2

@Rust_Cohle
na czym siedzieć? nie znasz mnie ale już jakieś głupie docinki piszesz:)
dla mnie to jakiś przypadkowy koleś którego pierwszy raz widzę i tyle

0

@Daviix7
zależy jakiej marki chcesz, wchodzisz na stronę producenta oglądasz i konfigurujesz sobie

1

@Rust_Cohle
wyjazd na jeden mecz to jeżdżenie po świecie?:) grubo

0

@Zoker

masz nową zdrową drabinkę płac gdzie najlepsi zarabiają max X, większość pewnie 0,5 X, a Holender ma 2X i nie chce ani odejść ani zmniejszyć pensje, gdzie pensje dostosowują legendy takie jak Pique, Busi

jeśli myślisz że chodzi o rejestrację to się grubo mylisz, bo wysłane są już dokumenty, to gra na równoważenie płac w zespole
właśnie po to aby w następnych latach nie było problemów z FFP, a Holender przez 3 lata nie pokazał nic aby dostawać 2X

jeśli byłby ambitny, chciał zostać w zespole to pewnie by się dostosował i obniżył wynagrodzenie

dla mnie po tym wszystkim mam duży niesmak do zawodnika i nie chce go w zespole

z niecierpliwością czekam na B.Silvę

7

@AdiKingu96
a to coś się wyprawia? już mecz z Rayo się rozpoczął czy o czymś nie wiem?

0

@PatrykBarca
kompletnie się nie zgadzam, powinni pokazać dostępny skład, tak samo widzę u nich jest z przewidywaniem wyników Barcelony

a co do składów u nas zarejestrowany jest Neto czy do wczoraj był Mingueza także tego:)

idąc tym tokiem powinni być dostępni na mecz?

0

WHOSCORED

Zawsze wiedziałem że to ukryta opcja antybarcelońska, ich przewidywane wyniki zawsze a teraz skład na najbliższy mecz świadczą o ogromny bólu 4 liter

0

@Cule1234
a kto to jest lluis carrasco?

0

@Davvd
canal plus online+ 60 PLN/mies. na 2 osoby po 30 a jakość dobra

0

@don'T.R.I.P.e
nie jest to realny scenariusz, myślisz że Lewy czy Kounde przyszliby tu gdyby nie mogli grać:)

0

od początku była mowa że rejestrują wszystkich na raz

CALMA

3

@Deviler
4-0 dla Barcelony

7

LA LIGA - rejestracja

brawo już nie ma u nas Minguezy w składzie:)

ale w Celcie też go nie ma:) niezłe tempo tam mają

Tabas to rak tej ligi

1

@ini_barca"Możliwe. Jeśli nie generują większych przychodów niż mają wydatki to jak mają kupować bo nie rozumiem? Na kredyt?"

ale wiesz że nie o to tu chodzi? my jak i te kluby możemy mieć większe przychody niż koszty, ale la liga określiła sobie określony limit płac, a w większości wypadków jak u nas problemem jest że ten limit korygowało się o straty z lat ubiegłych - w dobie niedawnego COVID trochę to bez sensu bo praktycznie każdy klub zmniejszył sobie znacznie limit o straty w czasie covid m.in.



0

@PawelVeB
jeszcze AM czyli 10 - połowa ligi:)

0

@ini_barca
JAKIE 6? celta też ma wpisanych 4, łącznie jest 10 takich klubów czyli połowa ligi

0

@Ojciec5tkidzieci
Pozytywnie zaskakuje mnie OM:) po mistrza:)

0

PSV Monaco właśnie się zaczyna:)

1

@MesQueUnClub_87
Chyba czerwone bedzie ok wg mnie

1

@MesQueUnClub_87
Ale po co to robisz? Czy dobrze kojarzę ze auto miało być nie dla ciebie? Jakis taki ost kojarzę ale może się mylę

2

@pioz123
mam takie same zdanie, logiczne jest najpierw obniżenie pensji

0

@A_Gomesinho_21
mam podobne zdanie i wg mnie ich skald jest przeciętny

City, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Totki mają lepsze skałdy na ten moment

0

nie no Frankie i BS razem w zespole to byłoby grubo

Busi
Bernardo Silva - Pedri

a na ławce Kessie, Gavi, F.de Jong i na 7 Pijanić, niby przy MŚ w połowie sezonu i natłoku meczów każdy by pograł ale to byłoby szaleństwo:)

1

@kuz
ludzie doczytajcie w końcu, douczcie się

tu nie chodzi o płynność ale regulacje FFP, nie mylcie proszę tego bo to aż razi w oczy

0

@michal26
ale czemu się dziwisz wygwizdaniu Brathwaite, chce dostać letter of freedom i jeszcze dostać kasę za cały kontrakt, ludzie, to pazerna hiena która nigdy nie powinna tu trafić


jakoś Depay nie ma problemu i chce odejść, możliwe że dostanei letter of freedom ale po prostu odejdzie, kontrakt rozwiązany nie ma roszczeń za pozostały czas

0

@MrShakira
marzenie, oby:)

0

@shahman
jak nie robi postępu, kto miał 13 asyst w pół sezonu? król asyst la liga zresztą z zeszłego sezonu

0

Grubo jeśli prokuratura się tym zajmie. Jak były koszykarz Espanyolu mógł zostać Prezesem Barcelona. Przeciez to zart. Ter stegen i f de jong jeśli cis wyjdzie chyba nie mają czego szukać w klubie

0

@Kidd
no a czy do limitu płac potrzebne ci coś innego jak liczby z kontraktu? nie

nikt nie idzie z nikim do sądu bo ktoś zarabia 10 czy 20 mln, tu raczej chodzi o szczegóły kontraktu czyli jakieś zapisy prawne, paragrafy gdzie nie ma liczb tylko jakieś dodatkowe kwestie

0

@Kidd
audytorzy nie badają kontraktów, to nie jest ich zadanie

i tak dziwię się rachunkowość to nie jest pole do interpretacji, wszystko jest jasne i klarowne

a sądzę ze audytorzy lepiej wiedzą niż Tebas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?