0

@mekston
hahah

alvarez - manchester city:) wcale nie topka, de paul atletico - wcale nie topka. romero- tottenham, otamendi i enzo - benfica czyli 1/8 lm co najmniej

dawni nikt mnie tak nie rozśmieszył

0

@Kgorecki2500
z Holandią?

tam jest van dijk, de vriej, ake, dumfries, f de jong, depay, gakpo (choć to tylko na razie talent)

reszta jest dobra ale bez bardzo dobrych piłkarzy

w Argentynie masz Otamendi, Romero, L.Martinez, foyth, de paul, paredes, enzo fernandez, di maria, latauro martinez, julian alvarez, messi, correa, dybala

trochę różnicy jednak jest

0

@MESSIah16
obstawiam identycznie Holandia będzie bila w mur, Argentyna jedną strzeli pod koniec meczu dobije

co by nie mówić Argentyna ma obronę mocną i potrafią presować jak nikt a Holendrzy przy pressingu się gubią

w Holandii brakuje mi mocnej pomocy F De Jong to niestety za mało jest

choć dla mnie kto awansuje i tak będę zadowolony:)

1

Hiszpania o tyle dobrze że odpadli że tylu naszych wróci już do klubu
alba, balde, busi, pedri, gavi, ferran, fati

a LE to raczej chyba poleci z kadry, bo potencjał jest ale grają taką kaszanę że często ciężko się to ogląda, a swoimi wyborami sam sobie podkalda klody pod nogi


jeszcze tylko w piątek Depay i frankie i nie będzie tak źle pod tym kątem dla klubu:)

0

@Kgorecki2500
Anglicy są bardziej zarozumiali niż Francuzi

to najgorsze pyszałki w piłce z tym ich it's coming home i wielbieniem ligi angielskiej - a tak na prawdę w piłce nie są najlepsi - bo Anglia zdobyła tylko jeden puchar międzynarodowy xD:) w LM angielskie zespoły też nie mieżdżą

spoko ja też lubię Chorwację

tylko to co wymieniłeś to byłby bardzo słaby futbol w półfinałach
Chorwacja - mizerna, Maroko antyfutbol

nie fajnie oglądać ofensywny futbol:)?


dla mnie to były koszmar to co napisałeś

ale z drugiej strony Argentyna- Brazylia i Francja- Portugalia - co by to było:) medialnie mega MŚ i cały świat by tym żyl:)

0

@Kgorecki2500
przecież to co wymieniłeś to byłaby katastrofa, najgorsze MŚ w historii by były

chorwacja - jałowa jak nigdy, to już nie ten fajny ofensywny zespół
anglia - tu nawet nie skomentuje bo Angole to Angole, zadufane padafiany
maroko- serio? ty lubisz ogladać antyfutbol i murowanie bramki?

gdzie masz do wybory

bazylia - joga bonita, fajny ofensywny futbol
francja - obecny MŚ, szybkie fajne akcje
portugalia - fajny ofensywny futbol, pełen polotu

0

@wojtekfcb79
buuu jak można lubić Angoli

0

@TheNekro94
Argentyna ale tylko ciut przed Holandią bo obie lubię, Brazylia, Francja, Portugalia

0

@Volk
szczerze nie obraziłbym się na taki finał

0

azpilicueta, pau torres, morata, yeremy pino

jakże by inaczej wygladala ta Hiszpania gdyby ich wystawić

simon
azpi-pau-laporte-alba

gavi-rodri-pedri

yeremy pino/sarabia - morata- ferran/fati

nie uważam LE za wielkiego trenera, taki potencjał mieć i tak grać, kurde co za żenada, oby coś ruszyło

Vamos Hiszpania

0

@Faro
daremny to twój komenatrz

0

@Kamilos84
no potęga to nie jest bez przesady, gdzie im do TOPowych reprezentacji

1

@Janiama
Hiszpania Maroko 3-0

1

@Stagiryta
Francja -Hiszpania i OKI:) Anglicy na razie grali i pokazali się na tle słabeuszy

0

@WiernyDoKoncaFCB
Chyba cie poniosło
Bardziej to było na 5/6-1

0

@mekston
po pierwsze i Holandię i Argentynę lubię, więc skoro obydwie lubię to ciężko porównując obie nie zachować mi obiektywizmu
po prostu widzę że na tych MŚ Holandia gra słabo jak do tej pory i tyle i nie mam problemu to przyznać, bo liczyłem na więcej z ich strony
może teraz z Depayem będzie wyglądało to lepiej

ja rzucam ad personem:) koleś śmieszny jesteś i to ty pierwszy zacząłeś personę, więc nie dość że dziecko to jeszcze kłamczuszek jesteś

no nie piszesz o rzetelnym przebiegu spotkania tylko jak ty chciałbyś to widzieć a tak mecz nie przebiegał więc tak dla mnie słuchanie takich wypowiedzi pozbawionych rzetelności i obiektywności jak twoje to strata mojego cennego czasu

żegnam bez odbioru

0

@mekston
"Ty za to jesteś xD"

widzę kolejny co jak nie ma argumentów kompletnie to potrafi tylko jedno napisać, no nieźle, widzę kolejne dziecko na stronie jesteś

Holandia miała wiecej gry w meczu z USA? oki nieźle odejchałeś

narka bo nie warto tracić czasu na dyskusję z tobą

0

@mekston

OJ WIDZĘ tutaj u ciebie ogromne zaślepienie

Holandia w meczu z USA już na początku mogła dostać gonga i tak różowo by nie było i wcale nie wypunktowali ich spokojnie bo to USA szanse miało

a co to Australia nie pokazala klasy z Danią? weź mnie nie rozśmieszaj bo jesteś mało obiektywny

w meczu z Polska czy Australią nie było sielanki? nawet w meczu z Meksykiem spokojnie kontrolowali wynik

a Holandia to grała z samymi mocarzami:) xD na razie to i Senegalem zagrali słabo i Ekwadorem czyli zespołami niżej notowanymi wyglądali mega słabo


no coż ja czekam z niecierpliwością na mecz moich druzyn a ty pisz swoje jak przy każdym meczu Argentyny a oni robią swoje

0

@mekston

czy ja wiem czy wypunktowali USA, chyba inny mecz oglądałeś bo tam równie dobrze mógłby remis i dogrywka jakby USA było bardziej skuteczne

wypunktowała to Argentyna Australię gdzie prowadzili spokojnie grę

nie zrozum mnie źle lubię Holandię ale strasznie dużo brakuje jej do Holandii sprzed lata, obrona oki, pomoc to tylko de jong a atak gakpo i depay, trochę za mało

Argentyna gra strasznie agresywnie w środku gdzie każdego dominują, tłamszą i wypluwają, sądzę że podobnie będzie z Holandią, a że Holendrzy nie mają rosłych napastników w podstawie to póki nie wejdzie luuk de jong bedą się odbijali od muru i ja widzę tutaj Argentynę jako zdecydowanego faworyta tego meczu

powiem więcej jako fan obydwu drużyn widzę że Aregntyna gra z meczu na mecz lepiej i jest bardzo zsolidaryzowana, ale co kolejkę widzę tu takie komanetarze jak Twoje a oni nic sobie z tego nie robią i idą jak po swoje

Holandia natomiast bardzo nie przekonuje mnie na tych MŚ, w grupie wyglądali wręcz bardzo słabo, z USA też słabo jak na kadry obydwóch drużyn

ale cóż liczę na dobre widowisko kto nie przejdzie dla mnie to i tak win-win

1

@danio1899
Zdecydowanie Argentyna i Francja

0

@Kgorecki2500
Z Francja Anglia juz odpadnie

0

@mekston
Holandia to taktycznie i piłkarsko wyglada blado na tych mistrzostwach. Lubie ich ale z tak ułożona Argentyna nie maja szans. A piłkarzy Holandiama oprócz kilku dobrych srednich

0

@Sulimo
Oni z nikim poważnym nie grali na razie. A z USA wygladali slabo

0

@mekston
Z Holandia nie zartuj:)

0

@Kgorecki2500
TAk Anglia dzis odpada

0

@okiemtypera_lucaxx95
Senegal to wygra

0

@Transu96
Wymarzony i realny final:)

0

@Krzysiek_FCB
Holandia usa 2-1
Argentyna Australia 3-0
Francja Polska 4-0
Senegal Anglia 2-2 k5-4
Japonia Chorwacja 1-2
Brazylia Korea 2-0
Maroko Hiszpania 0-3
Portugalia Szwajcaria 2-1

0

@Pustelnik
Przeciez byl filmik jak nawet Koke kontrolowal drugi mecz i byli raczej zadowoleni wiec to niezla ściema przed ustawką na 2 miejsce:) przeciez nikt Ci jawnie nie powie ze się podłożyli aby mieć łatwiejsza drabinke:)

1

@JohnA
Obstawiam że Senegal zrobi niespodziankę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?