lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że wypróżnianie się 3 razy dziennie w wieku 35 lat to spoko?
ja myślę że Oki bo 2 na etacie a jedna na stypendium w domu:)
1
@luki1889
dużo w tym prawdy jest, i ludzie szczególnie sąsiedzi też często pytają ile zarabiasz
na prawdę jakby ludzie nie mieli innych tematów, a potem jeszcze część mówi ja to zarabiam tyle i tyle, kurde jakby mnie to interesowało
jakby to było najważniejsze w życiu, zresztą starsze pokolenie też lubi to robić dodając przy opowieściach o kimś z rodziny że radzi sobie, dobrze ma itp.
chyba wynika to z tego że przez lata w Polsce była bieda i jeszcze cywilizacyjnie nie dorośliśmy do innego świata
0
@Gall
skoro Xavi go nie widzi i nei gra to znaczy że są lepsi od niego:)
6
@Neip93
Na żywo. Największy problem z kasą maja ci co jej nie mają i lubia się chwalić koloryzując.
Ludzie co wy macie z tymi postami czy coś spoko?
Własnego rozumi nie macie?
1
@catalanian09
Pique nie gra bo sa lepsi od niego i tyle. W tym momencie najsłabszy nasz obrońca
0
@tomek8756
Ratajkowska ładniejsza od Angeline na moje
1
@Uukasz_93
kurde ciekawa historia,
a ludzie jednak dla zdrowia psychicznego mogą wiele
jak szukałeś ofert z Turcji akurat na taki zabieg?
0
@Kleps0n
no mnie taki luz lekko już drażni bo lekko zegarek może mi się przemieścić tak jak mówię nie wiele ale o 5 mm już tak
znowu dziurka mniej już odrobinę za bardzo chyba
0
@Atencjuszek
z bransoletami jeszcze gorzej chyba
u mnie to kwestia 2 mm, idealnie byłaby pośrodku 2 dziurek kolejna dodatkowa
zastanawiam się nd poszerzeniem tej dalszej dziurki w kierunku tej węższej o 1-2 mm, wydaje mi się że to jedyne wyjście i może coś to da
1
Pasek w zegarku
miał ktoś może taki dylemat że zapinając pasek na jednej dziurce był odrobinę luz natomiast na dziurce niżej jest znów już zbyt ciasno a różnica między dziurkami to 5mm?
idealnie byłoby coś po środku ale mogłyby się z biegiem czasu dziurki wyrobić i nie wiem czy to wykonalne
rozwiązaniem jest chyba poszerzenie tej dziurki gdzie jest odrobinę luzu o 1-2 mm?
przy czym ten luz nie oznacza że zegarek lata ale można go na ręce delikatnie przesunąć o jakieś 5 mm
jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał to prosba o info
6
Komentarz usunięty
0
@nabial
no to miałeś szczęście
ja nad pierwszą ryską małą płakałem więc przy takim czymś miałbym chyba palpitacje serca
0
@Kidd
nie rozumiem pojęcia wyjściowa?
chyba że chodzi o taką na co dzień - sklep, spotkanie w luźnym gronie znajomych
bo do kościoła czy na coś poważniejszego raczej nie idzie się w koszulce
u mnie są 2 kategorie - na codzień
i druga po domu:)
0
@QuaReL
już nie przesadzajmy z Mallorca trzeba wygrać a na klasyk większość wróci
0
@Pawci023x
Huawei Watch gt 3 pro:) mega fajny
1
Holandia - reprezentacja
fajny zespół - sporo jakości Van Dijk, Timber, Ake, de vrij, f. de jong, dumfries, de roon, berghuis, gakpo, bergwijn, malen, gravenberch, klassen, blind, malacia, wijndal, depay
niby nie gwiazdozbiór (kilka TOP - Van dijk, f. de jong + możliwe że kiedyś gakpo) ale zespół ciekawy można stworzyć, taki zbilansowany
tylko wg mnie kompletnie brakuje im 9 topowej - jest victor janssen, brobbey, weghorst + ewentualnie luuk de jong
kurde umówy się żaden z nich to nie poziom van persie, kluivert, bergkamp
jakąś lekko posuchę mają na tej pozycji
gakpo - depay- bergwijn - jakoś da radę ten atak ale przydałaby im się mega 9 to mogliby coś wygrać
swoją drogą kiedy Xavi Simons będzie powołany do ich reprezentacji - w końcu w klubie się wyróżnia bardzo
0
@Jasialdinho
też tak sądzę ale oby Kounde jak najszybciej wrócił:) na szczęści kadra jest szeroka i teraz weryfikacja będzie Duńczyka i Garcia:) mama nadzieje ze zdadzą egzaminy
2
@Kidd
ja Anglików nie widzę, ale to moje zdanie:)
Niemcy jak najbardziej
dla mnie Portugalia i Hiszpania jak zaskoczą to mogą też coś fajnego wywalczyć bo jakość jest tam na pewno, w Hiszpanii brakuje tylko fajnej 9
ale może i Belgia, gdzie wreszcie nie ma takiego ciśnienia może akurat teraz znów będzie w strefie medalowej bo skład też ma dobry
na dziś najlepiej wygląda Argentyna i Brazylia, może wreszcie czas na nich:)
pozdro
2
@Kidd
kadrowo na pewno, ale grą nie przekonują kompletnie ciągle, żeby nie potrafić sobie poradzić z Węgrami? szanujmy się:)
jak dla mnie to oni są nieprzewidywalni mogą wygrać jakiś mecz 4/5-0 by za chwilę z kimś nieoczywistym przegrać 1-0 i odpaść nawet już na 1/8 finału
kurde dawno w Europie nie było tak biednie pod tym względem - obecnie nie ma ekipy która przekonuje i śmiało można powiedzieć tak oni mają duże szanse zostać MŚ, czerwiec - wrzesień 3 miesiące ale w grze wielu nic się nie zmieniło
3
faworyci MŚ
z Europy na ten moment chyba nikt nie wygląda dobrze
Niemcy, Anglia, Francja, Hiszpania - czyli jedni z faworytów zawsze i kadrowo mocni wyglądają na dziś nie jak zespoły na MŚ, szczególnie potencjał Francuzów jest marnowany i wg mnie tam formuła się wyczerpała i potrzeba zmiany
Portugalia - ostatnio nie najgorzej
Holandia i Belgia - trochę z mniejszym potencjałem niż wyżej wymienieni ale wyglądają nie najgorzej i mogą obie ekipy namieszać
ja jednak obstawiam że te MŚ będą po raz pierwszy od dawna pod Brazylię i Argentynę
nie dość że te ekipy kadrowo są mega mocne wreszcie i po tylu latach widać tam jakość to jeszcze nie najgorzej grają, szczególnie Argentyna fajnie wygląda
ale cóż za 1,5-2 miesiące będzie lepiej to widać kto wykorzysta potencjał i trafi z formą
ale na dziś Europa wg mnie jak na możliwości gra bardzo mizernie
8
wobec kontuzji chyba najbliższe mecze pogra sporo Bellerin i Christensen
dobrze że kadra jest jednak szeroka
najbardziej szkoda mi kontuzji Kounde bo on był na razie u nas jednym z kluczowych, ale też ma wrócić najszybciej i chyba na Real będzie już gotowy
1
@Kgorecki2500
z Arabią pewnie tak ale nie liczyłbym tu na fajerwerki czuję jakieś 1-0 lub 2-0 i to będzie max
Arabia jest dla mnie totalną zagadką
Meksyk - to będzie mecz o awans, tu może wg mnie paść wszystko
dobrze że ostatni mecz z Argentyną bo oni już wtedy mogą mieć awans i się nie spinać
0
@jq91
Nie widzisz różnicy ze Pique jest za słaby by grac?
1
@Peszko07
Głównie ceny benzyny i przez to w mniejszym stopniu innych dóbr
0
@Szklaner
Które to mnostwo rzeczy importujemy? Słucham listy? A znasz takie cos jak hedging?
0
@Barca1922
Demebele i De jong przeciążenia, ale pozostałych 2 tak urazy
0
ledwo zaczęła sięprerwa reprezentacyjna a już Depay i Kounde
nie lubię tych przerw oby bez kolejnych kontuzji i oby szybko wrócili
0
@Rust_Cohle
włodarz czego?
0
@Kessie
Stara nie stara to chyba nie ma znaczenia nowe auta tez super. Bardziej chodzi ze fajne autko;)
0
@Ojciec5tkidzieci
dzięki ale to skrót od czegoś? to simp