0

@Gruszeg

koleś doucz się albo skończ komentować, nikt nie zadłużył, klub sprzedał aktywa a to nie zadłużenie

co więcej w klubie kupili by jeszcze B.Silvę latem ale to nie kasa była problemem tylko limity wynagrodzeń

w lato odchodzi Busi, Pique, S. Roberto i pewnie Alba

gro kasy na pensje w klubie

a czy piłka to LM czy jeszcze mistrzostwo i puchary? mamy październik, co prawda w LM się skomplikowało ale każdy widział jak to wygląda w Monachium nieskuteczność, w Mediolanie sędzia przekręcił ich, a wczoraj błędy inwidulane

ale ogólny obraz w tych meczach zespołu jest pozytywny bo grali dobrze

wrócą kontuzjowani podstawowi obrońcy to i gra się poprawi w obronie

a ty jak masz pisać takie głupoty to sobie daruj, bo mamy październik i tytułów w tym miesiacu jeszcze nikt nie przyznaje

0

@Marcelinho99
bez żadnych sił a setka Pedriego z drugiej połowy?

1

@panczo
genu zwycięstwa i ogrania, połowa składu jest nowa albo kontuzjowana

jednak obstawiałem awans z grupy i 1/4 LM bo to na dziś jest w zasięgu tego zespołu kadrowo

powiem jednak jeśli wygramy z Bayernem i Pilznem i zakończymy grupę z 10 pkt. i nie awansujemy to jakoś to przeżyję a zespół może nabierze więcej pewności siebie po zwycięstwie z Bayernem

nie ma już takiego wrażenia bezsilności jak rok temu, i zgadzam sie z Xavim w Monachium zadecydował brak skuteczności, w Mediolanie sędzia a wczoraj błędy w obronie, przy odroinie większym szczęściu moglismy w tych meczach mieć o 3-4 pkt więcej i byłby zupełnie inny obraz a dostalismy najmniej na ile zasługiwaliśmy patrząc na grę

na ten moment nic nie jest stracone, zespół się rozwija i powinien walczyć o mistrzostwo Hiszpanii przede wszystkim

wszystko (mistrzostwo, puchar) jest do wygrania jeszcze w tym sezonie a zespołowi potrzeba czasu aby się zgrać i umocnić mentalnie

0

@JoeBlack
a kim miał wczoraj grać Kounde, Araujo, Christensen kontuzjowani

Pique był 5 do gry u Xaviego do momentu plagi kontuzji

0

w obronie gra 4 i 5 stoper w kadrze

no trudno takiego pecha na tej pozycji nie można przewidzieć, życie

ja mimo wszystko jestem dumny z zespołu bo walczyli a zadecydowały błędy w obronie które nie powinny mieć miejsca

nie nastawiałem się na LM w tym sezonie, sądzę że ten zespół potrzebuje jeszcze kilku wzmocnień i czasu, liczę jednak na La Ligę i krajowy puchar

a na LM dobry występ nastawiam się za rok, niech ten zespół okrzepnie i się zgra

teraz ważne zejście z pensji Pique, Alba, Busi, S.Roberto i po sezonie kupno 2 pomocników oraz prawego obrońcy

0

@KlonaZepan
Barcelona jak gra źle to też wygrywa:) więc to nie argument bo w lidze Barcelona jest pierwsza

może ale nie musi, nie wiem po co zakładać coś przedwcześnie szczególnie że dziś raczej Barcelona jest faworytem

a co do LM to zupełnie inna sytuacja, inny poziom grup i tu nawet nie ma co porównywac

0

@Gruszeg

czy Barcelona jest liderem la liga? jest:) czy gra dobrze:) większość meczy tak

no nie masz racji bo po Barcelonie jedzie gdzie 2 ostatnie mecze wygrała po 1-0 w lidze ale wygrała, a Real wg niego jest cacy i pod kontrolą gdzie 2 ostatnie mecze w lidze to 1-1 i 1-0 i strata prowadzenia w lidze

jak nie widzisz różnicy w jego narracji to widzę masz ciężko z obiektywizmem

powtarzalność- 3 mecze po przerwie czy to tak dużo? gdzie za chwilę masz całą serię meczy

nie sądzę że jesteśmy w gazie bo Barcelona jest liderem la Liga:)

0

@Gruszeg
kiedyś się go fajnie słuchało, ale widzę poszedł za modą kolegów jak Laboga i ostatnio coraz gorzej się go słucha, zresztą buduje narracje po ostatnim meczu, co jest bardzo słabe

bo budowanie opinie na zasadzie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to może amator budować

także tak wydaje mi się że jest mało obiektywny

0

@Gruszeg
koleś ale o co ci chodzi, Barcelona gra u siebie, ma lepszy skałd niż Inter więc coś powinni wygrać jeśli sędzia pozwoli

czy pisałem jakiś nierealny wynik? nie jak najbardziej realny

3

@pioz123
PRZECIEŻ TO KIBIC BIAŁYCH JEST

0

@Gruszeg
jaki kompleks

dla mnie to żenujące że polskie dziennikarstwo jest takie mało obiektywne

gdzie z jednej strony jest wybaczane dużo jeśli chodzi o grę- Real, a z drugiej jest czepianie się o wszystko - Barcelona

TROCHĘ TO TAKEI MAŁO PROFESJONALNE, NIE UWAŻASZ?

1

MATCH DAY

czuję dziś wygraną naszą 2-0:) i po jednej bramce w każdej z połów:)

Vamos Barcelono po awans:)

0

@AduŚ07
aż muszę to zobaczyć

1

ciekawe czy Ćwikała znów wyskoczy że Real miał mecz pod kontrolą:)

1

@Survier
a wiesz czemu xavi chce wyjśc 4 pomocników? wiesz jaki ma plan? a może zauwazył że w Interze jest 5 pomocników w tym 2 wahadłowych i ma plan jak to obejść

przypomnij kto ma więcej goli w lidze Barcelona czy Real?

nie słyszę?

1

@Jakchcesz
dokładnie:)

0

@Survier
krótkowzroczny to jest ktoś kto ocenia piłkarza po 8 kolejkach - Rapinha

rozumiem że z Coutinho byłeś wniebowzięty po pierwszych 8 kolejkach?:)

0

@Survier
rozumiem że jesteś tym niedzielnym ekspertem co mówi ze jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz?

to może Lewandowskiego też sprzedaj

0

@Peciak
a wyobrażasz teraz sobie pomoc bez de jonga? bo ja nie wg mnie środek z de jongiem i pderim lepiej funkcjonuje niż z gavim, a przede wszystkim przy tylu meczach trzeba rotować zawodnikami

ferran zeszły sezon w pół roku 4g i 4 a w samej lidze:) czy to zły wynik?

3

przestańcie się czepiac Ferrana na siłę, oceńmy go po sezonie, bo w tamtym dużo nam dał i miał fajne liczby, teraz widać ma dołek

to samo Raphinha, pierwszy sezon, teraz lekki dołek ale przez ekspertów la Rambli już skreślony na dobre

0

@Mezocyklon87
możliwe ja kojarzę ceny coś koło 2,7-2,9

a zasadniczo teraz widzę że cena mleka to ca. 3,8 -3,9 chyba

ale w takim wypadku jak mówisz no to rzeczywiście duży wzrost %

0

@Mezocyklon87
ale na mleku też to nie jest 100%, bo o ile dobrze kojarze rok temu to było ca. 3 zł, lekko poniżej a teraz prawie 4, wiec jakies 30%
2 zł to raczej na pewno nie kosztowało:) chyba że 2,7 czy 2,8 uznajesz za 2

ja w ogóle też patrzę na ceny w sieciówkach - biedronka, lewiatan, lidl, carrfour, kaufland itp.

w sklepikach osiedlowych nie patrzę bo tam zawsze jest drożej i raczej nie opłaca się tam kupować chyba że warzywa jak zalezy ci na jakości

2

Kessie, Kounde, Depay - oby chociaż ta trójka wróciła jak najszybciej i nawet jak nie zdążą na mecz z Interem czy Real to zaraz później też są nie mniej ważne mecze i rotacje będą potrzebne

2

@MESSIah16
City, Arsenal gra praktycznie 11-13 piłkarzami, ławki tam nie ma żadnej a i kadra dużo słabsza, mają swój moment ale wg mnie City zdobędzie mistrza

2

@Bobo25
ja kupowałem ostatnio za 7 zł w Biedrze, nie wiem jakie ty zwykłe masło kupujesz i jaką gramaturę

w zeszłym roku masło kosztowało ca. 6 zł teraz 7-7,5 ja tu nie widzę 80% wzrostu

ale tak to jest jak szuka się maksymalnych przypadków aby na tym budować retorykę

1

@Bobo25
no nie jest to prawda

obecnie masło kosztuje ca. 6,9- 7,5 w sieciach typu biedronka, lewiatan itp.

oznaczałoby że to masło kosztowałoby rok temu 4 PLN

a tyle nie kosztowało więc jest to wierutne kłamstwo

ludzie nie powtarzajcie takich fake newsów

0

@RivaldoVitorBorba
skąd wyliczyłeś że masło podrożało o 80%? jaki wzór Hajty?

bo podając takei dane dużo się mylisz

to samo prąd itd.

0

@Atencjuszek
ja przynajmniej nie mam problemów żeby kupić benzynę jak Ty:)

a moje rade bardziej trafione niż twoje, bo uwierz mi jest więcej osób z top 10% wynagrodzenia.pl na stronie niż myślisz

nara

0

TRANSFERY

patrząc na obecną kadrę kogo byście pożegnali a kogo wg was powinnismy kupić w kolejnych 2 okienkach - zima i lato

wg mnie odejdą Alba, Busi, Pique, Depay, Bellerin, S.Roberto


a do kupienia B.Silva, PO - jakiś kozak , napastnik 9 młody + ewentualnie zaklepanie na skrzydło jakiegoś talentu z Brazylii (Endrick?)
drugiego PO szukałbym młodego albo w Barca B albo do Barcy B bym kupił perspektywicznego z opcją gry w pierwszym zespole w przypadku kontuzji
na LO zostałbym z Balde i Alonso

tak bym widział najbliższe 2 okienka a Wy?

0

@Atencjuszek

koleś ale ja ci nie mam czego zazdrościć:)

mnie stać na benzynę:) i na zegarki i nie tylko:)

a ja Tobie życzę więcej pewności siebie mniej kompleksów:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?