lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25
no nie jest to prawda
obecnie masło kosztuje ca. 6,9- 7,5 w sieciach typu biedronka, lewiatan itp.
oznaczałoby że to masło kosztowałoby rok temu 4 PLN
a tyle nie kosztowało więc jest to wierutne kłamstwo
ludzie nie powtarzajcie takich fake newsów
0
@RivaldoVitorBorba
skąd wyliczyłeś że masło podrożało o 80%? jaki wzór Hajty?
bo podając takei dane dużo się mylisz
to samo prąd itd.
0
@Atencjuszek
ja przynajmniej nie mam problemów żeby kupić benzynę jak Ty:)
a moje rade bardziej trafione niż twoje, bo uwierz mi jest więcej osób z top 10% wynagrodzenia.pl na stronie niż myślisz
nara
0
TRANSFERY
patrząc na obecną kadrę kogo byście pożegnali a kogo wg was powinnismy kupić w kolejnych 2 okienkach - zima i lato
wg mnie odejdą Alba, Busi, Pique, Depay, Bellerin, S.Roberto
a do kupienia B.Silva, PO - jakiś kozak , napastnik 9 młody + ewentualnie zaklepanie na skrzydło jakiegoś talentu z Brazylii (Endrick?)
drugiego PO szukałbym młodego albo w Barca B albo do Barcy B bym kupił perspektywicznego z opcją gry w pierwszym zespole w przypadku kontuzji
na LO zostałbym z Balde i Alonso
tak bym widział najbliższe 2 okienka a Wy?
0
@Atencjuszek
koleś ale ja ci nie mam czego zazdrościć:)
mnie stać na benzynę:) i na zegarki i nie tylko:)
a ja Tobie życzę więcej pewności siebie mniej kompleksów:)
17
@michal26
byłbym za, wg mnie UE to przeżytek i tak jak mówiłeś narzucanie woli wybranych państw reszcie
0
@Atencjuszek
zasadniczo nie lubię pozerów stąd ci odpisałem a teraz pisaliśmy w necie więc nie wiem skąd dziwota że 2 razy ci odpisałem teraz?:) nie kumam, ale oki
ale ja na Ciebie nie pluję jadem, nie bądź taki przewrażliwiony, bo widzę nie dość że zakompleksiony jesteś to jeszcze przewrażliwiony jesteś
napisałem tylko że tak źle nie jest jak piszesz
0
@Atencjuszek
jakoś nikt nie wyłapał twoich metafor więc ci się słabo wyszły:)
typowy Polak to widzę ty jesteś z narzekaniem na wszystko
koleś ale miej sobie co chcesz i jaki chcesz zegarek bo szczerze mam to w nosie:) śmieszą mnie tylko ludzie co w normalnych rozmowach próbują czymś się pochwalić czy czymś zaimponować czy właściwie nie wiem co
tu pierwsze zdanie "całkiem dobrze zarabiam"
tam w rozmowie o pasku od zegarka i gdzie dopasować dziurki u kogo wtrącasz u mnie na bransolecie w Omega:) myślałem że pęknę ze śmiechu czytając tak zakompleksioną wypowiedź
dobra rada nie wiesz z kim piszesz to próbuj zachować klasę, bo nie wiesz kto jest po drugiej stronie
tak jak mówię nick masz nie od parady:)
0
@Atencjuszek
ale ty nie mówisz o zakupie masła tylko o przesiadce z auta do komunikacji miejskiej czy mniejszym mieszkaniu
jakbyś umiał czytać to zrozumiałbyś że to rozumiem nie wydawanie kasy bo ktoś przesadził z ceną (np. masło) - gdzie można poszukać tańszego masła innego producenta bez straty jakości lub to ograniczyć jeśli nie jesteś mega fanem bez utraty jakości zycia znacznej
ja to kompletnie rozumiem bo sam jestem żydem i nie wydaje dużo kasy
ty jednak piszesz o przesiadce z auta do komunikacji gdzie jesteś uzależniony od kogoś, mas kontakt z różną grupa ludzi itp. i mniejszym mieszkaniu - duża utrata jakości życia, to jak cofnięcie się w dobrobycie
wydaje jednak mi się że nie zarabiasz tak dużo bo jednak wzrosty cen nie posunąłby cię do tak drastycznych kroków
i uwielbiam jeszcze takie wyolbrzymianie tematu masło 15 zł:) 100 tys.:)
a nick to chyba nie przypadkowy bo już kolejny raz widzę próbujesz zwrócić swoją uwagę Panie od zegarka Omegi:) co cię nie stać na paliwo:)
oj niezły z Ciebie pozer
3
@FC1899Barca
4 meczu u siebie, kurde bez przesady dawna Barca nie obawiała by sie takiego terminarza i od obecnej tego oczekuję
1
@Atencjuszek
no chyba jednak tak dobrze nie zarabiasz, skoro zabierasz sie za takie przemyślenia
rozumiem ograniczenie pewnych rzeczy bo to przesadzone ceny ale przesiadka z samochodu do komunikacji miejskiej czy mniejsze mieszkanie to chyba jednak bardziej cię bolą te ceny niż mówisz
1
@Kidd
dokładnie tak dlatego liczę na zwycięstwo z Interem przede wszystkim, jakoś mam wrażenie że zespół wczoraj w drugiej połowie był już mentalnie przy środzie
wierzę że będzie jeszcze przepięknie:)
0
2 najbliższe mecze trzeba po prostu wygrać, jakkolwiek po prostu wygrać
mam nadzieję że powrócą też już Kounde i Kessie i niedługo Depay
liczę i mocno trzymam kciuki za naszą wygrana przede wszystkim w środę
Dembele musi wrócić do formy wreszcie:)
w środę obstawiam 2-0 dla Barcelony:)
0
@dAvi_2
f de jong pewnie będzie, kounde byłoby fajnie ale chyba nie da rady
mimo wszystko i bez nich powinnismy dac rade:)
0
@Kluivert_P
ale ją zaorał:)
0
@Mathew86
koleś skończ się ośmieszać
czerwono Turka z Interu
gol Pedrigo
karny po ręce Dumfriesa
jakiś sędzia mówił też o karnym na Lewym po rożnym
3 oczywiste sytuacje, w każdym sędzia z niewiadomych przyczyn podjął decyzję przeciw Barcelonie
uwaga przy ręcę Dufriesa tłumaczył się piłakrzom potem że myślał że to Fati zagrał ręką:) śmiech na sali a miał VAR i mógł obejrzeć
jak nie kumasz że przez to bardzo wpłynął na wynik to szkoda gadać
0
dodatkowa dziurka w pasku od zegarka to zegarmistrz czy kaletnik?
3
@nergal34
w 100% się zgadzam, możesz grać źle ale jak rywal popełnia błąd a sędzia tego nie widzi to jest wypaczenie wyniku na styku
i tak śmiało można powiedzieć zostaliśmy okradzeni
mam tylko nadzieję że w rewanżu zagramy lepiej i wygramy np. 2-0 albo wyżej i pokażemy kto jest lepszy:)
VAMOS BARCELONA:)
0
@dAvi_2
to by znaczyło że na Real już by byli gotowi f. de jong, kessie, Kounde - oby:) jeszcze tylko depay i trochę lepiej by to wyglądało
0
czy ktoś kojarzy do kiedy kontuzję ma F de jongi Depay?
wiem że Kessie szybko wróci, Kounde na Real gotowy, fajnei jakby jeszcze Holendrzy szybko wrócili
Bellerin, Christensen wiem że dopiero pewnie początek listopada, ale mam nadzieję na szybkie powroty pozostałych
0
@SIWY SIX
a nie widzisz tu jawnego wypaczenia wyniku? 3 klarowne sytuacje wszystkie odgwizdane jakby nie chciano widzieć przewinień piłkarzy Interu
masz 3 sytuacje, to nie był mecz z Vicotoria gdzie prowadzilismy 5-1, tylko mecz wyrównany z lekko przewagą i taki wałek sędziego zadecydował
1
@Ksavix
nie nie jest to równoznaczne
IFAB ogłosiła że przypadkowe/nieumyślne zagranie ręką po którym kolega z drużyny zdobywa gola nie będzie traktowane jako przewinienie
a w drugim przypadku mamy doczynienai z umyslnym zagraniem reką i straceniem piłki z głowy
0
@Mixtape
Inter też nie zrobił nic aby wygrać, mecz na remis z nie wielkim wskazaniem na nas
decyzje sędziego zawazyły
2
Accidential handball that leads to team-mate scoring a goal or having a goal scoring opportunity will no longer be considered an offense
IFAB announcement
ja to tylko tak zostawię kur.. odechciewa się oglądania takiej korupcj
0
@Cvzx
wg mnie bardziej jednak prawdopodobna wygrana Bayernu, bo grają u siebie i są po prostu lepszym zespołem
0
nie wiem czemu większość obstawia tu wygrana Interu z Bayernem w Monachium:)?
wy tak serio to mało prawdopodobne
aby awansować musimy przede wszystkim wygrać mecz za tydzień co jest spokojnie do wygrania:)
a z Bayernem remis czy zwycięstwo u siebie też możliwe i wtedy awans jest
0
@Sensible
i suma wydatków na miesiąc to 2 koła:) bajkopisarz jakich mało 2 koła? chyba że rodzice płacą za mieszkanie to tak
gdzie lekko nawet bez kredytu czynsz to pewnie ca. 600-800 PLN, telefony internety, prady 200-300 PLN
już jest spokojnie 1000 PLN
a do tego paliwo pewnie 250-600 PLN w zaleności ile kto jeździ
jedzenie nawet dla jednej oosby to wydatek pewnei rzędu 600-800 PLN miesiac
a gdzie tu jakieś ubrania? raz na jakiś czas sie coś kupuje, gdzie koszty ubezpieczenia auta, napraw itp. gdzie wyjścia na miasto? wyjsćia na obiad, do kina
ja zyłem za 1200- 1500 PLN ale jakieś 10-12 lat na studiach temu dostajac jedzenie od babci
ale nie kupujac w ogole ubran, nie wychodzac, nie mając auta itd.
przy czym wtedy za wynajem miejsca w pokoju płaciłem 500 PLN - gdzie to w tych czasach
1
@AmigoBlancos
takie wpisy są chyba czysto zaczepne ludzi co mają słabą psychikę
a czy ktoś coś odłożył - można zarabiać średnio ale na nic nie wydawać i też się odłoży
czy ile ktoś zarabia - można zarabiać ileś kasy ale w obcym kraju np. Norwegia gdzie taka kwota nie jest już niczym dużym nie ma znaczenia
my jako naród lubimy często zaglądać do portfela innych
ja tam żyję z zasadą aby mi było dobrze a to co mają inni to ich problem lub radość
0
@FCB_dimiC
biedny mój los a myślałem że jestem super:)
2
SUPERLIGA
12 zespołów z zapewnionym udziałem, 4 z fazy play off - razem 16
3 liga hiszpańska, angielska, włoska, 2 niemiecka, 1 francuska
na podstawie ostatnich lat byłoby to: Barcelona, Real, Atletico, City, Chelsea, Liverpool, Bayern, BVB, Juventus, Inter, Milan, PSG
o 2 miejsca walczą - pozostałe zespoły z silnych lig jak np. 4 i 5 zespół z ligi angielskiej i hiszpańskiej, 4 z włoskiej, 3 z niemieckiej, 2 francuskiej, wicemistrz portugalii
o 2 miejsca mistrzowie mi.in. holandii, portugalii, belgii, austrii itd. a nawet polski czy czech
2 grupy po 8 zespolów - wychodza po 4 do ćwierćfinałów rozgrywanych 1-4 z drguiej grupy
wg mnie takie coś to byłoby fajne i poprawiłoby atrakcyjność
a nawet mistrz takiego kraju jak Czechy czy Polska małby szanse zagrać w tym jakby był bardzo mocny i wygrał fazę kwalifikacji