lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rarenzio
po pieram w 100% marny sędzia, dodatkowo widać że faworyzuje niektóre zespoły
a drugi karny dla Francuzów to żart
0
Najgorszy: Marciniak, ten drugi karny tak naciągany że szkoda gadać, strzał czy dośrodkowanie Panu Bogu w okno, przypadkowa ręka naturalnie ułożona i karny, żart
0
@Homeopata8989
ciekaw jestem jak długo, bo nigdy nie wyglądał mi na takiego skoczka co na długo zdominuje
choć już raz w karierze miał taką fajną serię chyba 10 konkursów z podium pod rząd:)
0
@El Madridista.
a czemu nie:) chyba na boisku załużyli
0
@Dieselzor
nic lepszego dziś nie zobaczę:) mega
0
@chavez
wicemistrz, teraz 3-4 miejsce - no z przypadku to się nie dzieje:)
mów co chcesz ale na ten moment to jest TOP
nie byciu TOP nie decyduje nasze widzimisię ale rezultaty a oni mają wyniki TOP
tak mi się wydaje
0
@Kidd
WKS miało kiedyś mega paczkę:) i też prędzej ich wtedy widziałbym niz Maroko teraz w 1/2 dlatego dla mnie to mega pozytywne zaskoczenie:)
0
@PatrykBarca"bo jeśli już kiedyś to obstawiałem" - co oznacza że w przeszłości i obecnie obstawiałem
Kamerun, Ghana, Nigeria czy obecny Senegal miały fajne ekipy i byłem w stane i wyobrazić sobie ich przy dobrej formie i szcześciu w 1/2 finału
obecne Maroko wg mnie nie ma takiego potencjału nawet ja kte historyczen ekipy afrykańskie z poprzednich turniejów więc dla mnie to ogromne zaskoczenie
0
Chorwacja
czy to już przypadkiem nie jest TOP reprezentacja na śwciecie?
2 miejsce na MŚ, teraz 3-4 na MŚ to chyba raczej z przypadku się nie bierze
do niedawna patrzyłem na nich jak na kogoś odrobinę mocniejszego niż my, czy Szwajcaria
ale ostatnie lata pokazały że jednak to już chyba jest TOP
jak oceniacie?
0
Maroko
trochę niezła sensacja MŚ, wyjście z grupy przed graniczyło z cudem a tu mecz o 3 miejsce:)
chyba najważniejszy ich mecz w historii, a nawet na pewno:)
medal dla kraju z Afryki:) dla mnie kosmos, bo jesli już kiedyś to obstawiałem to bardziej coś z krajow jak Nigeria, Kamerun, Senegal bądź Ghana
a tu Maroko od kilku lat solidne w tym roku zrobiło taki zespół że czapki z głów:)
wielu nazwisk tam nie znam, przed turniejem EN-Nasyri, Ziyech, Hakmi, Bono, Mazrauoi, Amrabat
kilku teraz pojawiło sie na MŚ, pytanei czy potwierdzą potem jakos w piłce klubowej, czy tylko turniej mistrzowski
mimo wszystko szacun
1
@Janiama
odpowiednia waga przy tym wzroście:) nie kucherko, nie grubi ale dobrze zbudowani:)
codzienne ćwiczenia pomagają:)
0
@Kubix93
ma literówka albo jak ktoś woli cyfrówka przy pisaniu:)
0
@gumaz
183 i 74-75 kg:)
3
MŚ 2022
FINAŁ
ależ zbliżone statystyki Argentyna 5-0-1, 12-5 w bramkach, Francja 5-0-1, 13-5 w bramkach
to z pewnością będzie mecz 2 najlepszych drużyn na świecie w tym momencie:)
ja kibicuje Argentynie ale taki skład finalistów uważam za najbardziej odpowiedni
któraś z ekip dopisze 3 gwiazdkę MŚ:)
Vamos Argentina:)
MECZ O 3 MIEJSCE
tu jest mi obojętne kto wygra
Chorwacja dotychczas 3-2-1 (w tym 2 razy po karnych) bramki 6-6
Maroko 4-1-1, bramki 5-3
Chorwacja na ten moment 2 medale MŚ (srebro i brąz), czyli 0-1-1
Maroko bez medalu
fajnie że ktoś z tej dwójki dopisze jakiś medal sobie:) choć mecze pewnie będzie z małą ilością bramek ale może ku zaskoczeniu obie ekipy pójdą na całość:)
7
@Przemek2323
Argentyn tak tutaj niektórzy jadą że to głowa mała, zwycięzca CA, finalista i mam nadzieję przyszły MŚ, ale niektórzy i tak co mecz będą gadać o weryfikacji, a wychodzi że oni sami są weryfikowani
0
@El Madridista.
Argentyna za Anglią i Brazylią:)
nieźle poleciałeś, to kto jest najlepszy weryfikują turnieje i zarówno na CA jak i MŚ Argentyna była lepsza niż Brazylia
1
@Emhyr
boże jakie Januszerstwo
to już czas na czekanie więcej kasy by mnie kosztował niż oszczędność
5
MUREM ZA SUPERLIGĄ
nie dla UEFA, FIFA, już MŚ w takim kraju jak Katar potwierdziły że trzeba działać a nie tylko dużo gadać aby coś zrobić:)
ale ludzie widzę wolą gadać niż działać w większości a potem tylko narzekać potrafią
0
@Foro
typowe cebuly, no cóż życie
następnym razem napisze od konkretnej daty i godziny i może nie będzie problemu:)
no dokładnie bo tyle się mówi że Argentyna nie ma przeciwników i nie miała ostatnio a tu proszę całkiem fajna lista przeciwników pokonanych czy to w tym jeszcze 2022 czy zeszłym 2021:) jest
zresztą nikt przypadkowy w finale MŚ nie gra:)
0
@koziar
no wg mnie grali i to jest fakt:) ale masz inne zdane trudno, szkoda o tym dyskutować
0
@koziar
ale ty chyba nadal nie kumasz że w piłce klubowej grasz ile? co kilka dni 3 cżesto, czasami co tydzien
w reprezentacji grasz kiedy co 2-3 miesiące
nie podawałem ci wyników prehistorycznych, tylko z zeszłego roku niektóre z okresu 6-12.2021, wg mnie jest to kilka miesięcy patrząc na piłkę reprezentacyjną
kiedy mieli potem pokonać Brazylię czy Urugwaj jak potem ze sobą nie grali?
0
@koziar
remis a wcześniej zwycięstwo w finale Copa:) oba mecze na przestrzeni kilku miesięcy:) i to jest fakt
a z Urugwajem 3 zwycięstwa w tamtym roku
i tak jest to perspektywa kilku miesięcy bo w piłkę reprezentacyjną gra się rzadziej niż w klubową a te co wspomniałem to wciaż mecze z 2021 roku - ci sami piłkarze, nawet ci sami trenerzy:) w Brazylii i Argentynie, w Urugwaju trener zdążył się już zmienić
0
@Survier
problemy to chyba masz z logiką, skoro podważasz fakty
ale rozumiem że ciężko przyjąć do serca niektóre niewygodne fakty
0
@koziar
ale tu nie ma żadnego fake info:) to jak sobie interpretujesz ostatnie miesiące to już Twoja sprawa, a fakt jest taki ze ostatnio wygrali i z Brazylia i Urugwajem ciężko temu zapszeczyć, a to nie jest piłka klubowa że będą grali co 2-3 miesiace ze sobą
0
@Survier
OJ WIDZĘ BOLI cię wielka Argentyna:)
cóż mam do Ciebie wiadomość boleć będzie bardziej:)
1
@koziar
sens wypowiedzi chyba znasz, a Ty widzę dalej typowe Polaczkowe czepianie się:)
następnym razem podam ci dokładne daty od kiedy to może będziesz zadowolony
13
@Janiama
jak się nie znają na piłce to nie warto mieć takich znajomych:)
dziwisz się nawet tu dużo osób deprecjonuje Argentynę i wychwala ich przeciwników
jak to mówią psy szczekają a karawana jedzie dalej
Argentyno po MŚ:)
1
@Survier
koleś ale co cię boli tyłek czy o co ci chodzi?
tutaj co kolejkę już wieszczyli że Argentyna będzie zweryfikowana i jakoś im to nie wychodzi xD
poza tym nie muszę być multimilionerem, nawet mi na tym nie zależy a kasy mam bardzo dużo więc mi się dobrze żyje:)
0
@lucca87
no i jeszcze Włochy rozbite 3-0:)
0
@koziar
a czy ja pisałem w tym roku? nie w ostatnich miesiącach - chodziło mi o zespół pod dowództwem Scaloniego jako trenera