0

@talizmo
Nie wierzę bo znam dobrze ten rynek:) połowa rodziny pracuje. Także takie bajki nie dla mnie.
Nara

1

@talizmo
Mam w rodzinie kka osob i nikt tyle nie zarabia także takie bajki to sobie mozesz włożyć:)
Jeden do Belgii wyjechał aby zarabiać 10+.
A standard to jest 4-6k mniej więcej. A przez zachamowanie w gospodarce pewnie do przodu się yo nie ruszy. Nie wprowadzaj wiec dezinformacji.

9

@talizmo
Mam rodzinę w budowlance i niezle farmazony piszesz:)

0

@MesQueUnClub96
tak nadal tak uważam że nie ma żadnych szans

0

Real uczciwie to wygral czy znow ich sędziowie przepchnęli ? Bo przy karnym eidze niezke przepychanki

1

@Deviler
Ale to mówimy o literze orawa czy widzimisię.
Prawo mowi ze moze wiec zagra i powinien a skowyt Espanyolu to miod na moje uszy

1

@Azacca
Ja miałem jeden dzień 37,8:) słownie jeden dzień.
Wole tak niż wyglądać jak debil z maseczka na buzi. W domu tez nosisz?

0

@Emhyr
Nie skumakes sarkazmu z tym kraft i fettner xD

0

@Emhyr
I dlatego PS po 30 zdobył tylko Małysz i Stoch.
I sprawdzałem tych Austriaków.
Rzeczywiście młodych wprowadził z sukcesami:) Kraft i Fettner:) reszta z przebłyskami poziom 2 10 PS. A z młodych to raczej Norwegowie i Słoweńcy słynną:) ja tylko powiem jedno zdanie ze mężczyzn poznaje się po tym jak kończą wiec z oceną poczekam.

4

@panderski99
Najbardziej prestiżowe to sa MŚ a nie LM. Co Ty w ogóle piszesz

0

@Emhyr
Ale Kubacki mial juz taka serie ze tak skakał wcześniej. Rozumiem że przez tyle lat nikt go techniki nie nauczył:) dopiero Austriak to zobaczyl. Oj fantazjujesz. Ja za długo oglądam skoki aby wiezyc w takie rzeczy. Nie orzy zawodnikach co mają 32 i 35 lat:)

0

@Emhyr
Jest forma nie będzie trwała wiecznie. Poza tym Żyła i Kubacki miewali juz takie sezony gdzie bylo kolo 5 miejsca w generalce. Myslisz ze Thurbichler to cudotwórca? To niby czemu nie trenuje swojej reprezentacjii?
Tak samo jak Kubacki mial juz serie 10 konkursów na podium w życiu.
Z Horngacherem tez rozpoczęli świetnie.

Zobaczymy ja uważam że osiagnie zyciowy sukces w tym sezonie ale nie wiem czy wystarczy na PS. Choc to pewnie ostatnia szansa w karierze. On ma juz 32 lata a Żyła 35:) także tego.

0

@Emhyr a zapisuj sobie co chcesz.
Mogę nie mieć racji. Ja przynajmniej nie pajacuje i nie wyśmiewamy się z innych opinii.
A jak Dawid by wygral to tylko dobrze.
Ale za długo juz oglądam skoki aby brać to za pewnik patrząc tez na umiejętności skoczków.
A skoki oglądam jeszcze przed Małyszem jak byli Dieter Thoma itp. Ty pewnie nie wiesz nawet kto to jest.
A Dawid na razie forma życia ale tez ma szczęście ze Ryoyu czy Geiger dotychczas bez formy ale u Granelunda juz ona jest.

0

@Emhyr
A TCS ma prawie 20 straty. Oj widze kolejny co lubi wyśmienicie jak ktoś ma inne zdanie niz on.
I 100 coś na Lanziskiem. Tylko on raczej jak Kubacki to nie jest typ skoczka na PS.
Dlatego właśnie bo to nie są skoczkowie na PŚ. Kubacki ma obecnie formę życia ale wątpię aby utrzymał ja do końca sezonu. A czy 194 pkt to dużo jak zostało ole 20 zawodów do końca sezonu? Wątpię. 3 takie zawody jak dzis i ze 194 zostaje ci 74 pkt.
Oby mu się udało ale szczerze w to wątpię albo bedzie na styku

0

Jak zepsuć po świetnym sezonie sytuacje.

Czy zmienilibyście trenera gdyby Barcelona po świetnym sezonie zdobyła Mistrzostwo Hiszpanii i Lige Europy:)?
No raczej nie.
A Japończycy po sezonie gdzie Kobayashi znow wygral KK i złoto i srebro olymoijskie zmienili trenera.

Teraz nie dość że on w katastrofalnej formie to reszta wręcz w tragicznej.

Po co psuć coś dobrego.

0

@kamilop
Pytanie po co Japończycy zmieniali trenera po takim sezonie? Dlamnie niezrozumiała decyzja

1

@Emhyr
Oj nie spuchnie. Prędzej Kubacki bedzie pomału tracił formę

0

@Cule1234 .wg mnie wygra TCS w tym roku.

0

@Bogan
Ale co to ma znaczenie za ile przyszedł. Wartość rynkowa to coś koło 30-35 a oferta 15 tylko się ośmieszają

0

@Criss18Barca
Jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

@Khajio
Al co zrobiło podobnie swastyki inne kluby miały w herbie:) wolne żarty to faszysci a jakktos im kibicuje to chyba niesoelna rozumu jest

1

@okiemtypera_lucaxx95
to dobrze, ważne żeby lubić co się robi:)

pozdro

0

@Pedri16Future
Francuzi to chyba powtarzaliby do skutku:)

1

@okiemtypera_lucaxx95
czyli chyba około 5 tys. na ręke ci wychodzi co miesiąc?

praca chyba przyjemna? nie wiem ale ja jakoś zawsze lubiłem jeździć koleją zwłaszcza o poranku gdy widać budzące się miasto do życia:)

0

@DaPidejpi
koleś to ile byś chciał za taką pracę zarabiać?

lekko powyżej średniej krajowej i pewnie powyżej mediany lekko

każdy robi to co lubi i zarabia ile mu odpowiada


11

@AllBundy
Nie. To świetny obrońca

0

Transfery 2023

Ogólnie licze tylko na 3 transfery
PO, Kante, Moukoko i może środkowy pomocnik jeśli Kessie się nie sprawdzi i odejdzie

Ale przede wszystkim my musimy wreszcie zacząć pożądanie sprzedawać.
Jeśli Xavi nie widzi Depaya a Newcastle chce dać 20 mln to trzeba go przekonać i sprzedać. Nie możemy się już bawić w czekanie i odchodzenie za darmo.
Oby się to poprawiło

0

Barcelona -espantyol

Ter Stegen
S. Roberto - Kounde- Christensen- Balde

Gavi -Frankie- Pedri

Raphinha- Ferran- Fati

chyba tak bym widział pierwszą jedenastkę na mecz z Espanyol

a WY?

3

@hefaj6
trzymajcie się ode mnie na pewno pójdzie kasa na wsparcie
urodziłem się dokładnie tego samego dnia 35 lat wcześniej

zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was wszystkich

0

@kamyk_23
lata 70 Wisła, to Ty chyba już sporo wiosen masz
i tak z rodziną się przeprowadziłeś całą?

chodzisz na NBA, NHL, NFL?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?