lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM
no niekoniecznie, bo to chyba wyrok sądu w innej sprawie
1
@gaucho104
wg mnie spadnie, a czy za 10-15 lat znowu stopy nie będą wysokie to nie wiem i nikt nie wie
musisz mierzyć siły na zamiary jeśli wzrost np. o 500 PLN będzie dla ciebie ciężki to może mniejszy kredyt
najlepiej wziąć kredyt taki abyś po np. ca. 10 latach mógł go całkowicie spłacić z oszczędności to uważam za rozsądne, ale każdy robi jak chce
0
@zuang1995
tak jesteś bo mogłeś doprowadzić do jakieś tragedii, takie rzeczy są zabronione właśnie po to aby nie stwarzać zagrożenia na drodze, tak dla mnie jestes poj..bo ciężko trochę więcej pojechać i znów wjechać na autostradę
prezentuje wysoki poziom kultury ale dla pewne zachowania trzeba nazywać po imieniu chyba nie myślałeś że będę cię klepał po plecach
0
@gaucho104
nie dadzą ci na cały okres kredytowania tak jak słusznie @Atencjuszek ci już napisał
3
@Pawel13sz
haha zajebiście ale zgaszony pet:)
0
@zuang1995
i co cofałeś na autostradzie? pojeb..jesteś
0
@gaucho104
serio się pytasz tutaj o to, najlepiej idź do banku, na cały okres kredytu nie ma stałych stóp banki podpisują max na 5 lat
0
@Krzysztof1987
no właśnie nie warto bo to nic nie daje
czy stracimy na tym pieniądze z perspektywy czasu? niekoniecznie
100% z 50 mln to wciąż mniej 50% ze 120 mln
jakbyśmy nie zainwestowali w zespół sportowo to byśmy sie nie rozwijali, mieli problemy z awansami do LM i jeszcze większe problemy z kasą
więc tak trzeba być ekonomistą aby rozumieć te zależności
0
@draxidox
oki, ja pierd..nie wiem co bym zrobił takiemu baranowi i jak nie wykorzystuję kamerki tu z pewnością bym zgłosił na Policję
1
@Kidd
też mnie to dziwi, la liga bez klubów jest niczym, a wspólne stanowisko klubów aby złagodzić te przepisy dla wszystkich dla dobra ligi sądzę że mogłoby pomóc a jak nie to groźba organizacji rozgrywek pod nowym szyldem bez la ligi i tyle
bo trzeba pamiętać ze la liga to tylko organizator rogrywek a jest jeszcze hiszpanski zwiazek piłkarski REFF z którym Tebasowi też nie po drodze ostatnio wiec sądzę że REFF mogloby też pójść na takie coś patrząc jak źle jest ta liga zarządzana
w Polsce mamy gówn..wrzucone w złoty papierek i sprzedawane a tam Ferrari schowane w rozpadającej się szopie, tylko to Ferrari z powodu wilgoci i braku dbania o nie zaczyna z roku na rok coraz bardziej tracić na wartości
0
@draxidox
i co zrobiłeś puściłeś go, odtrąbiłeś czy zmusiłeś do normalnej jazdy nieustępując?
jak masz kamerkę wyślij na Policję dziada
1
@Kidd
też mnie to dziwi albo nie namówią się i nie zmienią organizatora rogrywek
Tebasowi też nie po drodze z REFF więc pewnie szantażem dałoby się to zrobić a La Liga bez klubów hiszpańskich jest niczym
12
@arcziFCB
takie działania doprowadzą tylko do upadku ligi, a upadek sportowy to też upadek finansowy i Tebas osiągnie efekt odwrotny od zamierzonego
0
@Krzysztof1987
2024 albo 2025, a tych wypocin z pseudo portalu weszlo radzę nie czytac
0
@priest9999
dla mnie czy to będzie Amrabat czy Pavard czy Di Maria - to będę zadowolony bo każdy z nich się przyda
0
Kadra FC Bacelona
BR: Ter Stegen, Pena
Obrona: S. Roberto, Kounde, Araujo, Garcia, Christensen, Balde, Alonso
Pomoc: Busi, F de Jong, Gavi, Pedri, Kessie
Atak: Lewy, Dembele, Fati, Raphinha, Ferran?
taką kadrę bym zostawił po tym sezonie w klubie, nie zostawiałbym Alonso ale wiem że zostanie, jak widać trzeba kupić PO (Pavard, Foyth), ŚO (Inigo Martinez), pomocnika (Gundogan?) i 9 (Vitor Roque?) a jeśli by Ferran się nie sprawdził i odszedł to i skrzydłowego
0
Plotki transferowe zima 2023
jedynie z tych co wymieniają w plotkach to sens ma Pavard i chyba możliwe po przejściu Cancelo, Di Maria i Ziyech
Amrabat ciężko mi ocenić bo oprócz munidalu go nie widziałem
0
@doc
Bayern wziął Cancelo więc najbardziej możliwa opcja
4
@Joe_Pesci
fakt jest tez taki że strasznie miałka jest LM w tym sezonie, nie ma jakiś wybitnych zespołów dlatego Napoli ma szanse, szkoda że United, Barcelona i Arsenal w LE bo na wiosnę ubarwili by bardzo LM w tym sezonie
0
@Emhyr
no jeśli dużo tworzy tych okazji to nie jest zły, w końcu z tego rozlicza się skrzydłowych z rezultatów gry a nie kółek ala Antony z których nic nie wynika
dla mnie Raphinha nie musi dryblować o ile będzie miał świetne podania z głębi a widać że on to potrafi i kilka raz yzrobił już podanie a la Messi u nas
3
LIGA MISTRZÓW 2022/2023
Komu teraz kibicujecie z pozostałych drużyn
ja Napoli bo ty to była piękna historia potem Milan i City a Wy?
1
@Emhyr
coś pewnie mieli, bo jakby się nie wliczało to w sumie można by kupować do Barcy B:) albo do albo do Barcy B osobny limit, choć wydaje mi się że oni też wchodzą
choć decydujący głos i tak ma la liga a to wygląda jakby specjalnie co chwilę zmieniali zasady aby nam utrudnić życie a taki Lucas Ramona to dla nich no name na ten moment wiec machnęli ręką pewnie:)
0
@Emhyr
wlicza się i całe wydatki na pracowników i amortyzacja
Ramona wzięli bo to pensja bardzo niska, jednak nie porównanie niższa niż Gavi, Araujo, Balde, Alonso
0
@JarekS
no nie masz racji bo maraton będzie i w marcu i kwietniu
teraz mieliśmy mecze z Intercity, ceueta, girona itp. gdzie były pewne rotacje
i z ciężych meczów szykuje się teraz tylko betis, villarreal i united 2 razy
a w marcu proszę cię masz Real, Valencia, Bilba, Real - i to wszystko do polowy marca i dodaj sobie do tego mecze 1/8 LE - a mogą być z jakimś mocnym przeciwnikiem
+ potem rozjazd na mecze reperezentacji
a w kwietniu elche, real, girona, getafe, atletico, rayo, betis - plus potencjalnei mecze 1/4 LE - niby tylko real, ateltico ael w 1/4 tez moga byc mocni przeciwnicy i to 9 meczy
powtarzam te mecze nie znikną i chyba lepiej było grać to teraz
no nie masz racji ale widzę jak zwykle udajesz najmądrzejszego
0
@Emhyr
śmieje się:) bo chyba pensje Barcy B też są liczone do FFP
0
@Emhyr
kupią Vitor Roque do Barcy B:)
1
@Janiama
ja bym nie odpuszczał, zwłaszcza że fajnie byłoby po jesieni słabej z dobrej strony pokazać się w Europie:)
a nawet nie grosz a przychody wliczane do FFP:) bo kasy jest bardziej te limity dobijają
0
LE 2022/2023
wielu piszę aby odpuścić ale wg mnie fajnie byłoby się chociaż przyzwoicie zaprezentować w tych rozgrywkach, bez zbędnego rzucania sił ale jednak
jak dla mnie na ten moment to powinno być
Mistrzostwo
Liga Europy
Puchar Króla
0
@JarekS
no i co te mecze magicznie znikną nagle też będą a wcale nie powiedziane że w lepszym czasie bo w marcu też będzie natłok meczy bo chyba i przerwa reprezentacyjna jest i potencjalne kolejne rundy LE, także argument średni
0
@Survier
wszystkie byśmy przegrywali:) od tego mamy piłkarzy aby grali i wygrywa zespół a nie pojedynczy piłkarz tytuły