lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
super awans Holandii, Polski i Argentyny:)
teraz jeszcze tylko Hiszpania z 1 miejsca i Brazylia:)
ależ ćwierćfinały mogą być ciekawe dla mnie:)
0
@Bobo25 @ptrx @Kamilos84
nie będę się nad Wami pastwił ale chyba zbyt duży optymizm po zwycięstwie ze słabą Arabia był u Was, na szczęście awansowaliśmy, ale co by było gdyby nie Wojtek 4/5-0?
różnica klas chyba nadto wyraźna miedzy zespołami
teraz czas pokonać żabojadów:) Do boju Polsko:)
0
@Bagsik88
a kto z nimi gra Argentyna czy Polska?:)
0
@ptrx
karny dla Arabii ewidentny, naciągany to był dla nas w meczu z Meksykiem
i to jest fakt Cash nie powinien skończyć meczu
tak udało się nam, ale w meczu z Arabią mecz cały czas był na styku i gdybyśmy grali w 10 kto wie jakby się to skończyło
tak nie straciliśmy bramki do dziś, tylko to nie zasługa dobrej gry obronnej tylko Szczęsnego
ja nie widzę optymizmu w naszej grze po 2 meczach tylko masę szczęścia i wiem że kiedyś to szczęście niestety się od nas odwróci
narka
1
@ptrx
to tylko świadczy że Arabia miała dużo szans w tym meczu a to tylko Arabia
tak karny nasz z Meksykiem był za kapelusza masz rację
co do czerwonej kartki Casha już się nie odniesiesz bo niewygodna prawda?
1
@ptrx
karny z czapy? koleś zdejmij opaskę z oczu
z czapy to dostaliśmy karny z Meksykiem
a w meczu z Arabią po pierwszej połowie powinniśmy grać w 10 po drugiej żółtej Cash za łokieć na twarz i trzeba sobie to jasno powiedzieć, a nie przemazywac obraz
Arabia nie miała żadnej akcji xD dobre koleś jesteś takim fanatykiem że aż szkoda gadać, może obejrz sobie jeszcze raz setki Arabii z tego meczu i co Wojtek wybronił to pogadamy
na ten moment nie mamy o czym
3
@ptrx
ale chyba można nie czuć przywiązania do reprezentacji piłkarskiej?
rodzina to trochę inny temat, chyba za bardzo mylisz pojęcia
0
@ptrx
tak w polskiej Polonii w Ameryce, to by się zgadzało
koleś ochłoń my pokonaliśmy tylko Arabię gdzie i tak mogli nam wpierdzielić w tym meczu gdyby nie Wojtek
0
@jareksk100
prawdodpobnie nie zagra bo taki ci podały tu media
Lisandro -Manu, Romero Tottenham
u nas Benevento, Spezia:) - sorry ale Ty ich znasz ale dla reszty Europy to no name'y są
boki u nas Sampdoria, Aston
u nich -Sevilla, Villarreal
o różnicy w pomocy nie wspomnę
a ofensywa jedynie Lewy i Zieliński, Milik to przeciętny grajek
u nich Messi (PSG), Di Maria (juve), Latauro (Inter), Alvarez (City), Dybala (Roma), correa (atletico)
stary tu nawet nie ma co porówynywać
to że ty znasz milik, świderski, piatek - ale większość Europejczykow/kibiców ich nie kojarzy albo bardzo słabo i to są dla nich no name'y, może Milik trochę mniej bo jest w Juve, ale nie jest t o też tak gorące nazwisko jak te w Argentynie
0
@Faro
Argentyna rozwaliła Meksyk, Polska nie wygrała z Meksykiem
jakieś pytania?
0
@damian16161212
nie wygramy, ale awansujemy dalej
5
@jareksk100
boży ty tak serio znak równości atak?
obrona znak równości:) gdzie im do lisandro martinzez czy romero
sorry przypomnij mi gdzie gra kiwior i glik
dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył:)
0
@masq
kibicowanie Argentynie to kibicowanie jednej z najlepszych reprezentacji na świecie historycznie i obecnie jednej z najlepszych + pięknie grającej
stąd też duzo na świecie kibiców takich reprezentacji jak Brazylia, Niemcy, Argentyna, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia
a Polska w świecie futbolu nie wiele znaczy i nie wiele znaczyła, możemy się oszukiwać, okłamywać ale taka jest prawda, poza tym stylem gry nie zachwyca, skąd wiec ktoś z obcego kraju miałby pomysł aby kibicować Polsce?
2
@Lionel_Messi10
Vamos:)
0
@usztafik @PatrykBarca
nawet mi Was nie żal że jesteście tacy ograniczeni
nara biedaki
0
@Deviler
stary ty tak serio? scenariusz nie możliwy do realizacji USA w 1/4:)
0
KIBICOWANIE
dlaczego nie kibicowanie Polsce nazywane jest odklejeniem i dziwnym czymś, ja wszystko rozumiem, sam osobiście kibicuje Polakom ale tak normalnie w sensie bez wielkich emocji bo są mi obojętni jako piłkarze, bo gramy po prostu kaszne a ja pokochałem piłkę dla piękna grania, ale kibicuje im tylko dlatego bo reprezentują nasz kraj
ale dla piekna grania kibicuje Hiszpanii, Brazylii, Argentynie, Holandii oczywiście z różną intensywnością bo różni piłakrze tam grają w różnych czasach
np. obecną Brazylię lubie zdecydowanie mniej niż tą z lat 1998-2002 gdzie grali Cafu, Ronaldinho, Ronaldo itd.
obecnie - Vinicius, Csameiro, Neymar obrzydzja mi tą reprezentację trochę ale za piekny styl ciągle im kibicuje
to samo Holandia, Argentyna i Hiszpania w róznym natęzneniu im kibicuje ale ogólnie kibicuje
Polsce natomiast kibicuje bo to nasza reprezentacja mimo tego że nasz styl od lat jest kasztanowaty a piłkarzy których jedynie lubiłem jest garstka- Piszczek, Blaszczykowski, Fabiański, Boruc, Klos
a z obecnej jedynie Lewandowski i tyle
rozumiem więc kibicowanie swojemu krajowi ale rozumiem też kibicowanie komuś dla ładnej piłki i nikt nikomu nie powinien nic narzucać
inaczej każdy z nas tu byłby na stronie Wisły, Legii, Lecha czy innego polskiego klubu a nie FC Barcelony- geograficznie jednak większości tu tak odleglej
1
@FCB_dimiC b
każdy kibicuje komu chce, ja nie widze w tym problemu
a ty kibicujesz FC Barcelonie czy jakimś polskim klubom?
ja nigdy nie kibicowałbym za polskim klubem w meczu z Barcelona lub Ajaxem i tyle
życie
pozwól każdemu żyć jak chce, bez wtrącania się w jego życie, a to właśnie typowo polskie niestety
0
@okiemtypera_lucaxx95
ja dziś kibicuje aby Argentyna wygrała ale nie dla Messi, tylko bo lubie tą reprezentacje od czasów Batistuta, Zanetti, Ortega, Crespo itd. ale też aby Polska awansowała po prostu
wiem że Argentynę stać na MŚ jak i zajście daleko, dla nas natomiast 1/8 to będzie już coś, a jakbyśmy tam pokonali Francuzów to byłbym już przeszczęśliwy
1
@arasz1819
i bardzo dobrze oby Holendrzy ich rozgromili:) ale szczerze w meczach na styk nawet takie rzeczy mają znaczenie
0
@arasz1819
nie oglądam o co chodzi?
0
@bartekvisca
ok, spoko tylko że tam jest taka cena to nie znaczy że jest to cena rynkowa:)
to np. jak ktoś ci podaje ceny za jakąś usługę i 5 osób poda ci cenę np. 100-200 PLN a ktoś Ci powie 500 PLN, to znaczy że ten ostatni to jakiś oszołom co szuka frajerów i to nie jest cena rynkowa
przy budowie domów, remontach sporo można znaleźć takich oszustów oderwanych od rzeczywistości
ja ci mogę podać taki przykład:
https://pizzahut.pl/produkt/2-x-duza-pizza-37-99-zl-szt-68005052#z-dostawa
u mnie w okolicy sporo takich przykładów a to sieciówka wiec u Ciebie pewnie też takie ceny
0
@bartekvisca
no to chyba ktoś cię robi w bambuko
u mnie dużo taniej
0
@borys27
to kupuj inny chleb gdzie indziej
prawo popytu i podaży jest w tym wszystkim najmocniejsze
0
@mekston
wg mnie było widać że po 1-0 odpuścili i chcieli wpuścić Meksyk aby się otworzyli i zamknąć mecz, co jest zupełnie logiczne
czy krucho to Twoja opinia, moja jest zupełnie inna
0
@Kgorecki2500
przegramy 0-1/2, ab był taki scenariusz musielibyśmy mieć masę szczęścia
0
@mekston
ale liczy się cały mecz czy jedna polowa?
ogólnie w tym meczu Argentyna zagrali bardzo dobrze i to co założyli osiągnęli
ale po co Argentyna miała wypracowywać sobie okazje po 1-0 jak mieli to co chcieli? oni nie grają aby cię czy widzów zadowolić tylko w tym momencie po skomplikowaniu sobie sytuacji grali o awans
strzelili bramkę, mieli dobry wynik to oddali pilkę Meksykowi aby ten się otworzył ale Meksyk i tak tego nie zrobił
Argentyna akurat od dłuższego czasu dobrze gra w obronie i to nie tylko kwestia tego meczu
w porównaniu np. z nami gdzie na razie więcej bylo szczęścia i Wojtka niż umiejętności w obronie
stąd też sądzę że z nami będą więcej mieli okazji i coś nam strzelą, zresztą nasze ostatnie mecze z dobrymi ekipami jak Belgia i Holandia nie napalają optymizmem
jedynie w Wojtku nadzieja w obronie Częstochowy i nasyzm dniu konia
mimo wszystko jednak sądzę że 0-1/2 przegramy
0
@mekston
a co mieli grać? nie rozumiem Meksyk bronił się w 10, strzelili gola na 1:0 to dali pograć Meksykowi aby kontrować a Meksyk i tak nie mógł nic zrobić z piłką
akurat z Meksykiem zagrali bardzo mądrze i dobrze, tego meczu nie mogli przegrać i wiec też nie szaleli od początku
akurat po korektach Argentyna zagrała bardzo dobrą drugą połowę i zasłużenie wygrała, powiedziałbym że zagrali bardzo turniejowo a że wyglądało to super w obronie to dobrze im wróży
0
@Gall
południowo amerykańskie drużyny pozostawiają niesmak? Ekwador na tych MŚ jak na siebie gra super, Urugwaj solidny ale bez fajerwerków, ale ogólnie Ameryka Płd. nieźle wygląda na MŚ
0
@SeWo77
oki dzięki