4

Czyli jednak sprzedal sie Messi za kasę.
No cóż. Szkoda inaczej go kiedyś oceniałem.
Vamos Barcelona z nim czy bez:)

0

Barcelona Messi

tak z biegu czasu jest ot tak smutna historia że to się nie skończy w Barcelonie że aż głowa mała, jak mogło się tak stać że on gra w tak bezpłciowym klubie jak PSG to aż głowa mała

to powinno być zakończenie kariery jak Iniesta, Xavi itp. itd.

nie będę pisał kto i jak zawinił - bo pewnie obie strony temu winne, ale w świecie futbolu to chyba najbardziej spierdzielone zakończenie jakie każdy kibic piłki mógł sobie wyobrazić

niewyobrażalne wręcz do dziś to jest

2

@Kapitan hawk
Dzieki Tobie jyz wiem kogo ignorować bo się go...zna ba piłce

0

@tomek8756
oj widzę boli Cię bardzo wygrana Argentyny i to że była lepsza:)

Francja w tym meczu miała problem z oddaniem strzału na bramkę do 80 minuty:)

no cóż pierwszy karny słuszny, głupota Otamendiego i tyle

drugi wg mnie nad wyrost, strzał Panu Bogu w okno, zero zagrożenia, naturalnie ułożona ręka przy wyskoku z bliskiej odległości, ale cóż pomogło to widowisku:)

nie zmienia to faktu że mistrzem jest Argentyna:) i to zasłużonym

0

@Ojciec5tkidzieci
super materiał dzięki:)

0

@MESSIah16
pełna zgoda a nawet lekko zmęczenie nie pozwalali Francji dosłownie na nic do tej 80 minuty, kompletny brak zagrożenie, zresztą później też 2 minuty chaosu i wracali znow do grania a w dogrywce grali już jak wcześniej

wydaje mi się że zmiany we Francji dały jej świeżość, Scaloni wg mnie też powinien to zrobić wcześniej dać świeżość w zespole, nowe siły

0

@Zoker
jeszcze jedno
"Mac Allister, Enzo czy Alvarez, a zwłaszcza tych dwóch ostatnich, to zawodnicy, którzy do tej topki dopiero zmierzają.

Wystarczy sobie zrobić łączoną jedenastkę Argentyna-Brazylia, Argentyna-Francja, Argentyna-Portugalia. Ilu zawodników z Argentyny byłoby w takim składzie? 3 lub 4?"

patrząc na kadry to chyba więcej
emiliano martinez, romero, enzo, de paul, macalister, julian alvarez, messi - mi wychodzi 6-7 piłkarzy moze w najgroszym wypadku 5 a to oznacza że te kadry raczej są wyrównane

bez odbioru już teraz, żegnam

1

Komentarz usunięty

0

@michal26
no dlatego to dobrzy piłakrze ale wg mnie nigdy nie będzie TOP bo po prostu zbyt wielu innych lepszych piłakrzy widzę od nich na tej pozycji

ale rozumiem że masz inne zdanie

ja po prostu myśląc o pomocnikach nawet nie wiem czy wymieniając 30-40 najlepszych wymieniłbym tam Amrabat

owszem granie w klubie TOP tez nic nie znaczy patrz Douglas czy Braithwaite u nas:) ale zakładam że to był błąd MATRIXA:)

1

@Zoker ale piszesz że są to piłakrze na lige portugalska czy Europy

no chyba nie masz takiej definicji albo ciągle zmienaiasz, bo najpierw piszesz też że tylko garstka gra w tiopowych klubach w Europie

po czym Ci udowadniam że nie to zmieniasz narrację:)
widzę szukasz argumenty pod tezę która jest obalana ciągle:)

ale jak obrońca ma wziąć ciężar gry na siebie? no proszę

można powiedzieć że też Douglas:)

no tak tylko ci co wymieniłem grają i odgrywali znaczące role w tych zespołach a czy Braithwaite był ważnym ogniwem u nas? nie on nawet nigdy nie powienien tu trafić

a czy Dybala nie był top piłkarzem w juve? paredes nie jest TOPowym pilakrzem? latauro nie jest?

to na co w końcu patrzysz? bo jak na to gdzie graja to nie masz racji, na to jak grają też nie masz racji bo sporo gra po prostu dobrze/TOPowo

a to jak grali na MŚ jest też TOP dla tych mniej znanych piłkarzy jak Enzo czy MacAlister a oni mają czas być jeszcze TOP we wszystkich tych definicjach

1

@michal26
no wg mnie nie, nigdy nie grał w TOP klubie nawet przez chwilę
dobry piłkarz ale są dziesiątki lepszych od niego

1

@Zoker
l. martinez - united, Romero - tottenham, otamendi- benfica (ale grał też w city),
molina (ateltico), de paul (atletico), paredes (psg, juve), di maria (tu nie trzeba pisać - PSG, REAL, juve, manu), messi, latauro (inter), julian alvarez (city), correa (atletico), dybala (juve, roma)

a pewnie enzo, macAllister niedługo zmienią kluby na te TOP- przy jednym mowi się o Liverpool ale my tez pewnie chętnie bysmy go kupili

enzo martinez - na moje tez zmieni klub

jak dla Ciebie oni nie grają w mocnych klubach to OKI nie mam pytań

0

@michal26
Maroko 4 miejsce owszem ale czy kadrowo byś z czystym sercem ich dał w 12-15 najmocniejszych ekip na świecie? no ja w życiu
dla mnie to taki 3 koszyk - jak Meksyk, USA, Senegal, Polska,Dania, Szwajcaria

dużo osób pisało tu o samych kadrach, ale fakt jest że ogólnie na ten moment to 4 zespół świata:)

owszem Hakimi, ZIyech - TOP, ale reszta przed turniejem? Amrabat? ok znam go ale dla mnie zawsze to taki pilakrz jak wielu, el nasyri czy jak sie tam pisze to samo itp itd.

2

Argentyna, Brazylia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Niemcy - to kadrowo obecnie najmocniejsze reprezentacje (kolejność przypadkowa)
2 koszyk - Holandia, Belgia, Urugwaj, Chorwacja, Włochy
każdy subiektywnie może mówić że ci mocniejsi od tamtych itp. itd. ale co do tego kto ma mocne kadry na papierze chyba nie ma wątpliwości

ale jak w ciągu 2 lat wygrywasz CA a potem MŚ pokonujesz Brazylię, Urugwaj 3 razy, Holandię, Chorwację, Francję, Włochy to chyba nie można mieć wątpliwości że się ma TOP-owych piłkarzy, ale widzę niektórzy tutaj ciągle mają:)

0

@michal26
fenomenalny Richarlison - dawno się tak nie usmiałem, to ten sam co ma 0 (słownie zero) bramek w Tottkach:)

1

@Emhyr
no nie nie umniejszajmy piłkarzom Argentyny
romero, lisandro martinez- TOP, enzo, de paul -TOP, di maria, messi, latauro -TOP, emiliano martinez -TOP

do tego otamendi, foyth, macaalister - dla mnie objawienie turnieju, parades, julian alvarez (znakomity turniej), correa, dybala

i do tego Messi

no kurde nie powiedziałbym ze to gorsza kadra od tamtych

4

wtorek 20.12.2022

a niektórych nadal boli że Argentyna MŚ:)

jedne nawet mi wmawiam że Francja była lepsza xD:)

kurde ależ niektórych to boli

0

@MESSIah16
przynajmniej ma co pokazywać:)

0

@tomek8756
bdzury to ty gadasz

popatrz na statystyki strzałów, posiadania piłki, setek

Francuzi to zostali podłaczeni przez błąd Otamendiego na 15 minut bo takto nic nie grali

w dogrywce też nie istnieli poza jedna setką i karnym z kapelusza, Argentyńczycy w tamtym momencie już mieli 3 setki w dogrywce:)

z jakiej paki niby powinno być 3:2 dla Francji? koleś co ty bierzesz?
serio? Argentyna strzeliła 3 bramki a powinna nawet więcej nie wiem skad masz 3:2

oj widzę bolą cię 4 litery a piłki to ty chyba nie potrafisz oglądać

1

@Janiama
Gratulacje:)

2

ARGENTYNA

ludzie lubię powielać że Argentyna nie ma kadry

Romero, Otamedni, Lisandro Martinez - czyli bardzo dobry środek obrony

De Paul, Enzo, paredes - czyli na prawdę dobra, silna pomoc, do tego dla mnie objawienie macalister

atak - julian alvarez, di maria, latauro , angel correa, dybala

i do tego najlepszy rozgrywający na świecie Messi:)

i wreszcie solidny bramkarz a nie ręcznik na bramce

serio oprócz boków obrony gdzie nie są piłkarze z TOP cała reszta to na prawdę jest bardzo dobra lub TOP


0

@okiemtypera_lucaxx95
Barca jak najbardziej tak:)

LM mi obojętne byle nie Byaern lub Real

transfer, PO, ŚPD, młody napastnik

4

@okiemtypera_lucaxx95
1) po pierwsze nazwiska nie grają
2) to czy mają gorsze kadry to subiektywna ocena, wg mnie niekoniecznie
3) po drugie jak ktoś oglądał mundial to widział że oni z kadym meczem grali coraz lepiej i się rozpędzali, a nerowość była tylko jak były chwile nieuwagi i dali rywalowi tlen, ale zarówno w 1/4 czy finale w dogrywkach znów byli bliżej wygranej niż rywal a zabrakło tylko szczęścia, a w karnych byli tak pewni siebie że masakra

0

@tomek8756
Jakby Latuaro wcześniej strzelił którąś z setek to nie miałoby to znaczenia

koniec summarum dobrze bo wygrał zespół lepszy:)

12

@HighestInTheRoom
jakby to wpadło to wygrałyby zespół gorszy

dla dobra piłki lepiej że wygrał zespół lepszy:) zasłużenie

0

@BartqRKO
no to może rzeczywiście nie było ręki

dal mnie to obojętne ale przede wszystkimi zażenowany jestem tym ze nie ma dokładnych powtórek tego tylko jakość pixelowa

0

@BartqRKO
koleś ale do jakiego błędu?:) ani nie wrzucałem ja tego filmiku ani jednoznacznie nie oceniam sytuacji czy była ręka czy głowa:)

piszę tylko że żenada że nie pokazali tego dokładnie na żadnej powtórce, obraz z przodu w 4k spowolniony

tak ciężko ci to ogarnąć że oczekiwałbym takiej powtórki

skoro pojawiła się już wątpliwość w intenecie to może dostaniemy taką pwotórkę

to samo z wybiegnięciem piłakrzy Argentyny przy golu Messiego na 3-2, dopiero teraz są jakieś zdjęcia tego

0

@HighestInTheRoom @BartqRKO
no nie bo żaden Argentyńczyk nie patrzy na Upamecano tylko pilnują pozycji, a to są ułamki sekund, piłka leci w o okollice głowy, ręki

dla mnie fajnei byłoby zobaczyc taką powtórkę w dobrej jakości:) skoro potrafili późneij pokaząć dokładnie zwolniony moment jak mbapee zbiera piłkę i bloku to dziwi mnie że tego nie pokazali:) ja na dzisjsze technologię trochę żenada

0

@BartqRKO
FIFA co zorganizowała turniej w Katarze:) wierzę:)

dla mnie żadne z tych zdjęć nie potwierdza niczego bo nie ma żadnego zbliżenia z przodu na twarz tylko wszystko słabej jakości z różnych perspektyw

nawet dla świętego spokoju FIFA powinna wrzucić takie powtórki wszystko wyjaśniające

0

@HighestInTheRoom
ciągle nie masz powtórki na twarz Upamecano, dla mnie ciężko stwierdzić ciągle
w innej powtórce widać inaczej

jak na dzisiejsze technologię trochę żenada że nie ma takich powtórek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?