1

Komentarz usunięty

1

@Recha_0684
daj spokój koleś kłamie jak najęty i jeszcze pajacuje ciągle

szkoda czasu i klawiatury na niego

2

@VeB10Ronnie
"laski mi mowia co innego , dbam o siebie .Nie martw sie Lukasz , rade sobie dam"

tak jasne przecież to na kilometr śmierdzisz prawiczkiem z mega kompleksami

"rzysiadz do edukacji , zaplac za modul od €700 plus za egzamin i startuj ( egzamin okolo €200 ).no ale to wymaga poswiecenia .Przegladajac Tiktoki , Insta czy jakies transmisje od typa co wrzuca " Things are hot " moze byc ciezko z czasem
ale spoko udawaj sobie kogo chcesz w necie"

i tu widać koleś że kłamiesz bo te egzaminy tyle nie kosztują:)
a ucząc się samemu na spokojnie można wszystko zdać:)

ale spoko udawaj sobie kogo chcesz w necie skoro to ci pomaga w czymś:)

ja z burakami nie gadam więc nie licz juz na moje odpowiedzi do twojej osoby

2

@Pilka_jest_okragla
a zastanawiałem sie wtedy czy w ogóle będzie grał:) jak szybko rozwiał moje wątpliwości:)

4

@Ryjewski
co więcej na etacie ludzie też tyle w Polsce zarabiają

koleś jest nieźle odklejony i zakompleksiony

a znając życie taki bajkopisarz że pewnie sprząta ulice za granicą bo na człowieka wykształconego w ogóle nie wygląda i nie brzmi

3

@VeB10Ronnie
ty masz tytułu CGMA hahahaha

chyba jak sobie wydrukujesz i powiesisz na ścianie:)

większego buractwa tu nie widziałem

i tak biedny bo są ludzie którzy tu zarabiają wiecej niż ty i się nie chwalą i nie obnoszą

ty jesteś tak zakompleksiony że na bank jesteś prawiczkiem

tu na forum nie znajdziesz poklasków i dużo kobiet

radzę udać się do burdelu może uda ci się ulżyć swoim kompleksom i trochę ochłoniesz

ja kończę z Tobą pisać bo szkoda czasu

2

@lukasz222
koleś ani po polsku ani po angielsku nie umie dobrze więc łączy 2 języki:)

a jak ktoś twierdzi że jest biedakiem to się obraża bo trudno mu przyjąć do wiadomości taki stan rzeczy że dla kogoś może być biedny i ze są bogatsi ludzie nawet tu na forum niż on

ja nie wiem jak trzeba mieć beznadziejne życie aby pozorny pieniądz (uwaga zawsze jest ktoś bogatszy niż ty) czy jakieś pseudo zajęcia były tak ważne że musi pouczać innych co muszą robić i jaki to on jest mądry

a te wstawki angielskie są tak żałośne i buraczane że chyba koleś zatrzymał siew rozwoju jakieś 15-20 lat temu bo dziś byle starsza pani na wsi (bez urazy) potrafi 23 słowa po angielsku ale nigdzie się z tym nie obnosi, bo to standard

masakra z niektórymi

0

@AV0CAD0
no to masz super podejście do oceny na podstawie zeszłego sezonu:)

to jak ocenaisz barcę na podatwie Luuk de jong czy braithwaite?

wiadomo to tylko 3 mecze
ale jakei znaczenie ma że Jesusa nei było w TOP25 jak teraz strzela jak szalony?
inny zespół, inna motywacja itp. itd a przede wszystkim inny czas

nie stawiam Arsenal w gronie mistrza Anglii bo City i Liverpool mocniejsze

ale wg mnie TOP3 będą mieli bo grają dobrze a kadrowo nie odstają od Chelsea, United, Tottenham

0

@VeB10Ronnie
wrzuciłeś do góry nogami coś co ledwo widać

liczby które nie powalają i nie wiem chcesz się popisać czy żalisz?

a te wstawki angielskie daruj sobie bo są żenujące

boli cię że ktoś cię tu uważa za biednego i jest bogatszy od ciebie co?

mnie to bawi jak się puszysz:) Panie próbujący się pochwalić i najmądrzejszy inaczej

musisz mieć straszne słabe życie prywatne i mega kompleksy próbując megalomańskich historyjek tutaj

żegnaj

0

@masq
bernardo by się bardzo przydał i uważam że mogli by razem grać nawet z pedrim a w przypadku absencji jednego z nich zawsze byłby ten drugi

obecnie jedynie obstawiam że mógłby tam grać s.robeto/torre za pedri w niektórych meczach aby odpoczął

albo postawić na szybkie boki bardziej i wtedy bellerin jako wyjściowy i kessie z frankiem w środku pomocy

0

@Zoker
pedri, lewy, dembele

2

@syngoku1
powiedziałbym brak klasy, ogłady i kasy:)

2

@VeB10Ronnie
no i co to jest?
chcesz tym zaimponować czy mnie rozśmieszyć:)

bo na razie to mnie rozbawiłeś biedaku:)

0

@kamiVeB
ale zajebis.. atmosfera:) jakiej piosenki to podkład?

0

@AV0CAD0
jesus, saka, odeggard, martinelli

który zespół ma lepszy skład spoza tych wymienionych od nich

podałem ich poza tym poza TOP 6 bliżej im bardziej top 10-12

patrzy sie całościowo na zespołua a maja też jeszcze saliba, xhaka, partey, rowe, vieira, zinchenko

zreszta widać że grać potrafią po wynikach:)

2

@Ryjewski @lukasz222 @syngoku1 @gaucho104

wiecie co najlepsze zarzekał się że coś wyśle i cisza

rozumiem że w szkole cięższy dostęp do neta na lekcji:)

0

@AV0CAD0
nie to własne spostrzeżenia to powiedz mi kto jest mocniejszy na papierze niż te zespoły? kogo tu brakuje

0

@Malibu
kadrowo czyli najbardziej zbilansowane zespoły z najlepszymi graczami

0

@Survier
a kim się Milan wzmocnił? albo Juve?
Juve przyszedł Kostic, paredes, di maria, bremer
odszedł - dybala, zakaria, demirel, de ligt

wg mnie średnio/na pogrnaiczu i wg mnie się nie wzmocnili - pomoc niby lepiej, ale na środku obrony gorzej

Milan - nawet nie żartuj u nich okienko blade

Inter zyskał Mihtaryan i lukaku a odszedł tylko perisic

1

@Ojciec5tkidzieci
ciekawe okienko OM
Clauss, Sanchez, Tavares, bailly

wg mnie sporo mocniejsi niż rok temu:) a i Tudor wydaje się ma na nich pomysł bo na razie nie tracą głupio punktów

i wreszcie jest głębia składu nie gra Sanchez to proszę bardzo jest Luis Suarez lub Bakambu:)

marzenie to mistrzostwo ale chyba nie realne niestety

0

@Rust_Cohle
lukaku, werner, rudgier, christensen, alonso

sterling OK, Koulibaly no powiedzmy, cucurella - przeciętniak, auba -ok

ale ogólnie wg mnie się osłabili i będą mieli problem z TOP4

0

TOP 6 klubów kadrowo na świecie obecnie

City, Liverpool, Barcelona, Real, Bayern, PSG - kolejność podałem przypadkową ale wg mnie wśród tych klubów będzie zwycięzca LM w tym roku i co najmniej 2 półfinalistów

2 rząd, czyli półka niżej to Arsenal, Tottenham, Chelsea, United, Atletico, Inter

1

Chelase wydała w to okienko 280 mln EUR?

serio a ich skład nie wygląda powalająco takie top 10 max na świecie

ale przepłacali grubo, niezła beka z nich

0

@Lionel_Messi10
pewnie jesteś jego wielkim fanem patrzą na nick

ale ja już bym nie chciał Leo w Barcelonie, za bardzo mnie rozczarował rok temu

a Bernardo to zawsze nowa historia do tego w miarę młody jeszcze

4

KADRA:

Ter stegen/Pena

Kounde/Bellerin/S.Roberto - Kounde/Garcia- Araujo/Christensen/Pique - Alonso/Balde/Alba

Gavi/Kessie - Busi/ Pijanic - Pedri/F.de jong./ Torre

Raphinha/ Dembele- Lewy/ Depay - Dembele/Fati/Ferran

brawo kadra wygląda bardzo mocno spokojnie top6 na świecie, szkoda Bernardo ale sądzę że przyjdzie on już zimą/latem 2023, ponieważ wtedy spodziewam się dużo wolnego miejsca w budżecie płac (odejście Busi, Pique, Alba)

no i pozbyli się definitywnie większości niechcianych tylko Dest i Lengelet wypożyczenia

1

@Lionel_Messi10
Dziennikarze mówią że tak wiec pewnie tak jest.
Ach ten Bernardo. Kurde.

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10
Of8cjalki nie maja znaczenia mogą to zrobić nawet jutro. Ważna jest dokumentacja. Nawet na stronie la ligi moze to być dopiero jutro.

8

@VeB10Ronnie
Koles lecz kompleksy gdzie indziej biedaku:)

12

@VeB10Ronnie
Ty pracujesz chyba ale na zmywaku. Wiesz co to transfer pricing.
Gdybyś miał hajs to byś nie pisal takich glupot tu.
Zeganam i wyspij się do szkoły dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?