6

Vamos Hiszpania:)

po zwycięstwo:)

0

@MesQueUnClub96
weryfikacja chyba będzie 18 grudnia 2022 po turnieju czy mnie coś ominęło i już Arabia jest MŚ:)?

1

@VbamboeB
a potem byli MŚ:) ale pseudo pajaców tu nie przegadasz

0

znawcy La Rambli 1 mecz i już skreślają zespół:)

ale będę się z Was śmiał na koniec

0

@KlonaZepan
Karma to będzie na koniec turnieju a nie po pierwszym meczu:)

0

@pt9
jak CA nie ma takiego prestiżu jak ME? przecież to rozgrywki tej samej rangi

mistrzostwo mocnego kontynentu

a jednak wielu wieściło tu wpierdziel od Napoli

szczerze mało mnie interesuje co elektryzuje świat jak zdobędą Mistrzostwo Hiszpanii i LE to będzie to bardzo udany sezon:)

mi LM się przejadła i czekam na jakieś nowe rozgrywki typu Superliga albo inny format bo wg mnie obecny format LM się przejadł wielu

a co do mocy kontynentu
ARG+BRA+URU = 9 tytułów MŚ
GER+ITA+FRA+SPA+ENG= 12 tytułów MŚ

czy to jest aż taka różnica? wg mnie nie

0

@pt9
no tak Włosi pewnie odpuścili, to samo BRazylia na Copa America

a jak Argentyna wygra MŚ to cały świat odpuścił xD:)

ale co ma piernik do wiatraka i Barcelona w LM a Argentyna? WTF?

poza tym Barcelona też potrafi bić mocne zespoły jak rok temu Napoli:) a tak mieliśmy wtedy odstać w ciry

zresztą ja wierzę że ten zespół (Barcelona:)) pokaże jeszcze moc w tym sezonie:)

1

@pt9
tak jak bezradna była z mistrzami Europy gdzie ich rozbiła ile 3-0:)? a mogło być wyżej

0

@pt9
dojdą i to ty zobaczysz:)

0

@barcelonaLM
pięknie, oby Japonia pokonała Szwabów

0

@Bobo25
nie wspominałem Polska bo to oczywiste:) kiedyś Holandia miała fajnych piłkarzy:) dziś ledwie kilku jest fajnych, mimo to ciągle im sympatyzuje

0

@Bobo25
Brazylię tez lubię więc by mi to nie przeszkadzało:)

choć u mnie kolejność

Argentyna, Hiszpania, Brazylia, Holandia, Urugwaj:)

9

Vamos Argentina w droche po Puchar Msitrzów Świata:)

oby wygrali cały turniej:)

0

@Kgorecki2500
północny zachód:) ale nie zachód
a Anglia nie ma szans:)

0

Carlos Vela - jakaś kontuzja? czy słaba forma bo chyba nie jest powołany do reprezentacji?

2

@Katalonbar
Anglia to nie zachód

Ameryka Płd. w tym roku to bierze:)

0

@P33ck
oby nie Holandia to bierze:)

1

@agaFCB
dokładnie:)

0

@arasz1819
umiejętności mają ale na ostatnich MŚ W 1/8 po karnych z Kolumbia, potem Szwecja w 1/4

a jak przyszlo grac z kimś powaznym to porażka z Chorwacją czy bęcki od Belgii:)

mówię tylko że mają umiejetności ale pokazuja je na razie w meczach z zespołami teoretycznie słabszymi

przychodzą mecze z mocnymi zespołami i wpierdziel albo max remis, rzadko potrafią wygrywac takie mecze

2 ostatnie mecze z Niemcami w LE to remisy,
z Włochami 2 porażki, 1 remis
z Belgią 2 porażki po 2-0, jedna wygrana 2-1

na ME też tak naprawdę grali tylko z jedną potegą Niemcami i tu wygrali 2-0 (wow)

z Holandią też ostatnio bęcki 3-1

podsumowując na pewno zespół mocny ale do najlepszych zawsze czegoś im brakuje


0

@arasz1819
Anglia ma przede wszystkim szczęście w losowaniach, tym razem też mają bardzo łatwą drabinkę, a jak przychodzi grać z kimś poważnym to jak zwykle w czapę dostają

0

@cris2706
Boże ale Ty masz duże problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu pisanego
to jakaś masakra

no tak samochody za 20 koła to są mega fury xD zresztą to nie był tekst o furach tylko o metkowaniu się ludzi i jak to śmiesznie wygląda przy takich zwykłych/słabych autach

kończę dyskusję bo nic nie zrozumiałeś i nic nie zrozumiesz z tego co napisałem i od Twoich komentarzy aż oczy mnie bolą, nigdy nie sądziłem że tak duzo osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem jednak wyprowadziłeś mnie z błędu

0

@cris2706
czytać to ty widzę nie umiesz ze zrozumieniem:) śmieje się z ludzi ubierających się na pokaz - metkowanie, bo to łatwo widać czy ktoś to robi na pokaz a tak na prawdę nie ma kasy, ale widzę nie zrozumiałeś przekazu

oj widzę zabolało cię coś bardzo

bez odbioru

0

@koksik2700
że co?? WFT?

0

@Antimadridista_WR
nie takimi wpisami śmieję się z ludzi co próbują sobie podpić ego metkami, co zresztą często widać w sklepach, na zakupach i tyle

no sorry auta za 20k 20 kilka to są może nie dosłownie złomy ale auta słabe

jak widzę ludzi co narzucają sobie metki od góry do dołu a potem wchodzą do takiego auta lekko już przykurczeni nie tak pewni siebie to mnie śmiech rozwala

wpisem wyśmiewam tylko trend który jest a ty się dopierdzielasz jakbym cię czymś uraził

0

@cris2706 @Antimadridista_WR

a co nie są to złomo wozy za ca. 20 k:) widzę uraziłem Waszą dumę

0

@gmdfk
jakby ktoś miał na wóz to by nim jeździł a nie próbował pseudo pokazać się psudo markowymi ubraniami z neta

0

@pt9
myślałem że spełnienie finansowe jest wtedy jak się dużo zarabia:) ale może jestem w błędzie

zawsze śmieszy mnie gdy widzę kogoś w sklepie oblepionego metkami Armani, TH itp. po czym wychodzi ze sklepu i wsiada do złomo wozu za ca. 20k a obok ktoś normalnie ubrany wchodzi do fajnej odpicowanej nowej bryki ale przy tym nie świecąc napisami jak chodząca reklama

chyba słabo płacą tym ludziom za reklamę:)

1

@priest9999
nawet jeśli możliwy to trzeba być absolutnym debilem aby przez 15 lat żreć szczaw aby kupic auto drogie, gdzie kogoś ewidentnie na to nie stać

0

@pluszek
ale ty nie kumasz ze jak ktoś straci auto to może kolejne kupić jeśli jest pijakcim patolem

więzienie, więzienie i jeszcze raz wiezienie dla takich osób, zabrane prawo jazdy, grzywna, prace społeczne

jeśli sytuacja się powtrórzy i będzie recydywa to więzienei na dłuższy okres 10-15 lat z pracami spolecznymi na siebie aby go nie utrzymywac w więzeieniu za darmo

3

@FabianMrozek minimalna i auto za 200? Niemożliwe chyba ze je trawę od 10 lat:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?