lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cule1234
i bardzo dobrze kasa musi być nawet za pół roku kontraktu tylko:)
2
Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen- Balde/Alba
Gavi- De Jong-Pedri
Raphinha- Lewy-Dembele
najlepszy możliwy skład na ten moment i tu nawet nie ma co dyskutować, chciałbym taki skład dziś zobaczyć, Raphinha musi grać na prawej i od początku a Busi musi wreszcie być odstawiany
0
@Kengo
Szwecja, Dania, Islandia
0
@Antimadridista_WR
no nie wiem, Barcelona to ciągle wielka marka, sądzę że i latem jest szansa na Marcus Thuram
0
była mowa że zrobią to tylko za kasę aby móc zarejestrować już kogoś z trójki Araujo, Balde, gavi lub wypożyczyć en
dla mnie niewielka kasa za wypożyczenie + pensja 100% a my realizujemy nasze cele to dobry deal
0
@Tomek54321
ale pisanie o autostradzie to szczyt
0
@Kengo
faworyci - Dania, Szwecja, Francja, Hiszpania
czarny koń - Islandia, Norwegia
czyli praktycznie ci sami co zawsze:)
0
@Bobo25
w tej sytuacji tak, bo wyprzedzający dużo wcześniej rozpoczął manewr
ale jeśli ktoś by sygnalizuje dużo wcześniej zamiar skrętu, zaczął już skecać a nagle ktoś wyprzedza i uderza w jepg tył wtedy już winny wyprzedzający zgodnie z art.24
każda sytaucja pewnie zostanie lekko inaczej oceniona ze względu na te szczegóły właśnie i nawet w wyrokach są różnice niby w tych samych sytuacjach
1
@PJ777
autostradę xD
w lidze w plecy, w LM nie są faworytem, SPH i PH? - to zagadka no rzeczywiście autostrada:)
1
@kiper09
a ile z napoli?
wg mnie Barcelona jest lekkim faworytem mimo wszystko
0
@Azi
tylko ja cytuje nie artykuł a sam przepis
jest wyraźnie napisane w art. 24, z przepisami się nie dyskutuje tylko egzekwuje
akurat w tej sytuacji manewr wyprzerzadzania zaczął się wcześniej więc to ratuje wyprzedzającego ale gdyby to zrobił później to jego wina
ale będąc w sędziom uznał bym jego współwinnę bo nie zrobił wszystkiego aby uniknąć wypadku - czytaj widzi że zwalniają, widzi że ktoś rozpoczyna manewr a mimo wszystko dalej wyprzedza
dla mnie to głupota bo czy racja czy nie szkoda samochodu, czasu, nerwów
0
@Azi
no nie masz racji, jest art 24 w prawie o ruchu drogowym
ktoś sygnalizuje skręt w lewo nie masz prawa wyprzedzać z prawej strony i koniec kropka
jak widać sądy różnie interpretują więc i tak nie zawsze to jasna sprawa
0
@Antimadridista_WR
wg mnie ważny jest artykuł 24 o ruchu drogowym który wręcz zakazuje wyprzedzania z lewej strony jeśli ktoś odpowiednio wcześniej sygnalizuje zamiar skrętu w lewo (nawet o skrzyżowaniu tam nie ma mowy)
tu raczej skręcający zrobił to nagle i zrobił to jak już dawno był wyprzedzany więc bardziej jego wina, ale ten co wyprzedzał też lekki bez mózg bo nie dało mu do myślenia że zwalniają przed nim
1
@Tomo1989
dzięki wreszcie jakaś rzeczowa odpowiedź
zasadniczo wszystko zależy od kontekstu ale ważne jest tu art. 24 przytaczany
otóż wynika z niego że jeśli ktoś odpowiednio wcześniej zasygnalizuje zamiar skrętu na skrzyżowaniu to zasadniczo powinni uważać wszyscy z tyłu i nie mogą wyprzedzać lewej strony
1
@Antimadridista_WR
ale tylko w sytuacji jak nie było skrzyżowania, poza tym tu wyprzedzający rozpoczął manewr wcześniej
jeśli na skrzyżowaniu skręcasz sygnalizując a ktoś nagle wjedzie Ci w tył jak kończysz manewr to nie jest już Twoja wina
1
@escarabajo
wy wkurzyć Messiego:) choć de fakto w pucharach się nie spotkają w tym roku:)
1
@michal26
w 100% się z Tobą zgadzam
1
@osa91
sorry ale dla mnie złodziej to nadal bandyta i wg mnie jak ktoś kradnie z bronią powinien się liczyć że ktoś go może zabić
ja nie widzę w takich sytuacjach przekroczenie norm i jakiejś etyki
jeśli ktoś czyni źle to powinien się liczyć z dotkliwą karą
a za zwykłą kradzież powinni ucinać ręce jak złapią złodziej może wtedy byłby strach przed takimi uczynkami
0
@Lionel_Messi10
tych pierwszych nie znam jeszcze w Europie chyba nie grają jeszcze?
oby z sukcesami dalej:)
0
@Graves
na przyjemności trzeba wydawać też czasami bo to sprawia przyjemność:) ale zbytnio konsumpcjonizm jest zbędny
a najważniejsze i tak jest zdrowie bo bez tego nic nie ma
0
@Criss18Barca
znając Polską:) mentalność odejmij 20% i wyjdzie ci faktyczna średnia zarobków osób tutaj:)
a odpowiadając na pytanie spokój najważniejszy ale też za dużo większą kasę:)
1
@pawello10
sir williams, sir albert's - te spotkasz w marketach i na spokojnie dadzą rade:)
1
@Emhyr
3-1 dla Barcelony:)
1
@Ojciec5tkidzieci
ludzie lubią pisać i bajkować:)
wejdź sobie na jakiekolwiek statystyki to zobaczysz ile wynosi przeciętna pensja czy mediana, większość tu pewnie koło tego się kręci albo lekko wyżej i już kozakują
i masz rację nie każdemu będzie też dane zarabiać na prawdę duże pieniądze
skup się przede wszystkim na sobie i aby tobie było dobrze i tyle:) to jest najważniejsze i zdrowie:)
1
@Janiama
i taki skład jest super:) na prawdę mocny skład, może jedynie DPŚ jakiś by się przydał mocny i tyle
w obwodzie m.in. Balde, Garcia, Busi, Kessie, Ferran i Fati - tutaj wg mnie trochę problem ławki i tego że muszą wreszcie udowodnić swoją jakoś (wszyscy oprócz Balde, no i Pablo Torre mogłby częściej grac)
trochę razi brak alternatyw, które na razie zawodzą dlatego po sezonie liczę na PO, Moukuko, środkowy pomocnik lub defensywny środkowy pomocnik i jeśli Ferran/Raphinha dalej będą grać średnio to Marcus Thuram
0
@gaucho104
"Bo niejeden za 6k i tak by rodziny nie utrzymał :P"
ale dziwisz się? mieszkanie to wydatek 2 koła - czy wynajem czy własne, jedzenie dla rodziny 2+2 to ca. 2600 co miesiąc, itp. itd.:)
jak się ma rodzinę i żyje się normalnie to na życie idzie spokojnie kilka klocków
0
@JarekS
1) aż takiego skoku wydatków nie będzie aby kluby nagle wydawały miliony, to po pierwsze, po drugie każdy klub ma inne FFP wiec nie końca wiadomo kiedy będą mogły wydawać kasę
2) no nie Pedri, Araujo, Balde się rozwijają
i nie przywołujmy tu statystyk asyst, a może napiszesz ile bramek ma Pedri? czy już nie wygodne? albo ile ma asyst drugiego stopnia? często gracze wykonują świetną pracę której w prostej statystyce nie widać jak asysty drugiego stopnia czy wykreowane sytuacje
co do napastników się zgodzę poza Dembele który widać że wreszcie i taktycznie i mentalnie dojrzewa
brak wypracowanych schematów i automatyzmów - oki pełna zgoda
ale kim mial wtedy grać Koeman jak nie było piłkarzy? poza tym wymień tych 11-13 piłkarzy bo ja aż tylu nie kojarzę, grali więcej Abde i Alkomach ale wtedy ewidentnie nia było kadry w pewnym momencie więc grali
jakie opinie piłkarzy? bo jestem ciekaw tych opinii? ja jakoś nie słyszałem narzekań piłkarzy na Xavi
sam nie jestem zadowolony z Xavi, początek miał świetny, teraz wygląda to średnio i sam nie wiem z czego to wynika, ale poczekam z oceną zdecydowanie do końca sezonu
0
@JarekS
a z jakiego to niby powodu pozostałe zespoły mają nagle przestać oszczędzać? bez nowego sponsora, nowych wpływów raczej na to się nie zanosi
czy Xavi nie rozwija mlodych? balde, araujo, kounde, pedri, gavi - grają pratycznie wszystko co się da, owszem szkoda Pablo Torre bo powinien więcej grać
jedynie kwestia z jaką się można zgodzić to że Xavi zespołu nie rozwija, bo to rzeczywiscie widac gołym okiem że o ile na poczatku był szał tak teraz nie widać tych elementów które tak fajnei funkcjonowały na poczatku jego przygody z Barceloną
0
@pt9
dokładnie i być Team Leader - zespołu jedno osobowego samego siebie:)
albo menadżerem powierzchni płaskich:) przecież tak brzmi to lepiej:)
trzeba też uczciwie powiedzieć nie każdy będzie zarabiał dużych pieniędzy bo po prostu nie każdy ma też takie możliwości i szczęście, ilość stanowisk dyrektorskich jest jednak ograniczona
tak samo jak nie każdy bogaty jest mądry, znam ludzi zarabiających +50k PLN tylko dlatego że kogoś znają a głąby takie że bardziej pasują do pługu niż do kopyta od Kielmanna:)
1
@gaucho104
ale to raczej masz drugą połówkę co pracuje:) bo nie chce mi się wierzyć że za tyle na wszystko ci starcza, chyba że mieszkasz u rodziców/albo masz mieszkanie od rodziców
w każdym wypadku masz rację, ciężko kogoś nazwać pierdołą skoro pracuje i sobie radzi:)