żona skoro jest ostatnią znaną osobą co miała auto - proste
2
Sociedad, Sevilla, Valencia, Bilbao, Osasuna, Atletico
kto wg Was dziś dołączy do ćwierćfinalistów
ja obstawiam Barcelona i dalej kryzys Realu czyli Villarreal
1
@Kessie
aż się oparskałem, genialne:)
0
@gaucho104
pierwsze pół roku, potem równia pochyła
0
@Bobo25
jedziesz z kimś w aucie i nie wiesz kto prowadził?
weź Ty się zastanów xD
1
@Janiama
powiedziałbym że 5 to max i do tego powinni dążyć
1
@bartulek98
czy to wzmocnienie rywala? wątpię:)
Atletico w tym sezonie i tak będzie poza TOP4:)
0
Depay
niech spada, za 3-5 mln EUR nie ma znaczenia, coś się zarobi, bez kolesia co psuje atmosferę na pół roku i luz
dla mnie koleś okazał się totalnym niewypałem
kurde patrzac na dziś Luuk De Jong to chyba największy profesjonalista i najlepszy człowiek z tych wszystkich dziwnych przejść mniej znanych zawodników do nas
a Depay - żenada
0
@Messibestplayerintheworld
słabo, ja bym go za Chiny nie puszczał za free, a jak chce wymusić to do Barcy B go zesłać
3
@IronSanHybrid
było już dziś, takie czasy:) Pani numer jeden petarda:) przepiękna jest
0
@tomek8756
wiesz obecne ceny nie mają tu znaczenia, kij kogoś obchodzą ceny i twoje życie,
ale poniżej minimalnej to słabo
0
@Bobo25
jeśli nie chce podać sprawcy wypadku to nie widzę tu absurdu
chronisz złego człowieka to musisz się liczyć z konsekwencjami
właśnie po to powinno tak być aby nie było cwanikowania że nie chcesz podać sprawcy, jeśli ty chciałbyś za kogoś ponieść karę proszę bardzo
5
@tomek8756
czy to nie jest grubo poniżej minimalnej?
kurde ludzie za grosz nie mają w ogóle wstydu takie coś dawać
2
@Tomaszekkkkk
jaki paszczur, twarz ma okrutną
0
@Bobo25
czyli według Ciebie osoba prowadząca w taki sposób nie powinna trafić za kraty?
potencjalny morderca?
może tylko wtedy odstraszyło by to ludzi od takich rzeczy, tu nie mamy do czynienia z gapiostwem, błędem tylko świadome targnięcie się na czyjeś życie,
tak nie boję się tego słowa targnięcie na czyjeś życie
a ty mówisz o postępowaniu mandatowym XD
może jeszcze go poklepać po pleckach bo przeciez nie zabił
duża kara, zabranie prawo jazdy, wyrok (prace społeczne itp.) i jeśli nikt się nie chce przyznać to więzienie jako właśnie straszak, aby się znalazł winny
tylko jako straszak, ale jak się nikt nie przyzna to jakiś wyrok powinien pójść aby ludzie nie bronili debili
jeśli by potrącił w taki sposób to już wiadomo więzienie
jeśli dla Ciebie ściganie piratów drogowych/targających się na czyjeś życie to stalinizm to gratuluje
a miałem Cię za całkiem normalnego, ale się pomysliłem
nie wsadziłbym właściciela, ale jeśli są 3 osoby i nikt nie wydaje winnego to wszyscy powinni odpowiadać, uwierz mi szybko by się znalazł sprawca wtedy
zawsze jesteś w stanie ustalić kto prowadził, jest obecnie tyle technologii i możliwości że da się to ustalić na siłę
bez odbioru
0
@Bobo25
ty mnie załamujesz
chcesz chronić zwyrodnialców
prosta sytuacja jadą w 3 jednym aucie to chyba wiedzą kto prowadził
i tak jakby bo taka jazda to bezpośrednie zagrożenie życia, nie teraz to drugi raz jak będzie tak jechał to zabije kogoś, w tym wypadku samochód to jak broń, niczym się to nie różni od strzału na ulicy z broni gdzie też można kogoś trafić
przypominam tam nie było 2 pasów ruchu w jedną stronę, on wymijał na ciągłej przed przejściem - kur.. jakim trzeba być nienormlanym aby nie chcieć aby tacy ludzie byli ukarani za wszelką cenę
nikt normalny tak nie jeździ, tworząc potencjalne zagrożenie
widzę jakbyś ty o tym decydował to kryminaliści/poje..społeczne miałby się dobrze
kończę ten temat bo aż żal Cię słuchać
2
@shahman
dobre:)
1
@escarabajo
tak fajnie to wyglądało bo dało dużo swobody Gaviemu i Pedriemu,
tylko aby tak grać dłużej trzeba było w lato kupić jeszcze jakiegoś jednego konkretnego pomocnika do rotacji właśnie
0
SKRZYDŁOWI BARCELONY
jak ocecniacie skrzydłowych Barcelony na ten moment i kogo byście zostawili albo się pozbyli, ja:
1. Demebele - absolutnie musi zostać, kluczowy piłkarz Barcelony
2. Fati - nie od przypadku dostał numer 10, liczę na znacznie więcej, musi zostać, oby tylko nie skończył jak Krkić
3. Raphinha - lekki zawód, ale momentami ma to coś, poł roku to za mało, dla mnie mus aby został i na przyszły rok bo zabezpiecza prawe skrzydło jako dobry zmiennik, liczę na niego
4. Ferran Torres- poprzedni sezon dobry, choć zabrakło nieco skuteczności i byłby bardzo dobry, ten sezon jednak na ten moment bardzo słabo, poczekabym do lata z rozwojem sytuacji i wtedy podjął decyzję w zależności od ofert/alternatyw za niego, chyba że będzie wymiatał w drugiej części sezonu
1
@JarekS
no nie z Victoria nie powiedziałbym aby tam grał jako środkowy napastnik
czytam ze zrozumieniem i dodaje że na prawym on praktycznie nie gra w tym sezonie
jeśli już to środkowy i lewe skrzydło, na prawym nie ma dla niego miejsca
i u nas grywał głównie lew skrzydło i środek i wg mnie w poprzednim sezonie wyglądało to całkiem ok, w tym już słabo
popatrz ile on setek zmarnował w tym czy poprzednim sezonie, nie ma dla takich rzeczy usprawiedliwienia
pozycja na boisku nie ma znaczenia na to czy potrafisz wykorzystać 100% okazję czy nie, po prostu
wg mnie powinien grać jako LS lub 9 w meczach ze słabszymi rywalami a jak nie będzie liczb to trzeba się pożegnać
0
@Deathwing112
z zawodnikiem, ale nie klubem
Barcelona też się może doagdać z Carrasco i co z tego
na ten moment jest jasny przekaz albo kasa albo wymiana albo niech spierd...
0
@Bobo25
to co zamiatamy pod dywan sprawę?
a jakby ktoś zginął się pytam 2 razy ale widzę nie udzielasz odpowiedzi?
tak skoro byłaby taka sytuacja i nikt nie chce się przyznać/wydać to siedzieć powinien wszyscy
jak nie wiedział - są kluczyki w biurze, ktoś jedzie bierze kluczyki z biura (to powinno być zapisane kto bierze auto), tak ciężko ustalić w firmie że prowadzić może tylko pan A, a jak ostatecznie prowadzi pan B to chyba w interesie pana B jest aby powiedzieć że to pan B prowadził chyba że chce siedzieć za czyjeś czyny
nawet jeśli w takim wypadku właściciel nie wiedział kto prowadzi a siedziało 3 to powinna być kara dla 3 jak nie chcą się przyznać który to wtedy szybko by im pała zmiękła i sami by wydali kto jechał
nie widzę w tym nic złego, nie może być tak że ktoś cwaniakuje bo próbuje uniknąć kary
pytam się jeszcze raz co jakby to był wypadek ze skutkiem śmiertelnym, też byś chciał aby nikogo nie ukarali bo nikt się nie chce przyznać?
czy lepiej z automatu kara dla 3 osób co doprowadzi do tego że ostatecznie wyda się kto prowadził i kara dla sprawcy
ja nie chce karać nie winnych osób, ale takie coś to jedyny sposób na cwaniaków i tchórzy aby znaleźć faktycznego sprawcę takich wypadków drogowych