0

@Geble
Która to platforma?

0

@matirix20
Jak przyjdzie Azpilicueta to pewnie on bedzie tam grywał ale Aeaujo tez tam dobrze gra

0

Ajax
Szkoda porażki o superpuchar ale tak samo bylo w zeszłym roku:) potem liga nasza:) oby tak samo bylo w tym.
Bramkarz fatalny

0

Dembele-Lewy-Raphinha

Na ten moment podstawowy atak wydaje się jasny:)
Pomoc pewnie miejsce Busi i Pedri o 3 rywalizacja.
Obrona to pewnie
Alba-Christensen-Kounde-Araujo
I bramka ter Stegen.

Zostało jedno wolne miejsce w pomocy.

Dest, Depay jednak dobrze byłoby ich sprzedać.
Teraz tylko czekać na Azpilicueta i marzenie Bernardo Silva przy sprzedaży de Jong.
Balde chyba powinien dostać szanse na lewej
Fati musi dojść do formy. Ferran swoje pogra ale pewnie będzie 4 skrzydłowym do grania. A Lewandowski bedzie strzelał to tylko kwestia czasu bo gra widać że dobrze juz:)

0

@Freudysta
Chciałbym ake

Ale nie ma kto. BVB i Lipsk ciagle za slabe. A szkoda

1

@speed1
Jak dla mnie Bernardo Silva to idealny pomocnik dla nas. Oczywiście wtedy de jong musialby odejść. Pewnie tak jak mówisz once da gala to wtedy busi BS i pedri.
Ale sądzę że Gavi, kessie i Nico tez by swoje pograli
Bo sezon długi i rotacje potrzebne. Poza tym gavi i kessie na niektórych rywali byliby lepsi. Xavi wtedy mialby mega mocny skład.
Jak dla mnie Azpi i Bernardo i można zamykać okno zakupowe:) a kadra na papierze jedna z najmocniejszych na świecie

0

@Gall
Ale to gral tu za darmo? Czy bily się o niego najmocniejsze kluby wtedy? No nie.

0

@mekston
Sarabia, paredes przeciętniacy. Bernat to samo daleko om do TOP.
Lukaku, Latauro, brozovic, Turek, barella, dumfties, skriniar, de vrij, gosens.
No sorry nie majslepszego składu od Interu, porównywalny tak. To samo tyczy się Atletico i Juve. PSG to atak przede wszystkim i tyle. Zreszta juz coraz słabszy.

2

Depay

To sport i biznes. Dostal szanse gry w wielkim klubie. Teraz dla niego nie ma miejsca niestety. Życie. Ale skoro jest piłkarzem to należy go sprzedać za jakąś kasę i tyle. Żadnego zwalniania z kontraktu.

0

@Janiama absurdalne kwota za reprezentanta Holandii i niedługo ich najlepszego strzelca? Serio 20 mln? Za 10 chodzą teraz byle pilkarze

0

@mekston
Jednego pomocnika dobrego:) i 2 obrońców dobrych:) 3 napastników dobrych bez zmienników wartościowych.
Rzeczywiście na bogato jak na TOp- i ten Neymar tez nad wyrost bo ostatni sezon slaby
My i Real mamy lepszy sklad niz oni przeraklamowany

1

@bari_94
Nie powiedziałbym

0

@FCB24
Umiesz czytać kadrowo

0

@mekston
PSG chyba żartujesz, atak i nic wiecej

0

NAJMOCNIEJSZE EKIOY EUROPY KADROWE 2022/23

wg mnie na ten moment widze to tak kolejnosc przypadkowa w danym poziomie

1 poziom: City, Liverpool, Barcelona, Real, Bayern
2 poziom: PSG, Chelsea, Inter, Juventus, Atletico

A wy?

0

@P33ck
Bez przesady wg mnie z City mozemy wygrać. Teraz jadra jest na prawdę mocna. Wg mnie powinniśmy celować w 1/2 jako minimum.
My, City, Liverpool, Bayern i Real to wg mnie najmocniejsze ekipy na ten sezon

0

@masq
Wg mnie ciężko wybrać bedzie miedzy Dembele a Fati;) ale fajnie bedzie duzo rotacji:)

0

@Kondziubarca
Skisniw to chyba od nadgorliwosci. Sprawdź najpierw czy Real xarehestrowal nowych piłkarzy a później się wypowiadaj

0

@masq
Ale wy macie problemy. A Lewgo się nie przedłużał? Lisandro martineza się nie przedłużał i tysiące innych przykladow z tego okienka?

0

@Kondziubarca
A real zarejestrował? Ludzie ogarnijcie sie

0

@MesQueUnClub96 @P33ck
Pogba przeciętniak, Di Maria dziadek i Bremer jedynie.
Odszedl de ligt, chiellini, dybala.
Wg mnie się nawet lekko osłabili.

1

@MesQueUnClub96
Nie zartuj:) jakie kozackie transfery? Z krzesła prawie spadłem ze smiechu

1

@JKicuch
Pique więcej nie gra niz gra, Araujo tez często kontuzje. Raczej na 2 normalnie ew. ARAUJO na prawej jak wczoraj

1

@Lordzi
Slabsza liga? Slabsza druzyna? Skoncz pic bo jutro poniedziałek

2

No to final Francja USA.
To będzie ciekawy mecz:)

1

@HERORICH2
Slabo wygląda Atletico w tym roku w okienku na razie. Obstawiam walkę z Sevilla o 3 miejsce

0

@kiper09
Przegięta grubo wycena.

0

@Dalhi
Haha wiesz. To ciekawe bo widać po tym wpisie jak malo wiesz:)

0

@Aragorn33
bo nikt tego nie robi

Real nie zarejestrował jeszcze Touchemeni i Rudgier

uwaga w ich składzie jest jeszcze Jovic

a w naszym Griezmann:) także tego

0

@Aragorn33
ale po co mieliby być już zarejstrowani? rejestruje się dopiero przed pierwszym meczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?