0

@LukaszFan
Tak byl

0

@P33ck
Nie kumam o co chodzi?

0

Widzialem jakos tabele ktos wrzucil z ninus 15 punktami Juventus o co chodzi?

0

@Kidd
ale Schlirezauer już się zapisał w historii:) to jedne z największych w historii, m.in ze względu na ten rekord i to co osiągnął czy w PŚ, MŚ czy IO

w pewien sposób więc zdominował skoki i jak dziś zapytasz o najlepszych w histoii tej dyscypliny to wymienisz

Nykenen, Ahonen, Małysz, Stoch, Schlirezauer, Morgernstern, Goldberger, Ammann i właśnie Ryoyu

każdy ze względu na coś innego, ale nie zgodzę się że Gregor nie zdominował, bo w swoim czasie zdominował i rekord ma:) tego nikt mu nie odbierze na razie

a to że nie ma jednego dwóch dominatorów jak biathlonie to chyba dobrze gdzie byl Bjoerndalen i Poiree później

a co GREGORA

KK - 2 zwycięstwa, 3 x 2 miejsce
mKK - 3 zwycięstwa, 2 miejsce, 3 miejsce
IO- 2 brązowe medale - tu brak złota
TCS - 2 zwycięstwa
MŚ - 1 zwycięstwo, 3 srebra

na pewno to najlepszy lotnik w historii i ma najwiecej zwycięśtw w konkurasach PŚ

2

@Kondziubarca
też tak uważam, mam wrażenie że w tym sezonie wygra jeszcze kilka konkursów, może na MŚ jakiś dobry wynik zaliczy (licze na złoty medal)
a w kolejnym znów powalczy o KK

tak to trochę wygląda sukces, siesta, potem sukces, znów siesta i pewnie znów ambicja poniesie go wysoko:)

to jeden z tych co ma po prostu talent do tego jak ci najwięksi

2

ciekawy artykuł o tym skąd problemy Ryoyu w tym sezonie

https://www.sport.pl/skoki/7,65074,29376556,sensacja-pogrozil-palcem-tym-ktorzy-juz-go-skreslili-wielki.html

mało treningów i jeden z gorszych sprzętów w stawce

talent to jednak jest niesamowity:) oby z sukcesami w dalszej części sezonu

0

@AmigoBlancos
niby tak trudny i nie trudny:) czasami punkty traci się teoretycznie na tych łatwych rywalach, mimo wszystko wg mnie Real pogubi punkty w tym maratonie

0

@Coutinho007
przecież dobrze skoczył, 4 wynik, Ryoyu był poza zasiegiem w drugiej serii

1

@JimMorrisonFCB
raczej nie, choć nie takei historie się działy to jednka wątpię

choć według mnie Dawid zlapie w drugiej części sezonu zadyszkę, pytanie czy dociągnie do końca to pierwsze meisjce

0

@Essos
ja tam wolę jak mistrzowie tworzą historię a Ryoyu jest jednym z największych w historii tej dyscypliny i może tylko poprawiać wyniki i po prostu go lubię:)

0

@MesQueUnClub96

haha, mówisz tak o najlepszym zawodniku ostatnich lat:) dobre

w tym roku może nie ale ważne aby wygrywał jak najwięcej konkursów Ryoyu i miał formę na MŚ:)

1

@VegetaPolska
nie zyebal

skoczył bardzo dobrze, po prostu Ryoyu był poza zasięgiem

1

jest jest jest Ryoyu wygrał:) 28 zwycięstwo w karierze:) super mistrzu:)
Brawo dla Dawida:)

1

Ryoyu:) Ryoyu:)

0

@Dzemik55
bardzo mało
ca. 2400-2800 na 4 osobową rodzine wydajde na jedzie odpowiedz sobei wiec na pytanie

czy się da? ciężko? wydaje mi się że 450-500 PLN to minimum

0

PUCHAR KRÓLA

dziś losowanie? ktoś wie o której

czy już będzie losowana drabinka do finału? czy potem kolejne losowanie? ktoś wie

0

@lukas992
był 51, w 50 wg mnie na pewno będzie w którymś z konkursów ale o 30 bedzie ciężko

2

Ryoyu Kobayashi drugi po pierwszej serii:)

dawno nic mnie tak nie radowało w skokach jak tryumfy jego i wcześniej Stocha:)

oby to oznaczało powrót wielkiego mistrza

0

@Criss18Barca
a Ryoyu drugi:) oby to oznaczało powrót wielkiego mistrza:)

0

@J4no
Tez jestem ciekaw

0

@Kengo
o kurde nawet nie wiedziałem, niezle staty:)

0

@gaucho104
ale dotarliśmny do 1/4 LE,czyli jednak nie wsyscy nas wyjasnaiaj jak twierdzisz

1-1 i 2-3 - no rzeczywiście porzadnie:)

popełniasz kardynalny błąd jeśli chodzi o zarzadzanie zespołem - samą młodzieżą nic nie osiągniesz, a oni szukają kogo mogą

patrz vide przykład Ajaxu sprzed kilku lat, dopiero jak połączyli młodzież z doświadczeniem to zaczęli coś osiągać

na 9 akurat preferują młodego ale na DPS doświadczonego co jest zrozumiałe

anid Rodri ani Veratti - są nie do wyjęcia, więc nie wiem kogo ty oczekujeszdo pomocy

2

@gaucho104
Ter stegen
Kounde-Araujo- Christensen-Balde
de jong-busi
demebele-pedri-gavi
lewy

gdzie tu masz tych starych graczy w pierwszym zespole, do tego często pierwsi wchodzą Raphina, Fati

pomocnik potrzebny za busi bo on jest już blisko końca - ale potrzebny doświadczony pomocnik i takiego szukają

szukają młodej 9 bo takiej nam brakuje, szukają PO bo takiego nam brakuje

a za 2-3 sezony tak naprawde bedziesz miał tylko do poszukania kogoś za Busi i Lewy a reszta kadry idealnie dojrzeje:)

jest już SPH, jesteśmy pierwsi w lidze:) a to już chyba coś:) wiec jest szansa na kolejne puchary w tym sezonie

a w Europie nas wyjaśniają? - LM w tym sezonie to porażka ale też trzeba popatrzeć na kontekst i w Monachium i Mediolanie zostaliśmy okradzeni z LM właśnie
a w LE jakoś w zeszły msezonei sobie radzilismy i wyjśniliśmy Napoli - a tak tu wielu wieszczylo wtedy że nas wyjaśnią, a w tym roku mamy tylko lepszy zespół

w lato poszukają pewnei mloda 9, młody prawy obrońca i doświadczony pomocnik - wg mnie dobrze to budują

0

@gaucho104
ale tym że siaganiem dziadków nie naprawimy finansow się mylisz

po pierwsze transfery za free
po drugie - mogą przyczynić się do zdobycia trofeów - a to po pierwsze kasa od UEFA, dni meczowe, nowi sponsorzy, większa pula w gaży z TV

grając w pomocy pedri-gavi-pablo torre - gwarantuje że nic w tym sezonie bysmy nie wygrali, bo potrzebny jest balans i doświadczenie


0

@gaucho104
Balde 1062 minuty w lidze- najwiecej z lewych obrońców - nawjwazneijszych meczach gra on, ciężko nie nazwać go trzonem zespołu

Fati to taki 12-13 zawodnik zespołu

ale to jaki mamy skład i jakich zawodników chcemy zakontraktować się łączy

araujo, kounde, balde, gavi, pedri - to są młodzi piłkarze
de jong, demeble, ter stegen - w najelpszym wieku
busi, lewy- już starsi

my młodych już mamy trzeba zawodników doświadczonych, aby zespół był zbalansowany - to jest słowo klucz

Gunndogan jest mlodszy niż Busi a jak w pomocy są tak mlodzi zawodnicy to raczej nie bedą szukać kolejnego młodego


0

@P33ck
6,5; a jak będzie dalej tak grał to 7-8:) liczby ma, wkład w grę duży, odkąd jest dobrze prowadzony to jest bardzo dobry piłakrz:)

1

@gaucho104
trzon zespołu - Kounde, Araujo, Balde, De Jog, Pedri, Gavi, Dembele, Fati
+ trochę dalej w hierarchii ale ciągle grający Ferran, Garcia

jesli do tego dodasz doświadczonych zawodników jak Ter stegen, Lewy, Raphinha (choć on w sumie w idealnym wieku do grania), Busi czy jakby przyszedł Gundogan to najlepsza mieszanka

samymi młodymi nic nie wygramy a mamy ich już sporo w zespole

fajnei byloby kupić pomocnika 26 letniego ale o takim profilu jak Busi jest tylko Rodri i nie do wyjęcia jest dla nas, tak samo jak Veratti

więc innych lepszych opcji nie mamy

2

@Janiama
mam podobne odczucia

sądzę że będzie tak jak z Napoli rok temu

też nas mieli zjeść i wypluć a jak się skończyło to każdy wie

0

@Barca_bwo
realne to też jest, już nie przesadzajmy

0

@mekston
jasne ale jakieś preferencje można mieć:) wg mnie z tymi zespołami byłoby najłatwiej w teorii
albo osasuna u siebie, bo u nich to zawsze ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?