- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
15
Napoli już +8 pkt nad wice-liderem. Ciekawe czy się zesrają na wiosnę, czy to jednak ten sezon. Choć taka przewaga punktowa na tym etapie rozgrywek nic nie znaczy, ale na razie regularnie punktują, a rywale się potykają. Tam już trochę na scudetto czekają, bo ostatnie zdobyte w czasach, gdy grał tam Maradona
4
@P33ck A teraz gra Kvardona
2
@P33ck
zobaczymy, z drugiej strony już z Atalantą grali słabo ale wygrali fartownie, kiedyś to szczęście się odwróci od nich i pogubią punkty hurtowo
we Włoszech jest mi obojętne kto wygra więc może fajnie jakby się im mimo wszystko udało
1
@P33ck Inne zespoły robią wszystko by Napoli wygrało, ale Napoli to Napoli
0
@lucca87 No, ale wygrali, a właśnie na tym polega sztuka, żeby wygrywać mecze, w których nie idzie. Milan 0-0 wczoraj z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. To jest ta różnica. Ta przerwa mundialowa wszystkim klubom się przyda, bo od sierpnia napierdzielają mecze co 3 dni i mają prawo już być wypompowani
1
@P33ck
zgadzam się, tylko często suma szczęścia musi się wyrównać, więc obstawiam że zaczną gubić punkty hurtowo w pewnym momencie nawet jak na boisku będą lepsi
mimo wszystko fajnie jakby wygrali swoje 3 Mistrzostwo:) Boże jak to brzmi ubogo:)
0
@lucca87 Bo Napoli było dużym klubem tylko za czasów Maradony, a tak? We Włoszech jest tylko wielka trójca, Milan, Inter i Juve, a Napoli, Roma czy Lazio i ich gabloty z trofeami wyglądają komicznie przy tamtym trio
1
@P33ck dokładnie
aż dziwne że taka Roma z takimi kibicami ma tylko ile też 3 mistrzostwa? jak na klub ze stolicy wygląd to marnie
można powiedzieć że Roma, Lazio, Napoli to taki odpowiednik Sevilla, Betis, Sociedad u nas
już nawet nie Valencia bo ona historycznie w Hiszpanii więcej znaczy, to samo Bilbao
1
@lucca87 We Francji jest ciekawie, bo tam historycznie nie ma kogoś grubo ponad resztą. Kilka klubów ma podobne gabloty trofeów. Tzn, PSG ilościowo ma najwięcej, ale brak LM razi po oczach