lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Vamos Hiszpania:)
po zwycięstwo:)
0
@MesQueUnClub96
weryfikacja chyba będzie 18 grudnia 2022 po turnieju czy mnie coś ominęło i już Arabia jest MŚ:)?
1
@VbamboeB
a potem byli MŚ:) ale pseudo pajaców tu nie przegadasz
0
znawcy La Rambli 1 mecz i już skreślają zespół:)
ale będę się z Was śmiał na koniec
0
@KlonaZepan
Karma to będzie na koniec turnieju a nie po pierwszym meczu:)
0
@pt9
jak CA nie ma takiego prestiżu jak ME? przecież to rozgrywki tej samej rangi
mistrzostwo mocnego kontynentu
a jednak wielu wieściło tu wpierdziel od Napoli
szczerze mało mnie interesuje co elektryzuje świat jak zdobędą Mistrzostwo Hiszpanii i LE to będzie to bardzo udany sezon:)
mi LM się przejadła i czekam na jakieś nowe rozgrywki typu Superliga albo inny format bo wg mnie obecny format LM się przejadł wielu
a co do mocy kontynentu
ARG+BRA+URU = 9 tytułów MŚ
GER+ITA+FRA+SPA+ENG= 12 tytułów MŚ
czy to jest aż taka różnica? wg mnie nie
0
@pt9
no tak Włosi pewnie odpuścili, to samo BRazylia na Copa America
a jak Argentyna wygra MŚ to cały świat odpuścił xD:)
ale co ma piernik do wiatraka i Barcelona w LM a Argentyna? WTF?
poza tym Barcelona też potrafi bić mocne zespoły jak rok temu Napoli:) a tak mieliśmy wtedy odstać w ciry
zresztą ja wierzę że ten zespół (Barcelona:)) pokaże jeszcze moc w tym sezonie:)
1
@pt9
tak jak bezradna była z mistrzami Europy gdzie ich rozbiła ile 3-0:)? a mogło być wyżej
0
@pt9
dojdą i to ty zobaczysz:)
0
@barcelonaLM
pięknie, oby Japonia pokonała Szwabów
0
@Bobo25
nie wspominałem Polska bo to oczywiste:) kiedyś Holandia miała fajnych piłkarzy:) dziś ledwie kilku jest fajnych, mimo to ciągle im sympatyzuje
0
@Bobo25
Brazylię tez lubię więc by mi to nie przeszkadzało:)
choć u mnie kolejność
Argentyna, Hiszpania, Brazylia, Holandia, Urugwaj:)
9
Vamos Argentina w droche po Puchar Msitrzów Świata:)
oby wygrali cały turniej:)
0
@Kgorecki2500
północny zachód:) ale nie zachód
a Anglia nie ma szans:)
0
Carlos Vela - jakaś kontuzja? czy słaba forma bo chyba nie jest powołany do reprezentacji?
2
@Katalonbar
Anglia to nie zachód
Ameryka Płd. w tym roku to bierze:)
0
@P33ck
oby nie Holandia to bierze:)
1
@agaFCB
dokładnie:)
0
@arasz1819
umiejętności mają ale na ostatnich MŚ W 1/8 po karnych z Kolumbia, potem Szwecja w 1/4
a jak przyszlo grac z kimś powaznym to porażka z Chorwacją czy bęcki od Belgii:)
mówię tylko że mają umiejetności ale pokazuja je na razie w meczach z zespołami teoretycznie słabszymi
przychodzą mecze z mocnymi zespołami i wpierdziel albo max remis, rzadko potrafią wygrywac takie mecze
2 ostatnie mecze z Niemcami w LE to remisy,
z Włochami 2 porażki, 1 remis
z Belgią 2 porażki po 2-0, jedna wygrana 2-1
na ME też tak naprawdę grali tylko z jedną potegą Niemcami i tu wygrali 2-0 (wow)
z Holandią też ostatnio bęcki 3-1
podsumowując na pewno zespół mocny ale do najlepszych zawsze czegoś im brakuje
0
@arasz1819
Anglia ma przede wszystkim szczęście w losowaniach, tym razem też mają bardzo łatwą drabinkę, a jak przychodzi grać z kimś poważnym to jak zwykle w czapę dostają
0
@cris2706
Boże ale Ty masz duże problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu pisanego
to jakaś masakra
no tak samochody za 20 koła to są mega fury xD zresztą to nie był tekst o furach tylko o metkowaniu się ludzi i jak to śmiesznie wygląda przy takich zwykłych/słabych autach
kończę dyskusję bo nic nie zrozumiałeś i nic nie zrozumiesz z tego co napisałem i od Twoich komentarzy aż oczy mnie bolą, nigdy nie sądziłem że tak duzo osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem jednak wyprowadziłeś mnie z błędu
0
@cris2706
czytać to ty widzę nie umiesz ze zrozumieniem:) śmieje się z ludzi ubierających się na pokaz - metkowanie, bo to łatwo widać czy ktoś to robi na pokaz a tak na prawdę nie ma kasy, ale widzę nie zrozumiałeś przekazu
oj widzę zabolało cię coś bardzo
bez odbioru
0
@koksik2700
że co?? WFT?
0
@Antimadridista_WR
nie takimi wpisami śmieję się z ludzi co próbują sobie podpić ego metkami, co zresztą często widać w sklepach, na zakupach i tyle
no sorry auta za 20k 20 kilka to są może nie dosłownie złomy ale auta słabe
jak widzę ludzi co narzucają sobie metki od góry do dołu a potem wchodzą do takiego auta lekko już przykurczeni nie tak pewni siebie to mnie śmiech rozwala
wpisem wyśmiewam tylko trend który jest a ty się dopierdzielasz jakbym cię czymś uraził
0
@cris2706 @Antimadridista_WR
a co nie są to złomo wozy za ca. 20 k:) widzę uraziłem Waszą dumę
0
@gmdfk
jakby ktoś miał na wóz to by nim jeździł a nie próbował pseudo pokazać się psudo markowymi ubraniami z neta
0
@pt9
myślałem że spełnienie finansowe jest wtedy jak się dużo zarabia:) ale może jestem w błędzie
zawsze śmieszy mnie gdy widzę kogoś w sklepie oblepionego metkami Armani, TH itp. po czym wychodzi ze sklepu i wsiada do złomo wozu za ca. 20k a obok ktoś normalnie ubrany wchodzi do fajnej odpicowanej nowej bryki ale przy tym nie świecąc napisami jak chodząca reklama
chyba słabo płacą tym ludziom za reklamę:)
1
@priest9999
nawet jeśli możliwy to trzeba być absolutnym debilem aby przez 15 lat żreć szczaw aby kupic auto drogie, gdzie kogoś ewidentnie na to nie stać
0
@pluszek
ale ty nie kumasz ze jak ktoś straci auto to może kolejne kupić jeśli jest pijakcim patolem
więzienie, więzienie i jeszcze raz wiezienie dla takich osób, zabrane prawo jazdy, grzywna, prace społeczne
jeśli sytuacja się powtrórzy i będzie recydywa to więzienei na dłuższy okres 10-15 lat z pracami spolecznymi na siebie aby go nie utrzymywac w więzeieniu za darmo
3
@FabianMrozek minimalna i auto za 200? Niemożliwe chyba ze je trawę od 10 lat:)