0

@Deathwing112
podobno wg kogo?
bo na razie albo płacą, albo Carrasco albo nie ma deal'u

4

Raphinha

może jeszcze nie spełnił w 100% oczekiwań, ale ja na ten moment go nie skreślam

trochę zagubił drybling ale piłki podcinki piękne w pole karne nadal potrafi dogrywać, np. vide do Pedriego piękne podanie z Betisem i kilka takich już piłek potrafił zagrać z głębi a la Messi w tym sezonie

ja bym go zostawił jako zmiennika Dembele bo to zapewnia nam stabilność na tym prawym skrzydle szczególnie że kasa potrzebna na inne miejsce pozycje w zespole - prawa obrona, środek pomocy

0

@Peciak
mam podobne przemyślenie i też kompletnie nie zgadzam się z @JarekS
". Po co na siłę robi Xavi z niego lewego napastnika jeśli w tym sezonie każdy z 5 goli jakie zdobył w tym sezonie nie były z pozycji lewego napastnika." - zanim taką nie prawdę napiszesz może to zweryfikuj wcześniej - vide mecz z Victoria Pilzno

Ferran oczywiście ma świetne wyjście do piłki ale on głównie grywa na LS i na 9 więc chyba to nie powinno być problemem dla niego skoro wielu graczy potrafi tak grać

na PS nie pogra bo jest 2 lepszych graczy tam i obaj muszą zostać jeśli chcemy myśleć o jakichkolwiek sukcesach

a co do Fatiego ja na niego jeszcze liczę, ale po tych kontuzjach jest coś nie tak z nim, ciągle ma jeszcze to odpowiednie ustawianie się na boisku (pilka go szuka) ale jego dynamika i przebojowość jakby trochę zaniknęłuy

mam tylko nadzieję że nie skończy jak Krkić, który też miał wejscie smoka a póxniej bylo już tylko coraz gorzej

6

@shahman
dla mnie pierwszy strój najlepszy:) piękna dziewczyna

0

@FCB_dimiC
18 cali 160
16 cali 120
I przechowywanie jednej pary 80:)
Także ja od kwietnia mniejsza para zimowe bo i tak robię tym drugim ca 1 000 km rocznie:)

0

@FCB24
czerwona? zwykły wślizg nawet nie wiem czy zawsze byłaby tam żółta

0

@shahman
kompletnie zabrał mu ochotę do grania:) pięknie Araujo zagrał

0

@Kamiloza91
fajny piesek mimo wszystko:) ja nie jestem zwolennikiem ras:)
dla mnie pies to pies z rasą bez rasy:) ważne aby był przyjacielem

0

@Bobo25
tak

a co jakby potrącił te osoby na przejściu i by umarły?

to co zamiatamy pod dywan, nie ma sprawy bo jakiś cwaniak nie chce wydać kolegi?

albo może bierzmy wszyscy jak leci samochody z firmy bez dokumentów i rozjeżdżajmy kogo się podoba - w końcu wolno nie!!!
i tak nas nie złapią bo nikt nie poda kto prowadził

a to co mówisz to nie komuna tylko zwykła odpowiedzialność
i wg mnie skoro ktoś utrudnia śledztwo nawet w takiej sprawie to powinien za to odpowiedzieć karą

@gall tak jak podkreślił albo logowania albo odpowiedzialny właściciel skoro nei chce podać nazwiska kierującego

prosta zasada twoje auto to wiesz kto nim prowadzi, nawet w prywatnej firmie

cały czas podkreślam co byś zrobił jakby nic coś się stalo i ktoś umarł?

tez byś umywał ręce?

ale owszem jest takie coś w prawie jak współodpowiedzialność/współudział

albo może

0

@Kamiloza91
słodziak:) jakaś rasa czy po prostu bez rasy:) pytam bo bardzo fajny piesek się wydaje

0

@clyde
bez przesady, bo co bo tamci powiedzili że nic nie dadza i nei zapłacą?

no to pewnie powiemy im do widzenia

wg mnie albo wymiana albo nici z tego deal'u

9

@Kondziubarca
no to niech spier....

a szczerze życzę temu podklubowi miejsca poza TOP4

0

@FCB24
nie po to aby zjaac 2 meijsce w lidze:) gdzie w połowie seoznu byliśmy na który mmeisjcu 8-9?
i to bylo pewne 2 miejsce
więc tak wrócilismy bo moglismy wygrac nawet z takim Realem

0

@Kidd
i chcą betonowego u nas Kessiego

wg mnie Brozović się obroni a w ataku Carrasco się przyda

sądzę że z porządnych transferów latem będzie tylko Inigo Martinez, Moukoko oraz prawy obrońca

nie liczyłbym na pomocnika klasowego w przyszłe lato

poza tym wg mnie jak to bede krótkiego kontrakty z opcja wydłużenia np. to dla mnie ok

tak mamy teraz z Bellerin i Alonso i wiadomo że po roku można ich już pożegnać

6

@Bobo25
ukarać właściciela punktami karnymi, zabraniem prawo jazdy i więzieniem

może wtedy ludziom by to przemówiło do rozumu

wymijanie samochodu na przejściu na pieszych przy przekroczeniu podwójnej ciągłej, gdzie są tylko 2 pasy powinno być traktowane jako próba zabójstwa, a ukrywanie kierującego jako współudział

tak to powinno wyglądać

0

@Tridente2015
no nie do końca bo mimo wszystko wyciągnęliśmy się i zajęliśmy 2 miejsce w lidze
z tego co było na początku sezonu to był powrót

0

@Kidd
wg mnie i Depay i Kessie nic wielkiego w Barcelonie nie zrobią

więc ryzyko nie jest żadne a możemy tylko na tym zyskać

0

@P33ck
Barcelona oczywiście to piorytet:) my akurat kadrę mamy już dobrą:)
Napoli - może nie najlepsza kadra ale jednak w lidze TOP, więc musi być całkiem sensowna, oby tylko Spalleti to dowiózł:)

Arsenal to dla mnie szok, cały czas bo mimo wszystko kadra zdecydowanei nie powala oprócz kilku perełek to są też duże braki

jedynie w Niemczech chyba znów nuda
też Kielce:)

0

@Kidd
nie przesadzaj, aż tak xle oceniasz Carassco i Brozovic?

1

@P33ck
popieram:)

a we Francji OM:) to byłby piekny sezon i jeszcze jakby Barcelona zaszła daleko w LE a LM wygrał ktoś nieoczywisty - jakaś niespodzianka:)

ck w nicku to od Kielc?

1

@Herato
czy ja wiem zespół który nigdy nic nie osiągnął w LM, taki trochę Tottenham

to nie ta marka co Milan czy United których na prawdę brakowało

ale piłkę grają fajną i mimo wszystko wolę ich widzieć w LM niż Tottenham czy Chelsea

0

@Survier
po tym co pokazał Bellerin ani jedne ani drugi nie powinien tu grać

na szczęście obu pewnie za chwilę nie będzie

0

PH 1/8 finału

zrobiłbym rotacje ale chyba aż tak bym nie przesadzał jak się piszę

Pena

S. Roberto- Garcia- Christensen- Alba
Kessie-De jong
Raphinha- Pablo Torre- Fati
Lewandowski


z chęcią zobaczyłbym taki skład

a chyba dosyć mam na razie oglądania Alonso i Bellerin nawet w takim meczu

jeszcze Ferrana w drugiej połowie na pewno bym wpuścił i kogoś z Barcy B dał pograć

0

@Bobo25 widziałem tylko obszerny skrót bo moje zdrowie nie wytrzymuje takich nerwów już:) niby człowiek obojętnieje ale gdzie tam:) to może wynikalo to z tego że był bardziej kryty a przez to reszta miała więcej swobody? albo taki mecz po prostu co też cieszy że pociagnąć grę mogli i gavi i pedri czy reszta

0

@AllBundy
Brozovic- De jong np w takiej opcji jak w ostatnim meczu

0

@ChampionLW
no ciężko powiedzieć, demebele w BVB mało kontuzji potem u nas co chwila kontuzje, teraz od roku spokój

nie ma reguły, a jeśli nie ma historii kontuzji dużej to bym się tym nie martwił

0

@ChampionLW kontuzje ma w tym seoznie to jak ma grać? ale czy jest jakoś specjalnie kontuzjogenny? chyba nie

2

Brozović - czemu dla większości to dziadek?

czy pomocnicy nie mogą grać spokojnie do 34-35 roku zycia

wg mnie solidny piłkarz i chyba lepiej pasujący do nas niż Kessie

wg mnie bedzie to duże wzmocnienie pomocy i wiek jeszcze OK

0

@Kamiloza91
na razie było 13 z 32, wiec nawet polowy nie ma

nie wliczają się

1

@speed1
prawo obrońca, Inigo Martinez, Moukoko i środkowy pomocnik defensywny to mus na lato - to fakt potrzeba wzmocnić kadrę

ale fakt jest też taki że jak prowadzisz 3:0 i jest końcówka meczu to już nie cisniesz bo na tym etapie sezonu nie ma takiej potrzeby

nie do końca winił bym tu zmienników, choć aby walczyć o najwyższe cele w Europie fakt trzeba kadrę wzmocnić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?