0

@malicinho
no nie masz racji
BR - porównywalni
boki obrony - oni mają lepsze
ŚO- mamy lepszy środek obrony
pomoc - tutaj wg całościowo mamy lepsza delikatnie, mają lepszego Veratti ale reszta słabsza niż Frankie czy Pedri
atak-tutaj mają lepszy bez dwóch zdań, choć dzięki Lewy już nie tak wyraźnie

0

@Faro
dla mnie niech gra nawet Ferran jesli udowodni wartość na boisku:)

7

FATI

to chyba będzie jego pół roku prawdy

na raie 462 minuty 3g+3a, całkiem nieźle ale musi i więcej grać i coraz częściej być kluczowy:)

oby się rozwinął na miarę oczekiwań

0

@BorzyKrzys
na bogato:)

4

@siuuu
niezłe piersi, a potem jak koleś połamał sobie nogi to taka masakra że szok

0

@malicinho
wyjmij od nich Messiego dodaj do nas i wielkiej różnicy nie ma

0

@Hawajczyk

no i? nie skład w 100% decyduje o tym jak daleko zachodzisz w LM ale też trener, okoliczności, sędziowie

a czy Argentyna ma gorszy skald od Chorwatów czy Holendrów? no nie

Ramos? nie rozśmieszaj mnie

Vitinho - haha

mają lepsze boki obrony i atak i to tyle

ŚO na remis albo lekkie wskazanie na nas, pomoc tylko veratii lepszych od naszych reszta słabsza, ale mają atak bardzo mocny

1

@MesQueUnClub_87
zgadzam się tylko mówię że aż takiej róznicy w skaldach nie ma:) tak derastycznej
wyjmij od nich Messiego do nas dodaj i już bardzo zbliżony poziom

mnie cały czas w tej rozmowie chodziło o to że Messi sam decydujac czy gra u nich czy u nas zmienia diametralnie różnice między oboma klubami

BSilva- no nie wiem 70-80 mln to jednak bardzo dużo, zkaąłdajac że Frankie zostaje
kasy na to chyba nie ma a potrzebny DPŚ i PO

Kante za free ok, jak bym jeszcze Zubimendi kupił jesli Xavi chce

BSilvę chciałbym ale nie za taką kasę:) chyba że za Kessie jakoś by się to sfinansowało

wtedy byłoby

Kante/Zubimendi

Gavi/Frankie/Pedri/BSilva - ale wg mnie to nieralny finansowy wariant kompletnie

w całej tej układance Kessie mi nie pasuje jakoś i chyba chciałbym kogos ofensywnego za niego

no cóż po sezonei bedziemy wiedzieli wiecej kto się nadaje a kto nie:)

0

@Kidd
tylko ten sezon mecze z Realem interem i Bayernem to głównie problem obrony

która się wzmocniła ale przy takiej ilości kontuzji i tylu zmianach personalnych w tej formacji była mega niestabilna

już nie mówiąc że z Interem akurat nas sędzia okradł i to bez dwóch zdań, kurde a wmeczach na styku takei rzeczy maja znaczenie

zresztą w Monachium też nas sedzia okradł

na razie są liderem LA Ligi

ocenimy na koniec sezonu:)

0

@arasz1819
ja ci nawet nie bronię kibicować Messiemu:)

sam poniekąd kibicowałem mu bo kibicowałem Argentynie na MŚ:)

ale po prawdzie odkąd gra w PSG jest mi obojętny, po prostu

dużo stracił w moich oczach i tyle, nie sądze aby to była tylko wyłącznie jego wina, ale uważam też że gdyby chciał to by został, zresztą już rok wcześniej chciał uciec sam co jest dla mnie znamienne

ja jestem przede Wszystkimi kibicem Barcelony i intersują mnie piłakrze którzy tam grają reszta raczej mi obojetna

zupelnei ianczej np. zapamietam Iniestę i Xaviego mimo wszystko i ich losy zawsze będą mi bliskie:)

0

@Kidd
ale ja ci tyko udowadniam jeszcze raz że to jest ta sama pomoc

personalnie nic się nie zmieniło w pomocy od zeszłego roku, doszedł tylko Kessie

więc chyab moge podawać wyniki z tamtego sezonu tej pomocy czy już nie bo nie pasuje do narracji?

nie wiem co się stalo z tym zespołem w tym sezonie, może jednak za dużo zmian w innych formacjac zrobiło swoje ale mim wszystko lidera la ligi mają:)

weź mnie proszę już nie rozśmieszaj PSG - soler, fabia ruiz, renato sanchez:)

no nie to poziom niżej niż Pedri i Frankie:) a i gavi od nich nie odbiega

a Frankiem PSG sie interesowało, może nie zakłamujmy rzeczywistosci

pozdro i narka

1

@arasz1819
mów koleś może za siebie

ja w życiu mam sukcesy i jestem szczęśliwy ale nie uważam aby Messi zrobił wszystko aby zostać, wg mnie wygrała miłość do kasy i mi tylko szkoda że tak tą piękną historię zakończył w tak słaby sposób

prawda jest taka ze gdyby chciał to by grał w Barcelonie

ale cóż ja tam jestem kibicem Barcelony nie Messiego więc mi to tylko po ludzku szkoda tej historii ale skupiać się będę na Barcelonie a co Messi robi i gdzie gra poza Barceloną już mnie nie interesuje

0

@aqqi
nie nie sądzę aby zniknął:)

0

@MesQueUnClub_87
zgadzam się że ktoś doświadczony by się przydał, ale widzę że Frankie lepiej gra to po pierwsze a po drugie porównuje tylko skład Barcelony z Messim i PSG bez Messiego i wg mnie wtedy już różnicy dużej nie ma

i kto jak kto ale nie uważam aby PSG miało lepszą pomoc

a Bernardo pewnie nie przyjdzie, chciałem go ale sam nie wiem czy chicałbym w lato 29 latka za ca. ile 80 mln pewnie?

ktoś powienien przyjść ale na miejsce Busi

i w wtedy w pomocy

ŚPD
Frankie Pedri

i wyglądąło by to względnei dobrze:) mając w obwoedzie jeszcze Gavi i Kessie

skupiłbym się wtedy na PO oraz ŚO (Inigo za darmo pewnie)

1

@MESSIah16
no jacy?
Mbappe, Neymar ,Veratti, Marquinos, Donnarruma, Hakimi, Nuno Mndes

wyjmując Messiego

dodaj do nas Messiego i masz

Lewy, Messi, Dembele, Pedri, Gavi, F. de Jong, Kounde, Christensen, Araujo, Ter Stegen

czy to dużo gorszy zespół? nie sądzę

0

@Kidd
przywołujesz tylko mecze które ci pasują

a czemu nie napiszesz o meczu z Realem wygranym 4:0 gdzie nasza pomoc dała radę i przykryła czapką pomoc Realu?

czemu nie napisesz o wygranym meczu z Atletico ile 5:1? czy 5:2? tam było

czy jak nasza pomoc nakryła czapką pomoc Napoli

ja wiem że niewygodne do narracji

wiem że wynik ważny ale przebieg meczu również, jak widać w meczu w Monachium nasza pomoc nie zniknęła w starciu z takim rywalem

no nie przesadzaj akurat Veratti jest jeszcze mniej skuteczny niż Pedri więc ciężko przewidzieć

0

@Kidd

oj grubo przesadzasz, w meczu z Realem Atletico też nas ich pomoc zniszczyła?

no nie, poza tym zapominasz o Frankiem

czy w pierwszym meczu z BAYERNEM ich pomoc nas zniszczyła?
no nie w żaden sposób, wynik kompletnie nie oddaje co się w tamtym meczu działo bo on był bardziej na 2-0 dla nas niż odwrotnie

a rewanż nie jest dla mnie miarodajny po tym jak kilka godzin wcześniej dowiedzieli się że już definitywnie odpadli z gry

owszem mocniejsze zespoły maja na ten moment lepsza pomoc ale nie aż tyle a na pewno nie PSG, bo oni lepszego mają tylko veratti


0

@negreanu
ale inny trener i otoczenie innych piłkarzy a to ma duże znaczenie

0

@negreanu
a to reprezentacja Hiszpanii to Barcelona? nie wiedziałem

to patrząc na twoją logikę spokojnie można mówić że mamy lepszą pomoc bo Verttiego i Włochów nawet na MŚ nie było:)

0

@Kidd
frankie, pedri, gavi

a kogo masz w pomocy PSG? tylko veratti

no sorry sanchez czy soler itp. to nie poziom pedri czy frankie

PSG ma mocny atak, boki obrony i Veratti oraz bramkarz

ale pzostali piłakrze to nie jest TOP i nie różnią się od naszych

1

@gaucho104
no nie właśnie byłaby coraz mniejsza

a u nas Messi i Lewy:) dla mnie byłoby to super połączenie, boki obrony u nich lepsze, ale już pomoc raczej my, bramkarz podobnie, ŚO ten sam poziom

2

@MESSIah16
wyjmij z PSG Messiego włóż do Barcelony i już różnicy dużej nie ma

przykre ale poszedł za kasą, szkoda że swoją legendę w ten sposób trochę rozmienia na drobne

0

@Hawajczyk
wyjmij z PSG Messiego dodaj do Nas i wcale wtedy się już tak nie różnimy skladem

ter stegen

Kounde-ARAUJO-Christensen-Balde

Gavi-f. de jong-pedri

Messi

Dembele-Lewandowski

choć równie dobrze w ataku mógłby wtedy grać tez Fati czy Ferran

i to byłaby na prawdę niezła paczka

wg mnie to tylko kwestia kasy nic więcej

0

@Zoker
o ile często się nie zgadzamy tak tu te same odczucia

widocznie liczy się dla niego tylko kasa

0

@mekston
grał za darmo? czy o czymś nie wiem?
zabrakło dużej kasy to poszedł po prostu za pieniądzem i nie ma się co tu oszukiwać ani zakłamywać

gdyby mu zależało to by został lub teraz wrócił, ale widać woli grać w klubie bez tożsamości

jego wybór szkoda tylko że rozmienił swoją legendę na drobne

0

@anxted
Zależałoby mu na klubie to by gral u nas. A takto sprzedał się szejkowi.
Klub bez historii i tożsamości.

0

@Pewex
No ja nie wiem bo mam 7 lat:)

1

@Pewex
To idz kibicuj mu dalej na stronie PSG.
Ja jestem kibicem Barcelony i tylko jej dobro mnie martwi

1

@tristan87
Dakeko mu do przywiązania jak Xavi, Iniesta Pique

1

@Barca1992
I oby z nimi nic nie wygrali. Tego mu życzę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?