lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron
Argentyna bierze to:) lub ewentualnie Brazylia
1
@Kgorecki2500
spoko pytam z ciekawości, bo też kiedyś studiowałem we Wrocku
choć ja dla oszczędności gotowałem sam, ewentualnie tanie dania gotowe:)
albo babcia mi coś przygotowała
pozdro
2
@gaucho104
ale na ten moment jest się z czego cieszyć i tyle:) wiadomo że tytuł będzie po 38 kolejce ale na dziś postawa zespołu w lidze jest bardzo dobra:) i jest się z czego cieszyć oby tak dalej
1
@Kgorecki2500 ile we Wrocławiu teraz za obiady studenckie?
3
@Kamiloza91
ja chciałbym 2 transfery do pomocy DPŚ (zubimendi?) + Bernardo Silva
wtedy pomoc zubi, pedri, b.silva, f de jong, gavi i można rotować
2
@FcPortoFan1999
już od 2 kolejek tak:) poza tym wcześniej już w tym sezonie też byliśmy liderem:)
ważne abyśmy zostali tam do końca sezonu:)
0
@priest9999
a wg mnie już teraz będą szukać klasowego pomocnika
po odejściu Pique zrobiła się luka w budżecie płacowym
0
ZIMA 2022/2023
Jakie wzmocnienia przewidujecie ruchy transferowe u nas?
ja obstawiam PO czyli Aranau Martinez i jaki klasowy pomocnik
a Inigo wg mnie przyjdzie latem za darmo
a Wy?
0
@Rewolucja123
oby jak najwięcej takich obrazków w przyszłym roku:) albo same takie obrazki:)
0
@Rewolucja123
Leo i Luis to w ten sposób nastukali mnóstwo goli:)
no cóż mam nadzieję że będzie to ćwiczone na treningach
tak samo jak stałe fragmenty gry
0
@Rewolucja123
ja liczę na wygranie po mundialu SPH wg mnie to powinno ich podbudować na resztę sezonu:)
1
@Rewolucja123
serio, teraz na szybkości nie kojarzę ale to aż dziwne
akcja sama w sobie piękna gdyby nie ten egoizm Lewego na końcu, mimo wszystko powinien to z trenerem przeanalizować po meczu bo to była doskonała okazja do gola Dembele jakby dostał piłkę to byłyby ile z 6 metrów od bramki niepilnowany?
Dembele ładnie to rozegrał aż szkoda ze nie było z tego gola i asysty
też uważam e powinno być więcej takich akcji
1
Lewy ostatnio pod formą, oby jak najszybciej wrócił do formy, odpoczynek na ten jeden 2 mecze dobrze mu zrobi wg mnie
a wczoraj ta klepka i nie oddanie piłki Dembele na sam na sam niemal to był jednak duży błąd jego, szkoda bo to powinien być gol
0
MŚ 2022
ale ta drabinka MŚ 2022 dla mnie słaba - w jednej mogę mieć zespoły którym kibicuje
Argentyna, Brazylia, Holandia, Hiszpania - jak wygrają swoje Grupy
a w drugiej nic ciekawego dla mnie nie ma a są drużyny których nawet można powiedzieć że nie lubię jak Niemcy, Anglia
no cóż może jedynie ktoś z pary Belgia, Portugalia byłby wtedy w finale oby tylko nie wyżej wskazane
0
@krzysiobyczek a co ci Ćwiękała napisał? a Gazda ułom za zwyzywał ludzi?
1
@AmigoBlancos
no nie do końca w meczach z Valencia, Almeria i Osasuną Barcelona była zespołem lepszym
Real z City nie był zespołem lepszym w całym dwumeczu od taka różnica
0
@WiernyKatalonii
chwalisz czy się żalisz?:)
ja tam wolę auta z salonu, ale to co kto lubi:)
szerokości:)
pozdro
2
@Janiama
w Monachium nawet nie mógł a powienien
ja wiem że zawsze mówi się mógł, kurde ale zasady gry w piłkę chyba są proste faul w polu karnym to karny i nie powinno być tu dyskusji
a w Mediolanie ręką Dumfries bodajże to już był kryminał
co do jednej wypowiedzi Xaviego się zgodzę w LM został oszukany przez sędziów i to jest fakt
1
@P33ck dokładnie
aż dziwne że taka Roma z takimi kibicami ma tylko ile też 3 mistrzostwa? jak na klub ze stolicy wygląd to marnie
można powiedzieć że Roma, Lazio, Napoli to taki odpowiednik Sevilla, Betis, Sociedad u nas
już nawet nie Valencia bo ona historycznie w Hiszpanii więcej znaczy, to samo Bilbao
1
@Comentateiro
dokładnie skoro Xaviemu nie wyszło na razie w LM, to powinien zrobić wszystko aby dobrze pokazać się w LE a przy okazji niech ci piłkarze łapią doświadczenie w Europie też
1
Barcelona i Xavi
w lidze idzie mu bardzo dobrze i kibicuje mu mocno aby zdobył to mistrzostwo:)
ale fajnie jakby w Europie nawet w tej LE zespół pokazał fajny futbol:) szczególnie że w zimie będą kolejne wzmocnienia, oby tylko odbyło się bez kontuzji
na ten moment wg mnie priorytety powinny wyglądać tak Liga, LE, SPH, PH
SPH przed PH bo to tylko 2 mecze i fajnie jakby w styczniu wpadł już jakiś puchar
ogólnie dla mnie Xavi aby zostać musi wygrać coś w tym sezonie i musi być widać rozwój zespołu:)
po mistrzostwo:) Visca el Barca:)
1
@Comentateiro
ja poczekam z opinią na LE i jak tam zespół się spisze
na ten moment dla mnie priorytety to Liga, LE, SPH, Puchar Hiszpanii
SPH przed pucharem bo to tylko 2 mecze i fajnie jakby wygrać już w styczniu jakiś pierwszy puchar
1
@P33ck
zgadzam się, tylko często suma szczęścia musi się wyrównać, więc obstawiam że zaczną gubić punkty hurtowo w pewnym momencie nawet jak na boisku będą lepsi
mimo wszystko fajnie jakby wygrali swoje 3 Mistrzostwo:) Boże jak to brzmi ubogo:)
0
@karci0
a czemu miałby byc zawodnikiem do końca sezonu, to jak przy sprzedaży kogoś miałby być dalej u nas na liście? no nie rozwiązanie kontraktu i będzie wykreślony z listy
0
@AmigoBlancos
Tobie jako kibicowi Realu nie śmierdzi ci to ustawianiem ligi pod Real ten gol dla Osasuny
przecież to taki wałek że aż oczy bolą
0
@AmigoBlancos
a potem masz serię 10 meczów gdzie strzelasz ile strzelił 13 bramek?
nic nie wiadomo, ale wystarczy że będzie potem jakaś mega forma i może po 2-3 bramki ładować przez kilka meczów i już licznik ładnie rośnie:)
nawet jak będzie miał ok. 30 to będzie mega wynik
ja tam tylko mam nadzieję że na koniec sezonu będzie się cieszył z mistrzostwa Hiszpanii:) i króla strzelców
2
@P33ck
zobaczymy, z drugiej strony już z Atalantą grali słabo ale wygrali fartownie, kiedyś to szczęście się odwróci od nich i pogubią punkty hurtowo
we Włoszech jest mi obojętne kto wygra więc może fajnie jakby się im mimo wszystko udało
0
@Zoker
tylko tu kompletnie odjechałeś
zawodnik Osasuny rękami na chama odpycha Alonso, no sorry ale to jest tak oczywisty faul że inaczej niż drukowanie nie można tego nazwać
jeśli zawodnik stoi w polu karnym to nie masz prawa go popchnąć siłowo rękami po prostu
0
@AmigoBlancos
No i co koleżko wróżyłem strate punktów xD
Visce el Barca:)
2
@Lionel_Messi10
Mam tak samo:) piatka:) choc ja lubię jeszcze Hiszpanie Holandie i Brazylie.
Ale najbardziej Argentyna:)