0

@Gaz
wymień zespoły które mają lepsze kadry? bo ja może 5-6 naliczę

1

Youri Tielmans co o nim sądzicie? czy to piłkarz na miarę Barcelony i czy byłoby dla niego miejsce?

2

jutrzejszy mecz

mimo wszystko my ciągle mamy o co walczyć, strata do lidera to tylko 3 pkt i można uciec pozostałym zespołom z ligi + wreszcie trzeba zacząć punktować

nie ma co mówić ale kadrę mamy dosyć fajną, oczywiście są pewne niedociągnięcia jak ŚPD czy PO + te kontuzje w ŚO się zdarzyły, ale na szczęście Kounde już wrócił

Bellerin może już jutro wróci, Depay pewnei na niedzielę, teraz kolejny Christensen w kolejce

jutro zagrałbym chyba

Ter stegen
Bellerin - Kounde- Garcia - Balde/Alonso
Gavi - De Jong- Pedri
Dembele - Lewandowski -Ferran

a w niedziele dałbym chyba odpocząc wreszcie Pedri i Lewy może w drugiej połowie a za niego Depay

pisął tu już chyba @Rewolucja123 żę ustawił by skrzydła o innych walorach

w sensie prawa Dembele/Raphinha a drugie skrzydło Fati/Ferran i chyba na miejscu Xaviego też bym tak zrobił

po jednej stronie strucie pędziwaitry po drugiej skrzydłowi o innych walorach mogący grać głębiej, częściej wychodzący do prostopadłych piłek co mogłoby zrobić więcej miejsca Lewemu ale też i mogli by z nim fajnei pogrywać na małej przestrzeni, tylko wtedy po ich stronie musiałby grać ktoś taki jak Balde

0

@Xwowrak
nie ma jednak co porównywać komfortu jazdy nowymi samochodami a tymi starszymi
czy nawet komfortu użytkowania, bo to jest przepaść

to chyba jakaś błahostka więc może nie będzie tak źle

a w okolicy na pewno masz jakiś specjalistów od Peugeot - przeszukaj jeszcze raz neta

4

@taris
oby tak się skończyło:)

0

@GeneralXavi
a od kiedy to Arsenal jest lepszy niż Inter

może poczekajmy do końca sezonu z ocenami a nie mówmy że jakiś zespół jest lepszy w pażdzierniku gdzie w kwietniu arsenal moze byc np. poza TOP4 w Anglii i odpaść w LE wcześnie a Inter prowadzić w lidze i zajsc daleko w LM

na dziś skałdowo to wyrówanane zespoły się wydają

poza tym sprzedaż koszulek może być większa niz zakałdano w budzecie i np. w budzecie miałes 10 mln eur ze sprzedaz ya w rzeczywistosci bedzie 20 mln EUR
itp. itd.

1

@sebek794
restauracja messiego, jest tam dużo koszulek klubowych, dobre jedzenei i fajny klimat

pełnej nazwy nie pamiętam ale "del jardin" było w nazwie

1

@KlonaZepan
albo nie ropzumiesz angielskiego albo nie kumasz

jak Onana ma piłkę to najczęściej szybko wybija ją bardzo daleko urucjamiajac latauro albo wahadłowych

Xavi chciał aby wtedy wszyscy szybko się cofnęli i bronili zaciekle

tak ciężko to zrozumieć?

3

@Katalonbar

jak wygrasz 2 swoje pierwsze mecze to na nikogo nie musisz potem liczyć

tak na prawdę to zależy od ciebie, no ale jak to w życiu jak jakiś zespół sobie spierdzieli to musi potem liczyc na innych

0

@FC1899Barca
oby:)

0

@PatrychoO
ale nie przedłużyli, mówimy o faktach

bo równie dobrze możemy wróżyć że za rok zakontraktują za niego Rodri i Mbappe na skrzydło, tylko po co bawić się w gdyby i wróżenie

2

DO PISZĄCYCH O BUSI, PIQUE, ALBA

ludzie sprawdźcie najpierw do kiedy ci piłkarze mają kontrakty a nie piszcie kocmołuchy i durne pytania

Busi - 2023 (za rok go nie będzie)
Pique 2024 (ale podobno jest zapis o % rozegranych meczy, więc za rok też pewnie go nie będzie)

zostanie tylko Alba z kontraktem do 2024, jeśli będzie chciał zostać

domysły i pytania odnośnie męczenia się z wyżej wymienioną 3 są więc bezpodstawne

1

@Kondziubarca
raczej z dupy wynik, jakby Barcelona nie maiła sytuacji a Inter miał nie wiadomo jakie

0

@PatrychoO
ludzie sprawdzajcie informacje a później piszcie

sprawdź do kiedy busi ma kontrakt a później się wypowiadaj

0

@lucca87
dopowiadając o Busi

dokładnie to chcieli w negocjacjach nie było mowy o obniżeniu pensji bo Busi się na to nie godził ale o podzieleniu pensji na 2 sezony w tym 2024

ale skoro umowa obowiązuje do 2023 i w kolejnym sezonie nie będzie u nas grał to la Liga nie zgodziła się na taki zapis

Busi natomiast nie kwapił się na obniżenie pensji

tak więc w tym sezonie wypłacimy mu horrendalną pensję a za rok pozbywamy się ogromnego problemu w postaci tak dużej pensji

to samo dotycz się Pique, o ile zapis o ty % meczów obowiazuje

i mam nadzieje Alby - o ile on sam odejdzie bo kontrakt ma do 2024 roku

0

@Bobo25
no nie masz racji nie kłóć się w tym sezonie

w tym sezonie, Busi ma kontrakt do 2023 roku, stąd nie mogli mi odroczyć pensji z tego roku na 2024 bo już u nas nie będzie grał a sam na obniżkę się nie zgodził ostatecznie
Pique też - ot tacy kapitanowie

i to w tym sezonie będę zarabiali krocie (pensja + odroczone pensje)

a co przychodów tak ale jeśli jest to różnica 600 a 800 mln to tak ma to znaczenie

a nie jak przychody będą wynosiły 750 czy nawet 720, tu już nie ma takiej różnicy i wpływu

u nas sedno to nadmuchane pensje, ale części problemu pozbędziemy się juz w te lato

0

@Kamiloza91
jasne że nie jesteśmy kontrakt Busiego jest do 2023, roberto też, Pique do 2023 ale przy jakiejś małym % meczy może być już zakończony w 2023 roku, Alba widząc ile gra pewnie sam odejdzie

a Busi i Pique mimo zapowiedzi nie obniżyli pensji na ten sezon (w tym odroczonych pensji) wątpię więc że klub będzie chciał im zpaorponować nowy kontrakt

to już lepiej wydać kasę która jest i kupić kogoś kto będzie zarabiał 1/4 lub 1/3 ich pensji nieadekwatnych do gry

a wiem bo w lato były info o tym ile oni zarobią w tym sezonie z odroczonymi pensjami i to były chore liczby, na prawdę chore liczby

0

@Bobo25
no nie masz racji, bo kulminacja wypłat przypada na ten sezon, zresztą sam CFO Barcelony mówił że od sezonu 2023/2024 powinno się to unormować płace

a po tym sezonie odchodzi Busi ( z ogromną pensja w tym odroczoną), Pique (też ogromna pensja odroczona w tym sezonie), S. Roberto i pewnei Alba jak nie będzie grał

więc pod tym kontem nie masz racji to w tym sezonie są te płace horrendalne

0

@hayek
no nie masz racji bo te 20 mln minus to co ugramy w LE a tam też możemy ugrać kilka mln

czy mniejsze zainteresowanie meczmai i zespołem i mniej odwiedzane muzeum?

to wszystko zależy, jeśli zespół będzie grał dobrze w lidze i LE to kibice i tak będą chodzili i wspierali klub

od razu setki mln EUR xD

2

@VamosVamos
a co tu do polecenia? pajacerka

0

@Explode
Busi kontrakt się kończy, Roberto też, Pique chyba też

a Alba jak będzie grał tyle co teraz pewnei sam odejdzie

problem rozwiązę sie sam po tym sezonie:)

0

klub z przychodami ile w tym roku 800 mln EUR? czy jakoś tak z ogromnymi wydatkami na pensje a ciągle są tu ambarasy co zastanawiają się czy utracone przychody 20 mln uda sie zniwelować do zera?

ludzie a co ro za różnica czy to będzie ostatecznie 0 czy 2 czy 10 mln EUR?

problemem u nas były ogromne pensje i ich kumulacja na ten rok i oby to się jak najszybciej odbudowało to klub będzie mógł pracować normalnie

0

@Kamiloza91
ale cały czas jest tak jak było, że katastrofalnie z finansami jest to pisali głównie krzykacze co nie odróżniają przychodów od przepływów, CF od wyników i kasa od limitów płac

u nas ostatnio problem to limit płac który latem 2023 powinien się znacznie uszczuplić i przez to uelastycznić przez odejście Busi, Pique czy pewnie Alby i Roberto

wiesz ile oni ciążą w budżecie płac w tym roku (mają w tym roku płacone odroczone pensje) - poszukaj, jak znajdziesz to zobaczysz ze 20 mln które i tak pewnie będzie częściowo zniwelowane to pikuś

0

@BarcaInfo
poza tym piłka to nie tylko LM, jest jeszcze liga, puchar kraju, superpuchar, ewentualnie LE

sądzę że gdyby nie multum kontuzji w obronie to wynik wczoraj byłby inny, bo gra 4 i 5 wybór na ŚO tak na prawdę

mam nadzieję ogromną że wygrają w niedzielę bo przydałby im się właśnie taki pozytywny kop, my nie gram źle jak na to wskazują wynik w LM, co więcej wg mnie przez błędy sędziów i własne błędy w tych 3 meczach zdobyliśmy tylko 1 pkt gdzie z gry zasługiwaliśmy co najmniej na 5 jak nie więcej

to trochę jakieś kuriozum ale na oceny trzeba poczekać do końca sezonu

1

były tu takie żale o finanse a tak na prawdę to na ten moment ca 20 mln EUR straty więc nie jest to dramat, a może być dużo mniej jeśli zespół zajdzie daleko w LE:)

więcej to nas kosztuje pensja Pique i Busiego w tym roku i to znacznie więcej

i to są kwestie które mogą przerażać i blokowały transfer m.in. Bernardo Silvy w lato 2022

a z LM jeszcze nie odpadli, zobaczymy jak będzie ostatecznie

0

@Bogan
1:0 duże szczęście? przecież my mieliśmy lepsze okazje

2

@macio_944
wczoraj wyglądaliśmy dobrze, w porówaniu z meczmi z Celtą czy Mallorca

zadecydowały błędy w obronie indywidualne

wg mnie temu zespołowi pozostał teraz główny cel czyli mistrzostwo i wg mnie nie odpuszczą

a możliwe że zagra Kounde już:)

wg mnie to bardzo dobrze bo trzymał obronę i w ataku też dużo dawał

zrezygnowałbym kompletnie z Pique

i albo zagrałbym

Kounde - Garcia - Alonso - Balde

albo

S.Roberto - Kounde- Garcia - Balde/Alonso

chyba bardziej to drugie bo Roberto ma świetne mecze ze śmietaknowymi:)

kurde czekam na szybki powrót Bellerin i Christensen bo to trochę uporządkuje tyły

w pomocy postawiłbym na f de jong za gavi

0

@LyFT
podobna kwota

1

@NaFazieHitman
boże vo za kolejny lament

czy ty nie czujesz że mogliśmy stracić na 3:4 wynikało z całkowitego otworzenia się w końcówce

a ile goli mogliśmy my strzelić, mecz kontrolowany i zremisowany przez indywidualne błędy

trochę muszą pracować nad mentalem aby nawet przy 1:1 nie panikować i hura atakować tylko pewni iść po swoje z pewnością

1

@Barcanajlepszyteam

a co ma budżet do cashu? najwyżej będzie trochę gorszy wynik finansowy za ten sezon i trochę mniej kasy z LM

i raczej nie na przyszły tylko ten sezon:) to raz

realizację porównuje się do budżetu na ten sezon

z drugiej strony na przyszły sezon szykują się ogromne oszczędności bo odpadają astronomiczne pensje Busi, Pique i pewnie Alba

suma summarum nie sądzę aby były problemy z kasa, finansami w przyszłym sezonie o ile zespół wygra np Ligę i jakiś inny puchar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?