lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97
no nie popełnił błąd techniczny potknął się w efekcie dotknął piłkę ręką, wg mnie karny słuszny
0
@arsenallondyn0 @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Zoker
dzięki za typy, na pewno coś tego poszukam
w pierwszej kolejności chyba mężczyzna o imieniu ove, bo gdzieś mi się rzuciło nawet ze jest na Netflix
widział ktoś z Was Traingless of sadness? Ostlunda?
0
DEMBELE
na ten moment 5+5 w lidze:) czyli całkiem nieźle
uda się dobić do 10+10 wg Was?
2
KĄCIK KINOMANA
czy też macie jakieś niszowe filmy co lubicie oglądać a dla szerszej publiczności są malo znane?
ja mam kilka takich filmów, część z nich jest z WFF część z festiwalu w Sundance, ale może ktoś ma podobne filmy godne polecenia, a jesli byłoby na jakimś platformie tym lepiej
ja z całego serca mogę polecić np. Pusty Dom, Wiosna Lato Jesień Zima i Wiosna, Big Fish, Kontrolerzy, Hearts of Atlantis, Good bye Lenin, W stronę morza, Dirty Pretty Things
dzielcie się proszę podobnymi klimatami jesli coś macie godnego uwagi
0
@Rewolucja123 @Janiama
mówicie o stabilizacji i tu OK pełna zgoda, ja tylko nie wiem czy z Xavim ten zespół się rozwija
mimo wszystko ja nie widzę poprawy gry względem zeszłego roku, na wiosnę tamtego roku Barcelona grała tak jak tego chciałem przynajmniej to pewnego momentu - te mecze z Atletico, Realem, Napoli, Valencią
wiadomo nie w każdym meczu da się tak grać, ale pilk chodiła szybciej i był jakiś taki entuzjazm w zespole
teraz w tym roku już mnie nie porywają, nie ma takiego momentu świetnej gry, może nadejdzie oby, na to liczę bo mimo wszystko kibicuje Xaviemu i klubowi to oczywiste
oczekuje jednak jako kibic jakiś sukcesów- liga, puchar ,SPH, LE - trochę tych rozgrywek jest, Xavi musi coś wygrać by zespół nawet psychicznie złapał flow, bo kadry nie ma słabej
oczywiście na pewnie wzmocnienia liczę latem jak środkowy pomocnik i PO
jak Xaviemu nie wyjdzie (nic nie wygra) mimo wszystko postawiłbym na Tuchel, bo to gwarancja dobrej gry
1
@Ojciec5tkidzieci
Super wiadomość:)
0
@FcPortoFan1999
Ciężko będzie o mistrza w tym roku. Fajnie jakby Porto się jeszcze wzmocniło w zimę. Są jakieś plotki o transferach?
0
@TheNekro94
Szczególnie ze u Dawida pewnie przyjdzie spadek formy niedługo niestety. Wg mnie Granerund to weźmie.
0
@Bogan
A Atletico to co wybitna formę ma?
Nasza wygrana będzie zobaczysz
2
@AllBundy
Polska Francja - świetny test dla naszych chłopaków spotkać się juz w grupie z faworytem turnieju
1
Tomas Tuchel
czy bylibyście za zatrudnieniem tego trenera jeśli zespół się nie rozwinie i zakończy ligę np. na 2 miejscu, w LE odpadnie w 1/4 a w Pucharze w 1/2, cały czas nie prezentując nic extra, gdzie nie widać by było światełka w tunelu na lepszą grę
@Rewolucja123 @Ojciec5tkidzieci @escarabajo @Janiama inni
0
LM
do dnia dzisiejszego zastanawiam się jak można było odpaść z LM już w fazie grupowej i to kolejny raz w takim stylu, oj Xavi dużo musi osiągnąć w tym roku aby zmazać tą plamę
0
@!34RC3!_0N4
a kto powiedział że się lepiej powodzi?:) raczej wątpię, lubię się zbijać z pozerów
0
@Janas11224
lubię się zbijac z pozerów takich jak ty:)
3
Sporo osób pyta w priv jak się spisuje moja nowa piżama:) piszę więc tu aby nie odpisywać każdemu z osobna:)
otóż jest super, miękka w dotyku, bardzo fajnie się układa, czuć że to materiał premium, jedynie ta metka strasznie sztywna i gryzie ciało, zgłosiłem to już na gwarancji i na dniach powinna przyjść nowa piżama z lepszą metką
ale jak to żona mówi mimo wszystko czuć materiał premium:)
no i to by było na tyle na razie
0
@ranger3120
słońce świeci fajnie jest:)
2
Barcelona - gra
czy gra jaka jest to wina piłkarzy czy trenera różne są zdania
ale kurde czekam na Barcelonę zapierdzielającą i pięknie grającą i tego oczkuje
kur..przecież my nie mamy pachołków w drużynie, jeżeli Xavi nie potrafi ich zmotywować to i jego problem i odpowiedzialność
odpuszczać mecze i nie przykładać się to mogli Iniesta, Xavi, putol, Messi bo oni wszystko w piłkce wygrali dosłownie
a jakim prawem Depay czy kilku jeszcze innym się nie chce, noź kur.. w porówaniu z tamtymi to w piłce gówn...widzieli i gówn..wygrali
więc i na gówn...zasługują
chce widzieć walkę, zaangażowanie, dumę i chęć wygrywania każdego meczu, a jak jakiemuś piłakrzowi się nie podoba to na ławkę i prosze nie grać choćby to miała nawet być Lewy czy Dembele
mama nadzieję że Xavi tak podejdzie do zespołu teraz w najbliższych miesiącach bo dosyć już tego marazmu i gówn...jakości w grze naszych
amen
Visca El Barca;)
3
@Janiama
ok, ale kurde bez przesady, on ma świetnych piłkarzy, skoro nie potrafi do nich dotrzeć jako trener to częściowo za to też odpowiada
ja chce widzieć z powrotem Barcelonę cieszącą oko grą, zapierdzielająca
a tego nie widzę i tracę nadzieję że zobaczę, po części to na pewno wina trenera
0
@Messibestplayerintheworld
to normalne że nikt za darmo grać nie będzie
ale to tylko pensja + premia za podpis bez konieczności wywalania mln na zakup
a w lato zakładam że jednak z pensji zejdziemy sporo
Depay, Bellerin, Busquets, Kessie (może???), jakiś napastnik (Ferran, Raphinha???)- w zależności kto jak się spisze na wiosnę
3
WOLNE KONTRAKTY 2023
Jesli się nic nie zmieni na prawdę fajnie można wzmocnić zespół latem- kontrakty kończą się m.in. Moukoko, Thuram, Tielemans, Kante, Rabiot, Gundogan
kurde toż to może być nowa jakość i w pomocy i w ataku, ciekaw jestem czy ktoś z nich do nas przyjdzie
Moukoko wg mnie tak, ale czy jakiś pomocnik z tej listy? chcielibyście kogoś z tej listy pomocników?
@Rewolucja123 @Ojciec5tkidzieci @Janiama @Kengo @escarabajo
0
@Kengo
oki, a kogo byś sprowadził/wziął za darmo latem
zespół trzeba jakoś rozwijać mimo wszystko
sądzę że Moukoko, PO oraz pomocnik to mimo wszystko mus latem
0
@Survier
no ocenę poczekam do końca sezonu, na ten moment nie podoba mi się to co widzę
zobaczymy, ten zespół piotrafił grać pięknie jak wiosną zeszłego roku, liczę że się do tego wrócą
dla mnie trenować ich może nawet Papa Smerf, byle za tym szły wyniki i ładna gra
0
Moukoko, Kante, PO - na ten moment takie wzmocnienia latem by mi wystarczyły
a czas pożegnać Depay, Busi, Bellerin
Kessie, Ferran - to chyba będzie ostatnie pół roku na udowodnienie swojej wartości
2
Xavi
co by nie powiedzieć skład ma całkiem dobry, można się sprzeczać ale oprócz kilku braków kadrę ma na prawdę zbudowaną fajną, pytanie jest na ile jest on dobrym fachowcem i będzie coś potrafił wykrzesać z tego zespołu
to będzie jego pół roku prawdy
na ten moment słabo to widzę bo zespół wg mnie się nie rozwija, no cóż trofea na koniec sezonu to zweryfikują, zobaczymy
0
PK
co to ma za znaczenie jaki był dokładnie wynik, w ataku zagrali całkiem OK, mała skuteczność to fakt i fatalnie w obronie, bramki nr 2 i 3 nie miały prawa wyjść
ważne jest teraz mecz z Atletico i Superpuchar Hiszpanii - to będzie prawdziwy sprawdzian dla zespołu
0
@Essos
sezon życia
drugiej takiej szansy już raczej nie będzie miał
druga część sezonu może być zdecydowanie trudniejsza bo dalekie latanie- Japonia, USA oraz jakby nie było zmęczenie materiału
zobaczymy:) oby mu się udało
1
W całej karierze Kubacki 5 zwycięstw w tym sezonie też już 5:)
rewelacyjny sezon życia:) nie wiem jak długo wytrzyma z taką formą ale drugiej takiej szansy na KK raczej nie będzie miał jak w tym sezonie
a po pietach depcze Granerund i Lanzisek
będzie ciekawie, choć druga cześć sezonu pewnie będzie dla niego trudniejsza
0
@MesQueUnClub96
kolejny raz Granerund zamyka Ci buzię
1
@Janiama
nie psuj zabawy bo Granerunda tu nie lubią:) jeszcze cię ukrzyżują że podałeś tak napisałeś:)
0
@talizmo
Opowiadaj bajki gdzie indziej. Narka