lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 ale jakiej wiedzy? bo chyba to że Barcelona nie mogła mu dać tyle ile dawalo PSG jest jasne i bylo podczas jego odejścia szeroko omawiane nawet na konferencjach?
masz problem z pamięcią?
nie dostajesz tyle kasy ile od PSG, odchodzisz z klubu gdzie spędziłeś prawie całe zycie, to chyba jasne ze poszedł dla kasy czy dla Ciebie jeszcze nie?
0
@Bagsik88
formalnie drugi raz przyszedł za darmo - i to jest fakt
a co słabo gra? w lidze 5g, 5 asyst - to najlepszy wynik wśród skrzydłowych, w zeszłym roku rekord asyst w lidze:) czego można oczekiwać więcej?
a co to ma za znaczenie jak kiedyś grał? od przyjścia Xaviego gra dobrze i to się liczy
0
@Bagsik88
a co ma się liczyć przy ocenie piłkarza w tym skrzydłowego jak nie liczby? i wkład do gry? jak mamy oceniać skrzydłowego jesli nie po liczbach czy to goli, czy asyst czy kluczowych podań, stworzonych sytuacji itd.?
a formalnie drugi raz przyszedł za darmo jako wolny zawodnik:)
1
@Bagsik88
zadałem pytanie czy PSG oferowało mu więcej niż Barcelona w tamtym momencie i widzę uciekasz od odpowiedzi bo ją dobrze znasz
Barcelona nie była mu stanie tyle zaoferować co PSG w tamtym momencie dlatego odszedł, proste życie, wybrał kasę
jeśli ciężko ci to przyjąć do wiadomości to nieźle jesteś odklejony
a ja żadnym hejterem Messiego nie jestem ale nie bedę się bawił w zakłamywanie rzeczywistości jak ty
0
@paweldunajecfcb
ładna dziewczyna i tyle:) co do Pique i Shakiry ja nie oceniam nikogo bo nie wiem jak na co dzień żyli
0
@Bagsik88
nie hejtować ale mówić prawdę o nim
to jest najemnik i tyle czy ci się to podoba czy nie takie są fakty, poszedł tam gdzie dostał więcej kasy
chyba nie chcesz mi powiedzieć że w Barcelonie dostałby więcej kasy niż w PSG wtedy, bo dobrze wiesz że by nie dostał
0
@AmigoBlancos
Atletico ostatnio nie idzie z Realem wiec obstawiam Real
0
@Janas11224
zgadzam się że ma też sporo słabszych meczy, ale kto ich nie ma, każdy skrzydłowy ma, ale liczby go bronią wg mnie:)
jak dla mnie jedynie co powinien poprawić to celność to wtedy byłby już crackiem
tak jak wczoraj w pierwszej połowie zrobił w jednej akcji wszystko ale piłka minimalnie niecelna obok słupka, to samo szansa z Realem
wczoraj 2 bramki, z Realem jedna i już odbiór byłby jeszcze lepszy
0
@Janas11224
liczby wykręca jednak jak jeden z najlepszych ostatnio:)
0
Dembele
i jak teraz u Was odbiór tego zawodnika?
nadal uważacie go za niewypał
wg mnie kluczowy zawodnik u nas i jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie obecnie bez dwóch zdań:)
zresztą uważam Raphinha za również dobry transfer, trochę inne walory ma i inne rzeczy daje na boisku, fajnie że mamy ich obu bo prawa strona ataku jest zabezpieczona:)
0
@Bagsik88
spoko jakaś mało wiarygodna gazeta a jakieś wiarygodne źródło?
i rozumiem dlatego nie chciał grać dla Barcelony bo PSG dawało mu mniej kasy xD
widzę ołtarzyk wielbicieli Messiego ma się dobrze
wyprowadzę cię z błędu i zrobię to tylko raz bo szkoda mi czasu Messi odszedł do PSG dla pieniędzy, Barcelona nie mogła mu dać tyle kasy co chciał a on nie chciał dostosować się do wynagrodzeń jak Alves czy Pique i pokazał ile warte jest jego przywiązanie do barw klubowych, zwykły najemnik co poszedł do szejków co dawali więcej kasy i tyle
0
@joloskyy
powołujesz się to wrzuć źródło i cały przepis a nie piszesz że tam cos jest lub nie xD
0
@mekston
albo cytujemy cały przepis albo nie cytuj w ogóle i nie wprowadzaj w błąd
widać nie znasz się na prawie bo takto byś przytoczył cały przepis odnośnie ręki wraz z źródłem
a pisałem wg mnie 100%, wg mnie to znaczy moja opinia
kończę dyskusję bo widać powołujesz sie na coś fragmentarycznie bez źródła to szkoda gadać
0
@Bagsik88
ja też gdzieś to widziałem i jest to więcej niż u nas to raz
skoro taki przywiązany to czemu nie został za mniejszą kasę? tylko wolał PSG za większą? czemu nie zrobila jak jak Alves czy Pique
odpowiedź jest prosta
jest po prostu chciwy i barwy ma w nosie i tyle
0
FC Barcelona
taki skald jak wczoraj chyba optymalny i potrafimy w tym ustawieniu kolejny raz stłamsić rywala, jest tylko jedno ale
w taki ustawieniu potrzeba nam wzmocnić jeszcze środek obrony i pomoc aby podstawowa 11 miała wartościowych zmienników
jakieś propozycje wzmocnień na lato na ŚO i pomoc?
0
@Bagsik88
idź poszukaj, nie są Messi oni kochają klub w przeciwieństwie do Messi co ma go neistety w 4 literach, a szkoda, ale ja się bardzo zawiodlem na nim i jego chciwosci
0
@Antimadridista_WR
ależ oczywiście że możemy mówić w tym wypadku o 2 wykluczających się przepisach, choć nie nazwałbym tego wykluczających ale o wyjątkach
w 90% przypadków ręką przy wślizgu to brak karnego bo naturalne ułożenie, ale pewnie z 10% (tak tylko rzuciłem liczbę aby uwypuklić że są inne opcje) to sytuacje jak wczoraj gdzie ręka zmieniła tor lotu piłki i miała wpływ na akcję bramkową (prawdopodobny gol) bo byłoby sam na sam, to samo jakby piłka leciała do bramki, pytanie jaki jest pełen przepis i czy jest ciągle to o zmianie toru lotu piłki
to nie jest sytuacja zero-jedynkowa taki wślizg
0
@joloskyy
albo masz źródło i podajesz cały przepis i źródło albo nie wrzucasz głupot na forum i nie twierdzisz że tak jest
nie wiem czy znasz się na prawie ustawach itp. ale zazwyczaj jest ze w punkcie A może być coś napisane a zaraz potem w punkcie B pisze za wyjątkiem sytuacji takiej i takiej
więc albo całościowo interpretujemy przepis albo bawimy się w dziecinadę i domysły
skoro nie chce podać źródła i całego przepisu to znaczy że znalazł gdzieś na jakiejś gów..stronię kawałek czegoś i twierdzi że takie są przepisy
no jakby piłka leciała do bramki to raczej byłby karny inaczej nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, zresztą podobnie jak tu bo to byłoby logiczne, ale z chęcią wczytam się w cały przepis bo może jednak przepis nie jest zrobiony zgodnie z logiką
0
@Bagsik88
no nie masz racji, w PSG wiecje zarabia niż zarabiał w Barcelonie a jak nie mógł ty;le zarabiać ile chciał to uciekł do PSG i taka prawda
jakoś Alves czy Pique mogli grać za duzo mniejszą kasę
0
@Uukasz_93
przy takim ustawieniu jak wczoraj przydałby się bo wtedy potrzeba 5 stoperów TOP na cały sezon
0
@Antimadridista_WR
no właśnie chce wyszukać przepisy
bo mogą być 2 wykluczające się zdarzenia - jeden przepis o naturalnym ułożeniu ręki a drugi o zmianie toru lotu piłki i wtedy sędzia powinien interpretować czy jest to karny czy nie
bo co innego sytuacja jak ktoś robi zwykły wślizg w polu karnym przy wrzutce i jest ręka a co innego gdy ktoś robi wślizg a piłka leci do bramki albo tak jak wczoraj gdy jest akcja sam na sam
przepisy gry są jak prawo i nie ma tylko jednego punktu w artykule na który można się powołać bo są też inne punkty w tym samym artykule
0
@Yoshi94
może i chciał ale co z tego jak nawet w tyłek go piłka nie walnęła tylko w rękę:)
0
@mekston
czyli rozumiem chcesz promować oszustów? spoko, wg mnie 100% karny
0
@mekston
wygląda na to że ty też nie wiesz skoro nie chcesz podać źródła ani całego przepisu
też mogę sobie coś odgrzebać nie wiadomo skad i twierdzić że to prawda
pytanei ciągle jest co jak pilka leci do bramki, co zapominamy? czy promujemy kogos kto zagrywa pilkę ręką?
0
@mekston
wydaje mi się że jest a ty nie przywołałeś całego przepisu tylko wygodny ci fragment:) taka mała manipulacja typowa dla polityki
jeśli jesteś taki pewien to wrzuć źródło i cały przepis, bo z tego co kojarzę w przepisie jest też mowa o odległości itp.
poza tym ponawiam pytanie co jesli pilka leci to bramki i ktoś robi wślizg i dotyka pilkai ręką? też nie ma karnego i uznajemy że nic się nie stalo?
0
@Bagsik88
mniej haha:) dobre tego jeszcze nie grali
0
@MesQueUnClub_87
dalej chyba biorą to pod uwagę i wg mnie okradziona nas wczoraj z karnego vide dyskusja niżej, niby ręka podparta ale wpłynęła na grę i znacząco zmieniła tor lotu piłki
0
@QuaReL
powalczyć chyba o kasę
2
@mekston
wydaj mi się że w przepisach jest też przepis czy ręka zmieniła tor lotu piłki
ale co on chciał osiągnąć takim wślizgiem? nawet piłki nogami nie dotknął
tutaj karny jest ewidentny bo zmienił tor lotu piłki
tak jak powiedział @Kinginiesta to co jak będzie strzał w bramkę to kładźmy/róbmy wślizg i dotykajmy piłki ręką bo nie ma karnego?
0
@joloskyy
teoretycznie tak, ale zagrał ręką i zabrał sytuacje sam na sam, zagrał niedozwoloną częścią ciała i zmienił ruch piłki co by nie mówić
tu nakłada się też taki argument