0

@klopx
czy na papierze taką dobrą? nie powiedzialbym

argentyna, brazylia, francja, niemcy, hiszpania, anglia, belgia, portugalia, holandia, urugwaj, dania, chorwacja - 12 naliczyłem już kadrowo mocniejszych niż my

a przy kolejnych można się spierać ale wg mnie też mocniejsi kadrowo są Serbia, Szwajcaria

znak zapytania równość - Meksyk, USA, Senegal, Japonia

masz więc już 14 reprezentacji mocniejszych i co najmniej 4 na podobnym poziomie a wg mnie nawet Korea i Kanada to nie byliby przy nas chłopcy do bicia

0

@PatrykBarca
Jedno zwyciestwo ledwo ledwo i wpierdol 4-0. Dobrze to wróży:)
No i ostatni mecz to wpierdol.
Na dzis Dania jest od nas lepsza i to tez fakt.

0

@PatrykBarca
A kto był lepszy w dwumeczu? Czy nie odpowiesz?
Albo który mecz był ostatni?
Dostaliśmy od nich wpierdziel i hylismy gorsi i taki jest fakt

1

Jak myślicie przegramy z Argentyna mniej niż dzus ZEA? Ja obstawiam tylko 3-0 dla Argentyna

0

@PatrykBarca
Kogo ogralismy nie tak dawno? Ja pamiętam wpierdziel od Danii 4-0

4

@okiemtypera_lucaxx95

nie mam uczciwe podejście i oczekuje tego od innych
to po pierwsze

skoro ja płacę na drogi, chodniki itp. to oczekuje że każdy się na to składa i tyle, szczególnie że każdy korzysta z tego

ale ja nie mam czego zazdrościć nikomu bo zarabiam dużo kasy i pilnuje swojego życia
to po drugie

ale tak jak denerwują mnie piraci drogowi i jak tylko bym widział coś grubego na drodze to bym wysłał filmik na Policję, bo uważam że piraci drogowi stwarzaja zagrożenie życia na drodze

tak też oczekiwałbym że ktoś składa się i płaci podatki na wspólne dobro - któryś raz już wspomnę - drogi, chodniki, szkoły itp.

czy właśnie służba zdrowia - chyba nie myślisz ze jak ktoś nie płaci składek a powinien w sytuacji zagrożenia życia nie byłby uratowany, byłby i to pewnie na koszt nas wszystkich

a co kto sobie płaci na emeryture itp. to już inwidualan sprawa każdego co chce mieć później

ale na wspólne rzeczy na które każdy płaci co do zasady to każdy powinien się składać i tyle

to tak jak przyjść na imprezę gdzie wszyscy się składają na jedzenie itp. i przychodzi ktoś i się nie składa a je i korzysta jak wszyscy, a nie składa się bo on mówi że jest biedny, że to dużo to kosztuje itp., ale korzystać to chce skorzystać

no nie tak się nie robi, dla mnie to zwykła elementarna uczciwość, odpowiedzialność, nie wiem czemu ty pokrętnie łączysz to z zawiścią

jak lubisz takie akcje i lubisz pseudo cwaniaków sponsorować to spoko, dla mnie to oszustwo i ja takich rzeczy nie toleruje

1

@MesQueUnClub_87
z tego co kojarzę to w UK i Irlandii są często ogłoszenia a podaną pensją

a co do Polski to raczej niedoczekanie niestety jest tylko garstka ofert z podaną kwotą

a wg mnie zawsze powinienieś podczas rozmowy telefonicznej powiedzieć jakie są Twoje wymagania aby nie marnować ich i swojego czasu

ja zazwyczaj jak dzwonią do mnie rekrutrzy/albo sporadycznie jak sam gdzie się zgłoszę i się odezwą to zawsze już telefonicznie jest rozmowa o wymaganiach finansowych aby nie marnować nikogo czasu

nie wiem w jakiej branży Ty szukasz ja w finansach tak mam, bo dla mnie pójście na rozmowę bez takiego podstawowego uzgodnienia to byłaby strata czasu właśnie

2

@okiemtypera_lucaxx95
ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam w kwestii podatków

skoro są powszechnie obowiązujące to dlaczego korepetytor ma ich nie płacić a ktoś inny pracujący np. na umowie w firmie odprowadzać przez płatnika podatki

każdego obowiązuje to samo prawo i jednych i drugich i podatki jeśli mieszkają np. w tym samym mieście idą na te same chodniki, drogi itp.

abstrahując już że % od różnych zarobków jest inny i każdy płaci inną kwotę

poza tym te podatki nie są takie że zjadają ci cały przychód z lekcji, bądźmy uczciwi i nie wyolbrzymiajmy tych rzeczy

sądzę też że w kwestii podatków nie chodzi o to czy ktoś lepiej żyje czy nie tylko o poczucie że ktoś płaci za coś a ktoś jest oszustem i nie płaci

ja ogólnie uważam że system podatkowy jest jaki jest i pewnie nieświadomie dla wielu mamy kilka razy opodatkowane te same pieniądze - podatek dochodowy, VAT, podatek od zysków kapitałowych itd. ale taki jest i nic z tym nie zrobię

1

@Hubert102
w jednym mam już 5 lat ale pokonuje 2 km w jedną stronę do pracy i tyle i tu raczej po tym sezonie przejdę na wielosezonowe bo nie opłaca mi sie co pół roku bulic na wymiany i magazynowanie

a w drugim to bedzie 3 sezonu i jezdzę nim ca. 10 tys. km rocznie wiec pewnie z 2 sezony jeszcze pobędą, czyli 5 lat (sezonów zimowych)

0

@Grabarz1750
ale Dembele ma próby bo dużo widzi na boisku, co by nie mówić na boisku bardzo dobrze szuka wolnych przestrzeni i mało kto na świecie tyle pięknych piłek posyła

jego problemem jest decyzyjność i często przekombinowanie bo wtedy byłby prze kotem

0

Tielemans czy Gundogan

którego wolelibyście w Barcelonie? obaj koniec kontraktu w czerwcu 2023
Niemiec sporo starszy ale który wg Was lepiej by się wkomponował do Barcelony i byłby bardziej pożyteczny

2

Gundogan Foyth Inigo Martinez 3 tanie sensowne wzmocnieni:) oby się udało:)

0

@DonAndresFCB
ty tak serio?

edson alvares, gutierez, guardado, herrera + hirving lozano i jimenez

o ile obrona średnia to pomoc i atak wyglada fajnie

jedynya różnica że my mamy piłkarza TOP na swiecie ale oni chyba mają bardziej wyrównaną kadrę a na pewno porównywalną

0

@Arekvip
a skąd masz taką wycenę? szczerze to obstawiam że nigdy tego nie sprzedaż, albo jak już to coś bliżej 100-200 PLN

0

Gundogan i Foyth in, Depay out - jakbyście się zapatrywali na takie okno transferowe zima 2022/2023?


0

@mat32
nie wiem skąd jesteś ale to bardzo tanio:) jeśli jest tak jak piszesz i ma PZP do którego zajrzałeś to oki, sprawdź tylko czy nie jest mokro, oblukaj gdzie są sąsiedzi i jacy i tyle

to tak niski koszt że ryzyko inwestycji jest małe

0

@Azi
w pełni się zgadzam że wszystkie rządy przespały temat OZE, a już w szkole podstawowej była mowa o zmianach klimatu i potrzebie inwestycji w OZE, skoro dzieci to wiedziały to rządzący nie:)

0

@Borneo
jestem blisko tematu i wiem że powstaną:)
pozdro

1

@Janiama

obstawiam podobnie tylko w drugiej drabince anglia dania, francuzi mnie nie przekonują ostatnio

potem chyba Argentyna Brazylia i Anglia Belgia

dla mnie szkoda bo z drugiej strony wolałbym Holandię i Hiszpanię zobaczyć

Anglicy w ogóle taki moją fart że do ćwierćfinału mają bardzo łatwą drogę

0

@Rust_Cohle
już tak robili a nawet grupy LN ostatnio nie potrafili wygrać

ochłoń trochę półfinał/ćwierćfinał to będzie ich sukces

0

@Przemek2323
a gdzie tu widzisz odklejenie, atomówki są budowane przy udziale kapitału prywatnego więc to powstanie

0

@ShawnC
no raczej jako asysty drugiego stopnia są tylko takie rzeczy liczone

0

@ShawnC
czasami taka asysta drugiego stopnia jest bardziej kluczowa niż sama asysta i gol

1

@Zoker
ale stronniczość od niego bije na kilometr

a Ciebie żegnam bo jak widać rzucasz tylko puste słowa na wiatr

4

@Zoker
ale masz jakiś problem z tym, po prostu jestem jednym z lepszych w tym co robię i nie popełniam błędów w pracy

po pierwsze nie jestem polonistą, ale wskaż mi te błędy ortograficzne czy gramatyczne, bo widzę lubisz rzucać hasłami

ale ten sędzia popełnia błędy zasadniczo tylko na naszą niekorzyść


jak tego nie widzisz to spoko nie mamy o czym dyskutować dalej

rozumiem że dla Ciebie gol Osasuny to tylko błąd sędziego

3

@Zoker
ja nie popełniam błędów w pracy

patologiczne to jest sędziowanie tego sędziego

i nie mówimy tu o błędach tylko jawnym wałku

ciągłe nie potrafisz odpowiedzieć czym jest dla Ciebie ciągłe mylenie się sędziego na naszą niekorzyść

bo to już nie jest błąd

3

@Zoker
popełnił błąd? ty tak serio? który to już raz popełnił błąd na naszą niekorzyść?
jak ktoś popełnia błędy na niekorzyść jednej strony to już nie jest to błąd

nie uważasz?

7

nie ma nic lepszego niż widok Barcelony na pierwszym miejscu w lidze:)

ale jak również przyjemny jest widok tego badziewnego Atletico poza TOP4:) oby za zabawy z Griezmannem skończyli poza TOP4 i wypadli z LM na kilka lat

wolę w LM widzieć poza nami i Realem takei kluby jak Betis, Valencia, Villarreal czy Sociedad:)

1

@Kgorecki2500
też tak robiłem, głównie dom, coś z domu rodzinnego, ale dla przyjemności na mieście też jadałem czasami:)

dawniej była taka restauracja paśnik - po prawej stronie idąc z rynku do Galerii Dominikańskiej:) super jedzenie a do której godziny był tam zestaw zupa+drugie danie+ ciasto mistrza polski w cukiernictwie za jakieś śmieszne pieniądze coś chyba koło 16-18 PLN (w latach 2006-2011):)

8

TEŻ JESTEŚCIE MANIAKAMI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:)?

Ja uwielbiam ten czas, już szykuję listę prezentów oraz listę ozdób świątecznych (uzupełnienie wystroju domu):)

Uwielbiam wprowadzać ten klimat w domu świąt:)

czekam już na Grudzień:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?