lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Argentyna
w ostatnich miesiącach pokonywała takie zespoły jak Brazylia, Urugwaj, Chorwacja, Holandia - całkiem nieźle:) plus 2 solidne zespoły jak Meksyk i Polska:)
czas do tego dołożyć Francję
0
@Cvzx
no i?
a Polska jak wychodziła z grupy ostanio to Argentyna była MŚ:)
taka sama ciekawostka nic nie wnosząca
7
Argentyna - Francja
czytam tu wypowiedzi wielu i się zastanawiam czy oglądają piłkę i ten mundial w szczególności, wywyższają Francję, która na tym mundialu nie jest przekonująca bo już z Polską, a w szczególności z Anglią i Maroko wyglądali słabo, nie są jakoś dominujący nad resztą, a tu już czytam teksty o tym że Argentyna zostanie pożarta
nie wiem ile tu pobożnych życzeń, ale obiektywnie w fazie pucharowej można bez zakłamania powiedzieć że lepiej wygląda Argentyna i to z każdym meczem coraz bardziej, a to jak stłamsiła Chorwację to był już majstersztyk, Holandię zresztą też gdyby nie błąd w ostatniej minucie po wolnym, ale widać że w 1/2 już odrobili lekcję z koncentracją i dobili rywala
można mówić że nie grają joga bonita, można mówić że nie mają 80% posiadania piłki, ale ich pressing, nieustępliwość, praca zespołowa gdzie każdy wie co ma robić sprawia że rywal się gubi i gubi często piłkę, a oni ich tłamszą, odrobina magii gol i pozwalają rywalowi dalej teoretycznie grać piłką ale bez zagrożenia by po chwili znów ugryźć
wg mnie podobnie będzie wygladał mecz finałowy i stawiam na wygraną Argentyny:)
która po prostu wygląda na najlepszy zespół na świecie, a fracuzi widać gasną z każdym kolejnym meczem
1
@Romario87
bardziej jako skrzydłowy gra
Lo Celso też by pewnie grał
zreszta jak by nawet nie grali to masz 12 i 13 zawodnika z lawki a na takich turniejach to kluczowe
2
@LeoMessi1994
ta Francja co wczoraj wyglądała błado na tle Maroka? ta sama co wyglądała gorzej od Anglii
chyba Cię bardzo poniosło
powiem więcej na ten moment faworytem dla mnie jest Argentyna bo po prostu wygląda lepiej na tym mundialu z każdym meczem, w przeciwieństwie do Francji:)
poza ty m uważam jak kolega wyżej @against_modern_football że Argentyna ich agresją stłamsi w środku pola
kadrowo też wg mnie nie odbiegają dużo od Francji ale zespołowo uważam że Argentyńczycy są najlepsi na świecie:)
to jak oni potrafią zabijać mecze:) a obrona w Argentynie wg mnie jest dobra jako monolit, nawet nazwiska wreszcie mają konkretne w obronie też
0
@Romario87
nie ma go w kadrze tak jak Lo Celso - bo nabawili się kontuzji przed mundialem
tak to pewnie by grali
0
@John_Doe
ale o czym Ty mówisz, koleś ewidentnie go uderza, bez powodu bez piłki, tak po prostu a potem udaje że niby nic
to jest piłka, ale bez przesady
właśnie trzeba się szanować
0
@FCB24
to nie masz eleganckich butów zimowych? ze skóry wysokie buty ocieplane i problem z głowy
0
@John_Doe
ty tak serio myślisz że o to chodziło?
Weghorst to powinien wylecieć z czerwoną kartkę za uderzenie w splot po 1 bramce Messiego
moze najpierw sobie obejrz od czego się zaczęło aby potem nie komentować głupio
0
@Romario87
Boże piszę w skrócie a TY się czepiasz, serio? jakbym napisał N.Gonzalez to też byś się doczepił
typowy Polak
0
@FCB24
to jak już tak wyliczasz to może powiesz o czerwonej dla Timbera- po żółtej miał tyle ostrych fauli że brak drugiej żółtej kartki i w konsekwencji czerwonej to skandal
z Rabia karny z niczego? xD:)
1
@Bogan
ja już od jakiegoś czasu czekam na Adidas i ciągle wyprzedane, trochę żenada że taka marka a koszulki się wyprzedały
10
Argentyna
to jak tam gdzie są Ci wszyscy co mówili że Argentyna jest przeceniana:)
grali już nawet z Europejczykami i sobie pięknie poradzili z Polską, Holandią i Chorwacją a przed mundialem z Włochami
a mogli by grać jeszcze lepiej gdyby mogł gać Lo Celso, Nico Gonzalez i Di maria byl w pełni sił:)
Vamos Argentina:)
0
@koziar
a Australia w 1/8 finału?
0
@Bobo25
a u mnie idealnie Argentyna zgarnia MŚ:)
chociaż chciałem finału z Hiszpanią to nie można mieć wszystkiego
kibicowałem Argentyna, Hiszpania, Brazylia więc jak Argentyna wygra to będzie super:)
2
@Czarny2528
Argentina:)
0
@Emhyr
a Neymar bardziej skuteczny bo tyle piłke zawalił tez w tym meczu 1/4 finału
3
@JordiAlbion
przecież Chorwacja gra paskudną piłkę na tych MŚ, już Maroko lepiej wygląda
z Brazylią więcej szczęścia niż umiejętności
a kysz z taką piłką
0
@JimMorrisonFCB
czy ja wiem, tamta Argentyna grała fatalnie
ta na razie oprócz pierwszego meczu wszystko wygrywa pewnie, może jedynie oprócz meczu z Holandią, ale tez tam wyglądali lepiej niż Holendrzy, stracili bramki tak na prawdę po 2 strzałach Holendrów
a jak trzeba było przycisnąć w dogrywce to tylko dzięki szczęściu Holendrzy doprowadzili do dogrywki
nie grają może widowiskowo jak Brazylia, ale są dobrze ułożeni taktycznie, konsekwentni i mają jednak moc, jak mają wynik to zazwyczaj go trzymają, oprócz tego z Holandią
3
@JimMorrisonFCB
proszę cię
emiliano martinez, romero, l.martinez, enzo fernandez, macalisster, de paul, di maria, messi, julian alvarez:)
przeciez tez składy to nieba i ziemia
z tamtego dziś grałby i gra tylko messi i otamendi, a grałby tez macherano i aguero może
0
WHITEBIT
Czyli pieniądz nie śmierdzi i mamy kolejnego sponsora:) może jednak będą jakieś transfery zimą
0
@Antimadridista_WR
pisałem szybko i tyle:)
1
Argentyna
Momentami na tym mundialu brakowało mi u nich ze nie zabijali meczu kiedy powinni. Z Holandia tak to wyglądało. Choc akurat Holendrzy mieli tyle szczęścia ze z 2 strzałów weszły 2 bramki.
Ale widać było ze po wejściu Di Maria i jak Argentyńczycy chcieli zabić mecz to Holendrzy w dogrywce nie istnieli i tylko dzieki szczesciu doszli do karnych.
Oby dzis Di Maria zagrał od początku i znów dal popis. I dobrze aby Latauro tym karnym się przełamał:)
Az Szkoda ze nie ma u nich Le Celso i Nico Gonzalez. Bo Argentyna byla by jeszcze mocniejsza.
Oby Argentyna dzis najpierw napoczętą potem zabiła mecz i do finalu:)
Vamos Argentina:)
0
@MESSIah16
W ogóle z nim Argentyna wyglada duzo lepiej:) tak jak w dogrywce z Holandia
Pewnie to tez kwestia tego ze chcieli zakończyć ten mecz
1
FC Barcelona
co by nie mówić PO, ŚP oraz młody napastnik to pozycje które muszą być wzmocnione w najbliższe okienka - zimowe lub letnie
osobiście liczę na Foyth, ŚP ??, Moukoko (za free w lato) oraz Inigo Martinez na ŚO skoro jest za free:)
1
@MESSIah16
Vamos Argentina:) po MŚ:)
a fakt szkoda tego okresu z lat 50 bo pewnie z 1 MŚ mieliby więcej:)
1
@Mns21
Argentyna Francja
Nie będzie żadnych niespodzianek. Mogą sobie niżej pisać ze Maroko tanio skóry nie sprzeda ale oni stracą bramkę w końcu a wtedy będą bezbronni. To samo Chorwacja wiecznie szczęścia mieć nie będą
0
@DaPidejpi
NO nie jakość w porównaniu z resztą to niebo a ziemia:)
a co do produkcji to ciągle wychodzi coś nowego wartego uwagi ja teraz np. czekam na Bielmo:)
2
@AmigoBlancos
no nie masz racji, występ Maroko to sensacja i tylko dzieki defensywnemu stylowi dotarli tu gdzie dotarli
wymieniłeś 5 nazwisk, gdzie inne kadry maja po 10-15 takich nazwisk, plus tylko hakimi i ziyech to duze nazwiska, reszta średnie
0
MŚ 2022
jak obstawiacie półfinały
Ja Argentyna - Chorwacja 2-0 oraz Francja Maroko 2-0