0

@escarabajo
Wstyd bo narzekają tylko ciagle i nie wierzą w zespół. A oczekują mrntaka zwycięzcy od piłkarzy. A sami jak się zachowują.
To samo bylo przed meczem z Napoli rok temu. Dla mnie to zenada.
Jak zwyciężasz 1-0 x razy to nie przypadek:)

1

Duzo obecnych kibiców tu na stronie to gorsze przygrywa mentalne niz piłkarze Barcelony.
Zero wiary w zespół, samobiczowanie się itp.
Wstyd mi za takich kibiców

0

@escarabajo
Ale 1-0 to tez zwyciestwo:)
Poza tym przychodzą cięższe mecze jak z sociedad czy Real i nagle nasz zespół gra dobrze i dominuje rywala:)
Dla mnie to jak rok temu z Napoli. Ta sama narracja i taki sam bedzue wynik.
Wstyd mi za obecnych kibiców Barcelony po prostu wstyd

0

@kamilos1214
Sa dziewczyny co lubią łysych wiec jakas znajdziesz pewnie:)
Czy patrząc na kasę pewnie trochę tak.
Z kasa łatwiej o szybkie dziewczyny ale chyba nie takich szukasz.
Dasz rade:)

0

@Messibestplayerintheworld
Tak Betisu zespol przeciętny. Jak wylosujemy real to nie gramy z nimi bo nie jest to możliwe.

Ciezki terminarz to miałbyś jakbys w lidze i LM gral np. Real, PSG, Atletico, PSG i np. Villarreal to bylby ciezki terminarz

0

Betisu, słaba Sevilla, polfinal Pucharu króla, Villarreal United, cadiz, United, Almeria

Wy tak na serio z trudnym kalendarze.
To co chcieliście grac z samymi cadizami.
Tak się nie da.
Kurde jesteśmy Barcelona a to sa oprócz United i Villarreal przeciętne zespoły pozostałe.
Wy chyba dawno nie widzieliście ciężkiego kalendarza:)

1

@Seledynowy
No bez przesady. Beda cięższe okresy

16

@JarekS
Większych glupot dawno nie czytałem. Do obrony na tez się nie cofać bo to nie jego pozycja wiec niech nie broni podczas meczu:)
A wymienność pozycji podczas meczu to chyba dla ciebie abstrakcja.
xD
A tekst o wiadomościach od piłkarzy mnie rozwalił.
Mamy kolejnego pseudo celebryte na stronie:)

0

@KmN
No to niezly jestes zapieprzasz cale życie aby się pokazać i pochwalić:)
Boze ludzie chyba nie dorosna nigdy i nie naucza się zyc dla siebie a nie by pokazać się ludziom.
Dam Ci rade zawsze znajdzie się ktoś bogatszy. I skoro robisz coś aby się pokazać to masz smutne życie

0

@Kengo
Oj ciężko na ten moment nikt mnie nie przekonuje. Żaden zespół w Europie nie jest specjalnie wybitny jakos

2

Dania po raz 3 z rzędu w finale MŚ:)
Wow genialne maja pokolenie.
A po pierwszej połowie wydaje się ze bliżej finału Francuzi.
To bylby ciekawy final dzieje się:)

0

@Janas11224
Sam se idz

Brakowalo tylko abys wolal Abel Abel!!
Jak slyne stanoski.

Ale ty musisz mieć słaba psychike i mega kompleksy ze takie akcje robisz. Jak ktoś cie z sąsiadów widzial to niezla musiał mieć polewkę.
A myślałem ze tu już jic mnie nie zaskoczy:)

0

Komentarz usunięty

0

@JimMorrisonFCB
Może by się to zgadzało gdyby nie to ze to juz któryś komentarz o aucie. Koles wyraźnie szuka atencji.
Ja tam widze duzo pozerstwa ale luz.

0

@Darkin
bez przesadu betis, villarreal i united trudne w tej rozkałdówce, reszta jest łatwa

0

@JimMorrisonFCB
ja w takich zrachowaniach widzę pozerstwo i tyle, nie musisz się ze mną zgadzać, właśnie z tych powodów co Ci napisałem

zasadniczo nie lubię 2 grup ludzi pozerów i cwaniaków i tyle, dlatego skomentowałem, może w rzeczywistości nim nie jest ale na razie z zachowania na forum na takiego mi wygląda

ja w ogóle nie rozumiem dzielenia się radością, bo radością to się dziele z najbliższymi, sam w sobie się cieszę, albo po prostu jestem radosny

ale może jestem z innej gleby ulepiony:)

zresztą co to ma za znaczenie zarówno ja jak i on jesteśmy sobie obojętni i nawzajem jesteśmy dla siebie no name z internetu:)

0

@Antimadridista_WR
koleś nie mam czego zazdrościć bo mam fajne auto:) jak widać Abel też ma fajniejsze auto więc czego niby ma zazdrościć?

0

@JimMorrisonFCB

no zasadniczo na co CI to wygląda? czy wstawiasz zdjęcie swojego auta na portal tutaj? bo ja nie też mam nowe auto ale tego nie robię bo jaki byłby w tym cel? pochwalić się czy co?
jak ktoś zbuduje dom to co ma tu wrzucić na forum zdjęcie domu?

rozumiem że la rambla to nie tylko rozmowy o piłce, ale spor też polityki, pytań o zdanie, porady itp.

no nie wiem może jestem z innej gleby ulepiony ale dla mnie takie zachowanie jest śmieszne i trochę żałosne

to tak jakbyś spotkał się ze znajmy pytał się czy zdrowy co porabia? czy widział się z kimś z dawnej szkoły itp. a nagle ktoś ni z gruchy czy pietruchy wyjeżdża że wiesz kupiłem sobie samochód albo wróciłem z wakacji, a ty się zastanawiasz WTF nikt cię o takie rzeczy nie pytał


2

@Kidd
dla mnie to żałosne że tak to wygląda, mimo wszystko kluby la liga powinny coś z tym zrobić, bez klubów la liga nie ma la ligi

1

@Kidd
byłbym za, jakoś dziwne że nagle zasady się zmieniają jak Barcelona prowadzi w lidze:) ciekawe

0

@JimMorrisonFCB
wiesz zwyczajnie może niektórzy nie lubią pozerów - mi się to kojarzy z facebookowi zdjęciami z wakacji, samochodów, czy kupy dziecka w nocniku itp.

a fura mi się akurat nie podoba, ale chyba będę tu w mniejszości:)

0

@Tomo1989
n to uruchamiamy tą dźwignię o której pisali podpisujemy piłakrzy i kij im w oko

0

@Criss18Barca
mówiłem Ci że obaj bez problemu awansują

jutro obstawiam walkę o zwycięstwo Kraft, Wellinger i Ryoyu

0

@KrychaFCB
widzę że Tebasa boli że Barcelona może zdobyć mistrzostwo

wg mnie kluby la liga powinny się dogadać i założyć własne rogrywki bez Tebasa i całej świty niech sobie tam gram sam Real

0

@Tomaszekkkkk
no raczej nie

0

@yzyr
jeżeli to prawdziwe to pensje to ca. 250 mln EUR brutto rocznie _ jeszcze amortyzacja do tego trzeba dodac i to jest za duzo? no bez jaj

0

@macio_944
dołączam się do prośby bo o kur...zakrawa o jakiś absurd, bez jaj

0

@Criss18Barca
a Ryoyu w pierwszym treningu 6

obydwaj będą jutro w czołówce, to tylko treningi, niektórzy się prężą a inni próbuje czegoś

2

@Kidd
w LE chciałbym jedynie się pokazać z dobrej strony, czyli przede wszystkim przejść Manchester

jak dla mnie jeśli by wygrali LE i byli w lidze drudzy też OK, bo to oznacza pierwszy koszyk w losowaniu LM:) ale przede wszystkim nastawiam się na mistrzostwo a LE zobaczymy jak będzie:)

2

@Kidd
oby z tytułem Mistrza Hiszpanii:) nawet na PK tak sie nie nastawiam ale mistrzostwo to byłoby coś pięknego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?