0

Losowanie LM

jak chciałbym trafić tylko na kogoś z dwójki Eintracht lub Benfica

a obstawiam Eintracht, Barcelona, Napoli, FC Kopenhaga

0

@Survier
nie no Kounde to jest kozak i zdecydowany TOP, tak mamy 4 dobrych obronców środkowych i pozostaje się tylko tym cieszyć

Foyth i tak przyjdzie bo kase mamy trzeba tylko limity zmniejszyć

0

@P33ck
sprawdzałeś ile g/a na ma 90 minut gry czy już nie? bo nie pasuje do teorii

kosztował 120 + zmienne a nie 140 to raz,
po drugie cena to nie jego wina + pamiętaj o okolicznościach kiedy przyszedł, stad też wyższa cena
po trzecie kontuzje to nie jest jego wina, dlaczego ma być rozliczany bo nie grał?
po czwarte jak gra to jest jednym z najlepszych - zeszły sezon to pokazuje 13 asyst w pół roku - król asyst la liga

poza tym jako jedyny z trójki coutinhi, griemzann i dembele on u nas został i się sprawdza

to fakt powinien kosztować mniej, ale samą grą się broni i nawet po Xavim widać że to jeden z najważniejszych graczy zespołu

jestem przekonany że w tym seoznei w samej lidze może wykręcić double-double i werze ze wraz ze zmianą sztabu medycznego będzie on częściej do dyspozyji

0

@clyde
wg mnie jak ktoś pisze niewypał transferowy to się nie zna na piłce, potencjał ogromny, bez kontuzji już poprzedni sezon pokazał co potrafi 13 asyst w pół roku:)

gra u nas już 5 lat a to o czymś świadczy, wg mnie pogra jeszcze kolejne 4-5 i zapisze sie w historii

0

Barcelona bez Lewy, Pedri, Demebele remisuje z City a powinna nawet wygrać gdyby nie karny z kapelusza:)

czekam teraz tylko na rejestracje Kounde i Foyth

1

@DLFCB
żenada i tyle, jak na mecz charytatywny to aż żałosne ze takie wymuszenie i karny odgwizdany

0

@Tomason
nie ma takiego przepisu ze jest kontakt to karny:) inaczej w meczu byłoby milion karnych bo podczas rożnego są piłkarze w ciągłym kontakcie

1

@Inko

3-4 kroki - umiesz liczyć? czy zatrzymałeś się na etapie rozwoju 2 latka?

0

@Bobo25
stary to ty bądź poważny i obiektywny

serio, Haaland gdzie robi kilka kroków po czym się odwraca i upada

serio jak ty tam widzisz karny to chyba zmień dyscyplinę oglądania bo na piłce się nie znasz, nawet sam Haaland się podśmiewywał że sędzia to gwizdnął

0

@Bobo25
ale gdzie ty tu widzisz zahaczenie? stary nałóż okulary, Haaland jeszcze się specjalnie odwraca i po kilku krokach upada

karny to żart i żenada

2

@PIETREKs żadne kontaktu nie było karny z kapelusza, na powtórkach widać jak Haaland się jeszcze specjalnie obraca aby spojrzeć i wymusić

0

@RoberDzik
od Newcastle też są półkę wyżej City?

ludzie szanujmy się kupiuliśmy Lewy, Kounde, Raphinha, Kessie, Christensen

są braki ale to juz jeden z najlepszych składów na świecie

0

@masq
mimo wszystko nabyłbym jeszcze Alonso

dla mnie Foyth, Alonso i okienko można zamknąć,

Balde, Alonso i Alba wg mnie nawet tak może byc na LO, widać że Xavi daje szanse młodemu jak Alba w słabszej formie

1

@NaFazieHitman
E i G zdecydowanie, u nas też niby ciężko ale BVB ostatnio to żart

1

dzisiejszy mecz charytatywny

Pena

S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę ca. 45 min.) - Balde (Alba na drugą połowę ca. 45 min.)

Kessie (F de jong na drugą połowę ca. 70 min.) - Pijanić - Pedri (Pablo Torre na 2 połowę ca. 45)

Ferran (Raphinha na drugą połowę ca. 70 min.) - Lewy (Depay na drugą połowę ca. 45 min) - Fati (Abde na drugą połowę ca. 45 min)

ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Dembele, Ter stegen

reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu

Kounde i Pijanić, S. Roberto dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm

1

@Kgorecki2500

Pena

S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę) - Balde (Alba na drugą połowę)

Kessie (Torre na drugą połowę) - Pijanić- Pedri (F de Jong na 2 połowę)

Ferran (Raphinha na drugą połowę) - Lewy (Depay na drugą połowę) - Fati (Abde na drugą połowę)

ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Demeble, Ter stegen

reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu

Kounde i Pijanić dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm

0

@budel17
real zrmisował w meczu towarzyskim z club america, jakie to ma teraz znaczenie?

żadne to tylko mecz towarzyski

37

@HavertzKai
To mecz charytatywny czego się tu bać
Mecz o nic

1

@maciekofcb
Możesz być Dexterem ;)

1

ZESPÓŁ

w pełni zgadzam się z Davidem Villą:
"Jako kibic Barçy znów czuję wielką radość. Już w poprzednim sezonie trochę ją czułem, gdy Xavi przejął zespół i można było zobaczyć inną grę. Oczywiście potrzebna jest też jakość na boisku, ona była już w zeszłym sezonie, ale teraz nowi gracze świetnie sobie radzą. Wierzę, że ten sezon będzie bardzo dobry. [Sport]



co warte dodania potrzeba jeszcze czasu i cierpliwości aby oni wszyscy się dobrze zrozumieli na boisku, mimo wszystko trochę tych zawodników nowych przyszło i pewnie jeszcze przyjdą PO i LO

po mistrzostwo, Vamos Barca:)


5

@Mocher91
już się zaczyna biadolenie malkontentów widzę

2

@Fabik87
ja pierdziele co za kibic niedzielny

2

@matirix20
wg mnie skala talentu ogromna i większa niż pozostałej 2

ma to coś, to magiczne dotknięcie piłki a la Messi i podobną łatwość w zdobywaniu goli nieoczywistych - strzały z 12-18 metra, co prawda nie ma tak bajecznego dryblingu ale czytanie gry, umiejętność przewidywania gry, ruchów przeciwnika, odnajdywania się na małej przestrzeni sprawia że wg mnie najbliżej mu w tych cechach do Messi

Haaland i Mbappe bazują na zupełnie innych cechach

jeśli tylko kontuzje go ominą a mam nadzieje ze ten rok będzie przełomowy to już w tym roku zrobi wielkie rzeczy

0

@7black4
dzięki kobiecy spoko z wyglądu ale męski nie mój klimat za czarny:) ale dzięki Panie Black:)

0

TRZON ZESPOŁU

Ter Stegen
Kounde-Araujo
busi-Pedri
Dembele-Lewy- Fati

tak to widzę 8 piłkarzy którzy jeśli kontuzję na to pozwolą rozegrają najwięcej minut w sezonie, pozostaje kwestia boków obrony i 3 pomocnika do pary

choć w ataku pewnie będzie sporo rotacji i Raphinha oraz Ferran również bardzo dużo pograją

0

@kiper09
a przy okazji od razu zarejestrowali Kounde i kupili Foyth

też już czekam na ofcijalki tego co chyba nieuniknione

0

@STALU
dzięki za opinie:)

0

@Katalonbar
ja chcę tylko Eintracht i Benfica, 4 zespół obojętny

0

@Bobo25
niby tak ale na 95 przecież też jest popyt, dla mnie to trochę nienaturalne i mnie dziwi lekko

0

@mientusek1407
chciała mieć smartwatch to jej kupię

wg mnie są mega super i właśnie nowoczesne i eleganckie, a zarazem sportowe:) zastanawiam się tylko nad paskiem

klasyczny zegarek ma lepszy niż to co wysłałeś:) także dzięki ale nie potrzebuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?