lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle
na czym siedzieć? nie znasz mnie ale już jakieś głupie docinki piszesz:)
dla mnie to jakiś przypadkowy koleś którego pierwszy raz widzę i tyle
0
@Daviix7
zależy jakiej marki chcesz, wchodzisz na stronę producenta oglądasz i konfigurujesz sobie
1
@Rust_Cohle
wyjazd na jeden mecz to jeżdżenie po świecie?:) grubo
0
@Zoker
masz nową zdrową drabinkę płac gdzie najlepsi zarabiają max X, większość pewnie 0,5 X, a Holender ma 2X i nie chce ani odejść ani zmniejszyć pensje, gdzie pensje dostosowują legendy takie jak Pique, Busi
jeśli myślisz że chodzi o rejestrację to się grubo mylisz, bo wysłane są już dokumenty, to gra na równoważenie płac w zespole
właśnie po to aby w następnych latach nie było problemów z FFP, a Holender przez 3 lata nie pokazał nic aby dostawać 2X
jeśli byłby ambitny, chciał zostać w zespole to pewnie by się dostosował i obniżył wynagrodzenie
dla mnie po tym wszystkim mam duży niesmak do zawodnika i nie chce go w zespole
z niecierpliwością czekam na B.Silvę
7
@AdiKingu96
a to coś się wyprawia? już mecz z Rayo się rozpoczął czy o czymś nie wiem?
0
@PatrykBarca
kompletnie się nie zgadzam, powinni pokazać dostępny skład, tak samo widzę u nich jest z przewidywaniem wyników Barcelony
a co do składów u nas zarejestrowany jest Neto czy do wczoraj był Mingueza także tego:)
idąc tym tokiem powinni być dostępni na mecz?
0
WHOSCORED
Zawsze wiedziałem że to ukryta opcja antybarcelońska, ich przewidywane wyniki zawsze a teraz skład na najbliższy mecz świadczą o ogromny bólu 4 liter
0
@Cule1234
a kto to jest lluis carrasco?
0
@Davvd
canal plus online+ 60 PLN/mies. na 2 osoby po 30 a jakość dobra
0
@don'T.R.I.P.e
nie jest to realny scenariusz, myślisz że Lewy czy Kounde przyszliby tu gdyby nie mogli grać:)
0
od początku była mowa że rejestrują wszystkich na raz
CALMA
3
@Deviler
4-0 dla Barcelony
7
LA LIGA - rejestracja
brawo już nie ma u nas Minguezy w składzie:)
ale w Celcie też go nie ma:) niezłe tempo tam mają
Tabas to rak tej ligi
1
@ini_barca"Możliwe. Jeśli nie generują większych przychodów niż mają wydatki to jak mają kupować bo nie rozumiem? Na kredyt?"
ale wiesz że nie o to tu chodzi? my jak i te kluby możemy mieć większe przychody niż koszty, ale la liga określiła sobie określony limit płac, a w większości wypadków jak u nas problemem jest że ten limit korygowało się o straty z lat ubiegłych - w dobie niedawnego COVID trochę to bez sensu bo praktycznie każdy klub zmniejszył sobie znacznie limit o straty w czasie covid m.in.
0
@PawelVeB
jeszcze AM czyli 10 - połowa ligi:)
0
@ini_barca
JAKIE 6? celta też ma wpisanych 4, łącznie jest 10 takich klubów czyli połowa ligi
0
@Ojciec5tkidzieci
Pozytywnie zaskakuje mnie OM:) po mistrza:)
0
PSV Monaco właśnie się zaczyna:)
1
@MesQueUnClub_87
Chyba czerwone bedzie ok wg mnie
1
@MesQueUnClub_87
Ale po co to robisz? Czy dobrze kojarzę ze auto miało być nie dla ciebie? Jakis taki ost kojarzę ale może się mylę
2
@pioz123
mam takie same zdanie, logiczne jest najpierw obniżenie pensji
0
@A_Gomesinho_21
mam podobne zdanie i wg mnie ich skald jest przeciętny
City, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Totki mają lepsze skałdy na ten moment
0
nie no Frankie i BS razem w zespole to byłoby grubo
Busi
Bernardo Silva - Pedri
a na ławce Kessie, Gavi, F.de Jong i na 7 Pijanić, niby przy MŚ w połowie sezonu i natłoku meczów każdy by pograł ale to byłoby szaleństwo:)
1
@kuz
ludzie doczytajcie w końcu, douczcie się
tu nie chodzi o płynność ale regulacje FFP, nie mylcie proszę tego bo to aż razi w oczy
0
@michal26
ale czemu się dziwisz wygwizdaniu Brathwaite, chce dostać letter of freedom i jeszcze dostać kasę za cały kontrakt, ludzie, to pazerna hiena która nigdy nie powinna tu trafić
jakoś Depay nie ma problemu i chce odejść, możliwe że dostanei letter of freedom ale po prostu odejdzie, kontrakt rozwiązany nie ma roszczeń za pozostały czas
0
@MrShakira
marzenie, oby:)
0
@shahman
jak nie robi postępu, kto miał 13 asyst w pół sezonu? król asyst la liga zresztą z zeszłego sezonu
0
Grubo jeśli prokuratura się tym zajmie. Jak były koszykarz Espanyolu mógł zostać Prezesem Barcelona. Przeciez to zart. Ter stegen i f de jong jeśli cis wyjdzie chyba nie mają czego szukać w klubie
0
@Kidd
no a czy do limitu płac potrzebne ci coś innego jak liczby z kontraktu? nie
nikt nie idzie z nikim do sądu bo ktoś zarabia 10 czy 20 mln, tu raczej chodzi o szczegóły kontraktu czyli jakieś zapisy prawne, paragrafy gdzie nie ma liczb tylko jakieś dodatkowe kwestie
0
@Kidd
audytorzy nie badają kontraktów, to nie jest ich zadanie
i tak dziwię się rachunkowość to nie jest pole do interpretacji, wszystko jest jasne i klarowne
a sądzę ze audytorzy lepiej wiedzą niż Tebas