0

@ChampionLW
no ciężko powiedzieć, demebele w BVB mało kontuzji potem u nas co chwila kontuzje, teraz od roku spokój

nie ma reguły, a jeśli nie ma historii kontuzji dużej to bym się tym nie martwił

0

@ChampionLW kontuzje ma w tym seoznie to jak ma grać? ale czy jest jakoś specjalnie kontuzjogenny? chyba nie

2

Brozović - czemu dla większości to dziadek?

czy pomocnicy nie mogą grać spokojnie do 34-35 roku zycia

wg mnie solidny piłkarz i chyba lepiej pasujący do nas niż Kessie

wg mnie bedzie to duże wzmocnienie pomocy i wiek jeszcze OK

0

@Kamiloza91
na razie było 13 z 32, wiec nawet polowy nie ma

nie wliczają się

1

@speed1
prawo obrońca, Inigo Martinez, Moukoko i środkowy pomocnik defensywny to mus na lato - to fakt potrzeba wzmocnić kadrę

ale fakt jest też taki że jak prowadzisz 3:0 i jest końcówka meczu to już nie cisniesz bo na tym etapie sezonu nie ma takiej potrzeby

nie do końca winił bym tu zmienników, choć aby walczyć o najwyższe cele w Europie fakt trzeba kadrę wzmocnić

1

Balde, Gavi, Pedri, Araujo - raz lepiej, czasem trochę słabiej ale ogólnie chłopaki dają radę w tym sezonie

ale Fati - kurde największe oczekiwania i jak na razie zawód, mam nadzieję że wskoczy wreszcie na właściwy poziom i nie skończy jak Bojan Krkić

6

Napoli - ależ byłaby to fajna historia jakby wygrali ligę włoską w tym roku:) coraz bliżej)

a Juve zmietli ostatnio z powierzchni:)

0

LIGA MISTRZÓW

jak na ten moment patrzę to nie widzę żadnego faworyta zdecydowanego w tym roku, nikt się specjalnie wyraźnie nie wyróżnia pozytywnie, wiadomo za miesiąc, 2 forma może być inna ale na dziś to dla mnie wróżenie z fusów

1

oby teraz 2 najbliższe mecze zwycięskie i po dobrzej grze:)

marzenie na ten moment to wymiana Kessie - Brozović i na nic więcej nie liczę w zimę 2023:)

4

@Janiama
fajnie byłoby to wykorzystać i odskoczyć w lidze na jakiś bardziej komfortowy dystans

0

@Kamiloza91

można grać takim systemem ale przydałby się się Brozovic wtedy za Kessie i fajne jakby szanse dostawał Pablo Torre, a i sądzę że i Fati by się odnalazł w takim systemie przy Lewandowskim lekko z tyłu bliżej lewej strony

Raphinha konieczny bo może grac na zmiane z Dembele
Ferran - dla mnie jego ostatania szansa te pół roku

1

@Antimadridista_WR
kibic Realu za pewne xD

JAK MOŻNA BYĆ TAK ułomnym jak ten twój znajomy z pracy

współczuje

0

@Emhyr
na wszystko można się przygotować teoretycznie:)
z tego co podają portale grali 3 DPŚ - to akurat może służyć bo de Jong grał najlepiej w takiej formacji w Ajaxie a i Gavi i Pedri wtedy więcej swobody i możliwości mają, pewnie często za nich będzie też grał inny skrzydłowy ale pomysł chyba taki moze być dobry

i takie ustawienei to szansa dla Kessie lub Brozović jesli przyjdzie bo Busi w kazdym meczu grać nie nie bedzie, oby to samo dotyczyło Pablo Torre i też coś pograł że słabszymi rywalami

0

WCZORAJSZY MECZ

Radość wielka ze względu też na styl - oglądałem tylko obszerne skróty ale to co widziałem było piekne:) Kryzys nie kryzys to wciąż wielki Real pokonany.

A u nas było trochę tego co mi się podobało za Guardioli czy Enrique.

Wszystkie bramki prawie to wynik pressingu 30-40 metrów od bramki rywala i szybki atak, nie podanie do boku czy do tyłu tylko od razu atak nie pozwalający ustawić się rywalowi. I o to w tym chodzi tak najłatwiej strzelić bramki. Kiedyś o tym Guardiola mówił w jakimś wywiadzie.

Patrzcie pierwsza barmka np. odzyskanie piłki i Pedri bardzo mądrze konkretna szybka piłka do Lewandowskiego do przodu akcji, nie w bok nie holowanie piłki tylko konkret.

Brawo, brawo brawo:)

oby to był dobry prognostyk:)

2

@Mezocyklon87
ale właśnie to były fajne akcje, skałdne to po pierwsze po drugie

właśnie o to chodzi w dzisiejszej piłce, zabierz ją i od razu atakuj jak rywal nie zdąży ustawić szyków, a nie piłka w bok lub do tyłu i spokojne budowanie akcji

nie wiem czy wiesz ale zespół Gauardioli też bardzo często zdobywał bramkę odzyskując piłke na 30-40 metrze od bramki rywala

0

@Emhyr
z ocena poczekam na koniec sezonu

no jednak taki mecz to dobry prognostyk

jak dla mnie SPHi wygranie ligi to mus aby został:) a co do LE, to jeśli bedą nas omijac kontuzje to chciałbym dojsć jak najdalej i zagrać fajną piłkę a co będzie się okaże

z taką grą jak wczoraj mogą grać z największymi w tym sezonie,
kurde z czego to wynikało nie wiem - wreszcie właściwe ustawienie zespołu pod piłakrzy?
ale dla mnie przede wszystkimi chciałbym w Europie tylko się pokazać z dobrej strony i to mi wystarczy

czy są szanse z United - owszem są a czy ich przejdziemy, nie wiadomo ale liczę na to, według mnie trochę analogia do zeszłego sezonu gdzie nas Napoli miało zjeść

przede wszystkim aby został zespół musi coś wygrać jeszcze i grać wiećej takich meczy jak wczoraj

0

@Kubavilla7
300 minut ale 3 gole i asysta w lidze - wymiana na piłakrza który w lato odejdzie za darmo (Depay)

a takto niższa pensja przez pół roku, to jednak typowy skrzydłowy i albo będzie zapchajdziura albo latem można go sprzedać

a Brozović to jednak bardzo dobry piłkarz- no i co ze 31 lat? 3 lata nie pogra?
z młodych mamy Gavi, Pedri, Pablo Torre i jedynie De jong w kwiecie wieku i Busi blisko emerytury

0

Depay - Joaquin Correa i Kessie - Brozovic

ja wchodzę w taką wymianę:)

2

mamy sporo tego talentu w zespole, oby tylko super się rozwijali, oby wygranie pucharu dało im więcej pewności

po mistrzostwo Hiszpanii i po dobru występ w LE:)

Vamos Barcelona:)

0

mam słabe nerwy i nie oglądałem wczoraj meczu

ale na wszystkich portalach widzę ustawienie 4-2-3-1

pytanie czy my tak rzeczywiście graliśmy? może to jest najlepsze ustawienie pod ten zespół obecnie?

de jong na pewno najlepiej grał tak w Ajaxie

2

@VegetaPolska
widzę już któryś twój post i nie wierzę, ty tak na serio? ile ty masz lat?
kurde gadasz z kimś nie wiem czy przez jakiś komunikator czy smsy tylko

oki rozumiem poznajesz kogoś powiedzmy ale albo się z kimś spotykasz w realu albo nie a nie ty tylko wiecznie piszesz i się zastanawiasz co to znaczy o co chodzi?

kurde jakbym czytał wypowiedzi jakieś nastolatki

poznaj kogoś nawet w tym necie ale spotkaj się w realu po dniu 2 pisania
a nie ty piszesz pół roku czy ch..wie ile i się dziwisz że po jakimś zdawkowym pisaniu ktoś nie chce się z Tobą spotkać

poza tym ludzie nie zawsze mają czas odpisywać - mają pracę, życie

dorośnij wreszcie albo umów się z kimś w ogóle w realu a nie będziesz się zastanawiał nad takimi pierdołami

a jak masz parcie to umów się najlepiej z jakąś panią z ogłoszeń to może dobrze ci to zrobi na psychikę i zdrowie


zacznij żyć i przestań analizować zachowań na chatach/wiadomościach kij wie czym

0

@Azrik
ty chyba nie kumasz

masz linię spalonego i do tego dodajesz margines 10 cm, czyli sytaucje stykowe nie byłoby spalonego czyli OK, w żadnym wypadku nie wpłynęłoby to na prawidłowe gole

0

@Firestone @NekroLeo94

no nie byłoby płaczu potem - bo już ten margines błędu w kalkulacji byś uwzględnił

masz margines błędu właśnie na te stop klatki i jak przekroczyłeś wtedy tą linie to koniec amen spalony, a tak to jak w tej sytuacji milisekunda wcześniej stop klatka i nie ma spalonego, którego i tak nikt nie zauważył i nikt na tym nie skorzystał

0

Raphinha

ależ wczoraj miał piękne podanie do Pedriego, szkoda tego palca u nogi bo byłaby piękna asysta

dla mnie osobiście to przegięcie szukanie takich 2-3 cm spalonych, przy takiej dynamice uważam że ten pomysł 10 cm marginesu byłby adekwatny i nie zabijałby piłki

bo w czym niby ten 1-2 cm wczoraj pomogły Barcelonie? jak mogli Betis spokojnie mógł jeszcze ze 2 razy zablokować albo odebrać piłkę Raphinha

1

@draxidox
tu dochodzimy chyba do jednej konkluzji która wg mnie powinna być oczywista

oprocentowanie kredytów w szczególności powinno być stałe dla dobra obywateli i tyle, bez bawienia się w stopy zmienne, bo ile będziesz edukował ludzi i tak się nie nauczą, zresztą przez długie lata oprocentowanie kredytów praktycznie się nie zmieniało i były niewielkie wahania

zakładam też że może i ci ludzie częściowo zakładali wzrost ale też nie aż taki

no zobaczymy czy kiedykolwiek takie coś nastąpi, ale zasadniczo czytając umowę kredytową nie masz i tak wielkiego wpływu na jej zapisy bo zazwyczaj jesteś w pozycji słabszego niż bank, trzeba jedynie zachować w tym zdrowy rozsądek i mierzyć siły na zamiary

0

@draxidox
ogólnie mam wrażenie że nie tylko w budowie ale życiu tak jest
mam znajomego co ma telewizor za 12 kola a zarabia ca. 4 koła:) telefon też mega drogi, ale skoro to sprawia mu przyjemność (jest informatykiem od sprzętu) to jego wybór

w Polsce ludzie wychowali się w większości w małych klitkach więc nie dziwota że potrzebują przestrzeni, druga sprawa jak cię nie stać to jednak nawet 100 metrów powinno wystarczyć

sam przez ok. rok przy budowie będę miał dużą ratę dopóki nie sprzedam mieszkania i miejsca w garażu podziemnym, ale jakoś to przeboleje

2

Serio aby Betisu nie pokonać. I znow mnie strzałów niz orzeciwnik.
Jak to wyglądało? Chyba Xavi powinien się już zegnac z posada

0

@pt9
Zauważyłem to potem. Na innej powtórce. Ja pierdziele...taki spalony. Centymetry gdzie potem mogli mu z 3 razy piłkę zabrać przed idealnym podaniem. Żenada

0

Nie oglądam meczu ktos mi wytłumaczyć czemu gol Pedrirgo z 22 minuty został anulowany? WTF co tam było.
Na powtirce nic nie widać

3

@IronSanHybrid
w lidze jest lepszy:) i całościowo wg mnie tez w tym sezonie - Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?