lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@Recha_0684
daj spokój koleś kłamie jak najęty i jeszcze pajacuje ciągle
szkoda czasu i klawiatury na niego
2
@VeB10Ronnie
"laski mi mowia co innego , dbam o siebie .Nie martw sie Lukasz , rade sobie dam"
tak jasne przecież to na kilometr śmierdzisz prawiczkiem z mega kompleksami
"rzysiadz do edukacji , zaplac za modul od €700 plus za egzamin i startuj ( egzamin okolo €200 ).no ale to wymaga poswiecenia .Przegladajac Tiktoki , Insta czy jakies transmisje od typa co wrzuca " Things are hot " moze byc ciezko z czasem
ale spoko udawaj sobie kogo chcesz w necie"
i tu widać koleś że kłamiesz bo te egzaminy tyle nie kosztują:)
a ucząc się samemu na spokojnie można wszystko zdać:)
ale spoko udawaj sobie kogo chcesz w necie skoro to ci pomaga w czymś:)
ja z burakami nie gadam więc nie licz juz na moje odpowiedzi do twojej osoby
2
@Pilka_jest_okragla
a zastanawiałem sie wtedy czy w ogóle będzie grał:) jak szybko rozwiał moje wątpliwości:)
4
@Ryjewski
co więcej na etacie ludzie też tyle w Polsce zarabiają
koleś jest nieźle odklejony i zakompleksiony
a znając życie taki bajkopisarz że pewnie sprząta ulice za granicą bo na człowieka wykształconego w ogóle nie wygląda i nie brzmi
3
@VeB10Ronnie
ty masz tytułu CGMA hahahaha
chyba jak sobie wydrukujesz i powiesisz na ścianie:)
większego buractwa tu nie widziałem
i tak biedny bo są ludzie którzy tu zarabiają wiecej niż ty i się nie chwalą i nie obnoszą
ty jesteś tak zakompleksiony że na bank jesteś prawiczkiem
tu na forum nie znajdziesz poklasków i dużo kobiet
radzę udać się do burdelu może uda ci się ulżyć swoim kompleksom i trochę ochłoniesz
ja kończę z Tobą pisać bo szkoda czasu
2
@lukasz222
koleś ani po polsku ani po angielsku nie umie dobrze więc łączy 2 języki:)
a jak ktoś twierdzi że jest biedakiem to się obraża bo trudno mu przyjąć do wiadomości taki stan rzeczy że dla kogoś może być biedny i ze są bogatsi ludzie nawet tu na forum niż on
ja nie wiem jak trzeba mieć beznadziejne życie aby pozorny pieniądz (uwaga zawsze jest ktoś bogatszy niż ty) czy jakieś pseudo zajęcia były tak ważne że musi pouczać innych co muszą robić i jaki to on jest mądry
a te wstawki angielskie są tak żałośne i buraczane że chyba koleś zatrzymał siew rozwoju jakieś 15-20 lat temu bo dziś byle starsza pani na wsi (bez urazy) potrafi 23 słowa po angielsku ale nigdzie się z tym nie obnosi, bo to standard
masakra z niektórymi
0
@AV0CAD0
no to masz super podejście do oceny na podstawie zeszłego sezonu:)
to jak ocenaisz barcę na podatwie Luuk de jong czy braithwaite?
wiadomo to tylko 3 mecze
ale jakei znaczenie ma że Jesusa nei było w TOP25 jak teraz strzela jak szalony?
inny zespół, inna motywacja itp. itd a przede wszystkim inny czas
nie stawiam Arsenal w gronie mistrza Anglii bo City i Liverpool mocniejsze
ale wg mnie TOP3 będą mieli bo grają dobrze a kadrowo nie odstają od Chelsea, United, Tottenham
0
@VeB10Ronnie
wrzuciłeś do góry nogami coś co ledwo widać
liczby które nie powalają i nie wiem chcesz się popisać czy żalisz?
a te wstawki angielskie daruj sobie bo są żenujące
boli cię że ktoś cię tu uważa za biednego i jest bogatszy od ciebie co?
mnie to bawi jak się puszysz:) Panie próbujący się pochwalić i najmądrzejszy inaczej
musisz mieć straszne słabe życie prywatne i mega kompleksy próbując megalomańskich historyjek tutaj
żegnaj
0
@masq
bernardo by się bardzo przydał i uważam że mogli by razem grać nawet z pedrim a w przypadku absencji jednego z nich zawsze byłby ten drugi
obecnie jedynie obstawiam że mógłby tam grać s.robeto/torre za pedri w niektórych meczach aby odpoczął
albo postawić na szybkie boki bardziej i wtedy bellerin jako wyjściowy i kessie z frankiem w środku pomocy
0
@Zoker
pedri, lewy, dembele
2
@syngoku1
powiedziałbym brak klasy, ogłady i kasy:)
2
@VeB10Ronnie
no i co to jest?
chcesz tym zaimponować czy mnie rozśmieszyć:)
bo na razie to mnie rozbawiłeś biedaku:)
0
@kamiVeB
ale zajebis.. atmosfera:) jakiej piosenki to podkład?
0
@AV0CAD0
jesus, saka, odeggard, martinelli
który zespół ma lepszy skład spoza tych wymienionych od nich
podałem ich poza tym poza TOP 6 bliżej im bardziej top 10-12
patrzy sie całościowo na zespołua a maja też jeszcze saliba, xhaka, partey, rowe, vieira, zinchenko
zreszta widać że grać potrafią po wynikach:)
2
@Ryjewski @lukasz222 @syngoku1 @gaucho104
wiecie co najlepsze zarzekał się że coś wyśle i cisza
rozumiem że w szkole cięższy dostęp do neta na lekcji:)
0
@AV0CAD0
nie to własne spostrzeżenia to powiedz mi kto jest mocniejszy na papierze niż te zespoły? kogo tu brakuje
0
@Malibu
kadrowo czyli najbardziej zbilansowane zespoły z najlepszymi graczami
0
@Survier
a kim się Milan wzmocnił? albo Juve?
Juve przyszedł Kostic, paredes, di maria, bremer
odszedł - dybala, zakaria, demirel, de ligt
wg mnie średnio/na pogrnaiczu i wg mnie się nie wzmocnili - pomoc niby lepiej, ale na środku obrony gorzej
Milan - nawet nie żartuj u nich okienko blade
Inter zyskał Mihtaryan i lukaku a odszedł tylko perisic
1
@Ojciec5tkidzieci
ciekawe okienko OM
Clauss, Sanchez, Tavares, bailly
wg mnie sporo mocniejsi niż rok temu:) a i Tudor wydaje się ma na nich pomysł bo na razie nie tracą głupio punktów
i wreszcie jest głębia składu nie gra Sanchez to proszę bardzo jest Luis Suarez lub Bakambu:)
marzenie to mistrzostwo ale chyba nie realne niestety
0
@Rust_Cohle
lukaku, werner, rudgier, christensen, alonso
sterling OK, Koulibaly no powiedzmy, cucurella - przeciętniak, auba -ok
ale ogólnie wg mnie się osłabili i będą mieli problem z TOP4
0
TOP 6 klubów kadrowo na świecie obecnie
City, Liverpool, Barcelona, Real, Bayern, PSG - kolejność podałem przypadkową ale wg mnie wśród tych klubów będzie zwycięzca LM w tym roku i co najmniej 2 półfinalistów
2 rząd, czyli półka niżej to Arsenal, Tottenham, Chelsea, United, Atletico, Inter
1
Chelase wydała w to okienko 280 mln EUR?
serio a ich skład nie wygląda powalająco takie top 10 max na świecie
ale przepłacali grubo, niezła beka z nich
0
@Lionel_Messi10
pewnie jesteś jego wielkim fanem patrzą na nick
ale ja już bym nie chciał Leo w Barcelonie, za bardzo mnie rozczarował rok temu
a Bernardo to zawsze nowa historia do tego w miarę młody jeszcze
4
KADRA:
Ter stegen/Pena
Kounde/Bellerin/S.Roberto - Kounde/Garcia- Araujo/Christensen/Pique - Alonso/Balde/Alba
Gavi/Kessie - Busi/ Pijanic - Pedri/F.de jong./ Torre
Raphinha/ Dembele- Lewy/ Depay - Dembele/Fati/Ferran
brawo kadra wygląda bardzo mocno spokojnie top6 na świecie, szkoda Bernardo ale sądzę że przyjdzie on już zimą/latem 2023, ponieważ wtedy spodziewam się dużo wolnego miejsca w budżecie płac (odejście Busi, Pique, Alba)
no i pozbyli się definitywnie większości niechcianych tylko Dest i Lengelet wypożyczenia
1
@Lionel_Messi10
Dziennikarze mówią że tak wiec pewnie tak jest.
Ach ten Bernardo. Kurde.
0
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10
Of8cjalki nie maja znaczenia mogą to zrobić nawet jutro. Ważna jest dokumentacja. Nawet na stronie la ligi moze to być dopiero jutro.
8
@VeB10Ronnie
Koles lecz kompleksy gdzie indziej biedaku:)
12
@VeB10Ronnie
Ty pracujesz chyba ale na zmywaku. Wiesz co to transfer pricing.
Gdybyś miał hajs to byś nie pisal takich glupot tu.
Zeganam i wyspij się do szkoły dobrze