lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16
Vamos Argentina:) po MŚ:)
a fakt szkoda tego okresu z lat 50 bo pewnie z 1 MŚ mieliby więcej:)
1
@Mns21
Argentyna Francja
Nie będzie żadnych niespodzianek. Mogą sobie niżej pisać ze Maroko tanio skóry nie sprzeda ale oni stracą bramkę w końcu a wtedy będą bezbronni. To samo Chorwacja wiecznie szczęścia mieć nie będą
0
@DaPidejpi
NO nie jakość w porównaniu z resztą to niebo a ziemia:)
a co do produkcji to ciągle wychodzi coś nowego wartego uwagi ja teraz np. czekam na Bielmo:)
2
@AmigoBlancos
no nie masz racji, występ Maroko to sensacja i tylko dzieki defensywnemu stylowi dotarli tu gdzie dotarli
wymieniłeś 5 nazwisk, gdzie inne kadry maja po 10-15 takich nazwisk, plus tylko hakimi i ziyech to duze nazwiska, reszta średnie
0
MŚ 2022
jak obstawiacie półfinały
Ja Argentyna - Chorwacja 2-0 oraz Francja Maroko 2-0
0
@Marcin199310 @Piorun
Dla mnie łatwy w sensie nie 4/5-0 ale sądzę że będzie 2-0 dla Argentyny po prostu
Chorwacja ma strasznei dużo szczęścia na razie, więcej niż umiejętności
5
@Aragorn33
kolejny panikarz na stronie, tak ja krok temu xD
3
Haha pyszalki odpadły:) jak to mówią angielscy pajace
We are coming home:) tacy pysznie a futbolu reprezentacyjnym prawie nic nie wygrali
I sa za Brazylia Argentyna Urugwaj Niemcy Włochy Francja Hiszpania Portugalia i nawet Holandia:)
4
@AFA90 no to pisza hejterzy od 5 spotan;)
VAMOS Argentyna
0
@barcelonaLM a według mnie łatwy dla Argentyna:)
10
Teraz pokonać Chorwacja i Argentyna w finale:) to powinien być łatwiejszy mecz bo szczęście Chorwatotow się kiedyś skonczy
0
@barcelonaLM
Ja tez lubie Holendrów ale id tego się rzyga chce. Dobrze ze odpadli Szkoda ze Chorwacja awansowała bo to taka sama oilka abtyfutbol
0
@takisobiektos
Strzały 6-14:) To chyba mowi za siebie.
2
@Ronnie1992
Chyba ty jesteś chory. To Chorwacja gra antyfutbol. Buu z nimi
13
Wygral futbol:) wygrała Argentyna:) ten co kibicował Holandii to nie kibic pilki tylko antyfutbolu niestety
0
@Outlook
Lanisek miał takei same w pierwszej więc o czym my rozmawiamy
0
@FcPortoFan1999
pytanie czy zdąży, sądzę że dopiero w okolicach lutego będzie w formie a wtedy może być za późno, ale na MŚ może mu się uda:)
póki co cieszę się formą Kubackiego:) a jeśli nie Kubacki to Lanisek albo Ryoyu chciałbym żeby wygrali PŚ (choć tu na razie się nie zapowiada), ale sądzę że będzie liczył się Granerund też
0
@AduŚ07
raczej tak, on już ma 35 lat
2
@Emhyr
inigo, moukoko, gundogan :) i dla mnie kadra byłaby kompletna
0
@FcPortoFan1999
szczęście:) dobre:) po prostu są w formie i tyle
zauważ że kwalifikacje podobnie wyglądało top10 i wcale ci z 15-20 czołówki PŚ dobrze nie skakali aż tak, więc to nie przypadek
mamy jeszcze drugą serie więc luz
cieszy mam nadzieję zwyżkowa forma Ryoyu:) może za kilka weekendów po Nowym Roku znów będzie w swojej formie
0
@FcPortoFan1999
jakoś Granerund, lanisek jakoś sobie poradzili, zreszta w kwalifikacjach tez podobni skoczkowie byli w top10
2
Kubacki co ma życiową formę,
przed sezonem 5 wygranych turniejów, w tym sezonie już 2, może za chwile bedzie 3
pytanie jak długo jeszcze wytrzyma o spadek formy pewnie nastąpi i na ile to wystarczy
patrząc na wiek to może być jedyna ostatnia szansa na KK, choć wg mnie nigdy na takiego zawodnika nie wyglądał ale ten sezon na razie ma fantastyczny:)
z drugie strony bohaterowie poprzedniego sezonu czy Ryoyu, Gaiger i Lindvik na razie bez formy, choć Japończyk i Niemiec chyba pomału będą się odbudowywali
1
@MesQueUnClub_87
to sprzedałeś auto i nie kupiłeś jeszcze drugiego?
czemu przez komis to robiłeś akurat? w sumie nigdy tego nie robiłem ale jak będę sprzedawał swoje auta to raczej chyba przez otomoto, olx czy inne takie serwisy albo do rodziny puszczę ale przez komis w obcym mieście?
0
@Janiama
pytanie na ile mu starczy ta forma? obecnie ma chyba życiową bo to jednak nie był nigdy zawodnik na KK a teraz taka mega forma:) jest już sporo po 30 więc może to być ostatnia jedyna szansa dla niego, obawiam się jednak że po Nowym Roku będzie zjazd
0
@arsenallondyn0
no jest piękna:) kojarzę ją z jakiegoś filmu o kosmitach:) tytułu nie pamietam, stare kino
0
@michal26
ale to chyba i tak niezły wynik:) zresztą bramki do tej pory nasi zawodnicy byli na 2 miejscu:)
ważne że chociaż teraz Hiszpanie odpoczną przed kolejką ligową:) to jednak plus
0
@Foton
ale tak naprawdę oprócz jednej sytuacji gdzie były chyba 3 groxne strzały po kolej nie mieliśmy już nic w tym meczu
a Francuzi tez kilka akcji zepsuli
sądzę że na Anglię Francuzi się zepną i raczej nie wejdą rozluźnieni
1
@RomanHoffer
może to wynika ze zmęczenia i trybu życia
u mnie konar ciągle płonie i często ale rzadziej niż jak byłe młody więc biorę od pewnego czasu zestaw witamin i jest lepiej:)
0
@michal26
nie rozumiem nie kazdy może na tyle wystawić fakturę, ale ok
a podobnie zarabia znacznei wieksza grupa niż programiści czy przedsiębiorcy
wg mnie troche nierealne - powiedz firmie ze zabierasz im kluczowego pracownika na miesiac? przecież to precesy, odszkodowania itp.
pewnei tak jak mowisz może głównie młodzi, bez rodzin, obowiazków realne
0
@Barca1992
czyli 130 *30 to ca. 4 na ręke, psie pieniądze