lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx
czy na papierze taką dobrą? nie powiedzialbym
argentyna, brazylia, francja, niemcy, hiszpania, anglia, belgia, portugalia, holandia, urugwaj, dania, chorwacja - 12 naliczyłem już kadrowo mocniejszych niż my
a przy kolejnych można się spierać ale wg mnie też mocniejsi kadrowo są Serbia, Szwajcaria
znak zapytania równość - Meksyk, USA, Senegal, Japonia
masz więc już 14 reprezentacji mocniejszych i co najmniej 4 na podobnym poziomie a wg mnie nawet Korea i Kanada to nie byliby przy nas chłopcy do bicia
0
@PatrykBarca
Jedno zwyciestwo ledwo ledwo i wpierdol 4-0. Dobrze to wróży:)
No i ostatni mecz to wpierdol.
Na dzis Dania jest od nas lepsza i to tez fakt.
0
@PatrykBarca
A kto był lepszy w dwumeczu? Czy nie odpowiesz?
Albo który mecz był ostatni?
Dostaliśmy od nich wpierdziel i hylismy gorsi i taki jest fakt
1
Jak myślicie przegramy z Argentyna mniej niż dzus ZEA? Ja obstawiam tylko 3-0 dla Argentyna
0
@PatrykBarca
Kogo ogralismy nie tak dawno? Ja pamiętam wpierdziel od Danii 4-0
4
@okiemtypera_lucaxx95
nie mam uczciwe podejście i oczekuje tego od innych
to po pierwsze
skoro ja płacę na drogi, chodniki itp. to oczekuje że każdy się na to składa i tyle, szczególnie że każdy korzysta z tego
ale ja nie mam czego zazdrościć nikomu bo zarabiam dużo kasy i pilnuje swojego życia
to po drugie
ale tak jak denerwują mnie piraci drogowi i jak tylko bym widział coś grubego na drodze to bym wysłał filmik na Policję, bo uważam że piraci drogowi stwarzaja zagrożenie życia na drodze
tak też oczekiwałbym że ktoś składa się i płaci podatki na wspólne dobro - któryś raz już wspomnę - drogi, chodniki, szkoły itp.
czy właśnie służba zdrowia - chyba nie myślisz ze jak ktoś nie płaci składek a powinien w sytuacji zagrożenia życia nie byłby uratowany, byłby i to pewnie na koszt nas wszystkich
a co kto sobie płaci na emeryture itp. to już inwidualan sprawa każdego co chce mieć później
ale na wspólne rzeczy na które każdy płaci co do zasady to każdy powinien się składać i tyle
to tak jak przyjść na imprezę gdzie wszyscy się składają na jedzenie itp. i przychodzi ktoś i się nie składa a je i korzysta jak wszyscy, a nie składa się bo on mówi że jest biedny, że to dużo to kosztuje itp., ale korzystać to chce skorzystać
no nie tak się nie robi, dla mnie to zwykła elementarna uczciwość, odpowiedzialność, nie wiem czemu ty pokrętnie łączysz to z zawiścią
jak lubisz takie akcje i lubisz pseudo cwaniaków sponsorować to spoko, dla mnie to oszustwo i ja takich rzeczy nie toleruje
1
@MesQueUnClub_87
z tego co kojarzę to w UK i Irlandii są często ogłoszenia a podaną pensją
a co do Polski to raczej niedoczekanie niestety jest tylko garstka ofert z podaną kwotą
a wg mnie zawsze powinienieś podczas rozmowy telefonicznej powiedzieć jakie są Twoje wymagania aby nie marnować ich i swojego czasu
ja zazwyczaj jak dzwonią do mnie rekrutrzy/albo sporadycznie jak sam gdzie się zgłoszę i się odezwą to zawsze już telefonicznie jest rozmowa o wymaganiach finansowych aby nie marnować nikogo czasu
nie wiem w jakiej branży Ty szukasz ja w finansach tak mam, bo dla mnie pójście na rozmowę bez takiego podstawowego uzgodnienia to byłaby strata czasu właśnie
2
@okiemtypera_lucaxx95
ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam w kwestii podatków
skoro są powszechnie obowiązujące to dlaczego korepetytor ma ich nie płacić a ktoś inny pracujący np. na umowie w firmie odprowadzać przez płatnika podatki
każdego obowiązuje to samo prawo i jednych i drugich i podatki jeśli mieszkają np. w tym samym mieście idą na te same chodniki, drogi itp.
abstrahując już że % od różnych zarobków jest inny i każdy płaci inną kwotę
poza tym te podatki nie są takie że zjadają ci cały przychód z lekcji, bądźmy uczciwi i nie wyolbrzymiajmy tych rzeczy
sądzę też że w kwestii podatków nie chodzi o to czy ktoś lepiej żyje czy nie tylko o poczucie że ktoś płaci za coś a ktoś jest oszustem i nie płaci
ja ogólnie uważam że system podatkowy jest jaki jest i pewnie nieświadomie dla wielu mamy kilka razy opodatkowane te same pieniądze - podatek dochodowy, VAT, podatek od zysków kapitałowych itd. ale taki jest i nic z tym nie zrobię
1
@Hubert102
w jednym mam już 5 lat ale pokonuje 2 km w jedną stronę do pracy i tyle i tu raczej po tym sezonie przejdę na wielosezonowe bo nie opłaca mi sie co pół roku bulic na wymiany i magazynowanie
a w drugim to bedzie 3 sezonu i jezdzę nim ca. 10 tys. km rocznie wiec pewnie z 2 sezony jeszcze pobędą, czyli 5 lat (sezonów zimowych)
0
@Grabarz1750
ale Dembele ma próby bo dużo widzi na boisku, co by nie mówić na boisku bardzo dobrze szuka wolnych przestrzeni i mało kto na świecie tyle pięknych piłek posyła
jego problemem jest decyzyjność i często przekombinowanie bo wtedy byłby prze kotem
0
Tielemans czy Gundogan
którego wolelibyście w Barcelonie? obaj koniec kontraktu w czerwcu 2023
Niemiec sporo starszy ale który wg Was lepiej by się wkomponował do Barcelony i byłby bardziej pożyteczny
2
Gundogan Foyth Inigo Martinez 3 tanie sensowne wzmocnieni:) oby się udało:)
0
@DonAndresFCB
ty tak serio?
edson alvares, gutierez, guardado, herrera + hirving lozano i jimenez
o ile obrona średnia to pomoc i atak wyglada fajnie
jedynya różnica że my mamy piłkarza TOP na swiecie ale oni chyba mają bardziej wyrównaną kadrę a na pewno porównywalną
0
@Arekvip
a skąd masz taką wycenę? szczerze to obstawiam że nigdy tego nie sprzedaż, albo jak już to coś bliżej 100-200 PLN
0
Gundogan i Foyth in, Depay out - jakbyście się zapatrywali na takie okno transferowe zima 2022/2023?
0
@mat32
nie wiem skąd jesteś ale to bardzo tanio:) jeśli jest tak jak piszesz i ma PZP do którego zajrzałeś to oki, sprawdź tylko czy nie jest mokro, oblukaj gdzie są sąsiedzi i jacy i tyle
to tak niski koszt że ryzyko inwestycji jest małe
0
@Azi
w pełni się zgadzam że wszystkie rządy przespały temat OZE, a już w szkole podstawowej była mowa o zmianach klimatu i potrzebie inwestycji w OZE, skoro dzieci to wiedziały to rządzący nie:)
0
@Borneo
jestem blisko tematu i wiem że powstaną:)
pozdro
1
@Janiama
obstawiam podobnie tylko w drugiej drabince anglia dania, francuzi mnie nie przekonują ostatnio
potem chyba Argentyna Brazylia i Anglia Belgia
dla mnie szkoda bo z drugiej strony wolałbym Holandię i Hiszpanię zobaczyć
Anglicy w ogóle taki moją fart że do ćwierćfinału mają bardzo łatwą drogę
0
@Rust_Cohle
już tak robili a nawet grupy LN ostatnio nie potrafili wygrać
ochłoń trochę półfinał/ćwierćfinał to będzie ich sukces
0
@Przemek2323
a gdzie tu widzisz odklejenie, atomówki są budowane przy udziale kapitału prywatnego więc to powstanie
0
@ShawnC
no raczej jako asysty drugiego stopnia są tylko takie rzeczy liczone
0
@ShawnC
czasami taka asysta drugiego stopnia jest bardziej kluczowa niż sama asysta i gol
1
@Zoker
ale stronniczość od niego bije na kilometr
a Ciebie żegnam bo jak widać rzucasz tylko puste słowa na wiatr
4
@Zoker
ale masz jakiś problem z tym, po prostu jestem jednym z lepszych w tym co robię i nie popełniam błędów w pracy
po pierwsze nie jestem polonistą, ale wskaż mi te błędy ortograficzne czy gramatyczne, bo widzę lubisz rzucać hasłami
ale ten sędzia popełnia błędy zasadniczo tylko na naszą niekorzyść
jak tego nie widzisz to spoko nie mamy o czym dyskutować dalej
rozumiem że dla Ciebie gol Osasuny to tylko błąd sędziego
3
@Zoker
ja nie popełniam błędów w pracy
patologiczne to jest sędziowanie tego sędziego
i nie mówimy tu o błędach tylko jawnym wałku
ciągłe nie potrafisz odpowiedzieć czym jest dla Ciebie ciągłe mylenie się sędziego na naszą niekorzyść
bo to już nie jest błąd
3
@Zoker
popełnił błąd? ty tak serio? który to już raz popełnił błąd na naszą niekorzyść?
jak ktoś popełnia błędy na niekorzyść jednej strony to już nie jest to błąd
nie uważasz?
7
nie ma nic lepszego niż widok Barcelony na pierwszym miejscu w lidze:)
ale jak również przyjemny jest widok tego badziewnego Atletico poza TOP4:) oby za zabawy z Griezmannem skończyli poza TOP4 i wypadli z LM na kilka lat
wolę w LM widzieć poza nami i Realem takei kluby jak Betis, Valencia, Villarreal czy Sociedad:)
1
@Kgorecki2500
też tak robiłem, głównie dom, coś z domu rodzinnego, ale dla przyjemności na mieście też jadałem czasami:)
dawniej była taka restauracja paśnik - po prawej stronie idąc z rynku do Galerii Dominikańskiej:) super jedzenie a do której godziny był tam zestaw zupa+drugie danie+ ciasto mistrza polski w cukiernictwie za jakieś śmieszne pieniądze coś chyba koło 16-18 PLN (w latach 2006-2011):)
8
TEŻ JESTEŚCIE MANIAKAMI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:)?
Ja uwielbiam ten czas, już szykuję listę prezentów oraz listę ozdób świątecznych (uzupełnienie wystroju domu):)
Uwielbiam wprowadzać ten klimat w domu świąt:)
czekam już na Grudzień:)