0

@takisobiektos @FCB24 @LS

na razie nie widomo czy odejdą to raz
dwa nic tu nie było na kredyt, główny sponsor się wycofał Van Pur (Łomża) ponieważ mają kłopoty finansowe - mniejsza sprzedaż na wschodzie swoich produktów w zwiazku z wojną

1

@gaucho104
ciężko powiedzieć, wg mnie tak, ja miałem to szczęście że mam dobrze, ale rodzeństwo żony wszystkie za granicą bo tu nie mieliby szans na taki poziom życia, jedna siostra wróciła i jest przedszkolanką a mąż szuka pracy na magazynie i już widać że nie mogą sobie pozwolić na tyle jak mieszkali tam mając podobne prace

patrząc na siłę nabywczą u nas wydaje się że życie jest dosyć drogie niestety

ale wiadomo jest przywiązanie do ziemi, przyrodę też mamy ładną, są góry, jeziora jest morze:)

0

Industria Kielce

kolejne 2 miesiące na znalezienie sponsora, najlepszy klub pilki ręcznej w Polsce i jedne z najlepszych w Europie, po wycofaniu się Vna Pur dalej szuka sponsora aby utrzymać kadrę na następny sezon

mówimy tu o prawdziwej wizytówce i miasta i Polski na arenie międzynawowej

no cóż może się uda

2

EUROLIGA

Barcelona wygrala z Maccabi 83-78 i powróciła do zywych w Eurolidze z bilansem 14-8

bardzo wyrównana na Euroliga w tym roku, nie widać faworyta wyraźnego

0

SKOKI NARCIARSKIE - uporządkuj najlepszych skoczków z ostatnich 5 sezonów w skokach

Stoch, Kubacki, Granerund, Lindvik, Kraft, Geiger, Ryoyu

1. Ryoyu
2. Kraft
3. Granerund
4. Stoch
5. Geiger
6. Kubacki
7. Lindvik

a wy jak oceniacie?

1

@Comentateiro
dokładnie to że jakiś waroat zapłącił za Cucurrela 65 mln nie znaczy że jest tyle wart, bo oprócz waraiata nikt za niego by tyle nie dał a 25-35 max

Enzo z całym szacunkiem też wart 60 max

100 mln i wiecej to może warci Mbappe czy Haaland ale widzę niektóry bez ograniczeń wydaja kasę

1

@Zoker
kupowaliśmy ich w jedno okienko? wydalismy w jedno koienko ponad 600 mln EUR
mieliśmy przy tym dużą sprzedaż? a owszem

poza tym mowisz tu o piłakrzach klasy światowej a Chelsea wywala 65 mln na Cucurrela, 80 na Fofana, 70 + zmienne na Mudryka

nie widzisz różnicy? tak samo jak w historiach klubów?

0

@Sysia11
ja Enzo też bo go lubię

Chelsea natomiast jak najgorzej życzę bo nie lubię czegoś takiego, Fofana jakiś 80 mln, Mudyrk 70, Cucurrela ile 65? boże kto to widział, nawet Enzo nie jest wart tych 120 czy tam 130 tylko ca. 50

1

@FCB24
Dembele, Raphinha na prawą wystarczą
Fati w następnym sezonei może się ogarnie, potrzebuje czasu
Ferran - tu ostatnai szansa i ewntualnie za niego ktoś może przyjdzie

0

@Messibestplayerintheworld
przy 3-4-3 czy 3-2-2-3 czy jak to wygląda tam będzie potrzebny, Alonso traktuję jako zapchajdziurę w ostateczności

2

CHELSEA

mówiło się tyle że Szejki psuja rynek to co robi Chelsea ostatnio, mnóstwo przepłaconej kasy na przereklamowanych graczy a ci nawet wartościowi jak Enzo też mega przepłaceni

oby byli jak najdalej w lidze i nie chce takiego czegoś widzieć w LM

0

@Sysia11
kilku najlepszych ale ogólnie wielu przereklamowanych i przepłaconych - nie od parady są tak daleko w tabeli

szkoda Enzo i szkoda że przeszedł do takiego klubu

oby byli jak najdalej w tabeli

0

@gaucho104
ja nie chciałem cię z niczym łapać:) niech ci się wiedzie jak najlepiej, co mi do tego:)

ale mimo wszystko wg mnie w Polsce się żyje ciężko ludziom generalnie - wysokie koszty życia, pogoda słaba

ale z drugiej strony mnóstwo moich znajomych kupiło mieszkanie lub wybudowało dom, nie są to więc abstrakcyjne rzeczy w moim kręgu

17

LA LIGA

To co się dzieje z La Liga to katastrofa, z oku na rok coraz mniej na transfery, reszta lig ucieka, kluby podpisały CVC a wielkie g..im to dało.

0

LATO 2023

Pavard/Foyth, Inigo Martinez, jakiś pomocnik, Vitor Roque i może skrzydłowy jesli odejdzie Ferran o nic więcej nie proszę w letnie okienko transferowe

2

@mariusz504
Ludzie doksztakcie się bank ci nie umorzył żadnych odsetek tylko masz prognozę na krótszy okres. Bank zawsze ma prognozę spłaty na okres kredytu.
Ale uwaga spłacając dzis kredyt cały zapłacisz tylko odeszli za ten jeden miesiąc zadłużenia od caka filozofia.

0

@Pawel13sz
gdzie tak pięknie?

0

@gaucho104
po pierwsze nie wiesz ile z tych wakacji kredytowych przeznaczają na nadpłatę a ile na bieżące życie, może robią to pół na pół albo jeszcze inaczej

po drugie nadpłacając kredyt albo zmniejszasz ilość rat albo zmniejszasz kwotę rat więc w przyszłości poprawi to twoją bieżącą płynność finansową

"Ja nie twierdzę że jest dobrze, ale też nie narzekam że jest źle.


Nic od państwa nie dostaję, stać mnie na prawie wszystko czego chcę, mam 3 samochody i buduję dom (jeszcze za swoje pieniądze) ;)"

i tego się trzymaj, a co do aut wszystko zależy jakie to auta:) bo 3 auta może mieć dziś każdy:) zresztą jak budować dom też
to nie jest argument że się dobrze żyje w tym kraju, pewnie niektórym ludziom się dobrze żyje ale ogólnie to ciężki kraj do życia

0

@Emhyr
tylko z City jak coś to już temat też jest dłuższy bo poprzednie lato i jednak swoi ludzie też są w City, ale ja w to nie wierzę, ani w jednego ani drugiego

0

@Emhyr
pewnie ni będzie ani jednego ani drugiego ale Barcelona pyta o opcje wykupu wiec pewnie to wchodziłoby w grę

6

B.Silva to marzenie ale to się nie stanie nie wierzę w to, fajnie podgrzewanie atmosfery ale bez szans

czy ma słabszy sezon tak, ale wg mnie on się tam już spalił i potrzebuje zmiany otoczenia

1

@doc
to byłoby za piękne, nie wierzę

1

@Kamilos84
i komu przynzjaa te tytuły wtedy zespołą z drugich miejsc?

2

di Maria

szkoda że o nim nie myślimy bo i na prawym skrzydle i za Pedriego mógłby zagrać

na 1,5 roku jakby przyszedł to byłoby spore wzmocnienie:) super pilkarz

0

@Kgorecki2500
czyli jak ci pasuje spadający poziom i zainteresowanie piłką to spoko

za kilka lat będzie miał rywalizacje angielską i szejkowską w LM jak Europa się nie obudzi

a jak kto jest mocny jak Npaoli to i tak w innym formacie by sobie poradził, ale przynajmniej uniknęlibyśmy nudnych meczów w 1/8 na poziomie LE

0

@abram3k
trudno, to rejestrować gavi, balde, nowa umowa araujo i alonso

a potem w latem na spokojnie działać

0

@Kgorecki2500
grają dlatego że trafiły do słabych grup i tyle i to jest fakt
nikt nie pisze aby ktoś grał za markę tylko aby podnieść poziom

włóż Brugge lub Porto lub BVB do naszje grupy zamiast nas to zobaczymy czy by wyszli

poza tym 6 meczów w grupie to trochę mało i wystarczą wałki sędziowskie i już cię nie ma

więcej meczy w grupie, więcej meczy pomiędzy najlepszymi i wtedy byłoby widowisko i wyższy poziom LM, a takto marketingowo LE w tym roku nie wiele odstaje od LM

a jak byłby ktoś na prawdę dobry to by i w takiej grupie 8 zespolowej udowodnił ze zasługuje na grę dalej

a takt mamy grupy śmierci, grupy śmiechu i w 1/8 całkowicie nudne mecze LM

to odsuwa kibiców

0

@Kgorecki2500
no chyba dla większości jest już nudna jak rozmawiam i coraz mniej osób niestety ogląda piłkę, a zespoły które graja w tej edycji w 1/8 to już w ogóle porażka, faza grupowa nudna jak flaki z olejem, a więcej meczy w grupie między dobrymi zespołami to lepsze widowisko

w USA masz show, rogrywki wygrywają na prawdę najlepsze zespoły a mecze play off są mega

zresztą w LM mogliby zrobić weekend z final four i też by się to lepiej sprzedało i oglądało bo obecny format jest przestarzały

0

@zuang1995
jak jesteś słaby psychicznie i będziesz miał depresję to twój problem

no skoro to był manewr nie zgodny z przepisami to nie był bezpieczny

żegnam

0

@Kgorecki2500
musi, obecnie PL ucieka finansowo reszcie, Liga Mistrzów od lat jest nudna jak flaki z olejem

w ogóle ten system 8 grupo po 4 zespoly jest tak nudny i przestarzały

już ciekawiej by było 4 grupy po 8 zespołów i po 2 wychodzą do ćwierćfinalów albo cos takiego

zreszta kogo inwtersują mecze Brugge, Porto itp.

owszem takei zespoły powinny mieć prawo gry ale ludzie chcą show chcą ciagłych meczów gigantów a małe kluby tylko jesli bedą wyraźnie wybitne jak choćby Ajax w 2018? czy tam 2019

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?