0

@mientusek1407
koleś ciągle brniesz w jakieś teorie bez podstawy

nie nie jesteśmy lepszym zespołem niż Włochy - oni mają mistrza Europy i teraz ważniejszy tytuł czyli Mistrza Świata

pokonali nas dosyć łatwo w finale i takie są fakty

wszystko pozostałe to tylko pobożne życzenia

0

@Janiama
pisałem o tym już wcześniej że chyba nikt nie ma tak dobrej młodzieży jak oni:) i do tego już tak doświadczonej i też sądzę że jeszcze trochę ta ekipa w najbliższych latach wygra:)

0

@mientusek1407
no i widać u kolejnego pychę

kto jest MŚ i Europy? Włochy
kto wygrał iO? Francja
kto wygrał LN? USA

a co mamy my? puchar tymbarku - memoriał Huberta Wagnera:)?

0

@tristan87
a najlepiej obaj:) marzenie

jakiekolwiek nasze zwycięstwo biorę w ciemno

0

@priest9999
czy ja napisałem gdzieś że można tylko na Barcelonę stawiać? no chyba nie albo masz problem z interpretacją

napisałem tylko że jestem w szoku bo zazwyczaj, a obserwuje już długo ich typy były one bardzo dziwne - nawet w poprzednim sezonie jak mieliśmy mega formę

a teraz widać jedynie że jesteśmy lepiej postrzegani nawet na takich stronach w porównaniu z niedocenieniem zespołu nawet tu na stronie przez niektórych

0

@Kidd
no może oby:) wg mnie to nawet nie presja ale przygotowanie do turnieju i Rosja i Francja były przygotowane wtedy mega do tych turniejów, szkoda jedynie że nie dotarliśmy do stref medalowych wtedy

w 2012 znowu wtedy nie byliśmy takim faworytem

zobaczymy faworyci pewnie jak zwykle ci sami będą czyli My, USA, Włochy, Francja, Brazylia - jak ktoś spoza nich zdobędzie tytuł to się mocno zdziwię
a co do MŚ mam nadzieję że udoskonalą tą formułę bo mimo wszystko w 1/8 było sporo meczów jednostronnych, kilka słabszych zespołów

2

@Kidd
czy ważniejsze IO od MŚ

ciężko powiedzieć, obie imprezy są w innych latach i w danym roku albo IO albo MŚ są najważniejsze

mamy bardzo mocny zespół ale są też USA, Brazylia i Włochy czy Francja, a do niedawna jeszcze Rosja, każdy z tych zespołów w zależności od formy może być pewnie mistrzem

a na IO tak na prawdę 2 turnieje 2016 i 2020 byliśmy jednym z faworytów w obu przegraliśmy z późniejszym zwycięzcami

zauważ że wg wielu my jesteśmy mega potęgą/niezwyciężeni a tak na prawdę

Mistrz Europy - Włochy
Mistrz Świata - Włochy
IO - Francja
LN - USA

1

@Kidd
jedna z najsłabszych na papierze pewnie tak:) tak samo jak Maccabi, Dinamo zagrzeb

mi się pamieta ich remis ze Slavia z 2-3 sezony temu jakoś:) no nie wiem czemu ale nie jestem pewien Interu w tym meczu:)

0

@zenoowity
po typach można było odnieść takie wrażenie:)

0

WHOSCORED

Boże co się stało postawili na nasze zwycięstwo 2-3, ta stronna była dotychczas anty Barca patrząc na typy ale widzę od tego sezonu zaczynają nas doceniać chyba bardziej niż niektórzy użytkownicy na tej stronie

1

@Kidd
niby tak tylko Inter też lubi w LM często w takich meczach ze słabszymi tracić punkty

z Bayernem i nami obstawiam że punktów nie zdobędą ale z Interem już nie obstawiłbym zwycięstwa Interu

0

@Xxxbarca4ever
też tak uważam że półfinały powinny być w piąetk a finał i mecz o 3 miejsce w niedziele

choc teoretycznie Włosi mieli mniej odpoczynku, ale wiadomo po krótszym meczu

a Słowenia coś tam ostatnio gra - wicemistrz Europy, 4 miejsce na MŚ, NIEŹLE jak na nich

0

@VegetaPolska
oj widzę pokory nie masz w ogóle

Włosi mistrzowie Europy i Świata, USA zwycięzca LN, Francja Mistrz Olimpijski

a my kiedy zdobyliśmy jakiś tytuł?

chłopie ochłoń jesteśmy mocni, jedni z najlepszych ale ciężko powiedzieć że najlepsi, od wczoraj nie jesteśmy żadnym zwycięzcą już

a gdybać to sobie każdy może, równie dobrze Włosie mogą się zastanawiać jak wypuścili 1 seta, psycha, presja bo mogli nas 3-0 ograć ale to tylko gdyby

fakty są inne

0

@Xxxbarca4ever
nie oglądałem ich wszystkich meczów ale mimo wszystko wygrali wszystkie mecze i dosyć pewnie, jedynie z Francją były męki

FIBA zdecydowanie tak się ośmiesza, ale nie szukałbym w tym naszej porażki, po prostu Włosi byli lepsi i tyle

0

@FC1899Barca
Juve i tak nie będzie mistrzem:)

0

LM

oby się udało i oby nasi zagrali z sercem, pięknie i oby udało się wygrać w Monachium:)
byłoby super

czy wg was Victoria może urwać punkty Interowi? wg mnie remis realny

0

@Xxxbarca4ever
w pełni się zgadzam, do tego Fei i Juantorena też odpaleni
zaryzykowali i się opłaciło

bez jednej gwiazdy ale to bardzo mocni zawodnicy bo Lavia, Michieletto czy Romano są na prawdę jednymi z najlepszych a Gianelli i Balaso to klasa,

bardzo dużo osób między innymi i tu na forum ich nie doceniało ale nie zostaje się Mistrzem Europy a później Mistrzem Świata przypadkiem:)

nawet na tych mistrzostwach w końcu pokonali Francuzów i nas, to o czymś świadczy


czy ten trener też zdobył z nimi Mistrzostwo Europy? bo chyba to ten sam

0

@AlexDark00
cadiz - lepiej więcej sił, my nie graliśmy źle i po pierwszej połowie powinnismy wygrywać ale najpierw słupek Raphinha, który już było widać że biegł się cieszyć prawie i Depay też powinien strzelić

to że gra wyglądała słabiej - Ferran - Depay- Raphina - oni w takim ustawieniu nie grali nigdy, atak aby ze sobą grać dobrze musi się trochę zgrać, Xavi chyba ze bardzo przyszlał bo 2 rotacje w taku to już byloby duzo

po drugie Depay obecnei pod formą, ale on jeszcze da nam radość

ogólnie sam uważam że duże rotację są czasami trudne bo piłakrze nie są zgrani, po 1 rotacji w każdej formacji to jest ok, z drugiej strony po kilku takich meczach się w końcu zgrają a poza tym to Xavi jest trenerem nie ja:)

0

SIATKÓWKA

Wielki wyczyn siatkarzy i trzeba się cieszyć:) a Włosi jednak nie tacy słabi jak ich tu wielu przed meczem malowało skład mają wyjątkowo młody więc przed nimi kolejne sukcesy pewnie
Gianelli (26 lat), Galassi (25), Lavia (22), Romano (25), Michieletto (21), Balaso (27)

ale już dziś
Włochy to Mistrz Europy i Mistrz Świata:) coś niesamowitego i trzeba jednak docenić ich klasę a nie szukać wymówek.

Brawo dla zwycięzców i brawo dla Naszych:) za kilka lat pewnei będziemy bardzo doceniać to srebro

0

@PatrykBarca
Tez mam taka nadzieje bo Atletico to cwaniaki tylko Bartomeu juz nie jest prezydentem i chyba o tym zapomnieli.
Mam nadzieję że sadowo beda zmuszeni zapłacić cale 40 mln i żadnych ustępstw. Żadnej ulgi. Z tymi medami bym się nie ugadywać na nic

0

@Xxxbarca4ever
Haha a w tym roku kto gral w Brazylii jak nie rezerwowy sklad.
Ostatnie 3 mecze to 2 wygrane Brazylii i takie sa tzw. Factos
Czy kłócisz się z faktami i zaprzeczasz rzeczywistości?
Jak przywołujesz mecze sprzed 4 czy 8 lat to gratuluję:)
Historycznie juz ci kolega przywołał statystyki ze nam ten rywal nie leży a ty dalej swoje
A co do najważniejszych meczy jakos na IO od nich dostawaliśmy wiec jak to jest.

0

Match day:)
Oby dzis zwycieski mecz i super byłoby rozbić Cadiz za te ostatnie mecze.
Vamos Barcelona:)

0

@Xxxbarca4ever
Ostatnie 3 mecze to 2 wygranej Brazylii wiec o czym ty gościu pieprzyk...

0

@PatrykBarca
Nikt nie mowi o wystawianiu gracza. Tylko o tym ze Griezmann z automatu jest graczem Atletico po 1 sezonie. I to czy gra czy nie nie ma znaczenia. Znając życie tak to zapisali. Wydymani raczej nie i jeśli nie będą chcieli płacić to sad Atletico nakaze

3

@PatrykBarca
No ale ty sugerujesz ze Barcelona nie ma racji. A może właśnie ma rację i działania Atletico sa komiczne i bezprawne

0

@jacobFCB
czy ja wiem czy mental?

mamy mocny zespół i tyle, gramy u siebie to też przewaga, ale o tym kto przeszedł dalej zadecydował jedna akcja przy 12:11 i dotknięcie przy skutecznym bloku siatki przez Amerykanina, na szczęście to zrobił ale gdyby nie nie wiem czy mając 12:12 jak Amerykanie nas by dogonili skutecznie czy byśmy awansowali

w pozostałych reprezentacjach PL mamy średnie lub słabe zespoły czy to ręczna czy piłka nożna czy koszykówka więc tam nawet mental by nie pomógł

cieszmy się taką siatkówką, ale ja Brazylii się obawiam bo to zawsze mocny zespół


0

@jacobFCB
tylko w meczu z Brazylia może być różnie, nie wiem z czego się tu naśmiewać

jak nas pokonają to jednak będzie ci trochę głupio

0

@FCB24
w tym roku zwycięstwo z Brazylią w LN

ale już rok temu 2 porażki z nimi w LN

nie wiem co rozumiesz przez pojęcie ostatnio, ale chyba rok czasu to jest ostatnio

wszystko zależy od formy

0

@Criss18Barca
nie tylko Włosi bo i Brazylijczycy mieli 3 MŚ z rzędu a potem 2 razy pod rząd vicemistrz:)

2

@Jakchcesz
obyś miał rację:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?