1

@pioz123
niby tak, choć też musimy sobie radzić jeśli trzeba by było gonić wynik

ogólnie uważam że w tym meczu obie drużyny coś strzelą, my potrzebujemy czasu aby obrona się zgrała a Bayern może mocną w ofensywie ma obronę ale wg mnie ogólnie słabą w defensywie

druga opcja to postawienie na Alonso który mimo wszystko tych meczów na wysokim poziomie trochę rozegrał i mniejsza szansa że zje go trema szczególnie że będzie to klimat

zobaczymy, liczę na zwycięstwo i dla mnie nawet 1:2 dla Barcelony to będzie super:)
czuję gola Lewy oraz kogoś mniej oczywistego jak Pedri lub Gavi i jakoś asystę Dembele:)

1

@pioz123
może być i to ciekawe rozwiązanie na początkową fazę meczu a później od około 60 minut Rafinha świeży i gotowy do ciągłego atakowania skrzydłami:)

1

@pawelfcb22
Wojas, Conhpol, Kazar

3

@MesQueUnClub96
Ajax nie wiem czy wygra obstawiałbym remis w tym meczu, bo to jednak wyjazd mimo że Liverpool pod formą

1

@elitive
już teraz masz chleb po 10 PLN ale równie dobrze i po 3 PLN

wybór jest spory, wybierasz to za co chcesz płacić i ile chcesz zapłacić

0

@usztafik @J4no

chyba żartujecie najmniej mógłbyM sprzedać za 29 PLN

0

@Hubsao
taka cena:) czas kosztuje

0

dużo osób pyta jak ktoś chce to mogę sprzedać na dzisiejszy mecz jednorazowy dostęp za 50 PLN

ja ze względu na duży stres jaki mi towarzyszy meczu nie oglądam

7

@JimMorrisonFCB
zabierane to było zawsze, choć przy Nowy Ładzie 1.0 więcej zarabiający stracili sporo, Nowy Wał 2.0 trochę to naprawił

ale podnoszenie takie minimalnej to parodia bo przez to ceny podskoczą i ta ich minimlana wyższa może sie okazać że będzie się takim osobom gorzej żyło

0

Komentarz usunięty

1

@Cvzx
stary pogięło cię alba, pique, roberto

mam nadzieję że żartujesz

0

@gaucho104
kompletnie się nie zgadzam bo zarówno na PO jak i jako ŚO Kounde jest lepszy niż wymienieni przez Ciebie Panowie ale ok

1

@Emhyr
wg mnie Victoria urwie punkty i będzie remis

0

@Bobo25
wypowiedzi ale też tym że są zupełnie inni piłkarze już jak Lewy:)

0

@Deviler
wg mnie Kane nie odejdzie, a jesli już to gdzieś w Anglii zostanie mam wrażenie że taki to typ człowieka

1

@AmigoBlancos
iść to jedno kupić to drugie:) powodzenia z tym planem

0

@Patrykl145
już nie przesadzaj z tym balonikiem bo to nie jest mecz fazy pucharowej tylko grupowej

ważne tylko aby wreszcie się dobrze zaprezentować na tle takiego rywala

ale chyba każdy marzy o zwycięstwie nawet minimalnym, jakimkolwiek

i fajnie że chyba zawodnicy też wreszcie tak do tego podchodzą a nie z kisielem w majtkach

0

LM typy

Liverpool - Ajax
myślicie że Ajax jest w stanie zremisować?

Real - Lipsk

myślicie że Lipsk pod wodzą nowego trenera są w stanie sprawić niespodziankę Realowi bez Benzemy? przed nowym trenerem obstawiałbym ostry wpierdziel ale teraz

Juve - Benfica

czy Portugalczycy są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać z miałkim Juve?

wg mnie to są ciekawe mecze tej kolejki i może się zdarzyć tam wszystko

6

@gaucho104
bez Kounde? serio? jednego z najlepszych naszych graczy, co nie tylko dobrze broni ale także fajnie podaje (ma sporo asyst)

4

MATCH DAY

super byłoby wygrać nawet 1-2 czy 2-3:) jakkolwiek, ale tak na prawdę nawet zwycięstwo to tylko jeden mecz, trzeba kroczyć krok po kroku i wygrywać aby wyjść z grupy (najlepiej pierwsze miejsce) + prowadzić w lidze:)

1

jaki skład na dziś?

ja obstawiam
Ter stegen
Kounde- Araujo-Garcia-Alonso/Balde

F. De jong- Busi- Pedri

Raphinha- Lewy-Dembele

tak mi się wydaje i przy LO mam dylemat tylko czy postawić na Balde czy przebojowość

w drugiej połowie wydaje mi się że wejdzie Fati, Kessie, Gavi i może Ferran

1

@Ojciec5tkidzieci
O ja najbardziej tytul mistrza Francji mile widziany w Marsylii:)

0

@Slazzy
nie wiem jak w tych czasach talerzyk bo dawno nie byłem na weselu ale kiedyś 200 (1 dzień) to był już super talerzyk, wiec liczyłem 400 za parę, nocleg z 150-200, czyli 600 zł za parę wiec jak szedłem nawet do bliskich znajomych jak nie byłem świadkiem to 800-1000 PLN dawałem

to ile będzie u nich kosztował talerzyk to pewnie łatwo będzie ci się dowiedzieć:)

sądzę że tu świadkowanie nie ma nic do rzeczy, bo raczej chrzestni, rodzice, babcie rzucają więcej kasy, reszta tylko aby pokryć talerzyk i tyle + extra coś w zależności co kto chce dać

powiem więcej miałem nawet bliskiego kolegę (rozwarzałem jako drugą opcję na świadka) co nic nie dał na ślub bo akurat nie miał ale cieszę się że był:) wolę tak niż miałby nie przyjść i przegapić ślub

wesel nie robi się dla zarobku tylko dla zabawy/uczczenia ślubu, no chyba że komuś rodzice robią wesele

0

@Emhyr
trochę inni piłkarze teraz są i mam nadzieję trochę inna mentalność:)

5

to chyba żart, nieźle boli tyłek Tebasa

0

@mientusek1407
ale ciągle przeczysz faktom:)

3

@Zoker
dokładnie to zdjęcie bym wrzucił bo idealnie oddaje czasami obecne realia

już pomijając dyskusję że nie pieniądz stanowi o wartości człowieka

to właśnie najczęściej jak ktoś ma kasę to chodzi w normalnych ubraniach i podjeżdża gdzieś niezłą furą i ma ładny dom

a część osób dziś to próba metkowania się i markowania na potęgę i to zwłaszcza u osób często średnio zarabiających

6

@MesQueUnClub08
koleś ile te telefony kosztują 6-7-8 tys.? to już pierwsza lepsza osoba pracująca i zarabiająca średnio krajową odłoży sobie na taki telefon albo weźmie na raty

poważnie to wygląda osoba ładnie ubrana nie koniecznie w drogie rzeczy i mówiąca mądrze a nie koniecznie metka

ale człowieku ty masz płytkie myślenie

21

@MesQueUnClub08
a co w tym wyjątkowego?

równie dobrze ktoś średnio zarabiający ale zafiksowany może sobie wziąść kredyt na telefon (albo po prostu wydać oszczędności na telefon) bo go rajcują takie rzezy a jeździć autem o wartości tego telefonu

zresztą szukanie wartości i wyjątkowości w materialnych rzeczach jest śmieszne

1

@adi7adi8
dokładnie, jesteśmy jednymi z najlepszych bez 2 zdań, ale jak można mówić że jesteśmy lepszym zespołem od Mistrzów Europy i Świata?

no sorry ale to się kupy nie trzyma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?