lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deathwing112
podobno wg kogo?
bo na razie albo płacą, albo Carrasco albo nie ma deal'u
4
Raphinha
może jeszcze nie spełnił w 100% oczekiwań, ale ja na ten moment go nie skreślam
trochę zagubił drybling ale piłki podcinki piękne w pole karne nadal potrafi dogrywać, np. vide do Pedriego piękne podanie z Betisem i kilka takich już piłek potrafił zagrać z głębi a la Messi w tym sezonie
ja bym go zostawił jako zmiennika Dembele bo to zapewnia nam stabilność na tym prawym skrzydle szczególnie że kasa potrzebna na inne miejsce pozycje w zespole - prawa obrona, środek pomocy
0
@Peciak
mam podobne przemyślenie i też kompletnie nie zgadzam się z @JarekS
". Po co na siłę robi Xavi z niego lewego napastnika jeśli w tym sezonie każdy z 5 goli jakie zdobył w tym sezonie nie były z pozycji lewego napastnika." - zanim taką nie prawdę napiszesz może to zweryfikuj wcześniej - vide mecz z Victoria Pilzno
Ferran oczywiście ma świetne wyjście do piłki ale on głównie grywa na LS i na 9 więc chyba to nie powinno być problemem dla niego skoro wielu graczy potrafi tak grać
na PS nie pogra bo jest 2 lepszych graczy tam i obaj muszą zostać jeśli chcemy myśleć o jakichkolwiek sukcesach
a co do Fatiego ja na niego jeszcze liczę, ale po tych kontuzjach jest coś nie tak z nim, ciągle ma jeszcze to odpowiednie ustawianie się na boisku (pilka go szuka) ale jego dynamika i przebojowość jakby trochę zaniknęłuy
mam tylko nadzieję że nie skończy jak Krkić, który też miał wejscie smoka a póxniej bylo już tylko coraz gorzej
6
@shahman
dla mnie pierwszy strój najlepszy:) piękna dziewczyna
0
@FCB_dimiC
18 cali 160
16 cali 120
I przechowywanie jednej pary 80:)
Także ja od kwietnia mniejsza para zimowe bo i tak robię tym drugim ca 1 000 km rocznie:)
0
@FCB24
czerwona? zwykły wślizg nawet nie wiem czy zawsze byłaby tam żółta
0
@shahman
kompletnie zabrał mu ochotę do grania:) pięknie Araujo zagrał
0
@Kamiloza91
fajny piesek mimo wszystko:) ja nie jestem zwolennikiem ras:)
dla mnie pies to pies z rasą bez rasy:) ważne aby był przyjacielem
0
@Bobo25
tak
a co jakby potrącił te osoby na przejściu i by umarły?
to co zamiatamy pod dywan, nie ma sprawy bo jakiś cwaniak nie chce wydać kolegi?
albo może bierzmy wszyscy jak leci samochody z firmy bez dokumentów i rozjeżdżajmy kogo się podoba - w końcu wolno nie!!!
i tak nas nie złapią bo nikt nie poda kto prowadził
a to co mówisz to nie komuna tylko zwykła odpowiedzialność
i wg mnie skoro ktoś utrudnia śledztwo nawet w takiej sprawie to powinien za to odpowiedzieć karą
@gall tak jak podkreślił albo logowania albo odpowiedzialny właściciel skoro nei chce podać nazwiska kierującego
prosta zasada twoje auto to wiesz kto nim prowadzi, nawet w prywatnej firmie
cały czas podkreślam co byś zrobił jakby nic coś się stalo i ktoś umarł?
tez byś umywał ręce?
ale owszem jest takie coś w prawie jak współodpowiedzialność/współudział
albo może
0
@Kamiloza91
słodziak:) jakaś rasa czy po prostu bez rasy:) pytam bo bardzo fajny piesek się wydaje
0
@clyde
bez przesady, bo co bo tamci powiedzili że nic nie dadza i nei zapłacą?
no to pewnie powiemy im do widzenia
wg mnie albo wymiana albo nici z tego deal'u
9
@Kondziubarca
no to niech spier....
a szczerze życzę temu podklubowi miejsca poza TOP4
0
@FCB24
nie po to aby zjaac 2 meijsce w lidze:) gdzie w połowie seoznu byliśmy na który mmeisjcu 8-9?
i to bylo pewne 2 miejsce
więc tak wrócilismy bo moglismy wygrac nawet z takim Realem
0
@Kidd
i chcą betonowego u nas Kessiego
wg mnie Brozović się obroni a w ataku Carrasco się przyda
sądzę że z porządnych transferów latem będzie tylko Inigo Martinez, Moukoko oraz prawy obrońca
nie liczyłbym na pomocnika klasowego w przyszłe lato
poza tym wg mnie jak to bede krótkiego kontrakty z opcja wydłużenia np. to dla mnie ok
tak mamy teraz z Bellerin i Alonso i wiadomo że po roku można ich już pożegnać
6
@Bobo25
ukarać właściciela punktami karnymi, zabraniem prawo jazdy i więzieniem
może wtedy ludziom by to przemówiło do rozumu
wymijanie samochodu na przejściu na pieszych przy przekroczeniu podwójnej ciągłej, gdzie są tylko 2 pasy powinno być traktowane jako próba zabójstwa, a ukrywanie kierującego jako współudział
tak to powinno wyglądać
0
@Tridente2015
no nie do końca bo mimo wszystko wyciągnęliśmy się i zajęliśmy 2 miejsce w lidze
z tego co było na początku sezonu to był powrót
0
@Kidd
wg mnie i Depay i Kessie nic wielkiego w Barcelonie nie zrobią
więc ryzyko nie jest żadne a możemy tylko na tym zyskać
0
@P33ck
Barcelona oczywiście to piorytet:) my akurat kadrę mamy już dobrą:)
Napoli - może nie najlepsza kadra ale jednak w lidze TOP, więc musi być całkiem sensowna, oby tylko Spalleti to dowiózł:)
Arsenal to dla mnie szok, cały czas bo mimo wszystko kadra zdecydowanei nie powala oprócz kilku perełek to są też duże braki
jedynie w Niemczech chyba znów nuda
też Kielce:)
0
@Kidd
nie przesadzaj, aż tak xle oceniasz Carassco i Brozovic?
1
@P33ck
popieram:)
a we Francji OM:) to byłby piekny sezon i jeszcze jakby Barcelona zaszła daleko w LE a LM wygrał ktoś nieoczywisty - jakaś niespodzianka:)
ck w nicku to od Kielc?
1
@Herato
czy ja wiem zespół który nigdy nic nie osiągnął w LM, taki trochę Tottenham
to nie ta marka co Milan czy United których na prawdę brakowało
ale piłkę grają fajną i mimo wszystko wolę ich widzieć w LM niż Tottenham czy Chelsea
0
@Survier
po tym co pokazał Bellerin ani jedne ani drugi nie powinien tu grać
na szczęście obu pewnie za chwilę nie będzie
0
PH 1/8 finału
zrobiłbym rotacje ale chyba aż tak bym nie przesadzał jak się piszę
Pena
S. Roberto- Garcia- Christensen- Alba
Kessie-De jong
Raphinha- Pablo Torre- Fati
Lewandowski
z chęcią zobaczyłbym taki skład
a chyba dosyć mam na razie oglądania Alonso i Bellerin nawet w takim meczu
jeszcze Ferrana w drugiej połowie na pewno bym wpuścił i kogoś z Barcy B dał pograć
0
@Bobo25 widziałem tylko obszerny skrót bo moje zdrowie nie wytrzymuje takich nerwów już:) niby człowiek obojętnieje ale gdzie tam:) to może wynikalo to z tego że był bardziej kryty a przez to reszta miała więcej swobody? albo taki mecz po prostu co też cieszy że pociagnąć grę mogli i gavi i pedri czy reszta
0
@AllBundy
Brozovic- De jong np w takiej opcji jak w ostatnim meczu
0
@ChampionLW
no ciężko powiedzieć, demebele w BVB mało kontuzji potem u nas co chwila kontuzje, teraz od roku spokój
nie ma reguły, a jeśli nie ma historii kontuzji dużej to bym się tym nie martwił
0
@ChampionLW kontuzje ma w tym seoznie to jak ma grać? ale czy jest jakoś specjalnie kontuzjogenny? chyba nie
2
Brozović - czemu dla większości to dziadek?
czy pomocnicy nie mogą grać spokojnie do 34-35 roku zycia
wg mnie solidny piłkarz i chyba lepiej pasujący do nas niż Kessie
wg mnie bedzie to duże wzmocnienie pomocy i wiek jeszcze OK
0
@Kamiloza91
na razie było 13 z 32, wiec nawet polowy nie ma
nie wliczają się
1
@speed1
prawo obrońca, Inigo Martinez, Moukoko i środkowy pomocnik defensywny to mus na lato - to fakt potrzeba wzmocnić kadrę
ale fakt jest też taki że jak prowadzisz 3:0 i jest końcówka meczu to już nie cisniesz bo na tym etapie sezonu nie ma takiej potrzeby
nie do końca winił bym tu zmienników, choć aby walczyć o najwyższe cele w Europie fakt trzeba kadrę wzmocnić