- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 809 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 809 Culés
1
Holandia - reprezentacja
fajny zespół - sporo jakości Van Dijk, Timber, Ake, de vrij, f. de jong, dumfries, de roon, berghuis, gakpo, bergwijn, malen, gravenberch, klassen, blind, malacia, wijndal, depay
niby nie gwiazdozbiór (kilka TOP - Van dijk, f. de jong + możliwe że kiedyś gakpo) ale zespół ciekawy można stworzyć, taki zbilansowany
tylko wg mnie kompletnie brakuje im 9 topowej - jest victor janssen, brobbey, weghorst + ewentualnie luuk de jong
kurde umówy się żaden z nich to nie poziom van persie, kluivert, bergkamp
jakąś lekko posuchę mają na tej pozycji
gakpo - depay- bergwijn - jakoś da radę ten atak ale przydałaby im się mega 9 to mogliby coś wygrać
swoją drogą kiedy Xavi Simons będzie powołany do ich reprezentacji - w końcu w klubie się wyróżnia bardzo
0
@lucca87 Rzeczywiście im mocno brakuje takiego zawodnika, ale też trzeba obserwować jak wydarzenia będą się układały. Holandia dość obficie wygląda, jeżeli chodzi o ni skrzydłowych, ni napastników. Wspomniany Gapko, zapomniany Malen, nasz Depay, grający tak Danjuma i kilku skrzydłowych zaznajomionych z tym ustawieniem jak Bergwijn, Stengs czy Kluivert.