lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KARNY?
Jak byście ocenili tą sytuację przy 2:44-2:45?
Z jednej strony ręka przypadkowa naturalnie ułożona ale z drugiej strony ta ręka zabrała sytuację sam na sam z bramkarzem a nawet 2 na bramkarza
nie ma co do tego wątpliwości że gdyby nie ręka byłaby 100% sytuacja, dlatego ja bym odgwizdał karnego, nie można karać zespołu atakującego za to że ktoś zagra piłkę częścią ciała którą nie może nawet jeśli to przypadkowe, a jaka jest wasza opinia?
9
@urbipl
powiem tak takich pojebów psychicznych powinno się do końca życia trzymać w więzieniu albo utylizować
0
@Destroyer_of_Worlds
tak serio uważam że będzie miał spadek formy, loteryjne warunki?
jakoś Ryoyu i Granerund nie mieli z tym problemu
pierwszy 1,3,1 a Norweg 3,2,2 - jak widać jak masz formę to skaczesz bez względu na warunki, choć według mnie Norweg też będzie miał lekki spadek formy
widzę już nie można pisać złych/prawy rzeczy o Polakach bo jest wielkie oburzenie
ja nie mówię że nie będzie wchodził do 30, ale sądzę że coraz częściej będzie na miejscach 5-15
0
@Rewolucja123
wyglądało to ostatnio pieknię ale aby tak grać to potrzeba się wzmocnić w lato
bo potrzebni by li solidni zmiennicy
ŚO - Inigo Martinez?
pomoc - tu jakiś ŚPD i pomocnik środkowy
1
@escarabajo
no widzisz nawet imię przekręciłem:)
oby się sprawdził jak do nas przyjdzie, na razie ja ani nie mam oczekiwań ani nie skreślam bo to znak zapytania dla mnie:)
1
@Mixtape
oj nie wnikałem w to, może też rotacja bo co pewien czas oprócz stałych skoczni kilka nowych się pojawia
na Żyłę mimo wszystko liczę bo to jest typowy lotnik, a reszta faworytów jak pisałem
nie nastawiam się natomiast aby czołowa 3 czyli Kubacki Granerund i Lanzisek coś wielkiego tu zwojowali
po Lanzisku i Kubackim już widać lekki spadek i Granerunda też pewnie niedługo to samo czeka i nigdy nie byli to wybitni lotnicy
może jeszcze Eisenbicher coś powalczy bo on też potrafi latać
ciekaw jestem czy znów obudzą się lubiący latać Słoweńcy:)
0
@mekston
zgadza się i zasadniczo u siebie dobrze się nam gra z nimi, jakoś czuję że awansujemy spokojnie:)
0
@sonek
nie nastawiałbym się szczególnie na niego, może i powalczy ale ja widzę innych faworytów
0
@PatrykBarca
oby było dla mnie to na razie zagadka więc się nie nastawiam
1
MESSI
Czy chciałbym aby Messi tu wrócił? tak bardzo bo ta historia kończąc się w taki sposób to jest po prostu coś co nigdy nie powinno się stać
on powinien odejść jak Xavi, Iniesta
ale żeby tak się stało, choć sądzę że to niemożliwe Laporta powinien zrobić to co polityce zazwyczaj nie robią czyli przyznać się do błędu a Messi też powinien wtedy grać małą kasę aby dostosować się do FFP
ale znając obecne czasy taki romantyczne historię są rzadkością
a szkoda
0
@Messibestplayerintheworld
cieszy mnie też ale kolesia kompletnie na razie nie znam:) dla mnie duża zagadka
5
@Kondziubarca
im by się przydał bo w pomocy bieda
0
LOTY NARCIARSKIE KULM
jakich widzicie faworytów kolejnego weekendu ze skokami, tym razem z lotami
ja stawiam na Ryoyu, Kraft, Słoweńcy - Zajc, Zegler, Peter Prevc i może jakiś Norweg jak Johannsson czy Forfang będą pewnie w czołówce, z naszych wg mnie najlepiej wypadnie Żyła:)
@Ptasior @Janiama inni
0
@Kengo
a widziałeś ją? ja bym jej kijem nie ruszył, paskudna
0
losowanie półfinałów PK w ten piatek?
0
plan na dziś to zwycięstwo z Sociedad:) jakoś nie obawiam się tego meczu:)
a potem w sobotę wygrana z Gironą i oby Real albo z Sociedad albo Valencią w lidze stracił punkty
0
@Rewolucja123
a cóż to za kwadrat? i jak byś piłkarzy tak ustawił? w sensie jaki optymalny skład byś proponował w tym ustawieniu?
1
Victor Roque
wiele osób się tu podnieca, ale czy to na prawdę może być dobry zawodnik?
czy jego staty są powalające?
dla mnie to na razie zagadka bo nic o nim praktycznie nie wiem
ktos go tu bliżej zna z gry albo jakiś wypowiedzi fachowców że to talent?
1
No to czas sprawić prezent Xaviemu i pewnie dziś wygrać i awansować do 1/2 finału:)
0
@Kessie
i to dosyć drogie auto:) to tylko potwierdza regułę że i debil może mieć kasę:)
0
Skoki narciarskie
Jak wiele w skokach znaczy stroj i odpowiedni trener i trening.
Po treningach z Zupanem 260/300 pkt w weekend.
Do 15 lutego bez Zupana ale mam nadzieję że treningi i nowy stroj zrobią swoje i będzie dalej seryjnie zwyciezal:)
Cel to top3 PS, PSwL i złote medale MŚ.:)
0
@Zoker
on jest do zwolnienia tam od dawna, żenada co oni grają, oby jak najszybciej i ratować sezon
1
@Kinginiesta
ja pierdziele ale kryminał zagrał, mam nadzieję że Xavi go mimo całej sympatii zruga za to
1
@Kessie
a kto zaliczyłby tu taką piekną asystę z naszych graczy?
0
@Ptasior
29 zwycięstw, 10 razy drugi i 9 razy 3:) już jest na 7 miejscu pod tym względem i wg mnie będzie się piął w górę:)
tak 2 KK, 1 mKK, 2TCS, mistrz i vicemistrz Olympijki:) i kilka mniejszych tytułów
obstawiam że zaczął właśnie kolejny etap seryjnego znajdowania się w TOP3 konkursów:)
0
@Janiama
wydaje mi się że to bardziej inne kwestie, zresetowanie głowy przez Japończyka, dodatkowe treningi i sprzęt
nikt tego nie mówi głośno ale Japończycy mają najgorszy dostęp do sprzętu z czołówki, ponieważ podczas sezonu nie testują innych kombinezonów itp. podczas pucharu jak to robią europejskie nacje, tu Japończycy powracając do domu poprawili znacznie i ten aspekt o czym mówili w wywiadach i nadgonili do czołówki
Ryoyu nigdy wybitnie w Sapporo sobie nie radził, a tu wręcz odjeżdżał najlepszym i nawet Granerund będąc w formie nie miał podjazdu do Ryoyu:)
Ryoyu pomału powraca do formy bo czy w plecy czy pod narty skakał wybitnie:) na pewno namiesza jeszcze w PŚ w tym sezonie i wg mnie TOP3 jest w jego zasięgu pomimo ogromnej straty a i może na MŚ powalczy o coś:)
wg mnie i Granerudna i Kubackiego czeka niedługo spadek formy, po Dawidzie zresztą to już widać może jednak walka o KK będzie ciekawa bo jest jeszcze Kraft
Lanzisek wg mnie chyba już odpadnie niedługo z tej walki
0
@MESSIah16
jak niczym mu nie ustępuje? Ryoyu w gazie 2 razy zmiażdżył w Sapporo Granerunda wygrywając z dużą przewagą (10 i 12 punktów przewagi) a raz przegrał 1,8 pkt:)
Granerund to bardzo dobry skoczek, ale Ryoyu to coś innego, klasa wyżej jednak z tym pierwiastkiem bożym jak Małysz, Nykenen, Ahonen, Schlirenzauer
0
Ryoyu Ryoyu znow to zrobił:)
Alez to jest talent jak wśród najlepszych widać ta iskrę Boza u niego:)
A Granerund wręcz zmiażdżony mimo ze e formie.
Tylko Ryoyu to jednak inna klasa niz Norweg nawet jeśli jest w gazie.
Kubacki chyba niestety bedzie słabł ake sadze ze i Norwegii sfrustowany tez niedługo będzie psuł skoki.
0
@Piorun
Nie do zrobienia z ich forma
0
@El Madridista.
Przekupywanie sedziow?