0

@mrboom
przeciez gol Ferrana to była setka o czym ty mówisz więc

1

@tbas
i to jest fakt bo ludzie za granicą mogą więcej ze swoich pensji kupić

0

@tbas
A jaki sens ma przeliczeniu zarobków w Euro na PLN, żadne
Lepiej przeliczeniu ile kupi się za pensje paliwa to jest miarodajne

0

@shvead20
Davies, David, Larin, Hutichson, Osorio który niby tam jest były gracz Lechii czy Korony?

chyba że jakiś głęboki rezerwowy ale kadrę mają najmocniejszą od lat

0

@tbas
to będzie grał Rodri-Gavi-Pedri w pomocy

dziękuję do widzenia:)

0

@Janiama
Niemcy przegrają z Hiszpanią

można zamykać wątek

1

@Lionel_Messi10
ja mam podobnie tylko u mnie jeszcze Brazylia, a Urugwaj najsłabiej

nie mam też nic przeciwko Dania, Belgii, Chorwacja, Portugalia, Włochy choć im nie kibicuje specjalnie

nie lubię Niemcy, Anglia

0

@demsi1707
to jak nie chcesz/nie stać cię tyle płacić to poszukaj podróbek na allegro i tyle

tam pewnie są

0

@Medium
buuu

Hiszpania do boju:)

0

@P33ck
tylko Niemcy mają Hiszpanię w grupie
Argentyna Polskę i Meksyk - ot taka drobna różnica:)

0

@tomek8756
jak można lubić Niemców?

0

Szwaby Szwaby do domu:)

0

@MesQueUnClub96
łatwej przegrać to fakt:) Niemcy odpadają w Grupie:)

0

@PatrychoO
za około 30 dychy już kupisz, ale smak lepszy

0

ale jaja brawo Japonia:)

pogonić szwabów

1

@Kibic3000
półfinał Argentyna -Brazylia albo lepiej finał to byłoby coś:)

2

@MesQueUnClub_87
zagrała niezły mecz ale miała też kupę szczęścia i dzień konia

spalony przy golu Lat auro jak przerzucił bramkarza wg mnie nie było albo za mało powtórek widziałem

wybicie piłki z bramki itp. ja jestem uważam nawet że może nawet oba mecze Arabia przegra jeszcze

3

@bartekvisca
Wg mnie Arabia z nami nie wygra, skomplikowali ale nadal wszystko w ich rękach

0

@Deviler
piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu zwłaszcza w kontekście pierwszych meczów gdzie wiadomo że Argentyna teraz się zepnie i nie będzie chodzonego jakoś to będzie, wiec tak praktycznie jestem pewien ich wygranej, owszem wiele się może zdarzyć, ale ja tylko pisze o najbardziej możliwym scenariuszu

1

@Deviler
a Tobie o co chodzi

ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu, a Argentyna to lepsza ekipa niż Meksyk czy my

równie dobrze można gdybać że Arabia czy Australia będzie MŚ ale to się nie stanie
ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu patrząc na potencjał zespołów

3

@msmsms
ale to nie muszą być głupty Argentyna może zarówno nas rozwalic jak i grupe wygrac

0

@Deviler
bazujesz narrację na bazie jednego meczu i dnia konia Arabii? grubo

wszystko wskazuje jednak na to że Argentyna to wygra

0

@koksik2700
no wszystko wskazuje na to że Argentyna jednak to wygra:)

0

@P33ck
no i? na bazie jednej niespodzianki, dnia konia Arabii chcesz budować narrację? gratuluję

1

@Deviler
nie masz racji wygrywamy z Arabia, przegrywamy z Argentyna i mamy 4 pkt, Argentyna wygrywa oba mecz i ma 6, Arabia remisuje z Meksykiem i ma 4

i wychodzi Argentyna i my, także jeszcze obie ekipy mogą wyjść

poza tym to chyba na ten moment najbardziej możliwy scenariusz

0

@Deviler
tylko Meksyk tego meczu nie wygra i tu jest problem

0

@Deviler
była tak ale ta Hiszpania wtedy to był mocarz i to też była sensacja, ale jak widać pomogło to Hiszpanii w późniejszym tryumfie

ja tylko uważam że Argentyna spokojnie wyjdzie z tej Grupy i zajdzie daleko:)

kto wygra nie wiem ale mam nadziej że ktoś z połówki Holandia, Brazylia, Argentyna, Hiszpania

2

Arabia - Argentyna

źle się stało że Arabia wygrała ten mecz z punktu widzenia nas Polaków, bo tzn. że Argentyna ostatni mecz będzie grać na maksa, jeśli więc myślimy o wyjściu z Grupy kolejny mecz trzeba wygrać bo inaczej odpadamy

1

Argentyna

widzę dużo ma tu radość a tak naprawdę ten mecz o niczym nie przesądził, co więcej uważam że dzięki temu Argentyna wyjdzie z pierwszego miejsca z Grupy i już nie będzie ciśnienia o serii meczów bez porażki

przypomina mi to trochę Hiszpanię z 2010 gdzie też były emocje, gdzie też po pierwszym meczu była szydera klaunów a potem Hiszpania pozamykała jadaczki:)

0

@JordiAlbion
Hiszpania w 2010 też przegrała pierwszy mecz a potem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?