lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier
ilu piłkarzy mogło u nas jeszcze przerwać akcję? całe mnóstwo
a raphinha miał nie asystę ale 2 asysty i jedna asystę drugiego stopnia
super były wczoraj te jego piłki na wybiegających partnerów ala Messi
a pablo swpim zagraniami doprowadził do sam na sam i drugi raz podał wszerz do tyłu bezpośrednio do Czecha gdzie dzięki temu mieli przewagę na 30 metrze
0
@Rewolucja123
jedno koszmarne ryzyko gdzie wyłożył Czechom sam na sam, drugi raz podał z boku boiska do tyłu do środka prosto pod nogi Czecha gdzie tamci mieli piłkę na 30 metrem przed naszą bramką i obronę nieprzygotowaną
te 2 błędy to kryminał, z lepszym przeciwnikiem to mogły być bramk
1
Pablo Torre mimo bramki wg mnie slabo 2 straty kryminał i musie się nauczyć mniej ryzykować.
Bellerin bardzo słabo. Pique tez. Mam nadzieję że szybko wykurują się obrońcy bo on nie może już grać.
Cieszy dobry mecz Ferrana i niezły Raphinha. Może te asysty go odblokują. Mało dryblował ale musi odzyskać pewność siebie i to wróci. Druga asysta to ciasteczko niczym Messi:)
Teraz dograć te 2 mecze wygrać i czekać na powrót obrońców i kolejne wzmocnienia.
Visca el Barca
0
@AmigoBlancos
Koles gol nieuznany to nie sytuacja a syrzal to tez nie sytuacja
Widze strasznie mało obiektywny jestes. Próbujesz udawać na tej stronie stronniczego ale twoja niechęć do Barcy często widać
0
@AmigoBlancos
Nieuznany gol to nie sytuacji koles bredzisz az miło. Takie rzeczy to statystykach nawet nie ma.
Minimalna główka? Koles to takich strzałów Barca miała kolka w meczu.
Valencia w ataku w tym meczu nie istniała kompletnie i nie miaka sytuacji i to jest fakt
7
@MICHU2
Rayo, real dwa pierwsze z brzegu oczywiste
Dodatkowo Liga mistrzów to samo inter Bayern
I to w sekundę bez zbędnego przypominania sobie
0
Jak to jest 12 kolejka la ligi i ani jednego karnego dla nas:) ciekawa sytuacja. Real ile mial z 5-6 karnych?
1
@Holsik
W którym momencie jak Fati mial piłkę na 2-2 czy jak okradli nas z karnego. Akurat ten mecz był wyrównany i zdecydowała skuteczność i decyzje sędziego. No Lewy w sytuacji na gola popchnięty w biegu od tyłu. Przecież to karny tak oczywisty ze chyba bardziej się nie da. Gwarantuje ci ze jakby taki faul był w naszym polu na pilkarzu Realu to sędzia odgwizdał by karnego
0
@AmigoBlancos
No nie miala. Bedziemy gdybać? To co jakby Fati nie spłacił to po pierwszej połowie juz by Barcelona prowadziła.
Jakby sędzia nie byl ślepy/nieuczciwy to ostatnie el classic skończyłoby się remisem- karny na Lewandowskim itd.
1
@AmigoBlancos
2 remisy a po mundialu porażka z Villarreal
7
Jak czytam niektórych kibiców to rzyga się chce. Serio? Nie byl to wczoraj idealny mecz ale byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy a powinniśmy nawet wygrać wyżej.
Valencia nawet okazji jednej nie miala.
Visca el Barca
Po mistrza Hiszpanii:)
4
@LS
A kiedy to niby ratowali. Zarówno z Villarreal jak i Bilbao i Valencia bylismy lepsi i zasłużenie wygraliśmy te mecze.
Ochloncie
1
Inigo Martinez i Bernardo Silva lub Tielmans wiecej zyczen na zimowe okienko nie mam.
No może oprócz tego aby nie było kontuzji.
Teraz tylko dograć te 2 mecze w lidze z 6 pkt i poczekać aż obrona wróci
0
Bruno Guimaraes z Newcastle w Barcelonie hot or not?
0
@agaFCB
Kup nowe autoto nie masz podatku.
3
Jak czytałem dzis komentarz kogoś ze sukcesem bedzie jak Barcelona bedzue mniej niż 10 pkt za Realem w lidze i by wtedy zistswil Xaviego to mnie krew zalewa i nie dziwią mnie juz wyniki i apatia piłkarzy jak maja takich kibiców przegrywow.
Ku..serio ludzie.
To bylaby kompromitacja Xaviego.
1
@Survier
powiedzieć ci jaka jest moja wymarzona jedenastka po zimowym okienku
ter stegen
kounde-araujo-christensen-balde
bernardo silva*-frankie-pedri
demebele-lewy-fati
plus często z ławki wchodzą: garcia, inigo martinez*, kessie, ferran, raphinha, busi
przy czym raphinha prawe skrzydło, ferran lewe - tu nie ma co mieszać na tych pozycjach graja najlepiej
zmarginalizowałbym role w zespole pique, alba, alonso, bellerin
a w lato skupiłbym się na DPŚ, PO
dla mnie transfer Bernardo i Inigo (tak bo tani i na 4 obrońcę solidny) to must have
a po sezonie skupić się na DPŚ, PO i wg mnie tak to powinni zaplanować
czy Xavi ogarnie ten zespół, liczę że tak i trzymam kciuki
dla mnie celem nadrzędnym jest teraz Liga, ale chciałbym też aby w LE zagrali na poważnie i na tle mniej mocnych zespołów pokazali że coś potrafią i poprawili mentalność w Europie
0
@Striker
ale gdyby nie kontuzje to w większości meczy miałbyś stabilną obronę
Kounde- Araujo- Christensen (Garcia) -balde (alonso) i czasami bellerin by zagrał, tak grali na początku przed kontuzjmai i wyglądało to bardzo dobrze zwłaszcza kounde na prawej i jego długie podania
1
@Survier
pierwszy skład nowy - kounde, christensen, balde, lewy - masz już na szybkości 4 nowych graczy w pierwszym składzie
przy czym w obronie często grają jeszcze alonso i bellerin z powodu kontuzji
a tak na prawdę linia obrony kounde-araujo-christensen-balde nigdy ze sobą nie grała dłużej - akurat w obronie mamy kompletną rewolucję
w ataku też często grał Raphinha, Fati wrócił po kontuzji, ci piłkarze takich zestawieniach też muszą mieć czas na zgranie się
0
@Striker
ter stegen, kounde, frankie de jong, kessie, dembele, raphinha, lewandowski (tu troche na wyrost), depay - to są piłkarze w optymalnym wieku piłkarskim więc aż tak źle nie jest
tak na prawde kręgosłup jest ter stegen-kounde, frankie, demebele, lewy ale potrzeba jeszcze 2-3 w optymalnym wieku i będzie to wyglądało dobrze
araujo jeszcze rok -2 i bedzie już w optymalnym wieku, a gavi, fati, pedri powinni szybko dorosnąć
3
PO - na jakiego prawego obrońcę powinien klub polować w zimę 2022 i lato 2023?
wg mnie transferami na które klub postawi to Inigo Martinez (ba za darmo na 4 ŚO starczy), Bernardo Silva (bo wzmocni młodą drugą linie) i pewnie kolejne wzmocnienia to będzie ŚPD i PO
tutaj nie ma jednak kompletnie pomysłów
1
@matirix20
ciekaw jestem jaki koszt renowacji jest?
ja na szczęcie felgi mam bez uszczerbków
ale mam jedną delikatną ryskę od obrączki na aucie i wiem jakie to bóle, ale na wiosnę nakładam ceramikę:)
felgi niestety oprócz ostrożności i przezorności nie da się ochronić
1
@Zoker @Jakchcesz
trochę tak, ale sądzę że nawet 5 pkt straty na tym etapie to nie byłaby tragedia, boję się jednak aby zespół psychicznie nie puścił po ostatnich wpadkach
ale wg mnie to będą kluczowe mecze dla przyszłości Xaviego bo sądzę że sam Laporta oczekiwał czegoś innego i ewentualne zwiększenie straty to może być gwóźdź do trumny Xaviego szczególnie że nowy trener miałby więcej czasu na adaptacje ze wzgledu na mundial
0
@Bobo25
A ja właśnie widziałem mentalną obojętność
co zresztą Xavi sam podkreślił
czy umiejętności mniejsze, nie sadzę aby aż tak mniejsze, gdzie w pierwszym meczu widać było że potrafią grać
dla mnie w tej drużynie posypał się mental po ostatnich wpadkach + rezygnacja jak nie wygrywają i tracą bramkę
tutaj Xavi obiecywał co innego, a wg mnie pod względem psychologicznym leżymy i po stracie gola zespół panikuje gubi się i denerwuje
dla mnie Xavi powinien mocno nad tym popracować
0
@FioletoweOczy
tak jak Arsenal dostaje łomot od PSV:)
5
mnie też osobiście Xavi irytuje ale przede wszystkim mentalnym podejściem zespołu które miał poprawić ale chwilę jeszcze trzeba poczekać
mamy 28/33 pkt w lidze, tylko 3 pkt mniej niż Real
Valencia, Almeria, Osasuna sądzę że te mecze będą kluczowe i trzeba je wygrać aby myśleć o lidze
a mecz z Bayernem, sam znając wynik meczu Inter Victoria ten mecz stał się dla mnie obojętny, tak szczerze mecz o nic i powietrze też uleciało ze mnie, tylko ja nie zarabaim milionow za grę i nie gram dla kibiców - i tu duża rysa Xaviego że nie potrafił ich zmotywować
liczę na poprawę zespołu i dalszą przebudowę
bo wzmocnienie obrony to obowiązek
kounde, araujo, christensen, garcia, balde - to wg mnie 5 piłkarzy którzy nadają się obecnie do klubu widać więc że w obronie potrzeba 2-3 wzmocnień + ŚPD i pomocnik ofensywny
a busi to powinien być niestety już zmiennikiem jak alba i powinna wychodzić pomoc f,de jong, gavi, pedri
0
@Survier
ale ty chyba nie kumasz że kasa jest, problemem były pensje i ich limit
ale rozumiesz to już?
1
ŚPD, Bernardo Silva, PO, ŚO (Inigo Martinez za darmo) - wg mnie to będą kluczowe pozycje do wzmocnienia się w 2 najbliższe okienka
2
@Aqualitek
dokładnie dodałbym jeszcze że na ŚO może grać Christensen
ogólnie jeśli Garcia, Araujo, Chrostensen będą zdrowi to na prawej widziałbym Kounde do końca sezonu a potem szukać w lato PO
Gavi (kessie) - de jong - Pedri (Pablo Torre)
busi też bym już odstawił jak Pique a w lato poszukać ŚPD oraz kogoś bardziej ofenswnego jeśli pabrlo torre nie podoała rotacją
a co do ataku pełna zgoda i nie ma co tu nawet dyskutować
0
@pt9
tez mnie decyzja z Ferranem powaliła bo wyraźnie koleś zaczyna budować formę
Bellerin też po raz pierwszy od miesięcy po kontuzji i od razy mecz Bayernem
alonso tu za bardzo nie było kim już grać, ale nie wiem czy Kounde, Garca ,alonso, Balde nie wyglądłaby lepiej ta obrona