lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom
przeciez gol Ferrana to była setka o czym ty mówisz więc
1
@tbas
i to jest fakt bo ludzie za granicą mogą więcej ze swoich pensji kupić
0
@tbas
A jaki sens ma przeliczeniu zarobków w Euro na PLN, żadne
Lepiej przeliczeniu ile kupi się za pensje paliwa to jest miarodajne
0
@shvead20
Davies, David, Larin, Hutichson, Osorio który niby tam jest były gracz Lechii czy Korony?
chyba że jakiś głęboki rezerwowy ale kadrę mają najmocniejszą od lat
0
@tbas
to będzie grał Rodri-Gavi-Pedri w pomocy
dziękuję do widzenia:)
0
@Janiama
Niemcy przegrają z Hiszpanią
można zamykać wątek
1
@Lionel_Messi10
ja mam podobnie tylko u mnie jeszcze Brazylia, a Urugwaj najsłabiej
nie mam też nic przeciwko Dania, Belgii, Chorwacja, Portugalia, Włochy choć im nie kibicuje specjalnie
nie lubię Niemcy, Anglia
0
@demsi1707
to jak nie chcesz/nie stać cię tyle płacić to poszukaj podróbek na allegro i tyle
tam pewnie są
0
@Medium
buuu
Hiszpania do boju:)
0
@P33ck
tylko Niemcy mają Hiszpanię w grupie
Argentyna Polskę i Meksyk - ot taka drobna różnica:)
0
@tomek8756
jak można lubić Niemców?
0
Szwaby Szwaby do domu:)
0
@MesQueUnClub96
łatwej przegrać to fakt:) Niemcy odpadają w Grupie:)
0
@PatrychoO
za około 30 dychy już kupisz, ale smak lepszy
0
ale jaja brawo Japonia:)
pogonić szwabów
1
@Kibic3000
półfinał Argentyna -Brazylia albo lepiej finał to byłoby coś:)
2
@MesQueUnClub_87
zagrała niezły mecz ale miała też kupę szczęścia i dzień konia
spalony przy golu Lat auro jak przerzucił bramkarza wg mnie nie było albo za mało powtórek widziałem
wybicie piłki z bramki itp. ja jestem uważam nawet że może nawet oba mecze Arabia przegra jeszcze
3
@bartekvisca
Wg mnie Arabia z nami nie wygra, skomplikowali ale nadal wszystko w ich rękach
0
@Deviler
piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu zwłaszcza w kontekście pierwszych meczów gdzie wiadomo że Argentyna teraz się zepnie i nie będzie chodzonego jakoś to będzie, wiec tak praktycznie jestem pewien ich wygranej, owszem wiele się może zdarzyć, ale ja tylko pisze o najbardziej możliwym scenariuszu
1
@Deviler
a Tobie o co chodzi
ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu, a Argentyna to lepsza ekipa niż Meksyk czy my
równie dobrze można gdybać że Arabia czy Australia będzie MŚ ale to się nie stanie
ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu patrząc na potencjał zespołów
3
@msmsms
ale to nie muszą być głupty Argentyna może zarówno nas rozwalic jak i grupe wygrac
0
@Deviler
bazujesz narrację na bazie jednego meczu i dnia konia Arabii? grubo
wszystko wskazuje jednak na to że Argentyna to wygra
0
@koksik2700
no wszystko wskazuje na to że Argentyna jednak to wygra:)
0
@P33ck
no i? na bazie jednej niespodzianki, dnia konia Arabii chcesz budować narrację? gratuluję
1
@Deviler
nie masz racji wygrywamy z Arabia, przegrywamy z Argentyna i mamy 4 pkt, Argentyna wygrywa oba mecz i ma 6, Arabia remisuje z Meksykiem i ma 4
i wychodzi Argentyna i my, także jeszcze obie ekipy mogą wyjść
poza tym to chyba na ten moment najbardziej możliwy scenariusz
0
@Deviler
tylko Meksyk tego meczu nie wygra i tu jest problem
0
@Deviler
była tak ale ta Hiszpania wtedy to był mocarz i to też była sensacja, ale jak widać pomogło to Hiszpanii w późniejszym tryumfie
ja tylko uważam że Argentyna spokojnie wyjdzie z tej Grupy i zajdzie daleko:)
kto wygra nie wiem ale mam nadziej że ktoś z połówki Holandia, Brazylia, Argentyna, Hiszpania
2
Arabia - Argentyna
źle się stało że Arabia wygrała ten mecz z punktu widzenia nas Polaków, bo tzn. że Argentyna ostatni mecz będzie grać na maksa, jeśli więc myślimy o wyjściu z Grupy kolejny mecz trzeba wygrać bo inaczej odpadamy
1
Argentyna
widzę dużo ma tu radość a tak naprawdę ten mecz o niczym nie przesądził, co więcej uważam że dzięki temu Argentyna wyjdzie z pierwszego miejsca z Grupy i już nie będzie ciśnienia o serii meczów bez porażki
przypomina mi to trochę Hiszpanię z 2010 gdzie też były emocje, gdzie też po pierwszym meczu była szydera klaunów a potem Hiszpania pozamykała jadaczki:)
0
@JordiAlbion
Hiszpania w 2010 też przegrała pierwszy mecz a potem:)