0

@Rewolucja123
dlatego w ciemno można obstawiać bramkę Argentyny w środę:)

1

@masq
Ja np. Argentynie kibicuje od czasów Crespo, Batistuty, Ortega, Zanetti, Killy Gonzalez

no nie wiem tak po prostu już mam
to samo dotyczy Hiszpanii, Holandii, Brazylii - też zamierzchle czasu, bo np Brazylii z Viniciusem, Richarlisonem, Casameiro nie wim czym bym zaczął kibicować

a co do meczu to kibicuje i Argentynie i naszym aby awansowali i tyle:)

0

odnowiła mu się kontuzja czy jakiś inny uraz?

0

@Bagsik88
bo chyba każdy przyzna że Dania to lepszy zespół niż Tunezja?
i co za znaczenie kto jest teraz drugi? liczy się chyba to co jest na koniec a nie po 2 kolejkach?


0

@michal26
zgadzam się choć wg mnie z Danią na 2 babka wróżyła, Australia jak najbardziej jesteśmy lepsi:)

0

@michal26
tylko my pewnie zajmiemy 2 miejsce w Grupie, a jesli rzeczywiście tak się stanie z Francją marne szanse

0

@Bagsik88
nie podałem najbardziej prawdopodobny scenariusz, a Ty raczej zyczeniowy

0

@FabianMrozek
Pedri nie robi liczb? zobacz ile asyst drugiego stopnia ma w tym sezonie

dziękuj i do widzenia

0

@Bagsik88
równie dobrze może być Australia- Arabia lub Australia- Meksyk

w środę się okaże

0

@michal26
rzebyśmy w ogóle awansowali do ćwierćfinału to musielibysmy pokonać Francję lub Danie? oba scenariusze bardzo ciężkie do zrealizowania

a wg mnie będzie to Francja w 1/8 jako wyjdziemy z drugiego miejsca

0

@Pawci023x
trudno się gra jak przeciwnik gra w 11 we własnym polu karnym

ale Argentyna próbowała próbowała i w końcu nagryzła Meksykanów, co to ma za znaczenie ze w drugiej połowie? gra się połowę czy cały mecz?

Trener Argentyny dokonał korekt w składzie przyśpieszyli strzelili na 1:0 a potem spokojnie pilnowali wyniku i dobili na 2;0

0

@Bobo25
no to my jeszcze 2 gole, Arabia też spokojnie mogła z 2-3 władować bramki,

a ja jestem pewny że przegramy ten mecz

0

@Pawci023x
ale jakie problemy mieli Argentyńczycy z Meksykanami w tym meczu? przecież Meksykanie nie mieli cienia szansy w tym meczu

ogólnie wg mnie Argentyna wyjdzie ostrożnie w tym meczu i tak mogą przez pierwsze 45 minut spokojnie budować akcje a dopiero potem się ewentualnei rzucą w zależności od wyników

0

@Kamilos84
u chłopie ale ześ teraz poleciał

Brazylia, Francja, Hiszpania, Anglia, Argentyna i pewnie jeszcze kilka innych ekip jak Portugalia, Urugwaj, Chorwacja itd. wyglada od nas lepiej na tym mundialu

spokojnie my tylko na rzie wygraliśmy z Arabią i to jeszcze po mękach

1

@Bobo25
obyś się nie zdziwił

w końcu nasze szczęście się skończy, już z Arabią mogliśmy stracić kilka bramek

no cóż mimo wszystko liczę że do 1/8 awansujemy bo aktualnie to nasz max i chociaż na to liczę bo to będzie sukces

1

@daniel32778
tak potrafimy:) 6-1 z Belgią:) czy on Holandii ciągle w plecy

2

@Bobo25
przeciętne?, z Meksykykiem strzelili bramkę i ustawili sobie grę jak chcieli

z nami będzie podobny mecz

0

@Janiama
dlatego obstawiam że wyjdziemy z drugiego miejsca:)

z Argentyna się zamkniemy jak Meksyk i pewnie 1 czy 2 bramki stracimy w końcu i przegramy 0-1 lub 0-2 ale wg mnie awansujemy dalej:)

0

@Pawci023x
serio niezły typ xD

a co do meczu MEX- ARG ciężko się gra jak przeciwnik borni się w 11, nie bez powodu Meksyk nie strzelił jeszcze gola na tym mundialu
ale Argentyna po strzeleniu gola kontrolowała całkowicie to spotkanie

czy zjemy Argentyńczyków fizycznie? wątpię, wg mnie będziemy się bronić jak Meksyk ale z podobnym skutkiem w końcu stracimy bramkę a może nawet 2, chyba że Wojtek znów będzie miał dzień konia
obstawiam 0-2 dla Argentyny ale równocześnie że obie jako obie ekipy awansujemy:)

2

@mrboom
kurde co za syf, współczuję, ja bym im ręki nie podawał, najpierw niech umyją

3

@Zoker
jak można nie myć rąk? kur..nie do pomyślenia ale niektórzy są prymitywni

1

@HighestInTheRoom
" Niemcy, Argentyna czy Dania też zaliczyły wpadki na tle słabszych zespołów i ten jeden mecz ma rzutować na postrzeganie tych drużyn w pozostałych spotkaniach?"

piszesz takie coś a wcześniej piszesz ze skoro Arabia strzeliła 2 gole i wygrala to i Meksyk może wygrać z Argentyną

no może, ale mało prawdopodobne, ale poziom dwubiegunowości niezły tu przedstawiłeś:)

0

@bartekvisca
jak najbardziej możemy wyjśc z 4 pkt. my i Arabia 4 i to my wychodzimy oi wg mnie najbardziej raelny

1. Argentyna - 6
2. Polska - 4
3. Arabia - 4
4. Meksyk - 2

1

@HighestInTheRoom
wygrana nasza i wygrana Argentyny:)

1

@Tomason
to zależy gdzie i zależy wszystko od sklepu, nie ma reguły ale tak jak mówisz nie wszystko uczciwie jest przecenione

0

@Encore
bez jaj:) ten koleś nawet w Tottenhamie nie potrafi gola strzelic w lidze:)

0

@Tomason
masz rację
wg mnie za szybko gwizdane i ogólnie uważam że karygodna decyzja

przecież nie od dziś jest wiadomo jak jest spalony i akcja na gola to pozwala się grać i potem się sprawdza VAR, taki przykaz mają sędziowie

a czy przeszkadzał, szanujmy się stał dobrych kilka metrów od wszystkich i tylko dostał podanie od piłkarza Belgii:)

0

@Bobo25
czyli co gwizdek sędziego był przed faulem?

mi się wydaje że nie, że faul był przed gwizdkiem, ale moze się mylę

ale jesli tak było to wielki błąd sędziów

no bez jaj jak można na takie coś pozwolić

2

ZASADY GRY

@Rewolucja123 @Janiama INNI

Ktoś mi powie jak jest. Wczorajszy mecz Belgia Kanada minuta 13, zawodnik Kanady jest na spalonym ale dostaje piłkę/podanie od piłkarza Belgii będąc na spalonym, wg mnie chyba wtedy nie ma spalonego? bo to było podanie od przeciwnika

a co za tym idzie powinien chyba być 2 karny wczoraj dla Kanady

tu na filmiku znalazłem jeszcze raz tą akcję, mniej wiecej 2:19 widać że to było podanie od piłkarza Belgii, to jak w końcu jest, bo jeśli się nie mylę duzy błąd sedziego i VAR

no jeśli tak jest jak myśle to po co jest ten VAR skoro ja to widze a oni nie, to co oni śpią na tym meczu?


1

@JimMorrisonFCB
czy ja wiem, masz 4 karne i 4 gole w meczu a XG mozesz miec tylko 3,2,

skoro karny to nie jest 1x wiec i setka to nie jest u nich liczona jako 1x tylko cos pewnei blizej 0,5-0,6

take wiec prawie 4 to bardzo duzy wskaxnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?