0

@Medium
co to jest simp?

0

@Kluivert_P
s20 fe widzę że ma większy ekran ale tak jak mówisz ale jak patrzę teraz większa rozdzielczość ma s20 wiec pewnie lepszy obraz i jest lżejszy I MNIEJSZY:)

to na pewno na plus

różnica cenowa to 300 PLN przynajmniej jak teraz mówicie to porównałem oferty z neta

0

@mientusek1407
zadowolona z s20 FE?,
bateria i zdjęcia głównie kojarzysz czy coś mówiła, chwaliła, narzekała?

0

@Coutinho007
a to s20 FE kojarzycie? bo jest większy wybór w sklepach, w tym koloru co dla moje żony też jakieś ma znaczenie

0

@Xpert77
oki a co to znaczy słaba bateria? cały dzień wytrzyma?

ale przegrzewanie od czego jak w coś grasz czy tak normalnie?

no ogólnie s S8 żona jest bardzo zadowolona, bo też wszystko mega płynnie ale na wymianę baterii i wyświetlacza pójdzie teraz z 500 PLN wiec sie zastanwiam czy nie kupić czegoś nowego aby coś zmienic i czy s20 lub s20 FE to dobre telefony

bo nie chce zmieniać aby potem narzekać że bateria słaba i trzyma pół dnia albo że się zawiesza

0

@draxidox
oki czyli wersja FE to biedniejsza wersja, nie wiedziałem

poza tym mnóstwo jest na Media Expert, EURO RTV właśnie wersji FE, S20 jest tylko w kilku sklepach i mniejszy wybór

chciałem coś w miarę dobrego i nowszego, ale nie zależy nam na jakiś nowych trendach typu Fold bo nie jesteśmy gadżeciarzami telefonowi

poprzedni S8 służy już 4 czy 5 rok i gdyby nie to pekniecie i bateria ktora juz widać ze pada to pewnie bym sie nie zastawiał ale skoro mam zainwestowac w odnowienie to może pora na nowy model

0

do znawców telefonów

co lepiej wybrać
1) naprawę Samsung S8 - wymiana ekranu + baterii
2) czy zakup Samsung s20FE - czy to dobry telefon? czy widać różnicę i ze to kolejna generacja

używany głównie przez żonę do neta, oraz zdjęcia, więc zależałoby mi na dobrych zdjęciach i żeby był płynnie działał telefon

a może Samsung s20? czym się różni s20 od s20 FE?

obecny s8 po perypetiach z dziećmi ma pęknięty ekran a i bateria już pada bo bardzo szybko się rozładowuje

0

@Ronnie1992
a czemu nie możesz samochodem jechać? po prostu najprościej

2

nie ma co patrzeć na największego rywala tylko wygrywać po kolei wszystko i tyle

sądzę że Real prędzej czy później się potknie w najmniej spodziewanym momencie

swoją drogą w tym sezeonie La liga wydaje się ligą 2 zespołów które pewnie w Europie też się dobrze pokażą

aż ciekaw jestem kto się dobije do TOP 4 La liga - ja osobiście obstawiam Villarreal i mam nadzieję na Betis ale Bilbao i Atletico też pewnie powalczą, choć obstawiam że im się nie uda


Sevilla pewnie się w końcu ogarnie i koło 6 miejsca się zakręci

ciekaw jestem Atletico - wg mnie formuła się tam wyczerpała i potrzeba jest zmiana dowodzącego, skład Atletico ma na TOP 3-4 - wg mnie gorszy sporo niż Real i Barcelona ale mniej więcej na równi z Villarreal, trochę lepszy niż Betis czy Sevilla ale grają po prostu słabo i nie widzę tu nadziej na lepsze

0

@Michael24
No nie wiem czy strzeli?

0

@Nano22
Proszę powiedzieć że to żart. Ten pomysł jest tak zjeb.. ze Szkoda gadać.
Im większa rodzina większy dom i np. Pompa ciepła tym nie ma szans zejść poniżej tego
Czemu tacy ludzie maja być karani?
Tacy którzy chcą być ekologiczni i zamiast kopciuchow maja pompy ciepła.

Niech ten glupi rzad skupi się na problemie i buduje szybko OZE farmi wiatrowe, farmy sloneczne, atom.
Robia to jak zwykle jak deb... od dupy strony

2

@Suzu
Bellerin i Alonso pewnie od rozwoju sytuacji i jak będą grali w tym sezonie

PO, DPŚ i pomocnik (B.Silva) - wg mnie na pewno takie 3 pozycje będą wzmocnione w przyszłym sezonie

na 9 ogarną Ferran i Fati pewnie jako zastępstwo Lewego

0

@krzywy
oki tak też pamiętam że w tym okresie jest wolne:) wiec to dodatkowe dni do tych 30 co ktoś tu podał, wiem że dyżury ale chyba nie każdy je ma więc w jednym roku w okresie 27-31.12 ma w innym nie ma, poza tym jest jeszcze kilka takich dni

ludzie w pracy w korporacjach też często siedzą długo od rana do nocy

wg mnie oczywiste jest że nawet początkowy nauczyciel powinien zarabiać wiecej niż minimalna i tu nie ma nawet co dyskutować
myśle że od 3,5-3,8 netto na poczatek do 5-5,5 netto, 6 z dodatkami powinni zarabiać


0

@AbelKabel
no nie naucz się czytać ze zrozumieniem

pisze że normalna osoba w okresie świątecznym, między świętami musi brać urlop aby mieć wolne, z tego co pamiętam w szkołach okres 27-31.12 i tym podobne to były dni wolne więc to dodatkowe dni wolne dla nauczycieli

1

@AbelKabel
i przez te konferencje itp. są w szkole cały dzień czy tylko np. połowę?

30 dni + dni świąteczne chyba? za moich czasów w okresie miedzy świętami a Nowym Rokiem itp. było wolne od szkoły nie wiem jak jest teraz? normalny pracownik aby mieć wolne musi wtedy wykorzystać urlop

pytam bo nie wiem z ciekawości może wiesz

0

@Survier
to jakiś kur...żart co oni chcą zrobić

0

@pawelfcb22
mam kilka par butów z Wojas i są oki:)

4

@mateusz1989VeB
pycha krozy przed uapdkiem,

już chyba nie pamiętają jak inny zespół hiszpański ich wyjaśnił:) rewanż będzie nasz bo byliśmy lepsi wczoraj

0

@Gronek
koleś ale czemu przejmujesz się jakimś frajerem?

na prawdę tak interesuje cię zdanie osoby której pewnie nie lubisz?

poczekaj na koniec sezonu i zobaczymy kto się będzie śmiał

1

@Gronek
na koniec seoznu zobaczymy kto się będziez kogo śmiał:) poza tym zawsze możesz powiedzieć że później znów mecz z ogórkami jak Real i może znowu 4-0 dla Barcelony i lewy coś postrzela:)

3

@Volk
no nie masz racji

Teoretycznie Bayern po 4 kolejakch 12 pkt, my 9 pkt

wygrywając z Bayernem 2 bramkami u siebie będą decydowały bramki i różnica bramek

więc podsumowując Bayernowi nie wystarczy 1 pkt w ostatnich 2 meczach do 1 miejsca w grupie, chyba że to będzie remis z nami, ale tego nie napisałeś

0

@P33ck
niby czemu to źle że przegrał, ja akurat im kibicuje

1

@FC1899Barca

ostatnio 2-0, 1-1,2-1 oraz 2-1 czyli 3 wygrane i 1 remis:)

tak to chyba Inter może powiedzieć a nie my

2

@AmigoBlancos
gra Barcelona do przerwy bardzo dobra, mogło być nawet 0-3 2 razy Lewy i raz Pedri

+ skandaliczny brak odgwizdania karnego

po przerwie też była mega setka Pedriego i słupek

niby tak, ale po pierwsze obstawiam że z Interem zgarniemy od 4-6 punktów w tym dwumeczu, bo jesteśmy zespołem lepszym po prostu, po drugie to dopiero druga kolejka i tak ułożył się terminarz, Bayern ma teraz 2 łatwe mecze, ale potem jedzie na Camp Nou i ostatnia kolejka z Inter co prawda u siebie

niby wiele się może zdarzyć ale ja mimo wszystko obstawiam awans Bayern i Barcelona, obyśmy tylko wygrali z nimi na Camp Nou aby nawet wychodząc z drugiego miejsca też wynikiem pokazali moc

1

@FC1899Barca
z Interem wg mnie conajmniej zremisujemy a wydaje mi się że wygramy nawet

4

Kounde-Araujo-Christensen/Garcia- Alonso

dajmy im czas, na szczęście wreszcie faktycznie nasza obrona zmieniła się o 180 stopni, ale aby zgrać obronę potrzeba czasu, wg mnie taka obrona będzie bardzo mocna

a i Balde i Bellerin też pewnie swoje pograją jeszcze

0

Dembele

dla mnie ten karny to skandal, jak można było nie odgwizadać czegoś tak oczywistego?

czyżby UEFA się mściła na Barcelonie za Suerpligę?

3

w końcu obejrzałem mecz i pomimo że wynik niewiele lepszy niż w poprzednim sezonei to gra z goła inna

jakbyśmy wykorzystali setki z pierwszej połowy to było 0-3 do przerwy dla nas + do tego karny na Demebele - dla mnie to skandal i powinno się to nagłaśniać wszędzie

ale bez gdybania chce powiedzieć że jak ma się tyle setek to 2-3 trzeba wykorzystać w meczu i wynik byłby inny, ale czasami są takie mecze że za nic nie chce wejść, może to kwestia też za dużej mobilizacji naszych, czasami wtedy za bardzo sztywne nogi są

mimo wszystko mecz to drobny prognostyk i sądzę że Xavi i drużyna wyciągnie wnioski z niektórych rzeczy


a co awansu to sądzę że teraz oba mecze z Interem wygramy i będzie walka o pierwsze miejsce na Camp Nou, uważam też że tam wygramy ale czy da to pierwsze miejsce to się okaże

1

@DJ6
No tak setka Pedriego pod kontrola:) ale to nie błaganie jest oczywisty karny to przy VAR sir go gwiżdże. To jawne złodziejstwo i śmiało można o tym mowic

1

@reloaded
Nie kracz tak juz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?